رفتن به مطلب

♠ دفتر مدیریت تالار زبان ♠

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب اولین پیشنهاد رو بدم؟ یه تاپیک ایجاد کنیم برای ضرب المثل های انگلیسی؟ دیدم یه تاپیک هست نوشته اصطلاحات ولی ضرب المثل نیستن هیچ کدوم. کاربردهای زیادی دارن این ضرب المثل ها

لینک به دیدگاه

منم با پیشنهاد مونا موافقم. فقط خواستم اضافه کنم که اون تاپیک یک کلمه یا اصطلاح انگلیسی بگو رو عوض کن و همون اسمی که خودت یه سری گذاشته بودی رو بگو. مشاعره انگلیسی بود چی بود :ws52:

لینک به دیدگاه
خب اولین پیشنهاد رو بدم؟ یه تاپیک ایجاد کنیم برای ضرب المثل های انگلیسی؟ دیدم یه تاپیک هست نوشته اصطلاحات ولی ضرب المثل نیستن هیچ کدوم. کاربردهای زیادی دارن این ضرب المثل ها

بله فکر خوبیه ... 10 امتیاز به خودت اضافه کن :ws3:

خودت زحمتشو بکش حالا که فکرش مال خودت بود :ws50:

لینک به دیدگاه
منم با پیشنهاد مونا موافقم. فقط خواستم اضافه کنم که اون تاپیک یک کلمه یا اصطلاح انگلیسی بگو رو عوض کن و همون اسمی که خودت یه سری گذاشته بودی رو بگو. مشاعره انگلیسی بود چی بود :ws52:

بله به سرعت انجام میشه.

محمد جان به نظر من با اون ایده هه موافقت کنی خیلی خوب میشه ها ... می دونی که کدومو میگم؟

لینک به دیدگاه

یعنی عنوان تاپیک اصطلاح رو بکنم ضرب المثل؟ اونوقت کلماتی که داخلشه و ربطی به ضرب المثل نداره چی؟

هر کاری خودت صلاح می دونی بکن. اینا که در حیطه ی مدیریت شناس :w16:

لینک به دیدگاه
یعنی عنوان تاپیک اصطلاح رو بکنم ضرب المثل؟ اونوقت کلماتی که داخلشه و ربطی به ضرب المثل نداره چی؟

هر کاری خودت صلاح می دونی بکن. اینا که در حیطه ی مدیریت شماس :w16:

بزارین سر فرصت یه نگاهی به تاپیکش بندازم ....

2 تا کار میشه کرد.. یا یه تاپیک جدا داشته باشه ... یا یه تاپیک اصطلاحات و ضرب المثل ها رو داشته باشیم..

اگه جدا باشه یکیش خاک می خوره... :w16:

لینک به دیدگاه

i have a suggestion .this my suggestion that partition tapic with level .for sample level A for elemntary member and level B for intermediat and level C for advance member .of course not for every tapic for some of them :ws6:

لینک به دیدگاه

مرسی امین جان ... ممنون از پیشنهاد خوبیت. اما فکر نکنم هنوز اونقدر بچه ها زیاد شده باشن که بخوایم قسمت بندی کنیم تاپیک ها رو ....

بعدشم همه اینجا آماتوریم :ws3: فکر نکنم کسی باشه که خیلی بلد باشه :icon_pf (34): البته جسارت نکنم ها ... اما در کل ... اگه تعداد بچه ها هم زیاد بشه فکر نکنم این کار درستی باشه..

اونی که آماتور هست باید بیاد جلوی بچه ها حرفش رو بزنه و غلط غلوط صحبت کنه تا یاد بگیره که اشتباه نکنه. اگه یه جایی بزاریم که یه سری ها فقط غلط بنویسن... یه سری ها هم با تسلط کامل صحبت کنن کسی پیشرفتی نخواهد داشت.... متوجه منظورم که میشین ؟

الان شما در این پست یه عالمه غلط داشتین... باید سعی کنین درستش کنین ... فقط با کمی تمرین..

i have a suggestion .this my suggestion that partition tapic with level .for sample level A for elemntary member and level B for intermediat and level C for advance member .of course not for every tapic for some of them

i have a suggestion there . my idea is that we should divide topics in 3 parts. level a for elementary and level b for intermediate and level c for advanced members ... instead of using all of them by them

شرمنده اگه جسارت کردم امین خان :ws53::sorry:

لینک به دیدگاه

سلام محسن جان

راستش یه درخواست داشتم در مورد دیکشنری بابیلون

اگه میشه یکسری گلوسری های مفید از اون رو برامون بذارید. ممنون. :w72:

لینک به دیدگاه

سلام فرناز جان

شرمنده ... چون من دیال آپ استفاده می کنم نمی تونم برات شر کنم .. اما میتونم لینک دانلود رو بت بدم ....

شرمنده

ببین ... من خودم از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
استفاده می کنم ... خیلی عالیه... از بابیلون هم خیلی واسه شخص من کار آمد تره ...

اما در مورد بابیلون

این

هست که خیلی در ترجمه فارسی عالیه

هم یه چند تایی گلوسری پیدا میشه ... فقط سرورو انتخاب کن و دانلود کن :ws50:

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابت محسن جان /tanx a lot :w139:

درست میگی به نظر من خیلی خوبه غلط های بچهها گرفته بشه این طور سریعتر یاد میگیریم :w155:

من باز پیشنهاد دارم البته اگر قبلا خودت به این ایده ها فکر نکرده باشی .

اینکه یک مسابقه بذاری با این عنوان که طولانی ترین کلمه انگلیسی چه کلمه ایی هستش ؟ کلا چند تا مسابقه راه بنداز من :ws51:

لینک به دیدگاه
ممنون از جوابت محسن جان /tanx a lot :w139:

درست میگی به نظر من خیلی خوبه غلط های بچهها گرفته بشه این طور سریعتر یاد میگیریم :w155:

من باز پیشنهاد دارم البته اگر قبلا خودت به این ایده ها فکر نکرده باشی .

اینکه یک مسابقه بذاری با این عنوان که طولانی ترین کلمه انگلیسی چه کلمه ایی هستش ؟ کلا چند تا مسابقه راه بنداز من :ws51:

خواهش میشه امین جان .... والا اینجا کلی مسابقه وجود داره ... مثل مسابقه ی کلمات و هم معنی و اینا ...

فکر کنم منظورتون اینه که هر کی بیاد طولانی ترین کلمه اینگلیسی رو که بلده بنویسه؟

ممنون محسن جان خیلی خیلی زحمت کشیدی.... میدونم خیلی کار سختیه sigh.gif خدا خیرت بده flowerysmile.gif

خواهش میشه .......... آره دیال آپ مثل فحش میمونه :mpr:

پیر شی دخترم :w16:

لینک به دیدگاه

اره منظورم همونه .البته اگر کار اسونیه این مسابقه را برگذار نکن .میشه اب و تابش داد مثلا بلندترین کلمه در زمینه عشق و .....

لینک به دیدگاه
اره منظورم همونه .البته اگر کار اسونیه این مسابقه را برگذار نکن .میشه اب و تابش داد مثلا بلندترین کلمه در زمینه عشق و .....

این تاپیک به 10 یا 11 پست ختم میشه ... اما فکر نکنم تاپیک جالبی بشه .. اما در کل اگه فکر می کنید کار قشنگی میشه خودتون تاپیکش رو بزنید :ws50:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...