رفتن به مطلب

گشت ارشاد یا پلیس امنیت اخلاق ... ؟

EOS

ارسال های توصیه شده

من با بودنش موافقم صددرصد:hanghead:چون اگه همینا نبودن معلوم نبود این ملت چکارمیکردند؟الان که هستند این وضعه وای به وقتی که نباشن!!:w768:

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!! شما توخونه خودت هم که هستی یکسری حریمهایی رو رعایت میکنی اونجاکه دیگه نامحرم نیست!؟حتی تو خونه خودتون اونقدر راحت لباس میپوشین!!یا خیلی راحت درحضور برادرتون یا خواهرتون لباس عوض میکنید؟اگه مثلا طرزپوشش تون نامناسب باشه جلوی پدریابرادرتون ظاهر میشید؟حالاچطور توقع دارید درجامعه ای که وضعیت ازدواج اینقدر خرابه وهیچ کدوم از اقشار چه پسر چه دختر قادر به ارضای میل جنسی انسان که به نظر من قدرتش ازهر قدرت دیگه ای بالاتره نیستند بالباسهای محرک ظاهر بشید وکسی بهتون گیر نده؟؟؟توخونه خودتون هم اگه لباس نامناسب داشته باشید حتما یکی از والدین به شما تذکر میدن!!!:ws46:به نظر من وجود این پلیس لازمه من منکر این نیستم که برخی از کارکنانش بارفتار بد بقیه و فلسفه وجود این ارگان رو خدشه دار میکنند اما نمیشه بخاطر استثنائات کل رو زیر سوال برد:w72:

نظر شما مال خودته..از آسمون هم نیافتاده پایین که حتما درست باشه.

شما هیچ کدوم از مارو ندیدی و نمیشناسی و حق نداری درباره ما نظر بدی.

من به لباس کار ندارم. من به عنوان یه شهروند دلم نمیخواد وقتی میرم بیرون به مردم جلوی من گیر بدن. دلم نیمخواد ببینم دختری رو با گریه بندازن تو ماشین. اعصابم به هم میریزه. اعصاب و روحیه من ارزش نداره؟

کل این جریان مشکل داره..از اول تا آخر. هدف از راه انداختن این جریان منحرف کردن ذهن مردم از دزدیهاو جنایاتی هستش که هر روز تو این مملکت اتفاق میافته.مشکل این ملت همینه که جلوتر از نوک بینیشون رو نمیبینن.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من با بودنش موافقم صددرصد:hanghead:چون اگه همینا نبودن معلوم نبود این ملت چکارمیکردند؟الان که هستند این وضعه وای به وقتی که نباشن!!:w768:

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!! شما توخونه خودت هم که هستی یکسری حریمهایی رو رعایت میکنی اونجاکه دیگه نامحرم نیست!؟حتی تو خونه خودتون اونقدر راحت لباس میپوشین!!یا خیلی راحت درحضور برادرتون یا خواهرتون لباس عوض میکنید؟اگه مثلا طرزپوشش تون نامناسب باشه جلوی پدریابرادرتون ظاهر میشید؟حالاچطور توقع دارید درجامعه ای که وضعیت ازدواج اینقدر خرابه وهیچ کدوم از اقشار چه پسر چه دختر قادر به ارضای میل جنسی انسان که به نظر من قدرتش ازهر قدرت دیگه ای بالاتره نیستند بالباسهای محرک ظاهر بشید وکسی بهتون گیر نده؟؟؟توخونه خودتون هم اگه لباس نامناسب داشته باشید حتما یکی از والدین به شما تذکر میدن!!!:ws46:به نظر من وجود این پلیس لازمه من منکر این نیستم که برخی از کارکنانش بارفتار بد بقیه و فلسفه وجود این ارگان رو خدشه دار میکنند اما نمیشه بخاطر استثنائات کل رو زیر سوال برد:w72:

برادر من نوع لباس خیلی تاثیری تو تحریک افراد نداره.مهم فضاییه که ما داریم توش زندگی میکنیم.

شما اینجا برو تو خیابون اگه یه خانوم یه مقدار یقش باز باشه همه برمیگردن نگاهش میکنن ولی کافیه برید توی یه کشور که فضا بازتره.ترکیه رو مثال میزنم که خودم تجربشو دارم.اگه یه خانوم صد برابر پوششش کمتر از اون خانوم توی ایران باشه هیچ کس حتی نگاهش هم نمیکنه.حتی کسی که از ایران رفته باشه اونجا.چون اونجا فضا متفاوته.

پس مشکل ما این فضاست و نه اون چیزی که شما گفتید (اگه اینا نبودن معلوم نبود ملت چکار میکردن)!!

شما امتحان کنید خودتون میبینید که اگه اینا نباشن شرایط بدتر نمیشه و بهتر هم میشه...

لینک به دیدگاه
نظر شما مال خودته..از آسمون هم نیافتاده پایین که حتما درست باشه.

شما هیچ کدوم از مارو ندیدی و نمیشناسی و حق نداری درباره ما نظر بدی.

