رفتن به مطلب

گشت ارشاد یا پلیس امنیت اخلاق ... ؟

EOS

ارسال های توصیه شده

به قانون دلم می خواد می دونی می گن چی ؟

میگن قانون جنگل

اگر هر کس هر کاری که دلش می خواد بکنه که دیگه هـــیـــچ !!!

.

قانون داریم تا قانون..

هر چرندی رو نباید بتونن به اسم قانون به خورد ما بدن. جلوی قانون ضدانسانی باید ایستاد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که همه رو جواب دادم ؟! :banel_smiley_4:

اگر دقت کنین چندین بار تکرار کردم که به خاطر شرایط جامعه ای که الان دارم توش زندگی می کنم مجبور به رعایت قوانینش هستم تا هر کس نخواد بهم خرده بگیره و من رو زیر سوال ببره

من می گم حالا که مجبوریم پس چرا خودمون رعایت نکنیم که گشت بخواد گیر بده

در حالی که خدایی گاهی اوقات من هم باشم می رم یکی می خوابونم در گوش طرف

جامعه مال من و شماست پس هر کس به تنهایی نمی تونه اون جوری که عشقش می کشه توش زندگی کنه

هر کاری دوست داره بکنه بره توی چهاردیواری خونه اش انجام بده که قانونش دست خودشه

بعضی ها شخصیت خودشون که به .... تمام اخلاقیات انسانی رو هم می برن زیر سوال با کارهاشون

به قانون دلم می خواد می دونی می گن چی ؟

میگن قانون جنگل

اگر هر کس هر کاری که دلش می خواد بکنه که دیگه هـــیـــچ !!!

.

قانون اشتباه ما باید عوض کنیم یکی از راه های اعتراض به یک قانون رعایت نکردن اونه لباس یه مساله ی شخصیه هیچ کسی حق نداره به من نوعی که به قول شما با بکینی بیرون اومدم گیر بده یا شخصیتیمو زیر سوال ببره همونطور که یه زن با چادر حق نداره

همونطور که یه مرد به قول شما با شلوار کوتاه حق نداره گیر بده

لینک به دیدگاه
من که موافقم

آقایون رو نمیدونم ولی به عنوان یه خانم خیلی موقع ها شده بعضی آقایون مزاحمم شدن اما دیدم جاهایی که پلیس هست این مزاحمت ها کم پیش میاد

اگر واقع بین باشیم وجود پلیس باعث ایجاد امنیت میشه

اما با دخالت بیجا من هم موافق نیستم

هر چیزی به اندازش خوبه

:w72:

لینک به دیدگاه
قانون اشتباه ما باید عوض کنیم یکی از راه های اعتراض به یک قانون رعایت نکردن اونه لباس یه مساله ی شخصیه هیچ کسی حق نداره به من نوعی که به قول شما با بکینی بیرون اومدم گیر بده یا شخصیتیمو زیر سوال ببره همونطور که یه زن با چادر حق نداره

همونطور که یه مرد به قول شما با شلوار کوتاه حق نداره گیر بده

من با بودنش موافقم صددرصد:hanghead:چون اگه همینا نبودن معلوم نبود این ملت چکارمیکردند؟الان که هستند این وضعه وای به وقتی که نباشن!!:w768:

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!! شما توخونه خودت هم که هستی یکسری حریمهایی رو رعایت میکنی اونجاکه دیگه نامحرم نیست!؟حتی تو خونه خودتون اونقدر راحت لباس میپوشین!!یا خیلی راحت درحضور برادرتون یا خواهرتون لباس عوض میکنید؟اگه مثلا طرزپوشش تون نامناسب باشه جلوی پدریابرادرتون ظاهر میشید؟حالاچطور توقع دارید درجامعه ای که وضعیت ازدواج اینقدر خرابه وهیچ کدوم از اقشار چه پسر چه دختر قادر به ارضای میل جنسی انسان که به نظر من قدرتش ازهر قدرت دیگه ای بالاتره نیستند بالباسهای محرک ظاهر بشید وکسی بهتون گیر نده؟؟؟توخونه خودتون هم اگه لباس نامناسب داشته باشید حتما یکی از والدین به شما تذکر میدن!!!:ws46:به نظر من وجود این پلیس لازمه من منکر این نیستم که برخی از کارکنانش بارفتار بد بقیه و فلسفه وجود این ارگان رو خدشه دار میکنند اما نمیشه بخاطر استثنائات کل رو زیر سوال برد:w72:

لینک به دیدگاه
قانون داریم تا قانون..

