رفتن به مطلب

عشق یکطرفه: کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟

ارسال های توصیه شده

عشق یکطرفه: کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

وقتی کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، چه باید بکنید؟ با اینکه ممکن است اولین واکنشتان به اصطلاح آویزان شدن و سعی در برقراری ارتباط باشد، اما بهترین راهکار این است که واقعیت را بپذیرید و سعی کنید آن فرد را فراموش کنید.

"اگر ندیده بودمت، دوستت نمی داشتم. اگر دوستت نداشتم، عاشقت نمی‌شدم. اگر عاشقت نشده بودم، دلم برایت تنگ نمی‌شد. اما همه این کارها را کردم، می‌کنم و خواهم کرد."

درد دوست داشتن کسی که هیچ علاقه‌ای در قلبش به شما احساس نمی‌کند، نابودتان می‌کند. شما هم کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟ پس احتمالاً با احساسات نومیدانه مربوط به آن آشنا هستید. وقتی فکر کنید که آن فرد دقیقاً همانی است که می‌خواهید، این احساسات قوی‌تر هم می‌شوند. بیشتر آدم‌ها با امید اینکه روزی بتوانند آن فرد را به دست بیاورند روزگار می‌گذرانند اما این امیدها هیچ‌وقت به واقعیت بدل نمی‌شوند و آنها را با چشمانی گریان و دلی پردرد بر جای می‌گذارند. عشق نافرجام را همه ما احتمالاً تجربه کرده ‌ایم. منتظر وصال یک عشق شدن ممکن است شکستن قلبتان را به دنبال داشته باشد. با اینکه به نظر دشوار می‌آید اما فراموش کردن و ادامه زندگی بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

شما چطور تا حالابراتون پیش اومده عاشق یکطرفه باشید؟

چکار کردید ........

این ممکنه برای همه افراد پیش بیاید پس بیاید اعتراف کنید ....:167:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یه دوستی رو دوست داشتم و اونم ادعا میکرد دوستم داره و بعد گفت جداشیم و من برای اولین بار سمج و سرتق شده بودم و تا سه شب بهش اویزون بودم (کاری که به شدت متنفر بودم فقط بهش اس شب بخیر میدادم)و بعدش دیدم شخصیت و غرور من مهم تر از حفظ دوستیمونِ و بعد، ولش کردم!به همین سادگی!

:hanghead:

لینک به دیدگاه

مشکل همین فراموش کردنه !

میگن دو دسته از مردا هستن که هیچوقت به زندگی عادیشون بر نمی گردن :

1. اونایی که به جنگ رفتن

2. اونایی که عاشق شدن ...

لینک به دیدگاه
من یه دوستی رو دوست داشتم و اونم ادعا میکرد دوستم داره و بعد گفت جداشیم و من برای اولین بار سمج و سرتق شده بودم و تا سه شب بهش اویزون بودم (کاری که به شدت متنفر بودم فقط بهش اس شب بخیر میدادم)و بعدش دیدم شخصیت و غرور من مهم تر از حفظ دوستیمونِ و بعد، ولش کردم!به همین سادگی!

:hanghead:

کار خوبی کردی واقعا حیف شخصیت آدم نیست الکی خرد بشه

لینک به دیدگاه
کار خوبی کردی واقعا حیف شخصیت آدم نیست الکی خرد بشه

دقیقا....الان یاد اون کارم میوفتم واقعا از خودم تعجب میکنم و حالم بد میشه از خودم!!!ولی الان خیلی آرومتر شدم و دیگه بی خیالم و اصن بهش و به اون کارام فک نمیکنم :hanghead:

لینک به دیدگاه
دقیقا....الان یاد اون کارم میوفتم واقعا از خودم تعجب میکنم و حالم بد میشه از خودم!!!ولی الان خیلی آرومتر شدم و دیگه بی خیالم و اصن بهش و به اون کارام فک نمیکنم :hanghead:

عیبی نداره اگر اون موقع برای بدست آوردنش تلاش کردی ولی همین که تونستی بذاریش کنار این ارزشش بیشتره

