رفتن به مطلب

بدترین خودروی تولید داخل به نظر شما

shayan1989

ارسال های توصیه شده

سلام

این تاپیک همون طور که از اسمش کاملا معلومه به بدترین و بی کیفیت ترین خودروی تولید داخل می خواد توجه کنه

هر کس نظر ش رو بده اگر هم توضیح بدین که چرا خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

به نظر بنده پژو روا سال بد ترین تولید داخل بوده

همه ما با پژو اردی تا حدودی اشنا هستیم حالا این که ایران خودرو میاد با این حروف بازی می کنه و خودروی جدید با امکانات جدید تولید می کنه که فقط خودش خبر داره از قابلیت ها منحصر به فردش واقعا جای تعجب داره

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام به نظر من انواع قيافه هاي مختلف پرايد بدترين ونا ايمن ترين خودروي ساخت داخل هستند كه تنها عامل بقاي توليدشان قيمت پايين آنهاست ( البته به نسبت بقيه خودروها)

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
به نظر بنده پژو روا سال بد ترین تولید داخل بوده

همه ما با پژو اردی تا حدودی اشنا هستیم حالا این که ایران خودرو میاد با این حروف بازی می کنه و خودروی جدید با امکانات جدید تولید می کنه که فقط خودش خبر داره از قابلیت ها منحصر به فردش واقعا جای تعجب داره

اگه یه بار سوار ار دی مزخرف بشی و یه بار به روا سال اونوقته که میفهمی روا سال چه ماشینیه.

من خودم اگه بخوام سوار یه ماشین 9میایونی بشم بین همه ماشینا روا سالو انتخاب میکنم.:a030:

لینک به دیدگاه

منم نظرم رو همون پراید و روا هستش

نه قیافه دارن و ایمن هستند

یادمه 1 جا خوندم صاحب کارخونه ی پراید کره حاضر نشده مسافت بین 2 تا کارخونه رو با پراید بره!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگه از نظر نداشتن ایمنی بخوای پراید اگه از نظر هزینه وسایل و کم مصرف بودن بخوای بازم پراید:ws3:

ولی این ماشینارو عشق است :a030:

L90 سفید رفت با ارت کم و رینگها توپول :ws3: چه هلویی شود :w16:

25axtsimgv6shddsc0xv.jpg

206 هم اسپورت خورش ملسه :ws3:

206-tuning-6pots.jpg

مگان رو عشقه مخصوصا هاچ بکش :gnugghender:

grnmeg02.gif

لینک به دیدگاه

بدون شک و هیچ جای فکری بدترین خودروی داخلی ایران پژو 405 هستش که میزان تلفاتش از هر ماشینی تو ایران یا جهان بیشتره

پراید نسبت به 405 به نظر من بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...