هر چرندی رو نباید بتونن به اسم قانون به خورد ما بدن. جلوی قانون ضدانسانی باید ایستاد.

خیلی ببخشید اینکه میگن با لباس و سرووضع مناسب بیاید بیرون تا به خودتون آسیب نرسه قانون بدیه؟انسان غریضه جنسیش خیلی قویه ومردها ذاتا ازطریق نگاه تحریک میشن.شما میتونی آدم گرسنه رو ببندی وجلوش صدجور غذا بذاری بگی نخور؟؟؟؟فرض رو براین بذاریدکه خواهر خودتون با این وضع نامناسب بیاد سرخیابون.میتونید مزاحمت های خیابونی رو واسه خواهرتون تحمل کنید؟یا شما خواهران گرامی!قبول میکنید برادرتون رو درمعرض صدجور تحریک خارجی قرار بدیدوعوقبش رو هم قبول دارید؟این قانون ضد انسانیه که میخوان ازناموس شما دفاع کنند؟ا:ws52:این قانون غیر انسانیه که اگه همینا نبودن حتی دکوری شما نمیتونیتی به این راحتی تو خیابون ها قدم بزنی؟یه کم منطقی که فکر کنید دلیل بودنشون موجه میشه.بازهم میگم من منکر ایراداتی که تواین طرح هست نیستم اما نمیشه کلشوزیر سوال برد.:w72:

لینک به دیدگاه
ببینین شما بد برداشت کردین

من می گم اگر هر کسی متناسب با شان و شخصیت خودش رفتار کنه هر کسی به خودش اجازه توهین و تحقیر نمی ده حتی اگر پلیس اون مملکت باشه

به هر حال شما هر جا که زندگی کنی باید تابع قوانینی باشی و در حال حاضر دارین توی ایران زندگی می کنین و با شرایط و مقررات خاصی ، حالا چه بخوای و نخوای باید تابع این قوانین باشی

پس چرا اون جوری که باید و شایسته است رفتار نکنیم ؟!

.

دقيقا موضوع همينه. هر كسي بايد اختيار داشته باشه حداقل تو انتخاباي شخصيش مطابق سليقه و سطح شخصيت خودش رفتار كنه.

مطمئن باشيد هيچ اتفاق عجيبي نميفته. اين حرفا كه مردم ما جنبه ندارن و از اين حرفا بهانه ست. مردم ما فرقي با بقيه مردم دنيا ندارن. اگر تو بعضي مسائل فرق هم داشته باشن چاره اش، رفع اون معضل فرهنگيه كه اين چهره رو ازشون ساخته نه محدود كردنشون.

طبيعيه اگه به مردم حق انتخاب بدن، بعضيا لباس باز ميپوشن. بعضيا اسپرت، بعضيا حتي ممكنه بازم چادر سر كنن. ديگه اين انتخاب شخصي خودشونه.

اينكه اينا قانونه. خب آره معلومه كه قانونه ولي همونطور كه دوستمون فرمودن قانون عادلانه اي نيست .هر كسي تو زندگي انتخابا و حقوقي داره وقتي اون حقوق توسط دولت نقض بشه ميشه نقض حقوق بشر.

مثل اينه كه از فردا قانون بذارن هر كس ميخواد از سر كوچه شون رد بشه بايد يه مامور يه سيلي محكم بزنه تو صورتش. شما خودتو مقيد ميدوني كه به اين قانون تن بدي؟!

