رفتن به مطلب

دفتر مدير تالار مهندسي شيمي

mim-shimi

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 234
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حتما که نباید مسابقه برگزار کنیم ؟ خدا رو شکر همه فارغ التحصیل هستیم اگر هر کدوممون یک مطلب جدید تو تالار بزنیم میدونید میتونیم بازدیدکنندگان زیادی را جذب کنیم؟

کاملا موافقم

از جذب کاربر هم که بگذریم، خودمون اون مطلبو که بخونیم، اطلاعاتمونم بالاتر میره:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بچه ها چرا واقعا بحث مهندسی کمه خصوصا رشته ما که خیلی باحاله...

مساله اینه که هیچ کس همکاری نمیکنه و یک نفر نمیتونه هزارتا کار انجام بده

منم مثل شما گرایش صنایع غذایی خوندم و وقتی اومدم تو سایت با فعالیت تو تالار مهندسی شیمی مطالب زیادی در مورد مهندسی شیمی کسب کردم

خود شما هم میتونید اینجا فعالیت کنید فقط کافیه که بخواین

شما بنا به اینکه به چه مبحثی از مهندسی شیمی علاقه دارین میتونین فعالیت خودتون رو به صوت علمی آغاز کنید

و اگر در این زمینه کمک خواستین من میتونم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

متاسفانه ما تجربه ی کار عملی رو نداریم. در مورد من که اینجوریه . حالا شما ها رو نمیدونم.

همین مطالب تئوری هم اگه از حالت کپی پیست در بیاد خودش کلیه.

لینک به دیدگاه
متاسفانه ما تجربه ی کار عملی رو نداریم. در مورد من که اینجوریه . حالا شما ها رو نمیدونم.

فرنوش جون قرار نیس خیلی شاخ باشی که....مطالب آزمایشگاهاتون و این جور چیزا کمک میکنه....هرکی یه جمله هم به اطلاعات بقیه کمک کنه خیلی خوبه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ما دنبالش هستیم با تالار مکانیک بحث و مسابقه بین رشته ای بزاریم که خیلی به هر دو رشته کمک میکنه

ایشالا خیلی زود واردش میشیم:w16:

موفق شدی بهalimec بگی که برنده شده و بیاد سوال بعدی رو اعلام کنه؟؟

لینک به دیدگاه
مساله اینه که هیچ کس همکاری نمیکنه و یک نفر نمیتونه هزارتا کار انجام بده

منم مثل شما گرایش صنایع غذایی خوندم و وقتی اومدم تو سایت با فعالیت تو تالار مهندسی شیمی مطالب زیادی در مورد مهندسی شیمی کسب کردم

خود شما هم میتونید اینجا فعالیت کنید فقط کافیه که بخواین

شما بنا به اینکه به چه مبحثی از مهندسی شیمی علاقه دارین میتونین فعالیت خودتون رو به صوت علمی آغاز کنید

و اگر در این زمینه کمک خواستین من میتونم کمکتون کنم

موضوع اینجاست که من کارمندم و از محل کارم میام تو سایت خیلی وقت ندارم سعی میکنم تو زمینه رشتمون فعالیت کنم ولی اینکه بخوام برای موضوع های جدید وقت بزارمو خودم پیشنهاد بدم نمیتونم....

لینک به دیدگاه
فرنوش جون قرار نیس خیلی شاخ باشی که....مطالب آزمایشگاهاتون و این جور چیزا کمک میکنه....هرکی یه جمله هم به اطلاعات بقیه کمک کنه خیلی خوبه:icon_gol:

دقیقا پس کی میخوای در مورد کارهای عملی اطلاعات جمع کنی.....

لینک به دیدگاه
موضوع اینجاست که من کارمندم و از محل کارم میام تو سایت خیلی وقت ندارم سعی میکنم تو زمینه رشتمون فعالیت کنم ولی اینکه بخوام برای موضوع های جدید وقت بزارمو خودم پیشنهاد بدم نمیتونم....

حالا من از دروس شما اطلاع چندانی ندارم.ولی شما میتونی تو زمینه ی رشته ی خودت فعالت کنی.خیلی هم عالیه.

ما هم یه چیزی یاد میگیریم.

لینک به دیدگاه
حالا من از دروس شما اطلاع چندانی ندارم.ولی شما میتونی تو زمینه ی رشته ی خودت فعالت کنی.خیلی هم عالیه.

ما هم یه چیزی یاد میگیریم.

اخ فدات شم من کلا 18 واحد برای گرایشم بوده قبلا گفتم که ازش خوشم نمیومده و کلا الانم به عنوان مهندس شیمی کار میکنم.

لینک به دیدگاه
اخ فدات شم من کلا 18 واحد برای گرایشم بوده قبلا گفتم که ازش خوشم نمیومده و کلا الانم به عنوان مهندس شیمی کار میکنم.

آره قبلا هم گفته بودی.

پس تجربه کاری داری.همون تجربه هاتو برامون بگی کافیه.

لینک به دیدگاه

سلام من دارم به صورت عملی کارمی کنم تمام واحدهایی که پاس کردیم یه طرف ولی تجربه وکار عملی یه طرف دیگه

ولی همین م برای شروع خوب اگه تئوری قوی باشید وخوب یاد بگیرید عملی هم موفق میشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...