رفتن به مطلب

چرا پسرا بیشتر؟؟؟؟؟؟

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

این به تربیت گل و بلبل مردم جامعه مربوط میشه:banel_smiley_4:

وقتی یه دختر فحش بده همه دعواش می کنن اما پسر همین کار بکنه هیچی نمیگن گاهی هم تشویق می کنن اونم فکر می کنه که چه کار مهمی انجام داده همین تو ذهنش میمونه تا آخر عمرش فحش میده

خودمون یه مرد ببینیم تو خیابون فحش بده هیچی نمیگیم اما اگه یه زن فحش بده همه میگن وای چقدر زن بی حیاست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دخترا خيلي خيلي كم پيش مياد فحش بدن...فحشاشونم عموما خيلي پاستوريزس!

ولي پسرا... :icon_pf (34):

ولی جدیدن دخترا بیشتر از پسرا فحش میدن اونم با انواع کش های پهن باریک وقیتانی حالادخترا جواب بدن چرا؟

یه پسرشایدبخاطر جنسیتش یا محیط یرامونش فحش بده یه دختر

یا خانم با اون لطافت روح و جسم چرا این کارو میکنه حتما خانمها

خودشون دعوا های داخل مترو واتوبوس زو دیدن.زود جواب بدین:jawdrop::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37:

لینک به دیدگاه
ولی جدیدن دخترا بیشتر از پسرا فحش میدن اونم با انواع کش های پهن باریک وقیتانی حالادخترا جواب بدن چرا؟

یه پسرشایدبخاطر جنسیتش یا محیط یرامونش فحش بده یه دختر

یا خانم با اون لطافت روح و جسم چرا این کارو میکنه حتما خانمها

خودشون دعوا های داخل مترو واتوبوس زو دیدن.زود جواب بدین:jawdrop::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37::ws37:

خانمهای خاصی هستند که معمولا از این فحشها میدهند وقتی خانمی فحش داد نگاه کن ببین بچه چه محلی و منطقه ای هست خودت متوجه قضیه میشی از مردهای اطرافش یاد گرفته صددرصد

لینک به دیدگاه
حالا دلنواز جان اینو میگی...

دخترا رو ندیدی چه مدلی با هم حرف میزنن؟

دخترا هم همچین دست کمی از پسرا ندارن..:imoksmiley:

چی میگن به هم؟

شاید ما از قافله عقبیم و بیخود داریم خودمان را محکوم میکنیم...... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چی میگن به هم؟

شاید ما از قافله عقبیم و بیخود داریم خودمان را محکوم میکنیم...... :banel_smiley_4:

یه چیزی میگه برای خودش فوقش 1درصد از دخترها بدتر از شماها باشند ولی 99درصدشون اینجوری نیستند:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خب من این 7 صفحه رو خوندم

اکثریت به اتفاق اینکه پسرا از دوران کودکی تا بزرگسالیشون این ناسزا گفتنو ادامه میدن موافق بودن دلیلشم مربوط به بزرگ شدنشون و ادعای زیاد بود

اما خب چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

راهه دیگه ای برای این ابراز بزرگ شدنتون ندارید؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

چرا ما باید فحش های شمارو بشنویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:

اینکه به مادر و خواهر های همدیگر جلو مردم فحش میدین .. احساس بزرگی میکنید؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من خودم زیاد اهل فحش نیستم،مگر اینکه خیلی عصبانی بشم،در اونصورت هم تو دلم بهش فحش میدم.

اما فحشم بیشتر به خودش بر میگرده مثلا بگم کره خر،اما کاری به مادر و خواهر و.....طرف ندارم.

.

.

.

اما اینکه چرا بیشتر فحش میدن،خوب ارتباط مستقیم داره با قدرت بدنی بیشتر.

انگار بگین چرا مردها میتونن وزنه های سنگین بلند کنند.

فحش دادن متاسفانه واسه خیلی ها یکی از راه های ابراز قدرته....

یعنی وقتی فحش میده احساس میکنه طرفشو سر جاش نشونده و تو دلش به خودش تبریک میگه.

همینطور که خانم ها وقتی با هم دعوا میکنند موهای همدیگرو میکشند،اما مردها موی همو نمیکشند ....

یعنی کسی که قدرت بدنی بیشتری داره قوی هیکله.. باید فحش بده؟

خیلی از پسرا لاغر هستن بازم فحش میدن:banel_smiley_4:

من شرمنده ام اما:

ناسزاگویی جنبه مثبت هم دارد.