منم جمع نبستم نظرم روگفتم نمیگم درسته فقط اظهار نظره شما هم ازطرف خودتون صحبت کنید شما یه نفری!

من به لباس کار ندارم. من به عنوان یه شهروند دلم نمیخواد وقتی میرم بیرون به مردم جلوی من گیر بدن. دلم نیمخواد ببینم دختری رو با گریه بندازن تو ماشین. اعصابم به هم میریزه. اعصاب و روحیه من ارزش نداره؟

یه جامعه مدنی قوانینی داره که همه موظف هستند بهش احترام بذارن اگه برخوردی بوده شاید مشکل داشته وگرنه شما هم تواون صحنه بودی چرا به شما گیر ندادن؟

کل این جریان مشکل داره..از اول تا آخر. هدف از راه انداختن این جریان منحرف کردن ذهن مردم از دزدیهاو جنایاتی هستش که هر روز تو این مملکت اتفاق میافته.مشکل این ملت همینه که جلوتر از نوک بینیشون رو نمیبینن.
:ws37:
لینک به دیدگاه
پس مشکل ما این فضاست و نه اون چیزی که شما گفتید (اگه اینا نبودن معلوم نبود ملت چکار میکردن)!!
منظور من این بود که باوجود این پلیس بازمزاحمت خیابونی وجود داره اگه نداشت چی میشد؟
لینک به دیدگاه
منم جمع نبستم نظرم روگفتم نمیگم درسته فقط اظهار نظره شما هم ازطرف خودتون صحبت کنید شما یه نفری!

یه جامعه مدنی قوانینی داره که همه موظف هستند بهش احترام بذارن اگه برخوردی بوده شاید مشکل داشته وگرنه شما هم تواون صحنه بودی چرا به شما گیر ندادن؟

:ws37:

شما هرکسی رو که مخالف بود بردی زیر سوال!

اینا قوانینی هستن که نه تنها من ، خیلیای دیگه هم بهشون اعتقادی ندران. من به بقیه حق میدم هرطور میخوان بیان بیرون. بیجا میکنه کسی به زن و بچه مردم گیر بده و اشکشون رو دربیاره. این یعنی ظلم... دلم نمیخواد شاهد ظلم یه عده به مردم باشم. برای چی باید به قانون ظالمانه ضدانسانی احترام بذارم

لینک به دیدگاه
فکر می کنم طرز فکر شما یه کم مشکل داشته باشه

اون جا هم کلاسی هم کلاسیه ، دوست دوسته و ........ و اما شخصی رو هم انتخاب می کنن برای نیاز های جنسی و عاطفی شون

نه مثل این جا که دستشون به هر کس می رسه تا حساب طرف رو نرسن خیالشون راحت نمی شه

شما زن بگیر ببینم کی می خواد بیاد بهت گیر بده (البته نه این که نیت کنی طرف رو به عنوان همسر انتخاب کنی و هر کاری دلت خواست باهاش بکنی ) بعد من ببینم کی می خواد کاری به کارت داشته باشه

در مورد دوست دختر هم اگر یه دوستی سالم و با هدف خاصی باشه هیچ کس بهت گیر نمی ده مگر این که بخوای وسط خیابون تریپ لاو برداری

.

بهتر بود که به جاي اين جمله، چند تا منبع مي خواستيد و منابع خودتون رو نشون ميداديد.

و چون تشخيص داده شد که طرز فکرم مشکل داره، ديگه من جوابي نميدم!

مرسي از تاپيکتون:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
قانون داریم تا قانون..

هر چرندی رو نباید بتونن به اسم قانون به خورد ما بدن. جلوی قانون ضدانسانی باید ایستاد.

قانون اشتباه ما باید عوض کنیم یکی از راه های اعتراض به یک قانون رعایت نکردن اونه لباس یه مساله ی شخصیه هیچ کسی حق نداره به من نوعی که به قول شما با بکینی بیرون اومدم گیر بده یا شخصیتیمو زیر سوال ببره همونطور که یه زن با چادر حق نداره

همونطور که یه مرد به قول شما با شلوار کوتاه حق نداره گیر بده

با چی می خوایم جلوی قانونی که باب طبعمون نیست رو بگیریم

با ایجاد بی نظمی و ناهنجاری ؟با زیر سوال بردن خودمون ؟

من هم از گیر دادن بی مورد بدم میاد ، از این که می بینم هم نوعم داره زیر دست یه مشت .... کتک می خوره

اما بعضی ها واقعا شورش رو در میارن

این جامعه مال همه است و نمی شه هر جور که خواستی توش رفتار کنی

اما چهار دیواری خونه ات رو می تونی خودت براش قانون بگذاری

.

لینک به دیدگاه

خواهشا اقایون لطف کنن درمورد نوع پوشش خانوما نه دخالت کنن و نه نظر بدن

به هیچ کدومشون ربط نداره ما خانوما چی می پوشیم و چه مدلی می پوشیم والا یه گشت ارشاد هم باید ما برای شما راه بیاندازیم و تو مسایل خصوصی شما دخالت کنیم موی شما مردا هم باعث چیز شدن خانوما میشه

نباید ساق دست یا پای شمام بیرون باشه شمام باید گونی بپوشید تا جامعه سالم بمونه

لینک به دیدگاه
بهتر بود که به جاي اين جمله، چند تا منبع مي خواستيد و منابع خودتون رو نشون ميداديد.

