رفتن به مطلب

دست من گیر که این دستت همان است که من با دست دیگری دیدم............

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

سلام

سریع میرم سراغ اصل مطلب

تاحالا شده عاشق کسی بشین یا نه اصلا وابسته پسر یا دختری بشین که تا چند روز پیشش عاشق دوست شما بوده و باهم بیرون میرفتن و دوستتون از رابطه اش با طرفی که الان دوسش دارین و باهاتون هست واستون زیاد تعریف کرده ومیکنه؟؟

.

.

مثلا

دارم مثال میزنم:ws3:

من عاشق (حالا عشق نه هر چی دوست دارین اسمش رو بزارین)یه دختری شدم که دوست دختر رفیقم بوده و دوستم از رابطه ای که با اون دختر داشته و کارها وجاهایی که باهم بودن رو زیاد واسم تعریف کرده

حالا اونا دیگه باهم رابطه ندارن و اون دختر اومده طرف من و میخواد با من باشه و منم دوسش دارم ولی وقتی فکر میکنم میبینم ممکنه حس من به خاطر هوس باشه یا چیزی مثل تجربه ای که اونا قبلا داشتن تو فکر فرو میرم که شاید نباید ادامه بدم...

.

این رو هم بگم به نظر من این رابطه به ازدواج نمیرسه چون از طرف خودم میدونم تا آخر عمرم نمیتونم حرفای رفیقم و فراموش کنم و از اینکه اونا بفمن با این دختر میخوام ازدواج کنم تا آخر عمرم یه بی غیرتم واسشون برای همین به ازدواج فکر نمیکنم...

امیدوارم منظورم و فهمیده باشین ..

پس میخوام که راهنماییم کنید

به نظر شما من باید با این دختر رابطه بر قرار کنم و اون رو به عنوان یه همراه تو زندگیم قبول کنم یا اینکه بیخیال شیم؟؟؟

منــــــــــــــــــــــمون دوستان :w36:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

سریع میرم سراغ اصل مطلب

تاحالا شده عاشق کسی بشین یا نه اصلا وابسته پسر یا دختری بشین که تا چند روز پیشش عاشق دوست شما بوده و باهم بیرون میرفتن و دوستتون از رابطه اش با طرفی که الان دوسش دارین و باهاتون هست واستون زیاد تعریف کرده ومیکنه؟؟

.

.

مثلا

دارم مثال میزنم:ws3:

من عاشق (حالا عشق نه هر چی دوست دارین اسمش رو بزارین)یه دختری شدم که دوست دختر رفیقم بوده و دوستم از رابطه ای که با اون دختر داشته و کارها وجاهایی که باهم بودن رو زیاد واسم تعریف کرده

حالا اونا دیگه باهم رابطه ندارن و اون دختر اومده طرف من و میخواد با من باشه و منم دوسش دارم ولی وقتی فکر میکنم میبینم ممکنه حس من به خاطر هوس باشه یا چیزی مثل تجربه ای که اونا قبلا داشتن تو فکر فرو میرم که شاید نباید ادامه بدم...

.

این رو هم بگم به نظر من این رابطه به ازدواج نمیرسه چون از طرف خودم میدونم تا آخر عمرم نمیتونم حرفای رفیقم و فراموش کنم و از اینکه اونا بفمن با این دختر میخوام ازدواج کنم تا آخر عمرم یه بی غیرتم واسشون برای همین به ازدواج فکر نمیکنم...

امیدوارم منظورم و فهمیده باشین ..

پس میخوام که راهنماییم کنید

به نظر شما من باید با این دختر رابطه بر قرار کنم و اون رو به عنوان یه همراه تو زندگیم قبول کنم یا اینکه بیخیال شیم؟؟؟

منــــــــــــــــــــــمون دوستان :w36:

به نظر من اگه نظرت اصلا رو ازدواج نیست رابطه رو شروع نکن که واست دردسر میشه .

اون دختره حتما خیلی واسش مهم بوده که اومده گفته بعد یه مدت باهاش باشی ولش کنی پا میخوره

نکن آقا ... نکن ...

واسه من پیش نیومده ولی فک می کنم اگه پیش میومد و دوسش داشتم باهاش ازدواجم میکردم :ws37:

لینک به دیدگاه

به نظر من هر کاری که میکنی بر پایه اونچه باشه که خودت میخوای و بهش ایمان داری تو چنین تصمیمات مهمی به فکر دیگران نباش هرچند اون دیگران دوست صمیمیت باشه

اما اگه مطمئنی دختر رو فقط برای یه مدت دوستی میخوای و از حالا میدونی که هدفمند نیستی در این رابطه بی خود با احساساتش بازی نکن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

وقتی نمیخوای باهاش ازدواج کنی و فقط میخوای یه مدتی باهاش باشی چرا این کارو میکنی !!!

عاشق هم که نیستی...

