رفتن به مطلب

امکان ادم شدنشون هست؟نظرتون درباره نسل کشی چیه؟؟

danielo

ارسال های توصیه شده

زیاد به کلمه نسل کشی گیر ندید.خواستم تیتر جذاب بزارم.

در کل میخواستم نظرتون را در مورد این جور ادم ها بدونم.

ایا اینها درست میشند؟؟

کشته شدن ۸ کارمند خارجی سازمان ملل و ۳ افغان در شمال افغانستان

خبرگزاری انتخاب:

رویترز گزارش داد: برخی جریان های افراطی حاکم بر افغانستان، به بهانه ی آتش زدن قرآن کریم توسط کشیش آمریکایی ، با سوء استفاده از حضور اعتراض آمیز هزاران افغانی ، اقدام به قتل قریب به 12 نفر از اعضای دفتر سازمان ملل درمزار شرفی کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب؛ در تظاهرات ده ها هزار معترض افغانی به اقدام شنیع کشیش آمریکایی، جمعی از اعضای افراطی و مشکوک، به دفتر نمایندگی سازمان ملل در مزار شریف هجوم بردند و پس از ساعتها درگیری و تنش ، موفق به خلع سلاح نیروهای محافظ شده و به داخل ساختمان نمایندگی سازمان ملل هجوم بردند و به روی کارکنان آن آتش گشودند.

آنها دو تن از کارکنان را نیز به طرز فجیعی گردن زدند. در این درگیری تعدادی از معترضین نیز کشته شدند و حدود 25 نفر دستگیر شدند.

طبق گزارش های رسیده برخی از کشته شدگان این اعتراض از ملیتهای غیرافغان بوده اند که در میان انها پنج نگهبان نپالی دیده میشود.

به گزارش انتخاب؛ تحلیلگران، این اقدام غیرانسانی نیروهای افراطی و مشکوم افغانی را اقدامی از پیش طراحی شده برای ضربه به حیثیت اسلام دانسته و معتقدند: جریان های رسانه ای های صهیونیست، درصدد منحرف کردن افکار عمومی از اتفاقات مهم خاورمیانه هستند.

تشکیل جلسه اضطراري شورای امنیت

شورای امنیت سازمان ملل متحد نشستی اضطراری در خصوص حمله مرگبار به دفتر این سازمان در شمال افغانستان برگزار خواهد کرد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب؛ فرهان حق معاون سخنگوی سازمان ملل متحد گفت نشست سازمان ملل متحد ساعت بیست و یک روز جمعه به وقت گرینویچ آغاز خواهد شد.

این نشست پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

وی افزود سازمان ملل متحد تایید کرده است که سه تن از کارکنان بین المللی سازمان ملل متحد و چهار محافظ امنیتی بین المللی در حمله به دفتر این سازمان در شهر مزار شریف در شمال افغانستان کشته شده اند.

دیپلمات های شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کردند آلن لی‌روی رئیس صلح بانان سازمان ملل متحد اعضای این شورا را در جریان اوضاع قرار خواهد داد و شورای امنیت احتمالا این حمله را به شدت محکوم خواهد کرد.

يک سوئدي جزء کشته شدگان حمله به دفاتر سازمان ملل در مزار شريف

وزارت امور خارجه سوئد اعلام کرد یک سوئدی سی وسه ساله در حمله تظاهر کنندگان به دفاتر سازمان ملل متحد در مزار شریف در شمال افغانستان کشته شد.

کارل بیلت وزیر امور خارجه سوئد در بیانیه ای اعلام کرد: با تاثر عمیق مطلع شدم که یواکیم دانگل در ماموریت خود برای سازمان ملل متحد در افغانستان کشته شده است.

بیلت گفت : امروز روز تاریکی برای سازمان ملل و سوئد بود.

وزارت امور خارجه سوئد نتوانست درباره جزئیات مربوط به مرگ این جوان سوئدی در مزار شریف اطلاعات بیشتری بدهد.

لینک به دیدگاه

کشته شدن ۸ کارمند خارجی سازمان ملل و ۳ افغان در شمال افغانستان

گروهی از معترضان به دفتر یوناما حمله کردند و از جمله دو تن از کارمندان خارجی آن را سر بریدند

در جریان حمله گروهی از تظاهرکنندگان علیه آتش زدن قرآن در آمریکا به دفتر سازمان ملل در مزارشریف، دست کم هشت کارمند خارجی این سازمان و چهار نفر دیگر کشته شده اند.

