رفتن به مطلب

خرجتون را خودتون در میارید یا هنوز خانواده شما خرجتون را میده؟؟

danielo

خرجتون را خودتون میدید یا خانواده شما ؟؟  

132 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. خرجتون را خودتون میدید یا خانواده شما ؟؟

ارسال های توصیه شده

منکه با کمال افتخار در سن 21 سالگی دستم تو جیب بابامه hapydancsmil.gifگاهیم تو جیب مامانم...یه دایی مجردم دارم که گاهی دستم میره تو جیب اون:ws3:

علل بیکاریمم اینکه هنوز دانشجوام و اینکه تو شهر خودم نیست دانشگاهم و اینکه برم سرکار درس نمیتونم بخونم تخصصمم هنوز در حدی نیست که کار مرتبط با رشتم انجام بدم...hanghead.gif

ولی بعد از فارغ التحصیلی میخوام برم دنبال کار و حقوقشم مهم نیست برام سابقه کارش مهمه(البته اگ کار پیدا بشه):w16:

ولی خونوادم میگن تو وظیفت درس خوندنه نه کارکردن:sad0:حالا شاید تا 2سال دیگه موافق باشن....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما کجایی هستید جسارتا؟ (چون گفتید شهر سکونتتون جای دیگست...)

خواهش میکنم

من مشهدی هستم ولی دانشگاهم مشهد نیست البته اگه جور بشه احتمال زیاد ترم بعد منتقل میشم مشهد:w16:

حالا چرا تعجب کردین؟

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم

من مشهدی هستم ولی دانشگاهم مشهد نیست البته اگه جور بشه احتمال زیاد ترم بعد منتقل میشم مشهد:w16:

حالا چرا تعجب کردین؟

آهان... من یه لحظه اشتباه کردم (یادم نبود که قبلا گفته بودین مشهدی هستین) فکر کردم الان ساکن مشهد هستید بخاطر دانشگاه و شهر خودتون جای دیگه بوده... smilingsmiley.gif

لینک به دیدگاه
منکه با کمال افتخار در سن 21 سالگی دستم تو جیب بابامه hapydancsmil.gifگاهیم تو جیب مامانم...یه دایی مجردم دارم که گاهی دستم میره تو جیب اون:ws3:

علل بیکاریمم اینکه هنوز دانشجوام و اینکه تو شهر خودم نیست دانشگاهم و اینکه برم سرکار درس نمیتونم بخونم تخصصمم هنوز در حدی نیست که کار مرتبط با رشتم انجام بدم...hanghead.gif

ولی بعد از فارغ التحصیلی میخوام برم دنبال کار و حقوقشم مهم نیست برام سابقه کارش مهمه(البته اگ کار پیدا بشه):w16:

ولی خونوادم میگن تو وظیفت درس خوندنه نه کارکردن:sad0:حالا شاید تا 2سال دیگه موافق باشن....

:w16::w16:

لینک به دیدگاه
من تا همین چند وقت پیش خرجمو خانواده می دادند:ws3:

ولی حالا خدا بخواد یه هفته ای هست که دیگه دستم رفته تو جیب خودم...:hapydancsmil:

تبریک میگمممممممممم!:hapydancsmil:

دیدی گفتم تو موفق میشی!:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من خودم پول درمیارم اما هر روز از بابام پول میگیرم!!!!!!!!!:ws3:

حاضر نیستم پول خودمو برای موارد پیش پا افتاده مثل لباس،کرایه،وسایلی که میخوام خرج کنم....:ws3:

اصلا تو وجودم نیست خرجای کوچیک بکنم....:w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
نمیدونم قبلا اینجا گفتم یا نه ، 7 سالی هست خرج خودمو در میارم و 3 سالی هم میشه مستقل زندگی میکنم:hanghead:

خوش به حال خودتون البته فقط به خاطر استقلال مالی

چون تهنایی زندگی کردن خیلی سخته به نظرم

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

بنده هم با مدرک لیسانس دانشگاه دولتی به شغل شریف بنایی مشغولم(البته هنوز سربازی نرفتم).

بد نیست ولی از 4 سالی که الکی وقتمو تلف کردم حیفم میاد.

لینک به دیدگاه

باور..باورکه داشته باشیم,خیلی راحت باکمترین درآمدشروع میکنیم.بیکاری یک نوع آفته!!!و سرکوفت ناخودآگاه اطرافیان از جیب خوری پدر آزاردهنده!!دوستانی که مدارک دانشگاهی دارن,اما تجربی کارنکردن خیلی راحت بادورهای فنی حرفه ای,بهترین کار که بدون سرمایه بالا راه اندازی میشه رامشغول بشن!!بقول استادم سپهداری بزرگ:تو مملکت ماکارزیاده,سوراخشو پیداکنیم,درامدمیاد.فقط همت و هوشیاری.حلال و پربرکت

لینک به دیدگاه

دانش باید کاربردی بشه تا جواب بده. با این سواد اکادمیکی که تو دانشگاههای ایران یاد میدن , کسی نمیتونه مهارت کارآفرینی کسب کنه و بیکار هم میمونه. کار کردن علم و فوت و فن خودشو داره. سواد اونم سواد محض بود و نبودش یکیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...