رفتن به مطلب

گشت ارشاد یا پلیس امنیت اخلاق ... ؟

EOS

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چند روز پیشا یکی از گشت ارشادا ایستاده بود بغل خیابون تو یکی از محله های بالای شهر که مردم بیشتر برای گردش میرن اونجا .........جناب افسره پیاده شده بود داشت تخمه میخرید فکرشو بکنین

انگار دسته جمعی اومدن صفا سیتی ........ من همینجور مونده بودم :jawdrop:..............خوش به حالشون والا

لینک به دیدگاه

من که موافقم

آقایون رو نمیدونم ولی به عنوان یه خانم خیلی موقع ها شده بعضی آقایون مزاحمم شدن اما دیدم جاهایی که پلیس هست این مزاحمت ها کم پیش میاد

اگر واقع بین باشیم وجود پلیس باعث ایجاد امنیت میشه

اما با دخالت بیجا من هم موافق نیستم

هر چیزی به اندازش خوبه

لینک به دیدگاه
من که موافقم

آقایون رو نمیدونم ولی به عنوان یه خانم خیلی موقع ها شده بعضی آقایون مزاحمم شدن اما دیدم جاهایی که پلیس هست این مزاحمت ها کم پیش میاد

اگر واقع بین باشیم وجود پلیس باعث ایجاد امنیت میشه

اما با دخالت بیجا من هم موافق نیستم

هر چیزی به اندازش خوبه

گرفتن مزاحمین و برقراری امنیت در داخل کشور و شهر بر عهده نیروی انتظامی هستش اما دخالت در امور دیگران وظیفه پلیس امنیت اخلاقی هستش!

لینک به دیدگاه

من با این گشت ارشاد و امنیت اخلاقی مخالفم

اگر کارشون گرفتن اراذل و اوباش بود باز یه چیزی نه اینکه بیایند به موی و مانتو و پوشش هرکسی گیربدهند یا اگر دونفرو باهم گرفتن با یه پولی ولشون کنند برند خب اینم شده منبع درآمد برای یکسری افراد بدتر از اراذل .......

بخاطر کوتاهی مانتو اگر صبح باشه تا 50 تومن جریمه میگیرند اگر شب باشه تا صبح از 50 تا 150 تومن........این آخه کدوم ارشادی طرف میشه فقط منبع درامد شده و بس و لرزوندن تن بچه مردم از دخترو پسر فرقی هم نداره

لینک به دیدگاه
من با این گشت ارشاد و امنیت اخلاقی مخالفم

اگر کارشون گرفتن اراذل و اوباش بود باز یه چیزی نه اینکه بیایند به موی و مانتو و پوشش هرکسی گیربدهند یا اگر دونفرو باهم گرفتن با یه پولی ولشون کنند برند خب اینم شده منبع درآمد برای یکسری افراد بدتر از اراذل .......

بخاطر کوتاهی مانتو اگر صبح باشه تا 50 تومن جریمه میگیرند اگر شب باشه تا صبح از 50 تا 150 تومن........این آخه کدوم ارشادی طرف میشه فقط منبع درامد شده و بس و لرزوندن تن بچه مردم از دخترو پسر فرقی هم نداره

آخه اگه عين آدم به بي حجاباي خيلي ناجور گير ميدادن اشكال نداشت...

از اونا ميترسن...جرئت نمي كنن چيزي بگن بهشون...شايدم خوششون مياد!

به مانتويياي معمولي...گاهيم چادريا گير ميدن

لینک به دیدگاه

خوب دیگه، اونا فهمیدن که کسایی که حجابشون ناجوره همه چیو میدونن و کاری به حجاب ندارن، اما کسایی که چادرین، هنوز نفهمیدن که دنیا دست کیه و نمیزارن که بفهمن.

یه داستان بگم:

میگن یه روز یه نفر (حاج آقا نبوده ها، مدیونی اگه فکر کنی بوده) داشته بچه کوچیکشو میبرده مسجد. یه نفر دیگه ازش میپرسه چرا اون بپه بزرگرو نمیبری مسجد؟ نفر اولی برمیگرده میگه: اون دیگه عقلش میرسه واسه همین نمیاد!

لینک به دیدگاه
خوب دیگه، اونا فهمیدن که کسایی که حجابشون ناجوره همه چیو میدونن و کاری به حجاب ندارن، اما کسایی که چادرین، هنوز نفهمیدن که دنیا دست کیه و نمیزارن که بفهمن.