این تظاهرات به منظور اعتراض به آتش زدن قرآن توسط یک کشیش آمریکایی برگزار شده بود، اما مقامهای محلی می گویند که گروهی "فرصت طلب" این تظاهرات را به خشونت کشیدند.

لعل محمد احمدزی، سخنگوی پلیس زون (منطقه) شمال افغانستان به بی بی سی گفت: "در جمع تظاهر کنندگان، تعدادی از اوباش حضور داشتند که به دفتر یوناما هجوم بردند و هشت کارمند خارجی یوناما را کشتند؛ دو تن از آنها را سر بریدند و یک تن از آنها را مجروح کردند. یکی از کشته شدگان زن است".

آقای احمد زی همچنین گفت: "افراد فرصت طلب، بخشهایی از دفتر یوناما و چند ماشین مربوط به این دفتر را به آتش کشیده اند".

یوناما با صدور اطلاعیه ای، کشتار کارمندان خود را محکوم کرد و حمله به آنها را "بهت آور" خواند.

کارمندان داخلی دفتر یوناما امروز (جمعه) تعطیل بودند و تنها کارمندان خارجی در دفتر حضور داشتند.

این مقام پلیس افزود تظاهرات کنندگان نیز تلفاتی داشته اند که هنوز دقیقا معلوم نیست. او افزود پلیس چند نفر را به اتهام دست داشتن در این حادثه بازداشت کرده و تحقیقات در این مورد آغاز شده است.

نیلاب مبارز، یک سخنگوی یوناما در کابل، حمله به دفتر یوناما و کشته شدن هشت تن از کارمندان این دفتر را تأیید کرد، اما از اظهار نظر در مورد ملیت افراد کشته شده خودداری کرد.

در همین حال غلام سخی کارگر، سخنگوی وزارت صحت گفت که دو کشته و دوازده مجروح به بیمارستانی در شهر مزار شریف منتقل شده اند که این عده احتمالا از تظاهر کنندگان بوده اند.

مزار شریف از مناطق امن افغانستان به حساب می اید و یکی از شش منطقه ای است که قرار است تا دوماه دیگر مسئولیت تامین امنیت آن از نیروهای ناتو به نیروهای افغان منتقل شود

آقای احمدزی، سخنگوی پلیس شمال افغانستان در گفت و گو با بی بی سی گفت که تظاهرات قرار بود به صورت مسالمت آمیز و در صحن "روضه شریف" برگزار شود، اما ناگهان تظاهرکنندگان بسوی دفتر یوناما هجوم بردند.

این مقام امنیتی افغان گفت که تظاهرکنندگان ابتدا به گاردهای مسلح دفتر یوناما حمله کرده و سلاح آنها را گرفتند و پس از آن وارد دفتر شده و شروع به تیر اندازی کردند.

خبرنگاران می گویند که یک روحانی که قبل از آغاز تظاهرات سخنرانی می کرد، خطاب به معترضان خشمگین گفت که صدها جلد قرآن در آمریکا به آتش کشیده شده است.

این در حالی است که کشیش جنجال آفرین آمریکایی تنها یک جلد قرآن را به آتش کشیده بود.

این کشیش چند ماه پیش قصد این کار را داشت، اما با مخالفت افکار عمومی آمریکا و مقامات دولتی این کشور، از جمله باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد که "موقتا" از تصمیم خود منصرف شده است.

خبرنگاران شمار معترضان را هزاران نفر گفته اند.

گزارشها از افغانستان حاکی است که در اعتراض به سوزاندن قرآن توسط کشیش آمریکایی، تظاهراتی در هرات در غرب افغانستان نیز صورت گرفت اما بصورت مسالمت آمیز پایان یافت.

مزار شریف از مناطق امن افغانستان به حساب می اید و یکی از شش منطقه ای است که قرار است تا دوماه دیگر مسئولیت تامین امنیت آن از نیروهای ناتو به نیروهای افغان منتقل شود.