لینک به دیدگاه
دیر متوجه شدیم جناب مشکل از قانون گذاریه که به نمایندگی از عقایدمون انتخاب کردیم و حالا باید پای خیر (خیری که نداشته تا به حال) و شرش بایستیم نه این که با زیر پا گذاشتن همه چیز که در نهایت هم دودش به چشم خودمون می ره هرج و مرج ایجاد کنیم

از کدوم تریپا ؟! :ws52:

منظور من از "فقط" این بود که فکر می کردم الان 1000 تا مشکل و مسئله دارین اما مشکل شما پسرا مثل این که فقط توی روابطتون با جنس مخالف خلاصه می شه

بینم نتیجه محدود کردن جامعه است که طبع تنوع طلب دختر پسرا یکی رو جواب نمی ده و می خوان در عین واحد با چند نفر رفاقت داشته باشن !

اولا 32 سال حکومت و دولت دست کس دیگه ای بود نه دست یه مشت .....

در ضمن 32 سال پیش مردم با فرهنگ تر و با شعور تر بودن و چشم و گوش بسته نمی شدن غلام حلقه به گوش تفکرات و عقاید غربی ، گشت ارشاد هر کس خودش بود که با توجه به تربیت و شخصیتش زندگی می کرد

و فیلم های به جا مونده از اون دوره هم خیلی چیزا رو نشون می ده که اگر ایرانی یه کم آزاد باشه ......... :banel_smiley_4:

هر چند با توجه به تمام بحث هایی که من توی این انجمن کردم متوجه نشدم این نیاز به جنس مخالف چیه که نمی شه با جنس موافق برطرفش کرد و این همه هم درد سر درست نکرد :sigh:

.

مثل اینکه شما کلا تو باغ نیستین

ما کدوم قانون گذار رو انتخاب کردیم ؟؟‌ البته بله ما از بین انتخاب های آغا انتخاب کردیم !!!!

اولا پسرا دخترا نکن آزادی برای همه هست ، بله تو جامعه ما همه 1000 تا مشکل دارن که سرچشمه 990 تاش روانیه و 900 تاش منشا عقده های جنسی داره ، شاید شما احساسات جنسیت رو سرکوب کردی ولی برای یک انسان سالم روابط جنسی خیلی مهم هست و به سلامت روانیش خیلی کمک میکنه ، این هم که شما از روابط بین 2 جنس فقط به س.ک.س میرسی فکر نکنم درست باشه ، رابطه بین 2جنس مخالف لزوما لازم نیست جنسی باشه ولی با رابطه با جنس موافق خیلی فرق میکنه ، همین نسل ما که به لطف اینترنت و موبایل با جنس مخالفمون ارتباط نوشتاری خیلی راحت داریم خیلی سالم تر از جوونای دهه 60 و 70 هستیم.

نمیدونم چرا درکش برای شما و هم فکراتون سخته ، کسی جق دخالت در مسائل خصوصی افراد رو نداره ، به هیچکسی ربط نداره که من نمیخوام برم بهشت :sigh:

واقعا نمیدونی؟؟؟؟ احتمالا شما هنوز بالغ نشدین:w16:

لینک به دیدگاه
فرهنگ کلمه قشنگیه اما کجای جامعه و مردم قرار گرفته ا.... واعلم ؟

اگر فرهنگ درست و اصیلی وجود داشت مطمئنا این همه ناهنجاری و بی بند و باری به وجود نمی اومد

پس به قسمت قرمز رنگ ایمان دارین و می دونین که هر جایی قانونی داره که باید بهشون عمل بشه

قانون کشور ما هم فعلا می گه باید با شرایط تعیین شده رفتار کنین که اگر غیر از این باشه با مامورین من طرفین برای حفظ نظم ملی

من کاری با سران و دولت ..مردان ندارم و به هیچ عنوان هم دل خوشی ازشون ندارم و دوست دارم ... به تنشون نباشه اما با این ناهنجاری که به وجود میاریم به غیر از اینه که خودمون رو زیر سوال می بریم ؟!

.

