رفتن به مطلب

اگه شب عروسی یا بعد از اون فهمیدی عروس خانمت باکره نیست چه کار می کنی ؟؟؟؟؟؟؟

شـاهین

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 117
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هيچ دختر بدون اجازه پدرش يا ولي امرش نمي تواند ازدواج كند

چه دائمي چه مؤقت

خوب چه فرقی داره با اجازه باشه یا بی اجازه

یه دختری میگه پدر من هر 4 ماه 10 روز می خوام صیغه کنم اونم اجازه میده اون موقع ازدواج نصیب کی باید بشه؟

لینک به دیدگاه
خوب چه فرقی داره با اجازه باشه یا بی اجازه

یه دختری میگه پدر من هر 4 ماه 10 روز می خوام صیغه کنم اونم اجازه میده اون موقع ازدواج نصیب کی باید بشه؟

مجوز ازدواج مؤقت وجود دارد ولي انجام آن واجب نيست ودر شرايط خاصي صورت ميگيرد ............يك

به ندرت پدري حاضر شود كه به دخترش اجازه ازدواج مؤقت دهد .........واگر داد ؛ كارخلاف شرع وقانون مرتكب نشده است .......

لینک به دیدگاه
مجوز ازدواج مؤقت وجود دارد ولي انجام آن واجب نيست ودر شرايط خاصي صورت ميگيرد ............يك

به ندرت پدري حاضر شود كه به دخترش اجازه ازدواج مؤقت دهد .........واگر داد ؛ كارخلاف شرع وقانون مرتكب نشده است .......

همه این هارو می دونیم حالا یه پدری اجازه داد و این خانوم هم کار خلاف شرع و قانونی هم مرتکب نشده موقع ازدواج باید گیر کی بیوفته باز یا کبوتر؟

لینک به دیدگاه

من از كاربرخوب وگرامي jonny depp نظر مي خواهم :

اگر مردي وزني بخواهند با هم ازدواج دائمي كنند ولي به عاقد ؛ هردو ميگويند :

آقا ..........

ما مي خواهيم بعد از يكهفته از هم جدا وطلاق بگيريم ..........

خوب به نظر كاربر jonny depp آيا ازدواج اين دونفر درست است يا غلط

لینک به دیدگاه
من از كاربرخوب وگرامي jonny depp نظر مي خواهم :

اگر مردي وزني بخواهند با هم ازدواج دائمي كنند ولي به عاقد ؛ هردو ميگويند :

آقا ..........

ما مي خواهيم بعد از يكهفته از هم جدا وطلاق بگيريم ..........

خوب به نظر كاربر jonny depp آيا ازدواج اين دونفر درست است يا غلط

نه غلط نیست اما چه ربطی به سوال من داشت؟:ws52:

لینک به دیدگاه

نظر اسلام چيست :

اگر دو نفر زن ومرد قبل از ازدواج وبا نيت كاملاً آگاهانه وعمدي ونيز با اطلاع روحاني عاقد وقاري خطبه عقد ............

هرسه ميدانند ومي خواهند صيغه ازدواج دائمي را اجرا كنند ..............وبعد از يك ساعت از عروسي شان كه بگذرد ..........

اين زن وشوهر از يكديگر طلاق خواهند گرفت بطور قطع .............

خوب اين نوع ازدواج وعروسي ..............زنا تلقي ميشود يا خير؟

بعبارتي ازدواج دائمي يك ساعت حرام است يا خير؟

نظر اسلام در اين مورد چيست؟

لینک به دیدگاه
باز هم همان حکایت همیشگی...:icon_razz:

یه دوستی میگفت پزشک قانونی یه ازمایشایی داره که نشون میده پسرا سکس داشتن یانه!:w58:

بله میشه ولی فقط بعد از 24 ساعت اثراتش میمونه و ازمایش جوابگوئه.متوجه هستید که..!!!

من با اینکه خودم اقا نیستم و نظر اونا رو نمیدونم اما از نظر من باکره بودن مهمه .

احسنت.احسنت:icon_gol:

به نظر من باکره بودن مهم نیست مهم اخلاق وپایبند بودنه :w16::w16:

ماشاا.. از اینجور مسائل عقب نمیمونیم : الان کم کم داره توی جامعه معشوقه داشتنم جا میوفته (بنده دیدم که میگم!!نگید چرا براساس دونفر جمع بندی کردما چون خداروشکر در این زمینه ها پیش تاز تشریف دارم وزودی فراگیر میشه جمع بستم)پس یه جورایی میتونیم اینو بگیم که کسی که تا قبل ازدواج نترسیده یا اعتقادی نداشته یا .... و رابطه داشته بعد ازدواج که راحتتره و چیزی به اسم باکره بودن جلوشو نمی گیره:banel_smiley_4:

اگر همسرم بخواد من ازمایش میدم (اما عرض کردم که فایده ای نداره)چون بهش حق میدم اوضاع خیلی ناجووووووووووور شده

در جواب دوست عزیزی که فرمودند خانوما میتونند ترمیم کنند باید بگم که ترمیمی ها هم جدیدا لو میرن ومیشه تشخیص داد که بلهههههههههه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
نظر اسلام چيست :

اگر دو نفر زن ومرد قبل از ازدواج وبا نيت كاملاً آگاهانه وعمدي ونيز با اطلاع روحاني عاقد وقاري خطبه عقد ............

