رفتن به مطلب

همینـــــی کـــه هـسـت !!!!!؟

*sepid*

ارسال های توصیه شده

نمیدونم چرا دارم اینو مینویسم ولی برام جالب بود ، گفتم شاید برا شما هم یه نموره جالب باشه ، در هر صورت یه خرده شرمنده اگه هیجان نداره .....:hanghead:

قصه مربوط به یه جمله میشه "همینی که هست" . شاید همه شما با این جمله کاملاً آشنا باشین و خیلی جاها به کار بردین و خیلی ها هم به کار بردن در قبال سوالاتتون ؛ اما فکر نکنم کسی اینجوری این جمله رو در طول روز از آدمای مختلف شنیده باشه ...:JC_thinking:

اگه یه خرده به اتفاقات ریز و درشت که در طول روز درگیرش بودین و هستین دقت کنین واقعاً یه جاهایی بهت زده میشین ....:jawdrop: و اینجاست که وقتی نتیجه ای براش نمیگیرین به خودتون میگین "همینی که هست" .:ws52: البته حق هم دارین .... منکر نمیشم ...

حالا بشنویییییید از قصه ::girl_in_dreams:

اپیزود اول:

شنبه که امروز باشه صبح یه کمی دیرتر از روزای دیگه بیدار شدم (6:45 - چون باید میرفتم بانک و یه سری کارای دیگه .... ) به خودم گفتم چرا نمیشه منم مثل خیلی های دیگه صبح ها رو بخوابم :ws27:– خب مگه چی میشه آخه؟- چرا همش باهاس زود بیدار شم ، چرا بابای منم مثل بابای بعضی ها مدیر عامل نیست :sigh:تا منم مجبور نشم صبح کله سحر پا شم و با چشای بسته برم کار:ws25:(توجه : الان یعنی تیکه انداختم ) ؟ آخه چرا ؟ :ws27:بعدش به خودم گفتم اینقدر چرا چرا نکن .... فعلا که نه بابات مدیرعامله نه تو بچه مدیرعامل ...:hanghead: "همینی که هست" بشین سر کارت و غر نزن .....:icon_pf (34): خیلی ها آرزوشون جاییه که تو هستی .... قدر بدون .:ws46:

اپیزود دوم:

رفتم سوار تاکسی بشم که برم بانک، یه صف طولانی منتظر تاکسی و خیابون خالی از تاکسی ، انگاری همشون رفتن مهمونی ! :w58: بعد کلی انتظار یه ماشین که از ظواهر امر پیدا بود قدمتش به عهد دقیانوس میرسه وایستاد،:shame: تا برم سوار شم راننده برگشت گفت تا فلان جا بیشتر نمیرم (قبل از مکان مورد نظر من) :ws27:قبل از اینکه صدام در بیاد به یه مسافر دیگه که شاکی شد گفت "همینی که هست" !!!!! میخوای بخواه میخوای نخواه ....:pichak29: تو دلم گفتم خدا پدرتو بیامرزه باز یه حق انتخاب واسمون گذاشتی- :confused:

نتیجه: مجبور شدم یه مقدار از پاهام کار بکشم و یه مقدار از مسیر رو با خط 11 طی کنم .:mpr::smiley-gen165:

اپیزود سوم :

تو بانک منتظر بودم نوبتم شه ، یکی اومده بود قسطاشو بده متصدی بهش گفت: آخه برادر من ، این چه وضعیه ؟ چرا قسطا رو به موقع نمیاری ؟ چند ماهه که تاخیر داری (به نظرم رسید با هم دوستن) آقاهه گفت: "همینی که هست" :w58: برو خدا رو شکر کن تونستم این مبلغ رو جور کنم، وضعم خرابه :there:... یاد جیب خودم افتادم به خودم گفتم من که یه نفرم نمیتونم از پس مخارجم بر بیام پس ملت چه طوری خرج زن و بچه هاشونو میدن اونم الان که شب عیده ؟ :JC_thinking:زنگ زدم به بابام ، بعد کلی احوالپرسی گفتم چطوری خرج ماهارو میدادی ؟ تعجب کرد.:w58:.. فکر کرد بازم دارم اذیتش میکنم گفت بچه برو مزاحم نشو و قطع کرد .:jawdrop:

اپیزود چهارم :

سوار تاکسی شدم که برم شرکت ،یکی از مسافرا 200 ی داده بود موقع پیاده شدن منتظر بود راننده 50ی رو بهش برگردونه ، راننده گفت : پول خرد ندارم ، مسافره اصرار داشت 50ی رو بگیره ، راننده گفت :آبجی! (با اون خانمه بود وگرنه من که همسن نوه ش بودم:hanghead:) "همینی که هست" :w58: پول خرد ندارم ..... آخرش این شد که اون خانم آبجی کوتاه اومد و رفت ....آخه واسه 50 تومن..... ؟؟!!! :w58:راننده عصبانی بود منم برا اینکه پس لرزه ها نصیب من نشه موقع پیاده شدن 200ی رو دادم و الفرار ... :smiley-gen165:

اپیزود پنجم :

به خودم گفتم حالا که همه به هم دارن این جوابو میدن چرا من از این جمله استفاده نکنم !! ...:JC_thinking: تو شرکت همکارم ازم پرسید کجا بودی ؟ چرا دیر اومدی؟ منم نیگاش کردم و گفتم "همینی که هست" :w58:خب حق هم داشتم اصلا به اون چه مربوط ....:w589: والله ... کلی از این حرفم مسرور گشتم :ws47:

اپیزود ششم:

داشتم تو کشوی میزم دنبال یه برگه میگشتم چشمم افتاد به یه برگه که خیلی وقت پیش روش یه جمله نوشته بودم: (به گروه "همینی که هست":w58: بپیوند) ....اینجوری شدم :jawdrop: ؛ قبلا یکی از بچه های باشگاه اینو تو پروفایلم گذاشته بود ... یه چرا مطرح کرده بودم اون موقع ها اونم گفته بود همینی که هست ...میگفت به جای این همه "چرا" عضو گروه "همینی که هست":w58: شو. گاهاً اینجوری بهتره .

نتیجه گیری :

به خودم گفتم از دو حالت خارج نیست :

اولیش اینه که ملت کلهم یا شاید حداقل نیمی از این ملت عضو این گروه شدن و برا اینکه بگن عضو این گروه هستن همش هی این جمله رو تکرار میکنن :jawdrop:

یا اینکه

دومیش اینه که چون دیروز جمعه بود و نزدیکای عید هم هست ملت ریختن تو خیابون و همه پولاشونو خرج کردن و الان چون جیبشونو خالی دیدن خواستن سر یکی خالی کنن و با این جمله هم خودشونو و هم دیگران رو گول بزنن ....

****** :ws43:

میدونم بعضی ها از خوندن این تاپیک شاکی میشن، گفتم قبل از شکایتشون بگم که : "همینی که هست" :w58:میخواستی نخونیش .....

:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

عمو زدی تو کاراپیزود که...دی:

راستش عمو همیشه همینه ...همینی که هست

وقتی همه چی اجباریه همه چی اختیاریه!

بقول اون نویسنده فرانسوی وقتی همه اشتباه فکرمیکنند همه درست فکرمیکنند!

لینک به دیدگاه
تنبل

دلت بسوزه منم هفته ای سرجمع نه ساعت میخوابم:banel_smiley_4:

آخی نازی طفلکی...:there: خو برو بگیر بخواب به جای اینکه بیای انجمن...مریض میشی هااااا:ws37:

لینک به دیدگاه
عمو زدی تو کاراپیزود که...دی:

راستش عمو همیشه همینه ...همینی که هست

وقتی همه چی اجباریه همه چی اختیاریه!

بقول اون نویسنده فرانسوی وقتی همه اشتباه فکرمیکنند همه درست فکرمیکنند!

حق با شماست عمو . . . .

ولی گاهی بین هزارتوی تفسر این جمله ها گم میشم .... :icon_gol:

خیلی لذت بردم از خوندن متنتون

:girl_in_dreams::icon_gol:

جالب بود مرسی...دلت بسوزه من همیشه تا ساعت 9 میخوابم :ws3:

خواهش میشه :icon_gol:

:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام آجی دست گلت درد نکنه...... :icon_pf (44):

یه بخشش رو خوندم برم کحل کار برگشتم شب میخونمش......

ولی قبول ندارم که همینی که هست......

وقتی کارت رو به خوبی انجام بدی در حق دیگران و کاری کن دلشون شاد بشه و یا ازت راضی باشن،‌خدا هم ازت راضی میشه......

از طرفی ممکنه که چنین کاری رو واست انجام ندن. یعنی اگه نیازی داشته باشی سرسری و بدون دقت انجام بدن و بعدش هم بگن همینی که هست........

این گاهی منجر به دلخوری میشه واسه آدم........

ولی آجی واسه من حرف دیگران هیچ اهمیتی نداره. حتی یه ذره. مادامی که بدونم کار خودم درسته و باعث میشه که بتونم به کسی یا کسانی کمکی کنم و کارم به خوبی انجام بدم......

پس حرف دیگران و اینکه میگن همینی که هست واسم فوق العاده بی ارزشه. از طرفی قبول میکنم اگه جایی چیزی بگن و انتقادی کنند که باعث بشه خودم بهتر و کارم مفیدتر بشه........

به هر حال واسه همه آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم...... :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
تنبل

درکت میکنم عمو .... هیییییییییییییی روزگار :sigh:

منم حدود 2 الی 3 میخوابم 6 بیدار میشم ..... اونم چه خوابی همش بیدار میشم وسطش ...