یه داستان بگم:

میگن یه روز یه نفر (حاج آقا نبوده ها، مدیونی اگه فکر کنی بوده) داشته بچه کوچیکشو میبرده مسجد. یه نفر دیگه ازش میپرسه چرا اون بپه بزرگرو نمیبری مسجد؟ نفر اولی برمیگرده میگه: اون دیگه عقلش میرسه واسه همین نمیاد!

اصلا حرفتو قبول ندارم!

لینک به دیدگاه

همون دیگه مانتو کوتاه دلیل بی حجابی نیست ولی طرف که تابلو هست و کاری ندارند گیر میدهند به معمولیها که ترس دارند و فکر ابروشون هستند گیر میدهند تا خزانه پر بشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منم مخالفممم

دلیلشو این میدونم که به کسایی که واقعا حقشونه گیر نمیدن و به کسایی گیر میدن که حقشون نیست:hanghead:

هيچكس حقش نيست كه در مورد مسئله كاملا شخصي مثل لباس پوشيدن و ظاهرش فضولي بشه. چيزي كه بده براي همه بده.

لینک به دیدگاه

راستش من هم تا چند روز پیش مخالف شدید و سرسختشون بودم

اما بعد از مسافرتی که رفتم و این چند روزی که توی تهران بودم و اطرافم رو بهتر نگاه می کنم می بینم که نبودش هم واقعا مشکل آفرینه

به نظرم با این وضعی که داره پیش می ره مثلا اگر بگن یه روز ایران آزاد شده و هر کاری دلتون می خواد می تونین انجام بدین بخشید بخشید اما همه با لباس زیر می اومدن بیرون

من اصلا دختر مقیدی به حجاب نیستم راستش از روسری هم حالم بد می شه اما الان می بینم مجبورم که تابع قوانین کشورم باشم و اون روسری رو سرم می کنم

معمولا هم لباسایی قالب اندامم باشه می پوشم (در کل در حد شان و شخصیت و بسته به مکان و زمانی که درش حضور دارم لباس می پوشم )

حتی گاهی پیش اومده که با بلوز و شلوار رفتم خیابون و از جلوی گشت هم رد شدم اما کسی کاری به کارم نداشته

اما چند تایی از دوستانم که تازه خیلی پوشیده تر از من هم هستن گشت بهشون گیر داده

البته این افرادی که منظورمه صبح با یکی ظهر با یکی عصر با یکی قرار دارن اما خب ظاهرشون ساده تر از منه ولی تا به حال بیش از 10 بار تشریف بردن کلانتری محل

خب چرا نمیاد من رو بگیره ؟ می ره اونی رو می گیره که چادر هم کرده سرش !

یا دیروز رفته بودم لویزان (تهرانیا می شناسن) 2تا ماشین که سرنشینان یکی شون 3 تا دختر و سرنشینان اون یکی 3 تا پسر بودن نزدیک من توقف کردن و شروع کردن به بزن و برقص

از آغوش و بوسه که هیچی برای هم کم نذاشتن

من اون جا زیادی بودم وگرنه بسا کارهایی که نمی کردن

من می گم کار اون ها شاید درست نباشه که به هر کسی گیر می دن و شخصیت طرف رو می برن زیر سوال اما آیا مردم ما ظرفیت این رو دارن که خودشون حد و حدودشون رو رعایت کنن ؟

.

لینک به دیدگاه

من می گم کار اون ها شاید درست نباشه که به هر کسی گیر می دن و شخصیت طرف رو می برن زیر سوال اما آیا مردم ما ظرفیت این رو دارن که خودشون حد و حدودشون رو رعایت کنن ؟

اگه 6 ماه تا یک سال آزادشون گذاشتید و حد و حدودشون رو رعایت نکردن.

مثل اینکه مجبور کنن آدمو که مثلا فلان غذای خوشمزه رو نخوره. بعد از 30 سال اون غذا رو جلوش بزارن و بگن بخور. خوب تا اونجا که جا دار میخوره اما بعد از یک مدت براش عادی میشه.

البته اینم یک نوع دید هستش.

لینک به دیدگاه
اگه 6 ماه تا یک سال آزادشون گذاشتید و حد و حدودشون رو رعایت نکردن.

مثل اینکه مجبور کنن آدمو که مثلا فلان غذای خوشمزه رو نخوره. بعد از 30 سال اون غذا رو جلوش بزارن و بگن بخور. خوب تا اونجا که جا دار میخوره اما بعد از یک مدت براش عادی میشه.

البته اینم یک نوع دید هستش.

خب مثلا شما در حال حاضر چه کاری رو دوست داری انجام بدی که تا به حال شرایط انجام دادنش رو نداشتی ؟!

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...