رفتن به مطلب

دست دادن یا ندادن مسئله این نیست چیز دیگریست گضیه(قضیه) ...put your hands

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

یه خواهش:

لطفا اگر علم واگاهی از یه موضوعی نداریم سعی نکنیم کسیو مجاب کنیم چون هنوز خودمون دلیل کاریو که انجام میدیم رو درستو حسابی نمیدونیم میخوایم یکی دیگه رو هم به اصطلاح سربه راه کنیم اخه میشه؟

نکته جالبش اینجاست دوستان مسیحیمون به دین ما و اعمال ما (مسلمونا)احترام میذارند اونوقت ما همدیگرو مسخره میکنیم

واقعا داریم به کجا میریم؟:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 422
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا تو از کجا میدونی نا محرمه چرا اینقدر زود تهمت میزنید...

بابا این چشمای خواهر گم شدمه :ws3:

البته خواهر دینی

خوب

خواهر تو ...........ناموس تو ...........:icon_pf (34):

چرا به همه جار ميكني .......:ws46:

چرا به همه چشمش عرضه ميداري :ws46:

لینک به دیدگاه
یه خواهش:

لطفا اگر علم واگاهی از یه موضوعی نداریم سعی نکنیم کسیو مجاب کنیم چون هنوز خودمون دلیل کاریو که انجام میدیم رو درستو حسابی نمیدونیم میخوایم یکی دیگه رو هم به اصطلاح سربه راه کنیم اخه میشه؟

نکته جالبش اینجاست دوستان مسیحیمون به دین ما و اعمال ما (مسلمونا)احترام میذارند اونوقت ما همدیگرو مسخره میکنیم

مشكل اينجا است كه عده اي حاضر نيستند به دينشان اسلام عمل كنند

اگر هرچه اسلام گفت عمل كنيم ................مشكل حل ميشود

لینک به دیدگاه
یه خواهش:

خوب این بر عکسش‌ به خودتون هم بر میگرده شما دلیل اینکه چرا اسلام میگه نباید دست داد رو میدونی‌؟

لینک به دیدگاه
مشكل اينجا است كه عده اي حاضر نيستند به دينشان اسلام عمل كنند

اگر هرچه اسلام گفت عمل كنيم ................مشكل حل ميشود

دوست عزیز طرز تفکر وعقایدشما محترم ولی اگر هدف امر به معروف ونهی از منکر هم باشد یکبار گفتند کافیست ودرصورت مشتاق بودن شنوده باید ادامه داد

بحث کردن بیان نظرات است نه مجاب کردن.

کسی که حرف حق را بتونه بشنوه حتما عمل هم خواهد کرد

یه پیشنهاد:فعل را بکوبیم نه فاعل را:icon_pf (34)::icon_pf (34):

خوب این بر عکسش‌ به خودتون هم بر میگرده شما دلیل اینکه چرا اسلام میگه نباید دست داد رو میدونی‌؟
دوست عزیز شمادر پست من ادعایی رو مبنی بر دونستن مشاهده کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا جبهه گیری میکنید؟

بنده دلایلی دارم که منو مجاب میکنه که اینکارو انجام ندم اما قصد ندارم کسیو با دلایل ناقص خودم گمراه کنم (اونوقت طرف فکر میکنه دین ناقص بوده)

بدبختی اینجاست که دینو با پیرواش میسنجیم

لینک به دیدگاه
دوست عزیز طرز تفکر وعقایدشما محترم ولی اگر هدف امر به معروف ونهی از منکر هم باشد یکبار گفتند کافیست ودرصورت مشتاق بودن شنوده باید ادامه داد

من امر به معروف ونهي از منكر نمي كنم

شما ميگوييد مسلمانان به عقايد يكديگر احترام نمي گذارند

لطف كنيد مجدداً به سخن خودتان نگاه دوباره داشته باشيد :

شما از فاعل انتقاد ميكنيد ..نه؟

یه خواهش:

واقعا داریم به کجا میریم؟

لینک به دیدگاه
خوب

خواهر تو ...........ناموس تو ...........:icon_pf (34):

چرا به همه جار ميكني .......:ws46:

چرا به همه چشمش عرضه ميداري :ws46:

