رفتن به مطلب

پروفسور حسابی "فراماسونر" است !!!

EOS

ارسال های توصیه شده

يعني شما متوجه نشده بودين؟من از همون زمان كه اولين بار عكسشو تو تلويزيون ديدم از حالت سرش فهميدم كه ماسونه...سرش شبيه اهرام ثلاثه بوده..تازه يه بار كه يه مصاحبه ازش ديده بودم چند بار يكي از چشاشو موقع مصاحبه بسته بود.

لینک به دیدگاه

دقیقا :w16: و من هم تعجبم از این بود که کدوم یک از این شاخص ها رو دکتر داشته !! :sigh:

خدا میدونه!!! ممکنه این صحبت ها درست باشه وممکنه فقط شایعه باشه! ولی در هر حال نباید خدمات ارزنده دکتر حسابی رو نادیده گرفت، حالا چه ماسون باشه چه نباشه. هرچیزی جایگاه خودشو داره.

لینک به دیدگاه

معلومه که پروفسور حسابی ماسون بوده... انیشتن هم ماسون بوده... هاکینز هم ماسون هست... سعدی و حافظ و فردوسی و مولانا و خیام و کلا همه ماسون بودن... کلا هرکی نرفت پای آغا رو ماچ کنه ماسون بوده...

فقط محمد ماسون نبوده و علی و آغا...

لینک به دیدگاه

جمعه ها که کلا ادم حالش گرفته اس دلم بد جور شاد شد

مسخره هاادم دیگه گیر نیاوردن میگن دکتر حسابی ماسونه؟

برید یه نگاه به مترو ولیعصر بندازید انگار رفتی تو لژ فراماسونا

میری میدون انقلاب ستاره پنج پر میبینی به جای میدونی که شبیه به انقلاب باشه

همه ی اینا رو غلط یا درست ول کردن چسبیدن به دکتر حسابی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
معلومه که پروفسور حسابی ماسون بوده... انیشتن هم ماسون بوده... هاکینز هم ماسون هست... سعدی و حافظ و فردوسی و مولانا و خیام و کلا همه ماسون بودن... کلا هرکی نرفت پای آغا رو ماچ کنه ماسون بوده...

فقط محمد ماسون نبوده و علی و آغا...

جمعه ها که کلا ادم حالش گرفته اس دلم بد جور شاد شد

مسخره هاادم دیگه گیر نیاوردن میگن دکتر حسابی ماسونه؟

برید یه نگاه به مترو ولیعصر بندازید انگار رفتی تو لژ فراماسونا

میری میدون انقلاب ستاره پنج پر میبینی به جای میدونی که شبیه به انقلاب باشه

همه ی اینا رو غلط یا درست ول کردن چسبیدن به دکتر حسابی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگران رو منع می کنن اما در مورد خودشون مشکلی نیست :banel_smiley_4:

حتما یه سر به لینک زیر بزنین

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

.

لینک به دیدگاه

الان بايد ناراحت باشيم كه فراماسون بوده ؟ :ws52:

در عجبم اينا كه انيشتينو شيعه 12 امامي كردن چي شده كه حسابي خودمونو ماسون كردن :ws28:

اگه واقعا ماسون بوده باشه قابل احترام تره :w155:

لینک به دیدگاه

من دقيقا نميدونم فرماسون چيه كه بخوام در موردش موضع منفي يا مثبت بگيرم. اما شخصيتاي بزرگ و مفيدي كه فراماسون بودن هم وجود داشتن.

مثلا دكتر مصدق گفته ميشه فراماسون بوده و تو جلساتشون شركت ميكرده. همه هم ميدونيم مصدق يه چهره وطن پرست نسبتا مذهبي بوده. همه دنيا در مقطعي تحت تاثير حركتهاي وطن پرستانه و ضد استعماري مصدق بودن. ظاهرا عقايد مختلفي بين ماسونها وجود داره كه مشترك نيستن.

متاسفانه اين كلمه فراماسون يه بهانه شده براي بعضيا براي فريب مردم، همه ويژگياي رفتاري يه آدم رو ميذارن كنار ميگن فلاني فراماسون بوده. ملت هم بدون اينكه حتي دقيقا بدونن فراماسون چيه مخالف اون آدم ميشن.