3878_154.jpg

--------

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من هیچ

اون ادم بی طرفی که اون ور دنیا وختی این مسلمونای ریش دار خشن و کثیف رو که برای اعتراض به قران سوزی ریختن خیابون از تی وی می بینه چی پیش خودش فکر می کنه

واقعا که دین اسلام تروریست پروره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

عمرم کفاف نمیده که ببینم این مردم خــاورمیانه از احدی اطاعت نمیکنند و حکومـــت های مردمی دارند.

حکومت هایی دموکرات بر پایه نظر مردمی آگاه و فرهیخته.....

نه مردمی با کمال تاسف گوسفند صفت که فقط دنبال چوپانشان باشند چه چوپان داخلی،چه چوپان دست نشانده گرگ خارجی!!!

من که عمرم کفاف بده مردم یک استان ایران .

نه استان را بیخیال.

یک شهر ایران به این شرایط برسه.

از خوشحالی همونجا میمیرم.

بعد شما هم دلت خوشه .میگی خاورمیانه ؟؟؟:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
ای کاش ایران مثل آمریکا،به صورت ایــالات متـــحده بود که هر ایالت برای خودش تقریبا مستقل بود.

هرکس میخواست از صبح تا شب بزنه تو سر و کله اش و ایمانش به خطر نیوفته،میرفت تو ایـــالت قم یا مشهد.

هر کس هم میخواست،در زندگی شاد و سر زنده باشه،میومد ایالت تهران یا اصفهان یا شمال.

کسی هم کاری به کسی نداشت.

موسی به دین خود،عیسی به دین خود.

این تمامیـــت خواهی و اجــبار واسه چیه،هنوز علتش را نفهمیدم !!!!!

اتفاقا من هم تو صندلی داغ گفتم.

که اعتقاد دارم بهترین حکومت یک حکومت ایالتی و یا حتی قانون شهری باشه.

البته با قومی کردن مخالفم.

مثلا شاید اذربایجان غربی و شرقی مردمش خواسته های جدا داشته باشند.

مثلا من با این مشکلی ندارم که در قم اگر رای گیری شد و وجود دیسکو نظرسنجی شد.

اگر بالای 75 درصد بهش رای بدند.باید در قم قانون ایالتی گذاشته بشه

لینک به دیدگاه

تو تمام کشورهای خاورمیانه باز هم به ایران بیشتر امید میره که به آدمیت نزدیک بشن :ws37:

افغانستان و پاکستان احتیاج به یه زلزلۀ 10 ریشتری داره که کل نسلشون زیر و رو بشه :ws37:

لینک به دیدگاه
تو تمام کشورهای خاورمیانه باز هم به ایران بیشتر امید میره که به آدمیت نزدیک بشن :ws37:

افغانستان و پاکستان احتیاج به یه زلزلۀ 10 ریشتری داره که کل نسلشون زیر و رو بشه :ws37:

عزیز من شما ابن فکر در مورد ایرانی ها داری.

اون خارجی که نداره.

یارو میخواد مثال بدبختی و بیچارگی بزنه .اسم ایران میاره الان.

مثلا یارو امریکایی میخواست تو یک سایت انزجار خودش را نسبت به اوباما و وضع سیاسی امریکا نشون بده.

تاپیک کنایه امیز زده بود و گفته بود

اگر اوباما در انتخابات بعدی برنده بشه.من میرم ایران زندگی کنم.شما کجا میرید.؟؟

مثال همون تاپیک های فانی که ما میزنیم.

یا طرف تو انسر یاهو میپرسه که نظر شما چیه که اگر ایران زلزله اومد هیچ کشوری مخصوصا امریکا بهش کمک نکنه و بزاره مردمش بمیرند..

حالا شما فکر کن امریکا فردا بخواد حمله کنه ایران بزنه تاسیسات هسته ای را نابود کنه.صد ها هزار نفر نابود بشند.فکر میکنی کک این مردم میگزه؟؟؟؟

دید مردم جهان نسبت به ما این هست.

ایران شده نماد جهنم

لینک به دیدگاه

اون خارجی که نداره.

مثلا یارو امریکایی میخواست تو یک سایت انزجار خودش را نسبت به اوباما و وضع سیاسی امریکا نشون بده.