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عیبی نداره اگر اون موقع برای بدست آوردنش تلاش کردی ولی همین که تونستی بذاریش کنار این ارزشش بیشتره

:icon_gol:

بازم دقیقا :دی

به نظرم باز اون تلاشم ارزش داشت و اگه تلاش نمیکردم حتما الان میگفتم چرا گذشت نکردمو ازین حرفا و بیشتر اسیب میدیدم ولی الان تکلیفم کاملا مشخصه!:hanghead:

لینک به دیدگاه
بازم دقیقا :دی

به نظرم باز اون تلاشم ارزش داشت و اگه تلاش نمیکردم حتما الان میگفتم چرا گذشت نکردمو ازین حرفا و بیشتر اسیب میدیدم ولی الان تکلیفم کاملا مشخصه!:hanghead:

امیدوارم کسی پیدا بشه که لایق عشقت باشه عسیسم:icon_gol::icon_gol::ws21:

لینک به دیدگاه

واسه منم پیش اومده اما ...

من میگم این حالتی که به کسی بگیم دوست دارم اما طرف بگه نه خیلی خوبه

اما اینکه ندونی خیلی سخته

پس اگه یکی رو دوست داشتی حتما بهش بگو :w16:

لینک به دیدگاه
امیدوارم کسی پیدا بشه که لایق عشقت باشه عسیسم:icon_gol::icon_gol::ws21:

مرسی عزیزم...هم چنین شما و همه آدما:icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ولی به نظرم تنها کسی که لایق عشق آدماست،خداست!

اوهوم...ولی سخته بهش بگی نه!!!

و من که خجالت میکشم هم بگم دوستت ندارم و هم بگم دوستت دارم!!!:w58:

لینک به دیدگاه

آره ولی نمیشه گفت به طرف که دوستش داریم خب

محدودیت داریم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ولی به نظرم آدم حتما نباید به کسی بگه دوستت دارم انگار از واجباته!به نظرم هر موقع حس کردی واقعا دوستتو، دوست داری بهش بگو نه اینکه انگار ورد زبونت باشه،هی بگی دوستت دارم دوستت دارم!!!

حتی اگه هم طرفو دوست داری ولی حسو حالشو نداری که این جمله رو بگی خب نگو، انگار چاقو گذاشتن زیر گلوش که اینو بگی!!!و بعدشم طرف (بخصوص دخترخانوما:دی)خودش میفهمه از ته دل گفتی یا نه!!!

امضاء:عطر بارون

یکی از فرمایشات گهربار عطر بارون از کتاب فلان و صفحه فلان :دی

لینک به دیدگاه
ولی به نظرم آدم حتما نباید به کسی بگه دوستت دارم انگار از واجباته!به نظرم هر موقع حس کردی واقعا دوستتو، دوست داری بهش بگو نه اینکه انگار ورد زبونت باشه،هی بگی دوستت دارم دوستت دارم!!!

حتی اگه هم طرفو دوست داری ولی حسو حالشو نداری که این جمله رو بگی خب نگو، انگار چاقو گذاشتن زیر گلوش که اینو بگی!!!و بعدشم طرف (بخصوص دخترخانوما:دی)خودش میفهمه از ته دل گفتی یا نه!!!

امضاء:عطر بارون

یکی از فرمایشات گهربار عطر بارون از کتاب فلان و صفحه فلان :دی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه

منم یکی رو خیلی دوست داشتم حس میکردم بهم توجه خاصی داره و همین طورم بود وقتی باهم دوست شدیم بهم گفت عاشق یکی دیگم کمکم کن بهش برسم هنوز که بهش فکر میکنم دلم میخواد بمیرم که مجبور بودم بهش کمک کنم تا به عشقش برسه و خودم داشتم ذوب میشدم

لینک به دیدگاه
منم یکی رو خیلی دوست داشتم حس میکردم بهم توجه خاصی داره و همین طورم بود وقتی باهم دوست شدیم بهم گفت عاشق یکی دیگم کمکم کن بهش برسم هنوز که بهش فکر میکنم دلم میخواد بمیرم که مجبور بودم بهش کمک کنم تا به عشقش برسه و خودم داشتم ذوب میشدم

:|

چقد سخت...!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...