به نظر من این کارو نکن که اشتباهه...

لینک به دیدگاه

پس صاحب چشما چی شد؟

خب رفیقت بفهمه نمیگه این آتروس نامرد بود من از عشقم گفتم اونم پسندید؟

البته زیاد نباید به رفیقت فکر کنی به نظرم مهم ترین چیز نوع رابطه ایه که با دوستت داشته با توجه به اون باید تصمیم بگیری

راستش فکر نمی کنم یه دختر به سادگی بره با دوست دوستش

من دوستم برای انتقام ( به قول خودش ) از دوست پسرش رفت با رفیقش دوست شد و وقتی حال دوست پسر قبلیشو گرفت طرفو ول کرد و با این کارش پسره رو داغون کرد هم ولش کرد هم رفاقتش با دوستش به هم خورد

لینک به دیدگاه

مثال میزنم ولی

آخـــــه وقتی فکر میکنم میبینم خیلی دوسش دارم با نمکه خوشگله میتونم باهاش زنگی کنم....

اونم تمام احساسی رو که برای دوستم داشته به تنفر تبدیل کرده و تمام حس دوست داشتنش رو واسه من گذاشته؟؟؟؟

نمیدونم در گیر و دارم اینم که چه کنم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
مثال میزنم ولی

آخـــــه وقتی فکر میکنم میبینم خیلی دوسش دارم با نمکه خوشگله میتونم باهاش زنگی کنم....

اونم تمام احساسی رو که برای دوستم داشته به تنفر تبدیل کرده و تمام حس دوست داشتنش رو واسه من گذاشته؟؟؟؟

نمیدونم در گیر و دارم اینم که چه کنم؟؟؟؟

از اون حرفاستا

دوسش داری چون با نمک و خوشگله

میتونی باهاش زندگی کنی و لی مطمئنی به ازدواج ختم نمیشه چون با دوستت بوده و ....

خودت هم هنوز یکم گیجی

اول خودت فکراتو قشنگ بکن بعد به راهنمایی ها فکر کن...

لینک به دیدگاه
پس صاحب چشما چی شد؟

البته زیاد نباید به رفیقت فکر کنی به نظرم مهم ترین چیز نوع رابطه ایه که با دوستت داشته با توجه به اون باید تصمیم بگیری

من دوستم برای انتقام ( به قول خودش ) از دوست پسرش رفت با رفیقش دوست شد و وقتی حال دوست پسر قبلیشو گرفت طرفو ول کرد و با این کارش پسره رو داغون کرد هم ولش کرد هم رفاقتش با دوستش به هم خورد

میترسم تمام ماجرارو اینجا بگم چون تابلو میشه

ولی یکمش رو میگم این رفیقم میخواست یه حرکت نا جوانمردانه بزنه من دیدم خیلی نامردیه به دخمله گفتم اونم یکدفعه که انگار منتظر بود ......:aghosh:

مثال میزنما....

لینک به دیدگاه
پس صاحب چشما چی شد؟

صاحب اون چشما آب شده رو زمین نیست یا دیگه ایران نیست ..

ولی هنوز دنبالشم:icon_razz:

رفیقم هیچ حسی به اون دختر نداره فقط میخواسته ازش اخاذی کنه اگرم بفهمه واسم مهم نیست میخواد هر فکری دوست داره بکنه من به خود دختره تا زمانی که باهاش بود مثل یه دوست نیگاه میکردم و هیچ وقت از رفیقم بد نمیگفتم ولی وقتی فهمیدم هدف دوستم چیه فقط به دختره گفتم یکم دقت کن

اونم دقت کرد و همه ماجرارو فهمید ...

الانم میگه ازون روزی که تو رو دیدم ازون آهنگا زدن تو قلبش:w58:

از اون حرفاستا

دوسش داری چون با نمک و خوشگله

میتونی باهاش زندگی کنی و لی مطمئنی به ازدواج ختم نمیشه چون با دوستت بوده و ....

خودت هم هنوز یکم گیجی

اول خودت فکراتو قشنگ بکن بعد به راهنمایی ها فکر کن...

خب من اگه گیج نبودم احتیاج به راهنمایی نداشتم :ws3:

لینک به دیدگاه
صاحب اون چشما آب شده رو زمین نیست یا دیگه ایران نیست ..

ولی هنوز دنبالشم:icon_razz:

رفیقم هیچ حسی به اون دختر نداره فقط میخواسته ازش اخاذی کنه اگرم بفهمه واسم مهم نیست میخواد هر فکری دوست داره بکنه من به خود دختره تا زمانی که باهاش بود مثل یه دوست نیگاه میکردم و هیچ وقت از رفیقم بد نمیگفتم ولی وقتی فهمیدم هدف دوستم چیه فقط به دختره گفتم یکم دقت کن

اونم دقت کرد و همه ماجرارو فهمید ...