یا طرف تو انسر یاهو میپرسه که نظر شما چیه که اگر ایران زلزله اومد هیچ کشوری مخصوصا امریکا بهش کمک نکنه و بزاره مردمش بمیرند..

حالا شما فکر کن امریکا فردا بخواد حمله کنه ایران بزنه تاسیسات هسته ای را نابود کنه.صد ها هزار نفر نابود بشند.فکر میکنی کک این مردم میگزه؟؟؟؟

ایران شده نماد جهنم

من به مردم ایران امید دارم.

بحث حکومت با ملت فرق میکنه.

ما با حکومتمون تو دنیا بدنام شدیم ، افغانستان و پاکستان با ملتشون بدنام شدن.

برای همین میگم امید دارم :ws31:

لینک به دیدگاه
من به مردم ایران امید دارم.

بحث حکومت با ملت فرق میکنه.

ما با حکومتمون تو دنیا بدنام شدیم ، افغانستان و پاکستان با ملتشون بدنام شدن.

برای همین میگم امید دارم :ws31:

برای نگه داشتن این دولت حکومت فقط احتیاج به 10 ملیون هوادار داره.

چون الان با 10 ملیون طرفدار میشه و 100 ملیون را کنترل کرد.

دنیا دنیا تکنولوژی هست.

که متاسفانه دارتش .درسته؟؟حتی بیشتر هم داره.

میدونی اون امریکایی چی میگه.

میگه به من چه مربوط که دولت هست و یا نه

هر حکومتی بر شما حکومت میکنی .به شما مربوط هست.چرا بیرونش ننداختید.همانطور که ما دیکتاتور های خودمون را بیرون انداختیم.

ایران یعمی جمهوری اسلانی ایران.ایران یعنی خامنه ای.ایران یعنی احمدی نژاد.

در حال حاظر.چه بخواهیم یا نخواهیم.نباید خودمون را گول بزنیم.

قبول کن اگر الان اقای خامنه ای یا احمدی نژاد را حبس خانگی میکردند.

طرفدارانش شهر را خراب میکردند.

ولی دیدیم که رهبران جنبش چی شدند

لینک به دیدگاه

اون خارجی که نداره.

ایران شده نماد جهنم

دنیا دنیا تکنولوژی هست.

هر حکومتی بر شما حکومت میکنی .به شما مربوط هست.چرا بیرونش ننداختید.همانطور که ما دیکتاتور های خودمون را بیرون انداختیم.

دقیقا... مرسی...

لینک به دیدگاه

نمیدونم چی بگم

نظر دوستانو خوندم , با بعضی هاش موافقم

قبول دارم متاسفانه از ایران و ایرانی ها تصویر بدی تو ذهن مردم جهان هست

نمونه اش اینکه وقتی با خارجی ها چت میکنی اگه خودتو ایرانی معرفی کنی خیلی تحویلت نمیگیرن و حتی بعضی هاشون حاضر نیستن باهات حرف بزنند!:ws44:

در صورتی که قبلا این مسئله کمرنگ تر بود , یکی از استادامون که برای یه کنفرانسی به یکی از کشورهای اروپایی رفته بود میگفت : تو اون کنفرانس افراد مختلفی از کشورهای زیادی اومده بودند با یکیشون هم صحبت شده بودم که خیلی ایرانو نمیشناخت!؟!؟ اما تا اسم رئیس جمهور مونو گفتم ( رئیس جمهور اون زمان ..... 10 -9 سال پیش) به احترامش از جاش بلند شد!! ! اما حالا .... نمیدونم گاهی دلم میخواد سرمو مثل کپک بکنم زیر برف! ( کو برف :ws3:) و بگم همه چی عالیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ws44:

لینک به دیدگاه

دنیا دنیا تکنولوژی هست.

بنظر من تعویض حکومت چارۀ کار نیست.

فقط یه چرخش مهره احتیاجه که یه سری انسانهای لایق بیان سر کار.

الان هیشکس سر جای خودش نیست.

وزرا همه بر اساس رابطه وارد کار شدن.

وزیر فرهنگ و ارشاد تنها چیزی که سرش نمیشه فرهنگ و هنره نمیشه ازش توقع معجزه داشت :ws37:

مهره های اصلی هم باید جایگزین بشن :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...