و چون تشخيص داده شد که طرز فکرم مشکل داره، ديگه من جوابي نميدم!

مرسي از تاپيکتون:flowerysmile:

جمله من عینا در جواب جمله شما بود !!!

در ضمن منبع من دیده هامه منبعی موثق تر از این هم می تونه باشه ؟

ممنون از این که توی تاپیک شرکت کردین :icon_gol:

.

لینک به دیدگاه
خواهشا اقایون لطف کنن درمورد نوع پوشش خانوما نه دخالت کنن و نه نظر بدن

به هیچ کدومشون ربط نداره ما خانوما چی می پوشیم و چه مدلی می پوشیم والا یه گشت ارشاد هم باید ما برای شما راه بیاندازیم و تو مسایل خصوصی شما دخالت کنیم موی شما مردا هم باعث چیز شدن خانوما میشه

نباید ساق دست یا پای شمام بیرون باشه شمام باید گونی بپوشید تا جامعه سالم بمونه

خب این کارو هم میکنن دیگه

میان تو خیابون هر کس دستش رو ببره بالا و نافش معلوم بشه میگیرن میبرن... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من هم از گیر دادن بی مورد بدم میاد ، از این که می بینم هم نوعم داره زیر دست یه مشت .... کتک می خوره

.

خداروشکرمیکنم یکی پیداشد متوجه منظورمن بشه ممنونم ازنظراتت موفق باشی

لینک به دیدگاه
خب این کارو هم میکنن دیگه

میان تو خیابون هر کس دستش رو ببره بالا و نافش معلوم بشه میگیرن میبرن... :banel_smiley_4:

گونی چی اون هنوز رو سرتون نمی بینم نباید موی شما بیرون باشه اینکار باعث چیز شدن خانوما و درنتیجه نا سالم شدن جامعه میشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

.

حرف منم همین بود!فقط چون شماتوموضع مخالف هستیدجبهه گرفتیدومتوجه حرفهای من نشدیدبازهم خداروشکرمیکنم یکی پیداشدحرف من روبایه لحن دیگه بیان کنه ممنونم!

لینک به دیدگاه

.

اتفاقا يكي روشاي مقابله با قانون ظالمانه، نافرماني مدنيه.

هر چند كسي اينجا هنوز اينو نگفته. فقط دارن مخالفت ميكنن با قانوني كه به نظرشون ناعادلانه ست.

لینک به دیدگاه
حرف منم همین بود!فقط چون شماتوموضع مخالف هستیدجبهه گرفتیدومتوجه حرفهای من نشدیدبازهم خداروشکرمیکنم یکی پیداشدحرف من روبایه لحن دیگه بیان کنه ممنونم!

بله من همه پستای شما رو هم خوندم :icon_gol:

البته اصلا فکر نمی کردم کسی نظر موافق داشته باشه !

.

لینک به دیدگاه
اتفاقا يكي روشاي مقابله با قانون ظالمانه، نافرماني مدنيه.

هر چند كسي اينجا هنوز اينو نگفته. فقط دارن مخالفت ميكنن با قانوني كه به نظرشون ناعادلانه ست.

من متوجه منظورتون هستم اما می گم این نافرمانی به چه قیمت ؟

به قیمت زیر پا گذاشتن و اخلاقیات انسانی ؟!

من نه با دین کاری دارم و نه با گشت ارشاد

اما یه آقا پسر چی با خودش فکر می کنه که شلوار فاق کوتاه می پوشه و تازه شلوارش رو هم می کشه پایین و یه بلوز اندامی و کوتاه هم تنش می کنه که ...... بقیه اش رو حتما خودتون می دونین

این اعلام مخالفته یا زیر سوال بردن خودش ؟

یا اگر دختر و پسری ایجاد رابطه براشون اشکالی نداره چرا میان توی خیابون می رقصن یا چنان به هم می چسبن که انگار یه تن و دوتا سر دارن

خب بره توی خونه اش که نه کسی مزاحمش بشه و نه برای یه بچه 10 ساله سوال درست کنه که اینا دارن چی کار می کنن

وقتی خودش این قدر فهم و درک نداره که بتونه این ها رو از هم تشخیص بده و بفهمه که هر کاری جایی داره و خیلی از کارها جاش توی ملا عام نیست باید به هر طریقی بهش فهموند تا نشه الگویی برای دیگران

.

لینک به دیدگاه

.

اومدیم و یه روز قانون گذاشت همه باید برن تو گونی...مایی که نریم خودمون رو میبریم زیر سوال؟

قانونی که به واسطه اون به قول شما یه عده...بقیه رو میگیرن زیر مشت باید باهاش مقابله بشه. باید بهش دهن کجی بشه.

شور چی درمیاد؟ به من و شما ربطی نداره کی چه جوری لباس میپوشه. والسلام.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...