رفتن به مطلب

♠ دفتر مدیریت تالار زبان ♠

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی مرجان عزیز

آرش خان مثل اینکه شما از آخوند و این حرفا دیدا پره ...

اما مثل اینکه همه کاره مملکت ما انها هستند ... کاری از دست من و شما بر نمی آد

در ضمن من اسم تالار رو انتخاب نکردم .... اما فکر کنم چون زبانی غیر از فارسی هست ما می گیم زبان خارجی ....

چه عیبی داره .... بعد کی میشه به من بگین شما از کج فهمیدین که این کلمات رو آخوند ها از کجا آوردن؟؟؟؟؟

ببخشید این کیبورش یکم خرابه دکمه هاش مثل آدم کار نمی کنه

خارجی خوبه اما حارجه نه ...

از اونجایی که "ه "نشانه مونث و کاربردش مخصوص زبان عربیه و کسی که از ان استفاده میکنه یا عربه یا آخوند ...

بخشید من تا اونجایی که میدونم هیچ نسبتی هم با خان ها ندارم !

لینک به دیدگاه
خارجی خوبه اما حارجه نه ...

از اونجایی که "ه "نشانه مونث و کاربردش مخصوص زبان عربیه و کسی که از ان استفاده میکنه یا عربه یا آخوند ...

بخشید من تا اونجایی که میدونم هیچ نسبتی هم با خان ها ندارم !

باشه ... به خاطر شما پیگیری میشه .... با مرجان صحبت کنید به ادمین بگه :w16:

والا خان رو از واتارت گفتم!!! :ws52:

سخت نگیر برادر من

اگر بخوایم هر جا و مخصوصا اینجا که دنبال یادگیری هستم این مسائل رو قاطی کنیم به جایی نمی رسیم

:wubpink:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

:icon_gol:سلام رییس جان .. میشه تاپیک عربی هم نوشت ونیز زبان کردی ؟ البته نه به عنوان اموزش ولی مطالبی کوتاه و جالب که بیشتر و جود این زبانها رو درفاروم نمایش بده :icon_gol:

لینک به دیدگاه
:icon_gol:سلام رییس جان .. میشه تاپیک عربی هم نوشت ونیز زبان کردی ؟ البته نه به عنوان اموزش ولی مطالبی کوتاه و جالب که بیشتر و جود این زبانها رو درفاروم نمایش بده :icon_gol:

دوست عزیز عربی میشه اما کردی نه!!!!!!

عربی هم به شرطی که اول قواعد توش باشه بعد اسپم راه انداخت

با مرجان صحبت کنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دوست عزیز عربی میشه اما کردی نه!!!!!!

عربی هم به شرطی که اول قواعد توش باشه بعد اسپم راه انداخت

با مرجان صحبت کنید :icon_gol:

مرسی از استقبالت ... شما مث اینکه غیبگو تشریف دارین .. اسپم !!!!!!!!!!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه روز اومدی همش واگذار میکنی به من

خوب جوابگو باش دیگه

من اینو مطرح کردم که زیرتالار عربی المانی و فرانسه داشته باشیم گفتن باید بررسی بشه حالا شمام یه صحبتی کنید دیگه

لینک به دیدگاه
باشه ... به خاطر شما پیگیری میشه .... با مرجان صحبت کنید به ادمین بگه :w16:

والا خان رو از واتارت گفتم!!! :ws52:

سخت نگیر برادر من

اگر بخوایم هر جا و مخصوصا اینجا که دنبال یادگیری هستم این مسائل رو قاطی کنیم به جایی نمی رسیم

:wubpink:

من مخلص شما هم هستم از این جهت میگم که به هویت ایرانی و پارسی خودم بیش از هر نژاد دیگه اهمیت میدم چیزی که این روزها مارا از اون دور کرده اند و یه جورای نیاز هست برای احیای ارزش حس ایرانی بودنمون بیشتر یاد بگیریم و اموزش ببینیم ..ممنون بابت پیگیری

اوتارمم هم عکس خسرو گلسرخی اگه وقتشو داری یه سرجی کن تو گوگل و کمی در مورد ایشون مصالعه کن بزرگمردی بود که ایران و و تاریخ ایران باید به بودنش افتخار کنه

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
من مخلص شما هم هستم از این جهت میگم که به هویت ایرانی و پارسی خودم بیش از هر نژاد دیگه اهمیت میدم چیزی که این روزها مارا از اون دور کرده اند و یه جورای نیاز هست برای احیای ارزش حس ایرانی بودنمون بیشتر یاد بگیریم و اموزش ببینیم ..ممنون بابت پیگیری

اوتارمم هم عکس خسرو گلسرخی اگه وقتشو داری یه سرجی کن تو گوگل و کمی در مورد ایشون مصالعه کن بزرگمردی بود که ایران و و تاریخ ایران باید به بودنش افتخار کنه

سلام آرش جان ...

من هم به دنبال این هستم که زبان کشورم از زبان عربی جدا بشه اما نمی شه! تقریبا 50% از کلمات ما عربیه و انگلیسیه ... اما حیف که نمی تونیم جایگزین کنیم ... مثلا به جای ماوس بگیم موشواره ... اول باید بیایم یه کلمه مناسب پیدا کنیم ... به نظر من مسخره ترین کلمه ایرانی که جایگزین شده تو کتابا کلمه (رانه) به جای درایو هستش!!!!! خب باید بیایم ببنیم مردم آیا پذیرش همچین کلمه ای رو دارن؟ که متاسفانه ندارن!!! و همین کلمه رانه سوژه یک هفته ای ما بود!!!!

در مورد خسرو گلسرخی هم اگه وقت کردم مطابی رو در میآرم و می خونم ... ایران به بودن بزرگمردانی مردانی مثل - کوروش کبیر - افتخار میکنه!!! (چون گلسرخی رو نمی شناسم اسمشو نگفتم شما عفو بفرما)

بنده به شما عرض کردم به مرجان بگین عوض کنه .. اما مثل اینکه شما باش صحبت نکردی یا اون توجهی نکرده .... من خودم با ادمین صحبت می کنم

موفق باشی :ws31:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام دوست عزیز

بنده در تالار زبان تاپیکی را با موضوع زبان روسی درج کردم

اما پیشنهاد دارم در صورت امکان مانند زبان فرانسه و عربی یک زیر مجموعه داشته باشد

با تشکر

http://www.noandishaan.com/forums/thread89045.html

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...