رفتن به مطلب

مردی با 39 همسر(ظرفيت نداري نيا تو بد آموزي داره)

danielo

ارسال های توصیه شده

مردی با 39 همسر که بزرگترین خانواده دنیا را دارد !

زیونا چانا (Ziona Chana) به همراه 39 همسر و 94 فرزند و 14عروس و 33 نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق مجزا دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ (Baktwang) در ایالت میزورام (Mizoram) هندوستان قرار گرفته است.

زیونا چانا همراه با همسران و فرزندانش

01.jpg

آقای چانا می گوید: من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است. من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.

02.jpg

اداره این اردوگاه بزرگ و 181 نفره به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد. برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ، 60 کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است. آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با او زندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.

03.jpg

یکی از همسران او می گوید : تمام اعضای خانواده معمولا همراه هستند و نظام این خانواده بزرگ بر اساس عشق و احترام متقابل به یکدیگر بنا شده و همگی برای آقای چانا احترام یکسانی قائلند.

04.jpg

رینکمینی یکی از زنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند. او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد. چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید برای گسترش خانواده اش در آنجاست.

زیونا چانا با گروه 39 نفره همسران

05.jpg

ببینیم ؛ نکنه یه وقت فکرای ناجور کنید و شما هم بله و از این حرفاها ؟! ;)

این متن باعث نشه که یه وقت شما آقایونی که در جریان شاهکار این بنده خدا (زیونا چانا) قرار گرفتید بفکر تجدید فراش بیفتید و ناغافل خودتونو جای اون بگذارید و بخواهید بیش از یک همسر اختیار کنید ها ... :d

نه این فقط محض اطلاع بود و بس ...

از قدیم گفتند خدا یکی، یار یکی، یعنی همون یکی که دارید کافیه :yahoo (31):

مخصوصا شما آقایون خوب و خانواده دوستی که از مهارت های همسرداری هیچی کم ندارید که همین مهارت ها ممکنه کار دستتون بده :P

آره همون یکی که دارید نگاهش دارید و قدرشو بدونید؛ بیشترش پیشکشتون:X

لینک به دیدگاه

کاری ندارم که حالا زن زیاد گرفته و من چون دخترم ممکنه قاطی کنم !

ولی به نظرم مفهومه احساسو عاطفه برای اون خانواده ( مهر پدر به بچه مهر همسری ...) فقط یه رویاست و چیزی مثل یه افسانه ....

به نظرم با این کارش اول از همه خودشو احساسشو نادیده گرفته .......... البته احتمالا چیزی سرش نمیشه از این چیزا:w16:

لینک به دیدگاه

يكي ديگه ميگرفت رُند بشه 40 تا ! -2-37-.gif

پس حضرت محمد ((ص)) هنوز وجود دارهw58.gif
گيومه انداختي چرا ! (ص) بس بود -2-37-.gif
لینک به دیدگاه
يكي ديگه ميگرفت رُند بشه 40 تا ! -2-37-.gif

گيومه انداختي چرا ! (ص) بس بود -2-37-.gif

از ترس تروریستای مسلمون اینکارو کردم:mornincoffee:

لینک به دیدگاه

:icon_redface:چه گاف و الف و واوی بودن اون زنا رفتن زن این منگوله گوش میرزا شدن

گویا تکثیر پیدا کرده :banel_smiley_4:باکتریها اینو ببینن دمبک دستگاشونو جمع میکنن میرن:banel_smiley_4:

چه خودشم بنده پاک خدا میدونه :icon_pf (34):اینهمه توله انداخته منابع طبیعی خشک شد:w00:

لینک به دیدگاه

به قول یکی از بچه ها این زمونه میشه با ی فتوکپی شناسنامه چند تا زن گرفت :ws3:

اینم خوب هر کی رو خواسته نه نشنیده مایه دارم هست توانایی لازم رو هم حتما داره دیگه خوش تیپ هم هست :ws3:

خو چرا نگیره؟

لینک به دیدگاه

میگم طفلک گناه داره....داره خرج همه رو میده....یکی بهش بگه یه جایی هست که بهش میگن ایران.....اونجا میتونه با صیغه هر چندتا دوست داره بگیره که مجبور هم نباشه این هم هزینه خوراکشون رو بده:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چینی ها هم از این رسم و رسومات دارن که نسل من و نسل فلانی و ....

یارو خواسته نسلش منقرض نشه .... انگار تو دنیا همین یکی از این گونه بشر وجود داره ....

مثل عربا ...

لینک به دیدگاه
يه 4تا از اينا بسه هيچوقت نسل بشر منقرض نشه. بتركي جونامون يكيشو نميتونن بگيرن ميخواست ارتش خصوصي درست كنه

بگیرن؟ مگه هندونه هس که بگیرین:w00:

لینک به دیدگاه
به قول یکی از بچه ها این زمونه میشه با ی فتوکپی شناسنامه چند تا زن گرفت :ws3:

اینم خوب هر کی رو خواسته نه نشنیده مایه دارم هست توانایی لازم رو هم حتما داره دیگه خوش تیپ هم هست :ws3:

خو چرا نگیره؟

:w00::w00:

ای پیامبران و امامان اسلام اسوده بخوابید که این فرد بیدار است.

:ws3:

در ضمن یک سوال عدالت را بین همه زن ها رعایت میکنه یا نه؟؟

خودت نوشتی همیشه با جوونترینه میمونه(یعنی زیر 20 ساله):ws3:قدیما میگفتن نفس پیر مرد با نفس دختر جوون قاطی بشه (همون ..) طرف شاداب میمونه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...