بی‌تاب لهجه داریا افغانی هستی‌؟ بی‌ شوخی‌ پرسیدم. چرا به همه چشماش عرضه میداری چرا به همه جار میکنی‌ مثل لهجه افغانی هاست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شمادر پست من ادعایی رو مبنی بر دونستن مشاهده کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا جبهه گیری میکنید؟

بنده دلایلی دارم که منو مجاب میکنه که اینکارو انجام ندم اما قصد ندارم کسیو با دلایل ناقص خودم گمراه کنم (اونوقت طرف فکر میکنه دین ناقص بوده)

بدبختی اینجاست که دینو با پیرواش میسنجیم

أا‌ من کجا جبهه گرفتم؟؟!!! حرف داریم می‌زنیم! باشه اصلا من قانع شدم شرمنده

لینک به دیدگاه
من امر به معروف ونهي از منكر نمي كنم

شما ميگوييد مسلمانان به عقايد يكديگر احترام نمي گذارند

لطف كنيد مجدداً به سخن خودتان نگاه دوباره داشته باشيد :

شما از فاعل انتقاد ميكنيد ..نه؟

یه خواهش:

واقعا داریم به کجا میریم؟

شما هدفتون صرفا جواب دادنه حتی بدون 1 ثانیه فکر کردن

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اصلا بحث سر جمع و اینا نیست بعضی از دوستان من در اکیپهای دوستانه خیلی منطقی فکر میکنند و میگویند چه اشکالی داره با دخترا دست بدیم اینکه چیز مسخره ایه ولی اگر تو همون جمع خواهر خودش باشه بقیه جراءت نمیکنن با خواهرش دست بدن چرا چون داداشمون غیرتی میشه...

ولی یه سری هستن که این مسئله واسشون حل شدس اونم از بچگی تو خانوادشون

الان یه سوال از بچها دارم چند درصد شما تو خانوادهاتون رسمه که مردا با زنان نامحرم دست بدن؟؟؟

لینک به دیدگاه

خوب به پسرا دست نميدم :ws3:( زشته يه وقت جوون مردم اغفال ميشه :banel_smiley_4:)

اما دو سه باري پيش اومد كه ديگه تو رو دروايسي گير كردمو برا اينكه طرف ضايع نشه دست دادم:banel_smiley_4:

اما بعدش گفتم به درك ضايع شد :ws17:ديگه دست ندادم و نميدمو نخواهم داد :ws43:( خوب مگه چيه چرا ميزني , :ws44:)

لینک به دیدگاه

من معمولا دست نمی دم ولی اگه دستی به طرفم دراز شد اگه رو طرف شناخت داشته باشم و بدونم به چه منظوریه دست می دم و معمولا هم از روی غرض نبوده بیشتر به خاطر دوستی و صمیمیت بوده

این مسئله اینجا جا افتاده نیست و به نظرم بهتره که دست نداد

لینک به دیدگاه

بـــــــــــــــــــــه به سیلام چطور مطوری خوبی.......

دستش رو به سمت شما بلند میکنه...

.

.

اون فرد میتونه مدیر دوست فامیل همکار یا هر فرد دیگری از جنس مخالفتون باشه

شما با گرمی او را حمایت میکنید؟؟؟:w36:

.

.

یا او را حواله میکنید به سمت بالا

:ws3:

حالا من موندم به عنوان یک پسر چگونه باید با دختران زنان دست بدم چون بعضی جاها جا خوردم که همین مسئله باعث شده اول صبر کنم خودشون دستشون رو بلند کنن چون چند وقت پیش رفتم محل کارم بعد از یه مدتی که همکارامو ندیده بودم ، سلام کردم دیدم مثل اینکه پیشرفت کردن همه بهم دیگه دست میدن ، بعد از اینکه منم دستم و بلند کردم با یکی دوتا از دخترا دست دادم رسیدم به یکیشون که چادریه بعد به حالت هندی سلام کردم که یه دفعه دیدم دختر شاکی شد گفت چرا به من دست ندادی ما رو میگی یه رب اینجوری بودم

:w58::w58:

تو دلم گفتم عجب گیری افتادیم دست بدیم میگن بچه پروو رو نیگا کن محرم و نا محرم حالیش نیست دست نمیدیم یه جور دیگه شاکی میشن

خلاصه.....داستانیه این دست دادن تو این مم ل ک ت:ws3:

:ws3:

اون یارو چادریه خودش جکی حکایتی بوده ها:jawdrop:

اصولا آقایون وقتی به یه خانم برخورد میکنن دستشونو دراز میکنن و دست میدن البته فرقی نداره ولی ادب اینگونه حکم میکنه

به نظر من شما هر کار که فکر میکنی درسته انجام بده:w16:

محافظ کار بودن خیلی مهمه بیشتر کسایی رو که میشناسید باهاشون دست بدید مثل فامیل و تا وقتی مجبور نیستید با افراد نا آشناتر مثل همکار دست ندین بهتره چون اگه کلا با کسی دست ندید فوقش میگنبلا نسبت آدم املی هستید ولی اگه با کسی که از شخصیتش اطلاع ندارید مثل یک چادری و متعصب بی قید و شرط دست ندید بهتره چون ممکنه پشت سرتون طومارهای بزرگی بسازه و آبروتون رو ببره

لینک به دیدگاه

یه بار تو دانشگاه من و سه تا از همکلاسیای پسرمون واستاده بودم بعد محمد رضا همکلاسیمون اومد با اونا دست داد به من که رسید نفهمید دستشو دراز کرد البته برا من عادیه ولی تو محیط دانشگاه کار خوبی نیس منم نامردی نکردم دسترو دادم داشت دستمو فشار میداد که یه لحظه چشمش افتاد بهم سررررررررررخ شد:ws28:ولی هیچ کدوم به روی خودمون نیاوردم:w16:از اون به بعد مد شد:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اصلا بحث سر جمع و اینا نیست بعضی از دوستان من در اکیپهای دوستانه خیلی منطقی فکر میکنند و میگویند چه اشکالی داره با دخترا دست بدیم اینکه چیز مسخره ایه ولی اگر تو همون جمع خواهر خودش باشه بقیه جراءت نمیکنن با خواهرش دست بدن چرا چون داداشمون غیرتی میشه...

الان یه سوال از بچها دارم چند درصد شما تو خانوادهاتون رسمه که مردا با زنان نامحرم دست بدن؟؟؟

در خونواده ما دست دادن با نامحرم فامیل عیب نیست چون ما به فامیلهامون مثل خواهر و برادر نگاه میکنیم و یه مسئله ی حل شدست من خیلی راحت با پسر خاله و پسر عموم دست میدم اما با غریبه نه چون روشون شناخت ندارم و نمیدونم چجور آدمی هست شاید افکار پلیدی در ذهن خودش داشته باشه کسی چه میدونه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
به نظر من این مسئله در خانواده باید ریشه یابی شه اگه خانواده مشکلی نداشته باشه صد درصد فرزندان هم به سادگی با این مسئله برخورد میکنند ولی اگر قضیه حادی باشه فرد با مواجه شدن با این قضیه سر دو راهی قرار میگیره...

اولا سلام به همه دوستای خوفم:a030:

توی خانواده ما دست دادن منظورم پسر با دختر یا برعکس یه چیز عادیه

ولی من به هیچ وجه با یه پسر دست نمی دم

اصلا هم زشت نیست من با رفتارم بهش احترام میزارم:ws37:

بعدم یه مساله واسه من ایجاد شد آیا دست دادن یا ندادن نشانه پیشرفت یا عدم پیشرفت

لینک به دیدگاه

با قسمت اول حرفاتون كاملا موافقم امان از اين پسرا !:banel_smiley_4:

تو فاميلامون هستن كسايي كه مرد و زن نميكنند و به همه دست ميدن اما خونواده ما معمولا اين طور نيست به جز يكي از خواهرام كه هميشه به پسرخالم دست ميداد ( به اندازه داداش نداشتمون دوسش داشت ,) اما من هيچوقت بهش دست نميدادم , روز عروسيش بهش دست دادم اينجوري شد :jawdrop::ws47:

لینک به دیدگاه
بعدم یه مساله واسه من ایجاد شد آیا دست دادن یا ندادن نشانه پیشرفت یا عدم پیشرفت

:ws52:

من حتي با بعضي از دخترام دست نميدم

جالبه الان كه فكر ميكنم ميبينم تو دانشگاه وقتي منو دوستام همديگرو ميبينيم كم پيش مياد بهم دست بديم :ws28:گرفتاري زياد شده دست دادن هم يادمون رفت!:banel_smiley_4:

خدا نياره اون روزي رو كه سلام كردنم يادمون بره :ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...