رفتن به مطلب

تویـ.ـیت جالب mvp از ژاپن | mvp در زلزله و سونامی بزرگ ژاپن گیر کرده است !

Ali.Akbar

ارسال های توصیه شده

55825443987960293629.jpg

- تویـ.ـیت ام وی پی در مورد زلزله ی بزرگ ژاپن

استار اخراجی WWE ام وی پی که هم اکنون در ژاپن است و در لیگ ژاپن کار میکند دیروز زلزله و سونامی بی سابقه ی ژاپن را تجربه کرد.در همین رابطه ام وی پی در تویـ.ـیترش امروز صبح نوشت :

من اولین زلزله ام رو در ژاپن تجربه کردم.وای !!! عجب پس لرزه ای بود.من اینجا رو دوست دارم.

زمانی که دیدم مردم ژاپن اینور اونور میرن و داد و فریاد میزنن فکر کردم از دست من ترسیدند.

من شنیدم که در مرکز وقوع زلزله قدرتش 7.9 ریشتر بوده و این شوخی نیست.امیدوارم مرگ و میری اتفاق نیفته.

سرویس ورود و خورج امنه.من در هتل هستم و اینجا امنه.وضعیت اضطراری هست و اوایل از شدتش با خبر نبودم.

تلفن من اینجا کار نمیکنه.نمیتونم اس ام اس بدم.معجزه ای از معجزات به نام تویـ.ـیتر خوبه.

در طبقه 19 هتل دووم توکیو هستم.ترافیک بیرون سنگینه و اتمسفر سنگینی حاکم هست.

تلوزیون آسیبهای محلی رو نشون داد.زیر ساخت ها آسیب جدی دیدن و در بعضی نقاط راه های عبور بسته شدن.

خطوط تلفن خراب شدن.تویـ.ـیتر و BBM ( بلک بری مسنجر ) تنها راه ارتباطی من هست.

فرودگاه ؟ نه من از اینجا خارج نمیشم تا اینکه اونها منو بفرستن خونه.نمیخوام 2 تا فاجعه درست بشه.عاشق ژاپن هستم.

مردم ژاپن بسیار قوی هستند.اونها غم و غصه خوردن رو کنار گذاشتن.تا موقعی که منو نگه دارن سرگرمشون میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...