اين رسم بديه كه فحش بديم به حكومتا بعد خودمون از همه مستبدتر بشيم. اين اسما و عنوانا مثل بي بند و بازي، آزادي بدون حد و مرز. فقط اغراق تو حرف زندن براي محكوم كردن طرف مقابل و محدودتر كردنشه. به طالبان هم بگي تو امورات زندگي مردم دخالت نكنيد. جواب ميدن هدف شما آزادي بي حد و مرز و بي بند و باريه!:icon_pf (34):

دولت تو اين مورد هدفش حفظ نظم ملي نيست. هدفش حفظ شرعيات مورد قبول خودش ولو به زوره.

لینک به دیدگاه
خیلی ببخشید اینکه میگن با لباس و سرووضع مناسب بیاید بیرون تا به خودتون آسیب نرسه قانون بدیه؟انسان غریضه جنسیش خیلی قویه ومردها ذاتا ازطریق نگاه تحریک میشن.شما میتونی آدم گرسنه رو ببندی وجلوش صدجور غذا بذاری بگی نخور؟؟؟؟فرض رو براین بذاریدکه خواهر خودتون با این وضع نامناسب بیاد سرخیابون.میتونید مزاحمت های خیابونی رو واسه خواهرتون تحمل کنید؟یا شما خواهران گرامی!قبول میکنید برادرتون رو درمعرض صدجور تحریک خارجی قرار بدیدوعوقبش رو هم قبول دارید؟این قانون ضد انسانیه که میخوان ازناموس شما دفاع کنند؟ا:ws52:این قانون غیر انسانیه که اگه همینا نبودن حتی دکوری شما نمیتونیتی به این راحتی تو خیابون ها قدم بزنی؟یه کم منطقی که فکر کنید دلیل بودنشون موجه میشه.بازهم میگم من منکر ایراداتی که تواین طرح هست نیستم اما نمیشه کلشوزیر سوال برد.:w72:

من صد در صد مخالفشم.

تمام دلائلی که آوردی که چه میدونم پسرها تحریک میشن به خاطر همین محدودیت هاست...من که نمیتونم برم تو گونی تا تو تحریک نشی. هرکی مشکل جنسی داره بره دکتر و خودش رو درمان کنه. آزار و اذیت زیاده چون مردم عقده دارن. چون بی کار هستن. چون علاف تو خیابون میچرخن.

منطق از نظر شماها فقط طرز فکرزخودتونه و بس.منطق طالبانی..شما منطقی فکر کن ببین درسته تو خیابون دختر مردم رو بگیرن بزنن و خونین و مالین کنن و بگیرن ببرن بغل دست آدمهای ناجور بشونن و مانتوشو ازش بگیرن یا نه.

ایراداتی؟ مگه چیزی غیر از ایراد توش هست؟ من که هیچ نکته مثبتی توش نمیبینم.

فقط متحجرین و قشر زن ستیز ممکنه چیز خوبی توش ببینن...که تازه اگر کسی واقعا به یه سری چیزها مقید باشه نمی پسنده یه عده مرد تو خیابون به دختر مردم گیر بدن.

لینک به دیدگاه

کی گفته که باید حکومت بیاد و اینجور از ناموس کسی مراقبت بکنه؟؟ :ws52:

اگر واقعا بفکر مردم و بقول شما ناموس هستند کاری کنن که فساد ریشه کن بشه نه اینکه تو خیابون راه بیفتند و به مردم گیر بدن که لباست اینجوریه و فلانی که کنار دستته نسبتش با تو چیه!!

مشکل اینه که ما فکر میکنیم (یا بعضی ها دوست دارن فکر کنیم!)تو کشور های غربی که این محدودیتها رو ندارند پر از فساد هست درحالی که محدودیتها خود باعث فساد و فحشا میشن

لینک به دیدگاه
من با بودنش موافقم صددرصد:hanghead:چون اگه همینا نبودن معلوم نبود این ملت چکارمیکردند؟الان که هستند این وضعه وای به وقتی که نباشن!!:w768:

