رفتن به مطلب

..:: اگر شما بودید چه کار میکردید ؟ ::..

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

afa جان اگر همسرتون شکاک باشه هر چی هم که شما صادق باشید اون شک خودش خواهد داشت...

سکوت شما رو تحسین می کنم ولی معتقدم تا صحبت نشه مشکلی برطرف نمیشه.....

آیا این رفتار همسرتون اگر مداوم بشه موجب اذیت شما نمیشه؟احساس نمی کنید که زندگی مثل زندان شده برای شما؟چون ممکنه همسرتون شما رو از یک سری از کارها منع بکنه و بعضی رفتار ها رو برای شما غدغن....

نظر شما چیه؟

منظور من از حفظ صميميت روابط همون گفتگوي دوطرفه خواهد بود ......

سعي ميكنم كمتر سوال پيچش كنم و بخوام علت رو جويا بشم ..... بايد در مورد رفتارها و خصوصيات خودم باهاش حرف بزنم . ايا نسبت به اخلاقيات يا رفتارهاي من مشكل داره يا اشتباهي در كار من رخ داده و ...

اگه منع برخي كارها به ضرر من نباشه من قبول ميكنم .....اصولا ارامش در زندگي براي من خيلي مهمه ،‌شايد زياده از حد قانع و توجيه پذيرم

• Like 2
لینک به دیدگاه
منظور من از حفظ صميميت روابط همون گفتگوي دوطرفه خواهد بود ......

سعي ميكنم كمتر سوال پيچش كنم و بخوام علت رو جويا بشم ..... بايد در مورد رفتارها و خصوصيات خودم باهاش حرف بزنم . ايا نسبت به اخلاقيات يا رفتارهاي من مشكل داره يا اشتباهي در كار من رخ داده و ...

اگه منع برخي كارها به ضرر من نباشه من قبول ميكنم .....اصولا ارامش در زندگي براي من خيلي مهمه ،‌شايد زياده از حد قانع و توجيه پذيرم

ممنون آفا جان

در کل به نظ شما چطوری بتونیم اون آرامشه رو حفظ کنیم به هر حال هر کدوم ممکنه عصبانی باشیم وتحت فشار و حتی اگر همسرمون هم حرفمون رو نفهمه بدتر میشه

مثلا ما داریم هی توضیح میدیم و اشتباهاتمون رو میگیم و قبول داریم ولی خوب این طبیعیه که همیشه بر وفق مراد نباشه و خوب پیش نره بحث.....

اینجا چیکار میکنید؟

فکر کنید کلا حرفتون رو نم یفهمه همسرتون و ازتون بخواد که کلا خونه نشین باشید و هیچ ارتباطی با کسی نداشته باشید باز هم برای آرامش زندگیتون گوش میدین به حرفش؟

آیا همیشه کوتاه اومدن مسئله رو حل می کنه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون آفا جان

در کل به نظ شما چطوری بتونیم اون آرامشه رو حفظ کنیم به هر حال هر کدوم ممکنه عصبانی باشیم وتحت فشار و حتی اگر همسرمون هم حرفمون رو نفهمه بدتر میشه

مثلا ما داریم هی توضیح میدیم و اشتباهاتمون رو میگیم و قبول داریم ولی خوب این طبیعیه که همیشه بر وفق مراد نباشه و خوب پیش نره بحث.....

اینجا چیکار میکنید؟

فکر کنید کلا حرفتون رو نم یفهمه همسرتون و ازتون بخواد که کلا خونه نشین باشید و هیچ ارتباطی با کسی نداشته باشید باز هم برای آرامش زندگیتون گوش میدین به حرفش؟

آیا همیشه کوتاه اومدن مسئله رو حل می کنه؟

شما بدترین حالت رو در این مسئله فرض میکنید ............. من سعی میکنم کمی هم خوش بینانه تصور کنم .....

فردی رو که در ابتدا انتخاب کردم مطمئنا کسی بوده که من رو درک کنه..... از طرفی در مورد خونه نشین شدن ، اگه احتمال بدم به بهبودی اوضاع کمک خواهد کرد حتما اینکار رو خواهم کرد.....

بحث در این زمینه فایده ای نخواهد داشت ......