هرسه ميدانند ومي خواهند صيغه ازدواج دائمي را اجرا كنند ..............وبعد از يك ساعت از عروسي شان كه بگذرد ..........

اين زن وشوهر از يكديگر طلاق خواهند گرفت بطور قطع .............

خوب اين نوع ازدواج وعروسي ..............زنا تلقي ميشود يا خير؟

بعبارتي ازدواج دائمي يك ساعت حرام است يا خير؟

نظر اسلام در اين مورد چيست؟

مغلطه چرا می کنی این خزعبلات چیه میگی جواب سوال منو بده

کسی که صیغه می کنه قبل از ازدواج اونم صیغه نه ازدواج دائمی که بخواد 1 روز دیگه یا 1 ساعت دیگه طلاق بگیره فقط صیغه ایعنی ازدواج موقت می کنه با اجازه پدرش موقع ازدواج دیگه باکره نیست گیر کی باید بیوفته باز یا کبوتر

یدفعه اومدم درست باهات بحث کنم مغلطه کنی چرت و پرت کپی کنی مثل دیشب منم چرت میگم که بخندم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مغلطه چرا می کنی این خزعبلات چیه میگی جواب سوال منو بده

کسی که صیغه می کنه قبل از ازدواج اونم صیغه نه ازدواج دائمی که بخواد 1 روز دیگه یا 1 ساعت دیگه طلاق بگیره فقط صیغه ایعنی ازدواج موقت می کنه با اجازه پدرش موقع ازدواج دیگه باکره نیست گیر کی باید بیوفته باز یا کبوتر

یدفعه اومدم درست باهات بحث کنم مغلطه کنی چرت و پرت کپی کنی مثل دیشب منم چرت میگم که بخندم:banel_smiley_4:

نشد ...........

يك ساعت ازدواج دائمي حرام است يا حلال ؟

جواب بدهيد ................طفره نرو

لینک به دیدگاه
نشد ...........

نابغه من تو پست قبل از تو جوابتو دادم

اول من سوال پرسیدم تو باید جواب بدی تا من اما از اونجایی که تو هم مثل مراجعت جز مغلطه کردن و دروغ گفتن و تحریف دین حرف دیگه ای نداری و وقتی هم تناقض حرفاتون مشخص میشه به جای اینکه سوال جواب بدی میای سوال می پرسی این ترفند برای پیچوندن و پوشوندن چرت گویی دیگه قدیمی شده یه روش دیگه پیدا کن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
از دیدگاه غلط جامعه ی ما اره هرزه محسوب میشن

برای اقایون مشکلی نداره ولی برای خانوم ها مشکل داره من از این بحث میخوام ببینم میرسم به جواب سوالم یا نه؟

کی‌ گفته برای مرد مهم نیست؟؟ اکثر خانم‌ها اگر بفهمن همسرشون قبل ازدواج خواستگاری دختر دیگه‌ای رفته کلشو میکنن چه برسه به س-ک-س!

لینک به دیدگاه
اگه جواب سوالمو ندی همون نتیجه ی دیشب می گیرم که زنی که صیغه می کنه ف ا حشه است و مردی که صیغه می کنه زنا کار

آيا ميداني كه حضرت علي عليه السلام ازدواج مؤقت كرده است

وخيلي از ائمه ما چنين كرده اند

وحضرت امام صادق سلام الله تعالي عليه به شيعيانش سفارش ازدواج مؤقت داده است

لینک به دیدگاه
نابغه من تو پست قبل از تو جوابتو دادم

اول من سوال پرسیدم تو باید جواب بدی تا من اما از اونجایی که تو هم مثل مراجعت جز مغلطه کردن و دروغ گفتن و تحریف دین حرف دیگه ای نداری و وقتی هم تناقض حرفاتون مشخص میشه به جای اینکه سوال جواب بدی میای سوال می پرسی این ترفند برای پیچوندن و پوشوندن چرت گویی دیگه قدیمی شده یه روش دیگه پیدا کن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آيا ميداني كه حضرت علي عليه السلام ازدواج مؤقت كرده است

وخيلي از ائمه ما چنين كرده اند

وحضرت امام صادق سلام الله تعالي عليه به شيعيانش سفارش ازدواج مؤقت داده است

تا جواب سوالمو ندی نظرم همونه حالا هر کی می خواد بیاد بگه ازدواج موقت کلید بهشته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...