رفتن به مطلب

اگه شب عروسی یا بعد از اون فهمیدی عروس خانمت باکره نیست چه کار می کنی ؟؟؟؟؟؟؟

شـاهین

ارسال های توصیه شده

من که دخترم و نمی تونم دقیق جواب سوالتو بدم ولی من اگه روزی بقهمم همسر ایدنم همچین رابطه ای داشته هیچ وقت ناراحت نمیشم بلکه خوشحالم میشم که همسرم احساس داره به نیازش توجه کرده اما حسش وقتی که با منه خیلی برام مهمه اینکه بدونم به من و زندگیم پایبنده کافیه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 117
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws28::ws28::ws28:

دقيقا بي عفتي و بي غيرتي

نتيجه ات از نظر من كاملا درسته

درسته ....

الان صيغه شده مال زنهايي كه طلاق ميگيرند و نميخوان كسي بفهمه ازدواج كرده و مردايي كه زن دارند و نميخوان همسرشون بفهمه

زناني كه صيغه ميشند با زنان خيابوني و فاحشه هيچ فرقي نميكنند

عزیزم همه طلاق گرفته‌ها اینجوری نیستن گناه دارن اینجوری نگو:icon_gol:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
بحث باکره بودن فقط یه نماده از پاک بودن و سالم بودن شخصیت طرف مقابل

اگر کسی اینقد کمبود اراده داشته باشه که قبل از ازدواج بدن عریان خود رو به یک مرد یا فرقی نمیکنه زن. عرضه کنه

پس حتما اینقد بی اراده هست که بعد از ازدواج هم وقتی فرد جذابی رو دید خود رو عرضه کنه

من اینطوری نیستم . اینطوری هم نمی تونم تحمل کنم

البته قبل از ازدواج حتما اینقد رو شخصیت طرفم تحقیق میکنم که بعد از ازدواج متوجه این چنین موردی نشم

کاملا درسته:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
هيچ دختر بدون اجازه پدرش يا ولي امرش نمي تواند ازدواج كند

چه دائمي چه مؤقت

از قانون عقبی بیتا جانم!

الان دیگه نیازی به اجازه ولی نیست!

لینک به دیدگاه
من که دخترم و نمی تونم دقیق جواب سوالتو بدم ولی من اگه روزی بقهمم همسر ایدنم همچین رابطه ای داشته هیچ وقت ناراحت نمیشم بلکه خوشحالم میشم که همسرم احساس داره به نیازش توجه کرده اما حسش وقتی که با منه خیلی برام مهمه اینکه بدونم به من و زندگیم پایبنده کافیه

من فکر کنم این فقط یه توجیه هست .برای سرپوشی روی اشتباهات

من که مردم میتونم نظر بدم . دوستامو دیدم.

یه مرد اگر 1000 تا دختر زیبا داشته باشه . وقتی 1001 اومین دختر زیبا رو ببینه . احساس نیاز میکنه که باهاش رابطه برقرار کنه.... اما آیا همه ی مردا این کار رو میکنن؟ با اینکه احساس نیاز میکنن؟

مگر اینکه . انسان متعهدی باشه . و آلوده هوسرانی نشده باشه

من یه رفیق دارم همسن خودمه هر یه ماه یه دوست دختر جدید پیدا مکنه و باهاش رابطه برقرار میکنه . یه روز به من میگفت مهدی خوشبحالت که خودتو آلوده نکردی ! من دیگه دست خودم نیست:ws52:

بله خوشبحال منه . چون من بعد از ازدواج دغدغه ای هم ندارم . و مدل های مختلفو ندیدم تا یه مدل دلمو بزنه:ws52:

لینک به دیدگاه

یه مرد اگر 1000 تا دختر زیبا داشته باشه . وقتی 1001 اومین دختر زیبا رو ببینه . احساس نیاز میکنه که باهاش رابطه برقرار کنه.... اما آیا همه ی مردا این کار رو میکنن؟ با اینکه احساس نیاز میکنن؟

من یه رفیق دارم همسن خودمه هر یه ماه یه دوست دختر جدید پیدا مکنه و باهاش رابطه برقرار میکنه . یه روز به من میگفت مهدی خوشبحالت که خودتو آلوده نکردی ! من دیگه دست خودم نیست:ws52:

بله خوشبحال منه . چون من بعد از ازدواج دغدغه ای هم ندارم . و مدل های مختلفو ندیدم تا یه مدل دلمو بزنه:ws52:

من که از موجودیت مردها بالاخره سر در نیاوردم یکی میاد میگه مرد بودن ینی اینکه جذب خانوما بشی یکی هم مثل تو

واضحه که من و تو توی دو تا دنیای متفاوت بزرگ شدیم واسه همین من هیچی نفهمیدم از گفته هات

ببین انسان نیاز داره که با کسی رابطه داشته باشه حالا من همسر اینده ی خودم رو میذارم جای اون انسان . قرار نیست انسانها به خاطر نیازشون دنیا رو به فساد بکشن میتونن خیلی محدود نیازشون رو برطرف کنن

شاید همسر من قبلا کسی رو دوس داشته و با اون انقدر راحت بوده باهاش رابطه ی نامحدودی داشته و الان بر اثر یه سری چیزا یا دیگه دوسش نداره یا شاید اون فرد توی این دنیا نیس . الان همسر منه

هیچ ایرادی نداره به نظر من و به قول تو توجیه نمیکنم عقیده ی خودم رو میگم

لینک به دیدگاه

به چیزی که تو امضات گذاشتی توجه کردی؟

بدها هم قابل ترحم اند !!!!!!!!!!!!! ینی چی؟

خیلی خیلی بی انصاف بیایم بگیم اون فردی که قبل ازدواجش سکس داشته بده به نظرت نباید بهش رحم کرد؟امضات شعارته یا عقیدت؟

لینک به دیدگاه
من که از موجودیت مردها بالاخره سر در نیاوردم یکی میاد میگه مرد بودن ینی اینکه جذب خانوما بشی یکی هم مثل تو

واضحه که من و تو توی دو تا دنیای متفاوت بزرگ شدیم واسه همین من هیچی نفهمیدم از گفته هات

ببین انسان نیاز داره که با کسی رابطه داشته باشه حالا من همسر اینده ی خودم رو میذارم جای اون انسان . قرار نیست انسانها به خاطر نیازشون دنیا رو به فساد بکشن میتونن خیلی محدود نیازشون رو برطرف کنن

شاید همسر من قبلا کسی رو دوس داشته و با اون انقدر راحت بوده باهاش رابطه ی نامحدودی داشته و الان بر اثر یه سری چیزا یا دیگه دوسش نداره یا شاید اون فرد توی این دنیا نیس . الان همسر منه

هیچ ایرادی نداره به نظر من و به قول تو توجیه نمیکنم عقیده ی خودم رو میگم

شاید منو تو توی دو دنیای متفاوت زندگی کنیم .

اما همه مونو یه نفر خلق کرده . و نیازهامونم شبیه به همه .

لینک به دیدگاه
شاید منو تو توی دو دنیای متفاوت زندگی کنیم .

اما همه مونو یه نفر خلق کرده . و نیازهامونم شبیه به همه .

ببخشید ولی به نظر من اونی که نیاز جنسیش رو تا 27 28 سال سرکوب میکنه مشکل داره :icon_gol:

لینک به دیدگاه
به چیزی که تو امضات گذاشتی توجه کردی؟

بدها هم قابل ترحم اند !!!!!!!!!!!!! ینی چی؟

خیلی خیلی بی انصاف بیایم بگیم اون فردی که قبل ازدواجش سکس داشته بده به نظرت نباید بهش رحم کرد؟امضات شعارته یا عقیدت؟

امضام عقیدمه

اما من با کسی که مورد ترحمم قرار میگیره ازدواج نمی کنم .

من با کسی ازدواج میکنم که باعث افتخارم باشه و به اون مباهات کنم . نه ترحم

لینک به دیدگاه
امضام عقیدمه

اما من با کسی که مورد ترحمم قرار میگیره ازدواج نمی کنم .

من با کسی ازدواج میکنم که باعث افتخارم باشه و به اون مباهات کنم . نه ترحم

توی دنیای تو بهش ترحم میکنن ولی توی دنیای من بهش میگن انسان و بهش حق زندگی میدن وهرکسی هم در مورد همسر ایندش خودش نظر میده و نظر شما هم قابل احترامه من فک کنم همه ی دخترای ایرانی اون جوری باشن که شما پسند میکنی در حقیقت گفته ها و عقیده ی من و مهم تر از همه تربیته من قابل تعجب و نایافتنیه توی ایران:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببخشید ولی به نظر من اونی که نیاز جنسیش رو تا 27 28 سال سرکوب میکنه مشکل داره :icon_gol:

نه بحث من سرکوب نیاز جنسی نیست .