از يه چيزي لولو ميسازن مردم رو از اين لولو ميترسونن. در حاليكه در حقيقت هيچ لولويي ترسناك تر و سياهتر از خودشون وجود نداره.

لینک به دیدگاه

ما هممون کلا خیلی باحالیم. :ws3:

قسمت اول خبر یه موضوعه قسمت دومش یه موضوع دیگه.

"در تلوزیون گفته اند" هم خیلی منبع قابل استنادی هست البته.

:persiana__hahaha:

ما همه خوبیم...

لینک به دیدگاه
ما هممون کلا خیلی باحالیم. :ws3:

قسمت اول خبر یه موضوعه قسمت دومش یه موضوع دیگه.

"در تلوزیون گفته اند" هم خیلی منبع قابل استنادی هست البته.

:persiana__hahaha:

ما همه خوبیم...

برای این ها منبعی موثق تر از صدا و سیما هم مگه هست ؟! :banel_smiley_4:

در ضمن من متن رو کامل گذاشتم اما قسمت مهمش همون خزعبلاتی بود که در مورد دکتر گفته شده

.

لینک به دیدگاه

برای این ها منبعی موثق تر از صدا و سیما هم مگه هست ؟! :banel_smiley_4:

در ضمن من متن رو کامل گذاشتم اما قسمت مهمش همون خزعبلاتی بود که در مورد دکتر گفته شده

.

این ها کیه؟

منظور من بحثی بود که بین خودمون صورت گرفته. فکر می کردم روند درستش یه جور دیگه باید باشه.

اینکه دیگرانی که هر کدوم توی یه قسمت این خبر یه نقشی داشتن، چجوری فک می کنن برام مهم نبود.

مسئله ی من قدرت شناخت مسائل و افق دید قشر تحصیل کرده در مورد همون قسمتی که گفتین بود.

در مورد تاپیک شما نبود حرفم. اتفاقا ممنون که تاپیکو زدین. :icon_gol:

فک کنم باید طبق معمول سکوت میکردم :w16:

لینک به دیدگاه

باید تعریف از فراموسونر بودن فهمید .

الان در فراماسونر بودن خیلیا شکه .مثلا سید جمال الدین اسد ابادی ( روحانی ، ضد استبداد و ... )

نمیشه با یه برچسب همه ی کارای یه نفر رو برد زیر سوال یا برعکسش .

ولی در این که تی وی بعضیااا کلا عقل نداره شکی نیست ، خیلی جدیش نگیرید .

لینک به دیدگاه

اگه شما می تونی برو ازشون بپرس ببین به چه دلیل این افترا بهشون زده شده بلکه ما هم متوجه بشیم :banel_smiley_4:

احتمالا دلیلشون علاقه بیش از حد ایشون به علم آموزی مربوط می شده :icon_pf (34):

هر چند خدا رحم کرد که نساختن وگرنه شخصیت ایشون هم مثل خیلی از بزرگ مردانمون زیر سوال می رفت

اما چرندیاتی در مورد ماسون بودن دکتر چیز مسئله ساده ای نیست که به راحتی بشه ازش گذشت :ws46:

.

icon_pf%20%2834%29.gificon_pf%20%2834%29.gificon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
آقا این چه وضع جامعه اسلامیه ماست؟

قرار نبود تو این جامعه به این راحتی ها در مورد آواتار ملت غیبت کنید ها...

به به دکتر جان :banel_smiley_4:

حالا که خودتون تشریف آوردین ما رو هم از این ابهام در بیارین که شما جز ماسون ها بودین یا جمهوری اسلامی عزیز شما رو به این درجات مقدس نایل کردن ؟!

.

لینک به دیدگاه
به به دکتر جان :banel_smiley_4:

حالا که خودتون تشریف آوردین ما رو هم از این ابهام در بیارین که شما جز ماسون ها بودین یا جمهوری اسلامی عزیز شما رو به این درجات مقدس نایل کردن ؟!

.

والله اون موقع ها که ما بودیم این ماسون ها نبودن.شایدم این برنامه های بصیرت بخش رسانه ملی نبود ما نمیدونستیم اینا وجود دارن.

ولی الان یواش یواش با این چیزایی که شماها دارید میگید خودمم دارم میفهمم که ماسون بودم و نمیدونستم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...