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!!شما توخونه خودت هم که هستی یکسری حریمهایی رو رعایت میکنی اونجاکه دیگه نامحرم نیست!؟حتی تو خونه خودتون اونقدر راحت لباس میپوشین!!یا خیلی راحت درحضور برادرتون یا خواهرتون لباس عوض میکنید؟اگه مثلا طرزپوشش تون نامناسب باشه جلوی پدریابرادرتون ظاهر میشید؟حالاچطور توقع دارید درجامعه ای که وضعیت ازدواج اینقدر خرابه وهیچ کدوم از اقشار چه پسر چه دختر قادر به ارضای میل جنسی انسان که به نظر من قدرتش ازهر قدرت دیگه ای بالاتره نیستند بالباسهای محرک ظاهر بشید وکسی بهتون گیر نده؟؟؟توخونه خودتون هم اگه لباس نامناسب داشته باشید حتما یکی از والدین به شما تذکر میدن!!!:ws46:به نظر من وجود این پلیس لازمه من منکر این نیستم که برخی از کارکنانش بارفتار بد بقیه و فلسفه وجود این ارگان رو خدشه دار میکنند اما نمیشه بخاطر استثنائات کل رو زیر سوال برد:w72:

ببینید همه این مثال های شما کاملا چیزای خصوصی بود ، به کسی ربطی نداره کی تو خونش لخته ، ولی من با گفته اون دوستمون هم که گفت میخوام با بیکینی بیام بیرون هم موافق نیستم ، آزادی یعنی هرچیزی جایی خودش ، اگه خانمی چادری باشه به بقیه ضربه نمیزنه اما خانمی نمیتونه تو خیابون با بیکنی بیاد ، ولی این حق رو داره تو پارتی یا مجالسی که هدف از اون مسائل جنسی این لباس رو بپوشه ، ولی جلوی بچه 13 ساله جاش نیست ، بلوز شلوار ، یا موی خانما هم فکر نمیکنم کسی رو تحریک بکنه!!!

لینک به دیدگاه

باز اين حرفاي آخوندي شروع شد! اصلا با منطق همون قرآن. شما يه آيه از همون قرآن 1400 سال پيش بيار كه مجازات دنيوي براي بي حجابي گذاشته باشه.:banel_smiley_4:

چرا ميخوايد تعصبات مذهبي و سنتي تونو پشت كلمه حمايت پنهان كنيد؟! مستقيم بگيد ما تعصب مذهبي داريم نميخوايم كسي مخالف ميل ما لباس بپوشه. آدما كه تو بيابون زندگي نميكنن كه نفهمن تو دنيا چه خبره؟!

متمدن ترين حكومتاي دنيا ظاهرا به فكرشون نرسيده اين قانون رو بذارن!:w16:

لینک به دیدگاه

اگر واقعا بفکر مردم و بقول شما ناموس هستند کاری کنن که فساد ریشه کن بشه نه اینکه تو خیابون راه بیفتند و به مردم گیر بدن که لباست اینجوریه و فلانی که کنار دستته نسبتش با تو چیه!!

مشکل اینه که ما فکر میکنیم (یا بعضی ها دوست دارن فکر کنیم!)تو کشور های غربی که این محدودیتها رو ندارند پر از فساد هست درحالی که محدودیتها خود باعث فساد و فحشا میشن

ایشون فکر میکنن آزادی یعنی اینکه از فردا گشته لختی میزارن خیابون و همه رو به زور لخت میکنن ، پیمان جان آزادی یعنی هرکسی میخواد چادری باشه و هرکسی میخواد آزاد ، کسی که لباس آزاد میپوشه مطمئنا فرهنگ خانوادش اونطوریه و براشون مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

بله ملت که خودشون نمیفهمن!!و فقط پلیس و مسئولین خیر و صلاح اونارو میدونن!!!

واقعا اگر نباشن ملت چیکار میکنن؟!!!!!

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!!به نظرمن اونایی که مخالف وجودش هستند همونهایی هستند که تاحالا چندباربا این مأمورین زحمت کش:ws3:!!!معاشرت داشتند!

