رفتن به مطلب

روی دیوارشما چه کسی نقاشی میکرد؟

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 215
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب این پست شاید به اسم بردن از چنددوست واشنای قدیمی شاید محدود بشه ولی موضوع خاصی رو دربطن خودش داره که کمی به اتفاقات اخیرتالار مرتبطه!!

نمیدونم تاپیک راه سبز امید(بزارید اولین اسم مزین بشه به نام فرزان شیراز !! کسی که موجب بسیاری ازاتفاقات ودسته بندی ها شد!)یادتونه یا نه؟:ws3: وکاربری با ایدی امیرهمافر

زیاد نمیشناختمش من فقط سبک فکریش ونوشته هاشو میدیدم

یک شبی نصف شبی بعد اینکه از مدیریت اومده بودم بیرون تو اون تاپیک دوتا از دوستانی که ادعاهای سیاسی یکسانی داشتند ویکیشون همین کاربر بود نمیدونم بینشون چه اختلافی بود که یهو ورق برگشت!

چنان از خجالت اون یکی کاربر(متاسفانه یادم نیست طرف حسابش کی بود!)دراومد که تا ساعتی فقط پست فحش وفحاشی های رکیک نثار طرف میشد والبته من غافل از ماجرا نه میتونستم ونه تا امروز تونستم دراین زمینه قضاوتی داشته باشم ولی دوتا نکته خیلی مهم برام تبیین شد

اینکه صرفا علاقه مندی به یک موضوع یا هدف نمیتونه دلیلی برای پیوند عقاید متشابه باشه ودلیل پیوند باید چیزی فراتر بنام اگاهی باشه

واینکه کسی که اواتارش شهید بهشتی بود ودم از دینداری میزد چی شده بود که یهو همه مرزهای اخلاق رو زیر پاگذاشته بود

تجربه تلخ وگزنده ای بود که متاسفانه به نوعی دیگر تجربش کردیم وامیدوارم بقول اون سرگرد زمان خدمتمون حداقل قبل انجام هرعملی فقط وفقط سه ثانیه به بعدش هم فکرکنیم

مرسی:icon_gol:

یهو چیزی ننویسینا میچسبه به دستتون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یادمونه عمو ....

خیلی از این آدما ، خیلی از این شب زنده داریها همش یادمونه ...

فرزان شیراز رو به خاطر دارم با تمام عقایدش ...یه بار داشتم از کنارش رد میشدم فقط که یهویی برقش منو هم گرفت ..... :pichak29:

عمو از خدا بیامرز اسحاق و شیرینی خامه ای هاش گفتی ولی از رفیق جون جونیش که یه روزی رفیق کمونیست بود و به قول سهیل پیر مغان چیزی به زبون نیاوردی ..... :hanghead:

من خودم شخصا خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و ...... امیدوارم هر جا هست شاد و پیروز باشه .... :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
یادمونه عمو ....

خیلی از این آدما ، خیلی از این شب زنده داریها همش یادمونه ...

فرزان شیراز رو به خاطر دارم با تمام عقایدش ...یه بار داشتم از کنارش رد میشدم فقط که یهویی برقش منو هم گرفت ..... :pichak29:

عمو از خدا بیامرز اسحاق و شیرینی خامه ای هاش گفتی ولی از رفیق جون جونیش که یه روزی رفیق کمونیست بود و به قول سهیل پیر مغان چیزی به زبون نیاوردی ..... :hanghead:

من خودم شخصا خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و ...... امیدوارم هر جا هست شاد و پیروز باشه .... :girl_in_dreams:

عمو من وبهروز ومهران ازهم جداشدنی نبودیم ونیستیم

بودن وموندن من تو دنیای مجازی نتیجه تاثیرات دوستان مختلفی بود که بیشترینشو این دوتا داشتن

هرجا که هستن شادباشند وکامیاب:icon_gol:

لینک به دیدگاه
این تاپیک چرا اینقدر غمناکه... :hanghead:

میخواهین یک فتوای جدید صادر کنم همه شاد شین !!!!!!

خوب همینه دیگه،قرار نیست زندگی همش شادی باشه،یکی میاد یکی میره.