گاهی مطرح می شود که ناسزاگویی در تخلیه فشارهای عصبی و عاطفی موثر است.

در یک تحقیق، دانشمندان انگلیسی متوجه شدند

داوطلبانی که در تحقیق آنها شرکت داشته اند و به اراده و اختیار خودشان ناسزاگویی کرده اند

توانسته اند در مقایسه با گروهی که فحاشی نکرده بودند، مدت طولانی تری درد فیزیکی را تحمل کنند.

محققان دانشکده روان شناسی دانشگاه کیل در انگلستان از ۶۴ داوطلب خواستند

یک دست خود را در ظرفی پر از یخ فرو کنند و تا جایی که تحمل دارند آن را همان جا نگه دارند.

آنها از داوطلبان خواستند در حالی که دستی در توده یخ فرو کرده اند یک کلمه ناسزا را که خودشان انتخاب کرده اند، دایم تکرار کنند.

این آزمایش یک بار دیگر تکرار شد اما این بار داوطلبان باید از گفتن ناسزا خودداری می کردند.

در مواردی که افراد فحش داده بودند توانستند بیشتر دوام آورده و تا ۲ دقیقه (در مقابل یک دقیقه و ۱۵ ثانیه گروه دوم) طاقت بیاورند.

دکتر ریچارد استیونز که سرپرستی این تحقیقات را بر عهده داشت می گوید:

«در حالی که دلیل و چگونگی این ارتباط روشن نیست، این باور وجود دارد که فحاشی درد را کاهش می دهد

چون فحاشی به طور غریزی واکنش «جنگ یا گریز» را در انسان فعال می کند.»

او می گوید: «اگر واکنشی عاطفی وجود داشته باشد، تحمل و طاقت انسان در برابر درد افزایش پیدا می کند.»

البته دکتر استیونز یادآوری کرد که ناسزاگویی برای کاهش درد فقط زمانی موثر است که

فرد در محاوره های روزمره خود عادت نداشته باشد ناسزا بگوید.

ضمنا راه های تخلیه عاطفی دیگری نیز وجود دارد که می توان از آن

برای افزایش تحمل و طاقت در برابر مشکلات استفاده کرد که قطعا به ناسزاگویی ارجحیت دارند.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بله این درسته که ادم وقتی داد بیداد میکنه البته باس دختران ، داد بیداد میکنند پسرا فحش میدن

یه جور تخلیه روانی باشه

اما نه اینکه تو برنامه روزمره شون قرار بگیره و دم به دقیقه اینکارو بکنن...

بعد من خیلی دیدم فقط تو دعوا نبوده حتی حرفهای عادیشون هم حرفهای بسیار زشت میزنند جلو دیگران... بعد خیلی هم افتخار میکنن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چرا ما باید فحش های شمارو بشنویم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:

اینکه به مادر و خواهر های همدیگر جلو مردم فحش میدین .. احساس بزرگی میکنید؟؟؟؟:banel_smiley_4:

این سوال را باید از کسی بپرسی که فحش ناموسی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :w00:

اگر هم بپرسی چرا باز هم بهت فحش میده !!!!! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
یعنی کسی که قدرت بدنی بیشتری داره قوی هیکله.. باید فحش بده؟

خیلی از پسرا لاغر هستن بازم فحش میدن:banel_smiley_4:

هیچ بایدی در کار نیست،اما زمینه لازم برای رشد و شکوفایی فحش را داره..... :banel_smiley_4:

اون پسر شکمش لاغره،اما زبونش چاقه......:w00:

لینک به دیدگاه
هیچ بایدی در کار نیست،اما زمینه لازم برای رشد و شکوفایی فحش را داره..... :banel_smiley_4:

اون پسر شکمش لاغره،اما زبونش چاقه......:w00:

عجب نظریه ی جالبی... :banel_smiley_4:

جالب اینجاس اگر یکی از همون پسرا با خانوادش بیرون بره... خانوادشو از اون محیط میبره بیرون.. که کلماته گهربارشونو نشنویم... اما خودشون اگر دسته جمعی برن بیرون و فحش بدن خانواده های اطرافشون ،خانواده نیستند که:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
عجب حسه غروری دارن :banel_smiley_4:

اما بسی جای تاسف داره :icon_gol:

حالا دیگه ما کوتاه میاییم،دیگه هی دور بر ندارین؟ :w00:

الان خانم ها و مخصوصا خانم های جوان دانشجو،خیلی پر رو تر از پسرهای دانشجو هستند و بیشتر ابراز قدرت میکنن. :banel_smiley_4:

بارها شده تو مترو یا اتوبوس مثلا دو تا خانم به آقا با کمال پر رویی به آقایی گفته اند از اینجا پاشو ما بشینیم و اون آقای مهربان،جاشو به آنها داده.....:ws44:

لینک به دیدگاه
حالا دیگه ما کوتاه میاییم،دیگه هی دور بر ندارین؟ :w00:

الان خانم ها و مخصوصا خانم های جوان دانشجو،خیلی پر رو تر از پسرهای دانشجو هستند و بیشتر ابراز قدرت میکنن. :banel_smiley_4:

بارها شده تو مترو یا اتوبوس مثلا دو تا خانم به آقا با کمال پر رویی به آقایی گفته اند از اینجا پاشو ما بشینیم و اون آقای مهربان،جاشو به آنها داده.....:ws44:

حتما دوری بوده ما که برش داشتیم:ws28:

خب شما اقایون باید بدونید که وقتی خانمه محترمی وایستاده باید پاشین ما بشینیم:ws50:

بعد الان تو هر دانشگاهی ببینی تعداد دخترها خیلی بیشتر از پسرها هست... تک و توک تو هر کلاسی پسر میبینیم .. پس ما باید ابراز قدرت کنیم:ws50:

کلا:ws50:

لینک به دیدگاه
بابا وقتی رئیس جمهور یه مملکت اینحوری صحبت میکنه ، از ما پسرا چه انتظاری دارین! (ته توجیح بود!:ws3:)

یه دفعه یکی از پسرای فامیلمون اشتباهی یکی از اس هاش برای من اومد

وقتی خوندم اینجوری شدم:w58::w58::w58::w58:

بعد اس داد هزارتا معذرت خواهی کرد که توروخدا ببخشید .. شرمنده... از این حرفا:hanghead:

از اونروز حسه خوبی بهش ندارم .. همشم سعی میکنه بگه این یه چیزه خیلی عادی بینه پسرا هست و تو نباید ناراحت میشدی:banel_smiley_4:

اما من زیر بار نمیرم.. باسه اینکه کاره خودتونو توجیح کنید میگین یه چیزه عادیه:w00:

پس ما دخترا هم میتونیم خیلی چیزارو باسه خودمون عادی کنیم:smiley (18):

لینک به دیدگاه
سلام

این موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده بود گفتم اینجا مطرح کنم ... ببینم نظره دوستان چیه؟

سوال اینه که چرا پسرا از سنین نوجوانی وقتی که بالای 4 دبستان اینا میرن.. شروع به ناسزا گفتن میکنند؟ اونم با دوزه بالا:banel_smiley_4:

اونم خیلی راحت.. تو خیابون... تو اتوبوس.. همه جا

با افتخار هم ناسزا میگن... جوری که فکر میکنند بزرگ شدن

این داستان تا بزرگسالیشون ادامه پیدا میکنه..... وقتی از خودشون بپرسی میگن این در جمعه پسرا خیلی عادیه و معمولی:smiley (18):

واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

** این تنها یه سواله... دوست ندارم کسی از این موضوع دلگیر بشه... شایدم من اشتباه فکر کردم.. نمیدونم:JC_thinking:

به همون دلیل که دخترا بیشتر غیبت میکنن

:ws3:

لینک به دیدگاه
عزیزم یه کم حواستو جمع کن به دورو برت میبینی و میشنوی..مخصوصا دخترای دبیرستانی...

اسی سر به زیر

اسی محجوب

اسی بشقاب پرنده:ws3:

اسی های، اسی بای، اسی بیسکوئیت های بای!!

:ws28::ws28:ایووووووووووووووووول عالی بووووووووووووووووووود:persiana__hahaha:

من خودم دخترم ولی دخترا خیلی هم به خودشون ننازن

یکی از همکلاسی های من ماشالاه دست هر چی پسره از پشت بسته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چون وقتی دخترا تو خونه دارن خاله بازی میکنن پسرا بیرونن ، و خیلی چیزا یاد میگیرن ، فحش هم که جزئی از ادبیات ایرانیاست ، هرچه رفیق صمیمی تر باشه بیشتر فش میشنوه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...