گرچه سایر زحمات پلیسو نمیشه منکر شد ،اما اندر باب زحمت کش بودن مامورین امنیت اخلاقی!!!!!:

اصلا امنیت اخلاقی یعنی چه؟!!!اخلاق مسئله ساده ای نیست .آیا کسانی که میخوان امنیت اخلاقی برقرار کنن یا تئورسین های این کار در این رابطه سررشته دارن؟!!! از کل ماجرا هم اینطور برداشت میشه که اخلاقیات در کنترل روسری خانمهاست ؟!!!!! که این هم فقط یک عده کم با طیف فکری خاص قبول دارن!!!

مسئله دیگه اینه که در این سیستم چهار نفر میشینن تو یه ماشین .قیمت ماشین حد اقل 30 میلیون تومانه.و هزینه های استهلاک و نگهداریش ماهی 300هزار تومان. اگر این چهار نفر هر کدوم ماهی 400 هزار تومان حقوق بگیرن میشه ماهی یک ملیونو ششصد هزار تومان...

پشتیبانی و اداری هم در نظر نمیگیریم.

حال چه کار مفیدی انجام میدن؟!!!!

هیچی... تو خیابون میچرخن میگن روسریتو درست کن و یا... کاری که اسمشو گذاشتن امنیت اخلاقی!!!و تقریبا نه تنها کسی قبول نداره بلکه همین کار اینها خودش غیر اخلاقیتره!!!

آیا کار اونها اثر بخشی و بازدهی داره؟!!!!

اگر داشت تو این 30 سال خودشو نشون میداد!!!!!

به این میگن شغل کاذب یا بیکاری پنهان.یعنی بجای اینکه در مملکتی برای تحصیلکرده ها شغل ایجاد کنن که دست به تولید و نوآوری بزنن،میان و واسه ادمهای کم سواد شغلی درست میکنن که هیچ خاصیتی نداره ...

شغل کاذب و بیکاری پنهان باعث ایجاد تورم ،فساداجتماعی و اداری و... ،در هر کشوری

میشه.

اگر همین هزینه ها رو صرف تولید کنن قطعا جلو خیلی از مفاسد مثل اعتیاد و دزدی و ... گرفته میشه.

لینک به دیدگاه
اینا به ما تجاوز نکنن ، نخواستیم مواظب ما باشن

ایشون فکر میکنن آزادی یعنی اینکه از فردا گشته لختی میزارن خیابون و همه رو به زور لخت میکنن ، پیمان جان آزادی یعنی هرکسی میخواد چادری باشه و هرکسی میخواد آزاد ، کسی که لباس آزاد میپوشه مطمئنا فرهنگ خانوادش اونطوریه و براشون مشکلی پیش نمیاد

باز اين حرفاي آخوندي شروع شد! اصلا با منطق همون قرآن. شما يه آيه از همون قرآن 1400 سال پيش بيار كه مجازات دنيوي براي بي حجابي گذاشته باشه.:banel_smiley_4:

چرا ميخوايد تعصبات مذهبي و سنتي تونو پشت كلمه حمايت پنهان كنيد؟! مستقيم بگيد ما تعصب مذهبي داريم نميخوايم كسي مخالف ميل ما لباس بپوشه. آدما كه تو بيابون زندگي نميكنن كه نفهمن تو دنيا چه خبره؟!

متمدن ترين حكومتاي دنيا ظاهرا به فكرشون نرسيده اين قانون رو بذارن!:w16:

ببینید همه این مثال های شما کاملا چیزای خصوصی بود ، به کسی ربطی نداره کی تو خونش لخته ، ولی من با گفته اون دوستمون هم که گفت میخوام با بیکینی بیام بیرون هم موافق نیستم ، آزادی یعنی هرچیزی جایی خودش ، اگه خانمی چادری باشه به بقیه ضربه نمیزنه اما خانمی نمیتونه تو خیابون با بیکنی بیاد ، ولی این حق رو داره تو پارتی یا مجالسی که هدف از اون مسائل جنسی این لباس رو بپوشه ، ولی جلوی بچه 13 ساله جاش نیست ، بلوز شلوار ، یا موی خانما هم فکر نمیکنم کسی رو تحریک بکنه!!!