ولی با اینحال از خیلی ها سرحالترم :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

مرسی از متنت:icon_gol:

و واقعا همینی که هست ، هست:w16:

تنبل

دل هر دوتاتون بسوزهgy.gif

من امروز تا ساعت 12 خوافیده بودمwassat.gif

لینک به دیدگاه
مرسی از متنت:icon_gol:

و واقعا همینی که هست ، هست:w16:

:ws28: تو دیگه دست منو از پشت بستی :ws3: خوابهای صبح بیشتر کیف میده نه ؟ :ws3:

به جاش شب تا 4-3 بیدار باشی.... 12 صبحونه میخوری ساعت 7 ناهار ساعت 3 هم شام :ws3:

لینک به دیدگاه

واقعا متنت قشنگ بود.مرسی:flowerysmile:

چرا دلشو میسوزونین؟؟؟؟گناه داره خب :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خیلی خوب بود

تو یه موردایی همینی که هست ولی تو بعضی از مسائل انقدر شدید نیست

مثلا من سه روز در هفته ساعت 4:30 از خواب باید بیدار شم نتیجه= همینی که هست

ولی مجبور نیستم 4 روز دیگه رو 4:30 پاشم نتیجه= همینی که نیست

زندگیه دیگه خوب و بد داره :hanghead:

لینک به دیدگاه
تاپیک اموزنده ای بود.

ولی خطرناک هست.

مثلا به بابام بگم همینیی که هست.لج میکنه تا چند روز به من پول نمیده

آره آدم باید دقت کنه.توی هر موقعیتی و البته به هرکسی نمی شه گفت همینی که هست :ws3:

لینک به دیدگاه

كلا هميني كه هست ديگه!

صبحا بايد 5:30بيدار شم برم دانشگاه...شبم نزديكاي 8 برميگردم...هيمينيه كه هست....

ميخواي بخواه...نميخواي بخواه!

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا دارم اینو مینویسم ولی برام جالب بود ، گفتم شاید برا شما هم یه نموره جالب باشه ، در هر صورت یه خرده شرمنده اگه هیجان نداره .....:hanghead:

قصه مربوط به یه جمله میشه "همینی که هست" . شاید همه شما با این جمله کاملاً آشنا باشین و خیلی جاها به کار بردین و خیلی ها هم به کار بردن در قبال سوالاتتون ؛ اما فکر نکنم کسی اینجوری این جمله رو در طول روز از آدمای مختلف شنیده باشه ...:JC_thinking:

اگه یه خرده به اتفاقات ریز و درشت که در طول روز درگیرش بودین و هستین دقت کنین واقعاً یه جاهایی بهت زده میشین ....:jawdrop: و اینجاست که وقتی نتیجه ای براش نمیگیرین به خودتون میگین "همینی که هست" .:ws52: البته حق هم دارین .... منکر نمیشم ...

حالا بشنویییییید از قصه ::girl_in_dreams:

اپیزود اول:

شنبه که امروز باشه صبح یه کمی دیرتر از روزای دیگه بیدار شدم (6:45 - چون باید میرفتم بانک و یه سری کارای دیگه .... ) به خودم گفتم چرا نمیشه منم مثل خیلی های دیگه صبح ها رو بخوابم :ws27:– خب مگه چی میشه آخه؟- چرا همش باهاس زود بیدار شم ، چرا بابای منم مثل بابای بعضی ها مدیر عامل نیست :sigh:تا منم مجبور نشم صبح کله سحر پا شم و با چشای بسته برم کار:ws25:(توجه : الان یعنی تیکه انداختم ) ؟ آخه چرا ؟ :ws27:بعدش به خودم گفتم اینقدر چرا چرا نکن .... فعلا که نه بابات مدیرعامله نه تو بچه مدیرعامل ...:hanghead: "همینی که هست" بشین سر کارت و غر نزن .....:icon_pf (34): خیلی ها آرزوشون جاییه که تو هستی .... قدر بدون .:ws46:

اپیزود دوم:

رفتم سوار تاکسی بشم که برم بانک، یه صف طولانی منتظر تاکسی و خیابون خالی از تاکسی ، انگاری همشون رفتن مهمونی ! :w58: بعد کلی انتظار یه ماشین که از ظواهر امر پیدا بود قدمتش به عهد دقیانوس میرسه وایستاد،:shame: تا برم سوار شم راننده برگشت گفت تا فلان جا بیشتر نمیرم (قبل از مکان مورد نظر من) :ws27:قبل از اینکه صدام در بیاد به یه مسافر دیگه که شاکی شد گفت "همینی که هست" !!!!! میخوای بخواه میخوای نخواه ....:pichak29: تو دلم گفتم خدا پدرتو بیامرزه باز یه حق انتخاب واسمون گذاشتی- :confused:

نتیجه: مجبور شدم یه مقدار از پاهام کار بکشم و یه مقدار از مسیر رو با خط 11 طی کنم .:mpr::smiley-gen165:

اپیزود سوم :

تو بانک منتظر بودم نوبتم شه ، یکی اومده بود قسطاشو بده متصدی بهش گفت: آخه برادر من ، این چه وضعیه ؟ چرا قسطا رو به موقع نمیاری ؟ چند ماهه که تاخیر داری (به نظرم رسید با هم دوستن) آقاهه گفت: "همینی که هست" :w58: برو خدا رو شکر کن تونستم این مبلغ رو جور کنم، وضعم خرابه :there:... یاد جیب خودم افتادم به خودم گفتم من که یه نفرم نمیتونم از پس مخارجم بر بیام پس ملت چه طوری خرج زن و بچه هاشونو میدن اونم الان که شب عیده ؟ :JC_thinking:زنگ زدم به بابام ، بعد کلی احوالپرسی گفتم چطوری خرج ماهارو میدادی ؟ تعجب کرد.:w58:.. فکر کرد بازم دارم اذیتش میکنم گفت بچه برو مزاحم نشو و قطع کرد .:jawdrop:

اپیزود چهارم :

سوار تاکسی شدم که برم شرکت ،یکی از مسافرا 200 ی داده بود موقع پیاده شدن منتظر بود راننده 50ی رو بهش برگردونه ، راننده گفت : پول خرد ندارم ، مسافره اصرار داشت 50ی رو بگیره ، راننده گفت :آبجی! (با اون خانمه بود وگرنه من که همسن نوه ش بودم:hanghead:) "همینی که هست" :w58: پول خرد ندارم ..... آخرش این شد که اون خانم آبجی کوتاه اومد و رفت ....آخه واسه 50 تومن..... ؟؟!!! :w58:راننده عصبانی بود منم برا اینکه پس لرزه ها نصیب من نشه موقع پیاده شدن 200ی رو دادم و الفرار ... :smiley-gen165:

اپیزود پنجم :

به خودم گفتم حالا که همه به هم دارن این جوابو میدن چرا من از این جمله استفاده نکنم !! ...:JC_thinking: تو شرکت همکارم ازم پرسید کجا بودی ؟ چرا دیر اومدی؟ منم نیگاش کردم و گفتم "همینی که هست" :w58:خب حق هم داشتم اصلا به اون چه مربوط ....:w589: والله ... کلی از این حرفم مسرور گشتم :ws47:

اپیزود ششم:

داشتم تو کشوی میزم دنبال یه برگه میگشتم چشمم افتاد به یه برگه که خیلی وقت پیش روش یه جمله نوشته بودم: (به گروه "همینی که هست":w58: بپیوند) ....اینجوری شدم :jawdrop: ؛ قبلا یکی از بچه های باشگاه اینو تو پروفایلم گذاشته بود ... یه چرا مطرح کرده بودم اون موقع ها اونم گفته بود همینی که هست ...میگفت به جای این همه "چرا" عضو گروه "همینی که هست":w58: شو. گاهاً اینجوری بهتره .

نتیجه گیری :

به خودم گفتم از دو حالت خارج نیست :

اولیش اینه که ملت کلهم یا شاید حداقل نیمی از این ملت عضو این گروه شدن و برا اینکه بگن عضو این گروه هستن همش هی این جمله رو تکرار میکنن :jawdrop:

یا اینکه

دومیش اینه که چون دیروز جمعه بود و نزدیکای عید هم هست ملت ریختن تو خیابون و همه پولاشونو خرج کردن و الان چون جیبشونو خالی دیدن خواستن سر یکی خالی کنن و با این جمله هم خودشونو و هم دیگران رو گول بزنن ....

****** :ws43:

میدونم بعضی ها از خوندن این تاپیک شاکی میشن، گفتم قبل از شکایتشون بگم که : "همینی که هست" :w58:میخواستی نخونیش .....

:girl_in_dreams:

سپیدی سحرخیز باش تا کامروا باشی!بابا اونایی هم که دد مدیر دارند 1000 تا غم دارند!تنبلی بسه دختر!:ws2:

تازگی چیزایی دیدم و شنیدم که حتی از غر زدن تو خلوت خودم هم خجالت میکشم.آدمی رو دیدم که با تمام توانش زنده مونده!:ws52:

وای سپیدی چه بابای باحالی!منم همیشه به بابام میگم این سوختتو از کجا میاری که این همه کار می کنی!حتی کار خونه!حال کن ببین چه بابایی دالم.خدایی نسل تنبلی شدیم ها!

کل یوم مردم که این طوری نیستند دخمل!اما تو شرکت روزی شون 100 بار اینو شنیدم.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...