رفتن به مطلب

دارالمجانین نواندیشان(!)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه :ws38: البته من که حالم خوب هست اصلا هم تناسبی با اینجا ندارم :ws38: مهم پزشک هست که تایید کرده سالمم :ws38: کسی حرفی زد :w000: من هیچیم نیستتتتتتت دکتر خودش گفت چی گفت ؟ در گوش من گفت ... چی گفت ؟ :hapydancsmil: دوستان عقب بایستید مجنونهای دیوانه آخر شماهارا نه من را با شماها چه کار :ws38:

بودن یا نبودن :ws38: مسئله این است :ws38:

لینک به دیدگاه
سلام به همه :ws38: البته من که حالم خوب هست اصلا هم تناسبی با اینجا ندارم :ws38: مهم پزشک هست که تایید کرده سالمم :ws38: کسی حرفی زد :w000: من هیچیم نیستتتتتتت دکتر خودش گفت چی گفت ؟ در گوش من گفت ... چی گفت ؟ :hapydancsmil: دوستان عقب بایستید مجنونهای دیوانه آخر شماهارا نه من را با شماها چه کار :ws38:

بیا از اینجا بریم این دیوانه ها فقط دیوانه های آشنارو تحویل میگیرن :w000:

هوا سرده آب سرد بیار بریز روم:w58:

لینک به دیدگاه

الان کاملا به من ثابت شد که شما سالمیw58.gifw58.gif

لینک به دیدگاه
سلام مجانین

[FLASH=width=20 height=20]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
).swf[/FLASH]

:ws37:

شما نوبت داشتی؟نداشتیw000.gif

چرا نداشتی؟

برو بگیر370219_tantrumsmiley.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...