بنده كاملا مخالفم با گشت ارشاد

چند سالي ميشه كه پليس به جاي احساس امنيت دادن به مردم باعث رعب و وحشت ميشه:167:

خیلی ممنونم :w72:

نظر من با آزادی شما منافاتی نداره این پلیس هم درسته از مسیر اصلی خودش منحرف شده منم قبول دارم الان دیگه نبودش بهتر از بودنش هست.من فقط میگم هرجامعه وگروهی نیاز به کسی داره که هدایتش کنه مثلا توهمین تالارمیشه گفت هیچ کس نظارتی نکنه خود بچه ها هرچی صلاح دونستند بنویسن؟؟؟؟پس این همه مدیروهمکار و......چکاره ان؟وجودشون غیراز جنبه کنترلی تالارهاست؟من عقیده دارم توده مردم بدون رهبری منسجم به بیراهه میرن اگه میشد این همه تابلو راهنماوارگانهای اجتماعی تو جوامع مختلف بوجود نمیومد.من فقط میگم تو جامعه باید یه سیستمی باشه حالابه هر عنوانی تا جلوی بعضی تندرویها رو بگیره:hanghead:من نه عقاید خشکه مذهب دارم نه..............!امابه وجود اعتدال درجامعه نیازه من خودم به شخصه صحنه هایی رو تو اجتماع میبینم که انتظارش رو ندارم خیلی جاها تندروی میشه اگه کسی جلو شو نگیره جامعه به هرج ومرج میکشه.نمونه زنده وکوچکش همین انجمن میشه گفت کسی نباید جلوی حرفهای رکیک وبگیره چون آزادی باید باشه؟؟نمونه زنده اش

Mohammad.A سلام آقا. خوبی؟

در مورد ماهواره اینا مطلب نذار :a030:

همین من دیگه صحبتی ندارم ممنون که نظرات منو شنیدید:w72:امیدوارم این تاپیکها باعث کدورت نشه فقط یه اظهار نظر باشه:w72:دوستتون دارم
لینک به دیدگاه

بالاخره همیشه میگن مرغ همسایه غازه!!شما توخونه خودت هم که هستی یکسری حریمهایی رو رعایت میکنی اونجاکه دیگه نامحرم نیست!؟حتی تو خونه خودتون اونقدر راحت لباس میپوشین!!یا خیلی راحت درحضور برادرتون یا خواهرتون لباس عوض میکنید؟اگه مثلا طرزپوشش تون نامناسب باشه جلوی پدریابرادرتون ظاهر میشید؟حالاچطور توقع دارید درجامعه ای که وضعیت ازدواج اینقدر خرابه وهیچ کدوم از اقشار چه پسر چه دختر قادر به ارضای میل جنسی انسان که به نظر من قدرتش ازهر قدرت دیگه ای بالاتره نیستند بالباسهای محرک ظاهر بشید وکسی بهتون گیر نده؟؟؟توخونه خودتون هم اگه لباس نامناسب داشته باشید حتما یکی از والدین به شما تذکر میدن!!!:ws46:به نظر من وجود این پلیس لازمه من منکر این نیستم که برخی از کارکنانش بارفتار بد بقیه و فلسفه وجود این ارگان رو خدشه دار میکنند اما نمیشه بخاطر استثنائات کل رو زیر سوال برد:w72:

میشه از طرف همه نظر ندهید ممنون میشیم

کور که نیستیم بالاخره دیدیم که به چه چیزهایی گیر الکی میدهند

من توی خونمونم راحت میگردم اینقدر راحت که مطمئن هستم 90 درصد دخترها حتی نتونند یه چهارمشم راحت بگردند ولی تذکری بهم نمیدهند شاید اولش یکم براشون سخت بوده ولی الان خیلی هم عادی هست

آدمهای این چنینی مریض هستند هرچیزی که میبینند تحریک میشند قرار نیست همه جوونها هم اینجوری باشند

یه مدت دیگه هم درمورد نوع پوشش در منزل هم بهمون گیر میدهند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...