رفتن به مطلب

کمپین جمع آوری رای برای قابل مشاهده بودن بخش "فعالیت کاربران آنلاین" برای همه

El Roman

نظر شما چیه؟  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظر شما چیه؟

ارسال های توصیه شده

هر کی مشکلشو خودش حل میکنه

هر کی هم بخواد کمک بگیره به دوستش میگه

این دلیل نمیشه که یکی بفهمه کی به کی پیام خصوصی میده

اسمش روشه یعنی خصوصی پس باید خصوصی بمونه وگرنه امنیتی هم نیست

امنیت کاربر باید تامین بشه

خوب بفهمن چی می شه!:ws3:

اون که نمی تونه ببینه چی نوشتی فقط آدمین می تونه مدیر ارشدم دسترسی نداره!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 144
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب نفهمن چی میشه؟:ws44:

خوب این چه فایده ای داره....پیام خصوصی بده. ... یکی مثلاً بیاد به من پیام خصوصی بده زیاد موهوم نیست....ولی یکی که ظرفیتش پایینه فرق داره....:ws3:

اصلا تو چراغ امروز گیر دادی به من هی تیکه میندازی؟؟؟:w00::w00::w00::w00::w00::w00:

چرا رو اعصاب من راه میری امروز؟:w00::w00::w00::w00::w00:

چرا یکی بفهمه که تو به کی پیام میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این چه دلیلی داره؟:w00:

لینک به دیدگاه
خیلی چیزا میشه....:ws3:

چراغ کیه؟:w58:

من کجا راه رفتم؟:JC_thinking:

مدیر نشدی بفهمی چی میگم....:banel_smiley_4: :ws3:

همش باعث میشی تاپیک این بیچاره منتقل بشه

من دیگه جوابتو نمیدم:w00:

لینک به دیدگاه
همش باعث میشی تاپیک این بیچاره منتقل بشه

من دیگه جوابتو نمیدم:w00:

pfft2.gif

آقا من اسپم نمیکردم که....این اومد منو به براهه کشید....داشتیم بحث کارشناسی میکردیم....:w00:

بیا....این یکی هم اضافه شد.....:w74:

:banel_smiley_4:

هیچی بدتر از مدیریت تالار آزاد نیست... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

نه حتی ادمینم نمیتونه پیام های خصوصیو بخونه:ws37:

لینک به دیدگاه

من از وقتی مدیر شدم شاید فقط ده بار شده که به اونجا سر زدم.

بنظرم برای مدیران هم اونقدرها نیاز مبرم نیست.

میتونیم از مدیران هم بگیریم این دسترسیو :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

با توجه به بحثي كه پيش اومده يه سوال داشتم:چطور ميشه مطمئن شد كه مديران به پيامهاي خصوصي ما دسترسي ندارن؟البته تو اينجا به مديران اعتماد دارم.بطور كلي براي هر فرومي ميگم.

لینک به دیدگاه
با توجه به بحثي كه پيش اومده يه سوال داشتم:چطور ميشه مطمئن شد كه مديران به پيامهاي خصوصي ما دسترسي ندارن؟البته تو اينجا به مديران اعتماد دارم.بطور كلي براي هر فرومي ميگم.

در مجموع نمیشه دسترسی مستقیم داشت مگر اینکه ادمین یا مدیر فنی پسورد کاربری رو عوض کنن تا بتونن به پیامهای شخصی دسترسی داشته باشن.

در فرومهای دیگه هم ممکنه با یک هک بتونن این کار رو بکنن و میشه گفت تقریبا کسی نمیتونه بفهمه :ws37:

لینک به دیدگاه
در مجموع نمیشه دسترسی مستقیم داشت مگر اینکه ادمین یا مدیر فنی پسورد کاربری رو عوض کنن تا بتونن به پیامهای شخصی دسترسی داشته باشن.