در درجه اول سعی در جلب اعتماد ، بعد محبت بی دریغ به همسرم ، گفتگو در زمینه اینگونه رفتارها ، بررسی و اصلاح رفتارهای شک برانگیز خودم ، اقدامات مصالحت امیز و ....

در نهایت اگه بازهم مشکل رفع نشد ، شاید مدتی رو در سکوت یا قهر سپری کنم:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما بدترین حالت رو در این مسئله فرض میکنید ............. من سعی میکنم کمی هم خوش بینانه تصور کنم .....

فردی رو که در ابتدا انتخاب کردم مطمئنا کسی بوده که من رو درک کنه..... از طرفی در مورد خونه نشین شدن ، اگه احتمال بدم به بهبودی اوضاع کمک خواهد کرد حتما اینکار رو خواهم کرد.....

بحث در این زمینه فایده ای نخواهد داشت ......

در درجه اول سعی در جلب اعتماد ، بعد محبت بی دریغ به همسرم ، گفتگو در زمینه اینگونه رفتارها ، بررسی و اصلاح رفتارهای شک برانگیز خودم ، اقدامات مصالحت امیز و ....

در نهایت اگه بازهم مشکل رفع نشد ، شاید مدتی رو در سکوت یا قهر سپری کنم:hanghead:

آره من بدترین حالتشو در نظر می گیرم

شما فیلم دوزن تهمینه میلانی رو دیدین؟دیدین که شوهر فرشته چه قدر بد بین بود؟زندگی رو هم به خودش هم به زنش زهر کرده بود.....

در انتخاب اول که آره مطمئنا باید در انتخاب دقت کرد تا دچار همچین مشکلاتی نشد ولی حالا فرض رو بر این میزاریم که بعدا تو زندگی این مشکل پیش اومد یا ازدواج زوری بوده و بچه دار هم شدی و باید به خاطر زندگیت تلاش کنی حالا چه راهکاری رو ارائه میدین؟

ببخشید اگر زیادی سوالام بدبینانست چون می خوام بدترین حالت رو در نظر بگیرم تا به بهترین جواب برسیم.

مرسی از پاسخ های صبورانتون

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره من بدترین حالتشو در نظر می گیرم

شما فیلم دوزن تهمینه میلانی رو دیدین؟دیدین که شوهر فرشته چه قدر بد بین بود؟زندگی رو هم به خودش هم به زنش زهر کرده بود.....

در انتخاب اول که آره مطمئنا باید در انتخاب دقت کرد تا دچار همچین مشکلاتی نشد ولی حالا فرض رو بر این میزاریم که بعدا تو زندگی این مشکل پیش اومد یا ازدواج زوری بوده و بچه دار هم شدی و باید به خاطر زندگیت تلاش کنی حالا چه راهکاری رو ارائه میدین؟

ببخشید اگر زیادی سوالام بدبینانست چون می خوام بدترین حالت رو در نظر بگیرم تا به بهترین جواب برسیم.

مرسی از پاسخ های صبورانتون

خواهش میکنم ............ تجربه خاصی ندارم

اره اون فیلم رو دیدم ، تا حدودی هم شرایط مشابه این رو تجربه کردم و با همین اقداماتی که گفتم به نتیجه رسیدم

طلاق اخرین راهه ، تا حد امکان تمام تلاشم رو خواهم کرد که به این نتیجه نرسم ، چون مطمئنا مشکلات بیشتری رو تجربه خواهم کرد ، پس باید مشکل رو رفع کرد تا اینکه از اون فرار کنم

من به زندگیم ادامه میدم ، هیچوقت سعی نمیکنم فرد مقابلم رو تغییر بدم ، تغییرات در رفتار و خصوصیات خودم بی شک بی تاثیر نخواهد بود....

خلاف جهت اب حرکت نمیکنم، اگه همسرم دوست داره من در حصار بیشتری زندگی کنم من مخالفت نخواهم کرد ( البته اگه مخالفت من به بدتر شدن اوضاع بیانجامد)

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان گل.وقتتون بخیرمن دنبال یه مشاوره ام که ریدم به اینجا شاید الان موضوعتون یه چیز دیگس من یه مشکلی دارم هروقت موضوع بعدی شروع شد لطفا بمن خبربدید ممنون میشم:sigh::sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...