رفتن به مطلب

سال نو مبارک . بیاین بگین تعطیلات عید چطور گذشت ؟خوب بود بد بود ،البته دوست داشتی نگو

mohammad.khoshnood

ارسال های توصیه شده

سلامممممممممممممم

ساله نو مبارک

امسال واسه من خوب شروع شده خدارو شکر

تعطیلات عیدم خیلی خوش گذشت . جایی نرفتیم اما مهمان های گلی اومدنو رفتن از تهران ، اصفهان و..... انشالله که به اونا هم خوش گذشته باشه . راستی از 13 بدر بگین ما خونه بودیم با خالم خیلی خوش گذشت .

لینک به دیدگاه

عید امسال رو هم با فرایض آغا شروع کردیم حالا کل سالمون باید جهاد کنیم...

عید امسال خبر دار شدم بلیت مترو از اردیبهت میشه بالای 700 تومن.....

عید امسال فهمیدم ژاپن و مردماش چقدر پیشرفته اند وایران چقدر عقب مونده...

عید امسال تمام کشورهای عربی که تو رفاه بودن نمیدونم چرا قیام کردن و مردم کشورم بجای اونا جلوس کردن....

عید امسال با همه این خبرا بازم بد نبود یه مسافرت رفتیم با دوستان تاریخی هروز داریم بهم دیگه زتگ میزنیم میگیم چقدر خوش گذشت از بس زوق مرگ شده بودیم که تو کل راه پلیس نگرفتمون و بسلامتی برگشتیم....

لینک به دیدگاه
من که همش 5 روز تعطیل بودم

اونم دید و بازدید بود

طبق هر سال

چون ما عیدها مسافرت نمیریم

13 به در هم خونه بودیم جایی نرفتیم:icon_gol:

خوب منم دقیقا مثله خودت 5 روز بیشتر تعطیل نبودم :ws53:

لینک به دیدگاه
عید امسال رو هم با فرایض آغا شروع کردیم حالا کل سالمون باید جهاد کنیم...

عید امسال خبر دار شدم بلیت مترو از اردیبهت میشه بالای 700 تومن.....

عید امسال فهمیدم ژاپن و مردماش چقدر پیشرفته اند وایران چقدر عقب مونده...

عید امسال تمام کشورهای عربی که تو رفاه بودن نمیدونم چرا قیام کردن و مردم کشورم بجای اونا جلوس کردن....

عید امسال با همه این خبرا بازم بد نبود یه مسافرت رفتیم با دوستان تاریخی هروز داریم بهم دیگه زتگ میزنیم میگیم چقدر خوش گذشت از بس زوق مرگ شده بودیم که تو کل راه پلیس نگرفتمون و ....

بسلامتی برگشتیم

خدارو شکر

لینک به دیدگاه
خیلیب خوش گذشت امسال رکورد شکستیم دو هفته تموم رفتیم مسافرت:ws3:

سیزده رو هم تو خونه هستیم درحال استراحت

خوش بحالتون دو هفته واییییییییییییییییییییییییییییی:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28:سال تحويل خونه بودم اول عيد سر كار و 13رو هم سر كار فردا صبح ميرم خونه و خيلي عيد خوش گذشت مهمان داشتم و2روز هم رفتم مسافرت بااين كه سر كارم عيد تموم شده دلم گرفته :ws44:
لینک به دیدگاه

امسال خیلی خوب شروع شد ... امیدوارم همینطور ادامه داشته باشه ...

13 بدر هم به اتفاق زن عموم اینا تو حیاط خونمون ناهار خوردیم و حرف زدیم و حسابی خوش گذشت ... :w16:

لینک به دیدگاه

13 بدر هم به اتفاق زن عموم اینا تو حیاط خونمون ناهار خوردیم و حرف زدیم و حسابی خوش گذشت ... :w16:

مام زیر درخت پر از شکوفه درخت زردآلو مون ناهار میل فرمودیم ولی اصلا خوش نگذشت همش باید مواظب زنبورها می بودیم :ws3:

لینک به دیدگاه

عید امسال خیلی خوب بود و البته یکم نمی دونم یه جوری بود چندتا اتفاق افتاد که تا به حال پیش نیومده بود اما در کل خوب بود خیلی مهمون داشتیم بیشتر از هر سال ولی خودمون 4 بار بیشتر مهمونی نرفتیم ( من 3 تاشو رفتم ) یعنی وقت نشد بریم!

سیزده بدر که عالی هنوز 1 ساعت نشده رسیدیم و کوفته کوفتم

عید نازی بود یادش گرامی :icon_redface:

لینک به دیدگاه

انشالله :w16: همینطور ادامه داشته باشه

سیاه بندری:ws53:

لینک به دیدگاه

افسوس که در ایام شادی،بساط کسب و کار ما تعطیل است.

امیدوارم،باز هم ملت ما روزهای عزادریشان برسد تا ما روضه ای بخوانیم و چیزی گیرمان بیاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...