مهم اینست که قدر لحظه ها را بدونیم.

من که صحنه قدرت را به این راحتی ها ترک نمیکنم،حاضرم همه بروند ولی من باشم. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

من تو مهندسان زياد تو بحثايي كه منتج به جنجال ميشد شركت نميكردم.معمولا" ميخوندم و با عقل ناقص خودم قضاوت ميكردم و همون موقع تو برخورد سبزها با قطره ها به اين گفته تو پي بره بودم

علاقه مندی به یک موضوع یا هدف نمیتونه دلیلی برای پیوند عقاید متشابه باشه

نحوه برخورد دو طرف سر يك موضوع خاص يا هم تفاوت زيادي داشت و اين هم طبيعي بود ولي چيزي كه بيشتر منو به تعجب وا ميداشت اختلاف زياد تفكر و سليقه افرادي بود كه همگي به يك گروه و دسته تعلق داشتند.

و همينطور رفتاري كه از دوستان در مواقع خاص و از سر عصبانيت سر ميزد كاملا" با چارچوب و معياري كه از اون دم ميزدن فاصله داشت.

لینک به دیدگاه

:ws28:

حقیقت همیشه تلخ وگزنده هست!

خب امیدوارم نتیجه کارامون باعث شکفتن گل لبخند برلبهای تک تک دوستان باشه

اره اسحاق زن ذلیل ودوست داشتنی که همیشه میتونست باعث برهم خوردن رشته افکارت باشه

راه سبز امید

حاج مرتضی وتمامی دوستانی که خس وخاشاک بودن رو به بی هویتی وازدست دادن ارزشهای اخلاقی ترجیح دادند

فروغی که صبح تا شب برای کنارهم چیدن این اراذل از دست رفته زحمت میکشید وتمامی صحبت ها

خب من دیگه نمیرم اصلا باشگاه ومتاسفانه فقط درحدشنیده هست میزان فعالیتی که بچه ها درتاپیک امدیم به یاد قدیما داشتن

البته ظرفیت واستعداد وانرژی بچه هایی که میشناسم واقعا نامحدود وستودنیه

اونم فک کنم منظورت میلاد باشه

خدای اکانت

دی:

سریال اخراجی ها اونم نه درتالارازاد که من اخراجی نداشتم هیچوقت ولی درتالاراخباروشاید نقطه عطفش اخراج کورش وامنه بود وازهمون زمان پیرجو دیگه دوست نداشت منو(اخ چقدرجیگرم کباب شد:ws3:)ولی با این همه پیرجو رو یه زمانی دوست داشتم هرچند طبق عادت معهودم من فقط یکبار دستمو به سمت یکی دراز میکنم وردکردنش از سمت پیرجو تمام رشته های بین مارو پاره کرد

اونم موفق باشه هرجا که هست

متاسفانه اسی رو بعد ازاینکه رفتم وبرگشتم شناختم ودوره زیادی اونجا باهم نبودیم ولی ظرفیت بالاشو تو بحثا وسواد ودانششو اینجا ستایش میکنم

حمید که سالاره اون روزم پیش خودت بهش زنگ زدم خیلی گرفتاره وبرمیگرده اگه کاراش روبراه بشه

شب نشینی فوق العاده ای باهم داشتیم که تا عمردارم ازیادم نمیره

دوستان خوبی مثل ایهان امید...!(با اون تجسم ابتداییم از غرور بیش ازحدش ومعرفت تموم نشدنیش)وافن سمندون زهرا فرناز ارچی شادی همیشه شیطون میلاد شانلی وخیلیای دیگه

متاسفانه حافظه من ضعیفه واسم نبردن ازتک تک دوستانی که هزاران خاطره ازشون دارم رو بازم بزارن به حساب بی معرفتی من:banel_smiley_4:

برای همه دوستان ارزوی شادی وکامیابی دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

:ws3:یاد جوونیای همتون بخیر پیر شدین

چند وقت دیگه ما جوونا جاتونو میگیریم

مدرنیته رو میاریم و ادعای اپن مایند بودن میکنیم

به همهی تابوها گند میزنیم میگیم آدم نباید سنتی باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...