الانم میگه ازون روزی که تو رو دیدم ازون آهنگا زدن تو قلبش:w58:

خب من اگه گیج نبودم احتیاج به راهنمایی نداشتم :ws3:

منظور اینه که اول خودت فکراتو بکن...ذهنت رو طبقه بندی کن بعد راهنمایی ها رو کنار مثبت منفی های ذهنت قرار بده تا بتونی یه تصمیم مشخص بگیری...

لینک به دیدگاه

من اگر بخوام براساس چیزی که برام بوده نظر بدم میگم هرگز با کسی که قبلا با دوستاتون بوده ارتباط برقرار نکنید... هرگز...

به نظر من اصلا این رابطه درست نیست...

لینک به دیدگاه

باور کن بی اختیار وقتی این تاپیک و جواب های شما مثل با نمک و..... را خوندم،یاد یک آهنگ سنــدی افتادم:

دلم آب شد واسه ديدنت

نكن اينهمه آزار

يه نظر حلاله دختر

ديگه اون چادرو بردار

اگه تو بشي عروس مادرم

والله چه خوبه

اگه هيچي ندارم

دلم به گرماي جنوبه

تو لبات قنده كه ميخنده

ديگه تقصير مو نيس

دل مو خوشگل‌پسنده

منو بيچاره نكن

ميدونم تو زير اون چادر گلدار

گيسوات مثل كمنده

هله لي هلي هلي هلي هلي هي

يار دلدار، پيش من چادرو بردار

هله هلي هلي هلي هلي هي

گل گلزار، پيش من چادرو بردار

لینک به دیدگاه

ببین با برقرار کردن این رابطه چه چیزایی به دست میاری و چه چیزایی و از دست میدی!

اگه چیزایی که به دست میاری انقدر ارزشمند هست .....خب پس این ارتباطو بر قرار کن

ولی اگه چیزایی که از دست میدی یه روز باعث پشیمونیت میشه داری اشتباه محض میکنی....

لینک به دیدگاه
باور کن بی اختیار وقتی این تاپیک و جواب های شما مثل با نمک و..... را خوندم،یاد یک آهنگ سنــدی افتادم:

دلم آب شد واسه ديدنت

نكن اينهمه آزار

يه نظر حلاله دختر

ديگه اون چادرو بردار

اگه تو بشي عروس مادرم

والله چه خوبه

اگه هيچي ندارم

دلم به گرماي جنوبه

تو لبات قنده كه ميخنده

ديگه تقصير مو نيس

دل مو خوشگل‌پسنده

منو بيچاره نكن

ميدونم تو زير اون چادر گلدار

گيسوات مثل كمنده

هله لي هلي هلي هلي هلي هي

يار دلدار، پيش من چادرو بردار

هله هلي هلي هلي هلي هي

گل گلزار، پيش من چادرو بردار

خدا نکشتت اسی :ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
حالا همش مثاله؟ :ws2:

به نظر منم دوست چند سالتو بخاطر يه دوستيه چند ماهه از دست ميدي

هميشه هم عذاب وجدان داري (اگه وجدان داشته باشي:ws2:)

:ws3:بله همه اینا مثاله تخیل ذهنه:1238:

امــــــا در رابطه با وجدان بگم که من اصلا اوایلش حسی به اون دختر نداشتم اما به مرور زمان با رفت و اومدای که دست جمعی رفتیم بهش علاقه مند شدم ولی هیچ وقت رفیقم و دور نزدم

همچینم دل خوشی از این دوستم ندارم چون احساس میکنه بچه زرنگه یکم

از من بعیده:ws3:ولی خداییش من تو این مدت هیچ شیطونیی نکردم و فقط به چشم یه دوست معمولی نیگاش میکردم و دلبری و این حرفا اصلا تو کارم نبود

که بالاخره خود اون دختر اومد جلو....

اما جفتمون میدونیم که اگه عشقیم داشته باشیم یه عشق زمینیه عشقی نیست که تا همیشه از طغمش لذت ببریم ما رو به اون بالا بالاها نمیبره

لینک به دیدگاه
ببین با برقرار کردن این رابطه چه چیزایی به دست میاری و چه چیزایی و از دست میدی!

اگه چیزایی که به دست میاری انقدر ارزشمند هست .....خب پس این ارتباطو بر قرار کن

ولی اگه چیزایی که از دست میدی یه روز باعث پشیمونیت میشه داری اشتباه محض میکنی....

قرار نیست آدمی هر چیزی رو به عنوان معامله نیگاه کنه

اگه به این باشه هیچ مردی حاظر به ازدواج نمیشه چون اون چیزایی رو که از دست میده خیلی بیشتر از اون چیزیه که بدست میاره امــــــــــــا اون چیز میتونه عشق باشه احساس شادیی باشه که در کنار یارش بدست میاره

این حس به همه چی می ارزه...........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...