اما اگر ما نمی تونیم به یکی از نیازهای درونی مون پاسخ بدیم . دلیل نمیشه که بزنیم همه چی رو خراب کنیم .

این بحثی که من میکنم مربوط نمیشه به ایران که جامعه بسته ست

خودت میدونی که رابطه قبل از ازدواج در غرب یه چیز طبیعیه .

اما بعد از ازدواج زن و مرد به هم قول میدن که به هم خیانت نکنن

تو فکر میکنی که اکثرا یه قولشون وفادار میمونن؟

من که نرفتم اونور تا با چشمام ببینم . اما معمولا سینما مشکلات و ناهنجاری های جامعه رو به تصویر میکشه .... چند تا فیلم نام ببرم که داستان خیانت بعد از ازدواجه؟

البته من اینقدر ساده به قضیه نگاه نمیکنم که از فیلم نتیجه بگیرم . اما خب . فیلم و اینترنت تنها ابزار منه

لینک به دیدگاه
توی دنیای تو بهش ترحم میکنن ولی توی دنیای من بهش میگن انسان و بهش حق زندگی میدن وهرکسی هم در مورد همسر ایندش خودش نظر میده و نظر شما هم قابل احترامه من فک کنم همه ی دخترای ایرانی اون جوری باشن که شما پسند میکنی در حقیقت گفته ها و عقیده ی من و مهم تر از همه تربیته من قابل تعجب و نایافتنیه توی ایران:icon_gol:

نظرت برام محترمه .

نصیحت دوستانه من : به همه محبت کن و دوستشون داشته باش . به همه ترحم کن

اما برای انتخاب همسر نه ترحم کن. نه با کسی ازدواج کن که بهت ترحم کرده .

میدونی چرا ؟؟؟

چون یه ریسکه

ممکنه یه روزی ترحم کننده از ترحمش پشیمون بشه

یا حتی اینکه خطا های خودشو به خاطر ترحمی که کرده لاپوشانی کنه

لینک به دیدگاه
نه بحث من سرکوب نیاز جنسی نیست .

اما اگر ما نمی تونیم به یکی از نیازهای درونی مون پاسخ بدیم . دلیل نمیشه که بزنیم همه چی رو خراب کنیم .

این بحثی که من میکنم مربوط نمیشه به ایران که جامعه بسته ست

خودت میدونی که رابطه قبل از ازدواج در غرب یه چیز طبیعیه .

اما بعد از ازدواج زن و مرد به هم قول میدن که به هم خیانت نکنن

تو فکر میکنی که اکثرا یه قولشون وفادار میمونن؟

من که نرفتم اونور تا با چشمام ببینم . اما معمولا سینما مشکلات و ناهنجاری های جامعه رو به تصویر میکشه .... چند تا فیلم نام ببرم که داستان خیانت بعد از ازدواجه؟

البته من اینقدر ساده به قضیه نگاه نمیکنم که از فیلم نتیجه بگیرم . اما خب . فیلم و اینترنت تنها ابزار منه

قرار نیست بزنیم همه چیز رو خراب کنیم

البته هرچقدر هم بحث کنیم جفتمون تربیت همدیگرو به قولی میکوبونیم تو سر هم حتی اون ور دنیاشم ادمایی هستن که به دختر بودن همسرشون اهمیت میدن ولی این دلیل نمیشه که خیلی خیلی بی انصافی با اون عروسی که موضوع این تاپیکه برخورد بشه

لینک به دیدگاه

البته هرچقدر هم بحث کنیم جفتمون تربیت همدیگرو به قولی میکوبونیم تو سر هم حتی اون ور دنیاشم ادمایی هستن که به دختر بودن همسرشون اهمیت میدن ولی این دلیل نمیشه که خیلی خیلی بی انصافی با اون عروسی که موضوع این تاپیکه برخورد بشه

آهان . پست اول منو خوندی؟

من گفتم قبل از ازدواج تحقیق میکنم . و مسلما به سلامت اخلاقی که مد نظر خودمه اعتقاد پیدا میکنم

اما واقعا نامردیه که کسی شب عروسی بخواد بزنه زیر همه چی ..... من اینو نگفتم

لینک به دیدگاه

آهان . پست اول منو خوندی؟

من گفتم قبل از ازدواج تحقیق میکنم . و مسلما به سلامت اخلاقی که مد نظر خودمه اعتقاد پیدا میکنم

اما واقعا نامردیه که کسی شب عروسی بخواد بزنه زیر همه چی ..... من اینو نگفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...