رفتن به مطلب

همه می خواهند رابطه ای بی نقص داشته باشند....

ارسال های توصیه شده

شخصی به یکی از موسسات همسریابی مراجعه کرد و گفت، من به دنبال یک همسر می گردم. لطفاً به من کمک کنید تا همسر مناسبی پیدا کنم.

مسوول مربوطه پرسید، لطفاً خواستههای خودتان را بگویید و او گفت:

خوشگل، مؤدب، شوخ طبع، اهل ورزش، با معلومات، خوب برقصد و بخواند، مایل باشد در تمامی ساعاتی از روز که در خانه هستم و بیرون نرفتم منو سرگرم کند، وقتی به همدم احتیاج دارم برای من داستانهای جالبی تعریف کند و هر وقت که خواستم استراحت کنم ساکت باشد.

مسوول موسسه با دقت به حرف های او گوش کرد و در پاسخ گفت :

فهمیدم. شما به تلویزیون احتیاج دارید.

مثلی هست که می گوید زوج بی نقص از یک زن کور و یک مرد کر درست شده است، زیرا زن کور نمیتواند خطاهای شوهر را ببیند و مرد کر قادر به شنیدن غرغرهای زن نیست. بسیاری از زوجها در مراحل اول آشنائی کور و کر هستند و رؤیای یک رابطه بی نقص را میبینند.

بدبختانه، وقتی هیجانهای اولیه فرو مینشیند، بیدار میشوند و متوجه میشوند که ازدواج به معنی بستری از گل های رُز نیست و کابوس آغاز میشود...

لینک به دیدگاه

واقعا بعضیا به چندتا وسیله برا خونشون احتیاج دارن نه به یک همسر.......

متاسفانه بیشتر مردم به دنبال صفاتی از همسر آیندشون هستن که توی خودشون وجود نداره .......

به نظر من باید از همسرت اون چیزی رو انتظار داشته باشی که خودت همون صفات رو داشته باشی.......

یا به قول یه استادی اگه همسر خوب میخوای خوبی هارو زندگی کن .........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...