در فرومهای دیگه هم ممکنه با یک هک بتونن این کار رو بکنن و میشه گفت تقریبا کسی نمیتونه بفهمه :ws37:

:ws3: دیدین گفتمممممممممممممممممم

لینک به دیدگاه
مخالفم :w000:

اخه چه معنی داره؟ :w000:

این پست نمونه بارز دیکتاتوریست:ws3:

آدمین بیا مواضعت رو مشحص کن:w000:

کاری نکنین علما (علمای آزاد، نه علمای حکومتی مثل اسی ) حکم جهاد بدن:ws3: به خواسته های کاربران اهمیت بدین ، کاری نکنین سقف خواسته هامون بره بالاتر:ws3:

لینک به دیدگاه

بعد بگین فلانی چرا دیکتاتوره :ws3: قدرت دست هرکی باشه دیکتاتور میشه:viannen_38: احسنت بهمعمار67سبز :icon_gol::icon_gol::rose: به این میگن مدیر مردمی:w72::ws3:

باید برای همه قابل رویت باشه //\//, Abolfazl_r, AFARIN, My name is Nothing , danielo, hamed.zizo, Hidden, Maryam.Silent, mina jojo, mohammad 87 سبز, morta, pari daryayi, RAPUNZEL, samaneh66, sefid barfi, setiya, simulater, sookut, sweetest, معمار67سبز, هادی ناصح, کتایون, Waffen, الهام.

همینی که هست خوبه Aartemis, amin 202, AminNePo, bpcom, delnavaz, Doctor_Shovan, Essi, Fo.Roo.GH, Hosein.T, MohammadReza, MTM, ooraman, pianist, spow, terajedi21, یاسـمن, Valentina, yasi * m, شقایق...

لینک به دیدگاه
بعد بگین فلانی چرا دیکتاتوره :ws3: قدرت دست هرکی باشه دیکتاتور میشه:viannen_38: احسنت بهمعمار67سبز :icon_gol::icon_gol::rose: به این میگن مدیر مردمی:w72::ws3:

باید برای همه قابل رویت باشه //\//, abolfazl_r, afarin, , danielo, hamed.zizo, hidden, maryam.silent, mina jojo, mohammad 87 سبز, morta, pari daryayi, rapunzel, samaneh66, sefid barfi, setiya, simulater, sookut, sweetest, معمار67سبز, هادی ناصح, کتایون, waffen, الهام.

همینی که هست خوبه aartemis, amin 202, aminnepo, bpcom, delnavaz, doctor_shovan, essi, fo.roo.gh, hosein.t, mohammadreza, mtm, ooraman, pianist, spow, terajedi21, یاسـمن, valentina, yasi * m, شقایق...

اسم من کو ؟ :دی

لینک به دیدگاه
دوره اصلاحاتم همينجوري بود سجاد جون...اول شناسايي ميكنين بعدش كلكشو ميكنين.دستتون رو شده:icon_pf (34):

هی محسن کبابم کردی

خیلیا ازاین جمع حتی یادشون نمیاد فضای اون روزا

فضایی که قابل قیاس نبود اصلا با این دوره های اخیر

یه بت بزرگ انگار شکسته شده بود

هنوزم با تمام نقدهایی که محق میدونم درمورد عملکرد خاتمی ولی واقعا اون روزارو دوست دارم

یادته مناظره چهارنفرشونو

وقتی مجری پرسید نظرتون درمورد ماهواره چیه(اون زمون مصداق جرم وجنایت وگناه کبیره بود!)همشون ابراز مخالفت کردن فقط خاتمی بود که برگشت وگفت من مشکلی دراستفاده صحیح ازماهواره نمیبینم!

چه انفجاری بود بعد سرکاراومدن خاتمی

هی محسن

تازه روزنامه های اون روزا رو انداختم بیرون

همه شماره های جامعه

سلام

امروز

مقاله های اکیپ سلام که ازاین روزنامه به اون روزنامه میرفتن

اره داداش شناسایی شدی!:ws44:

این شکلکه که داره 5 رو به علاوه ی 5 میکنه خیلی با نمکه... :ws28:

من کودتا دوست میدارم... ولی خوب مدیر ارشد را هم دوست میدارم... برسر دوراهی مونمدم... :hanghead:

وافنی بیا کودتا کن منم حمایتت میکنم:ws28:

اوا مگه فقط مدیرا داشتن؟!!!!!

حمید دیدی مدیرمردمی رو گول زدی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...