رفتن به مطلب

موضوعات این تالار بعد از تأیید مدیر تالار نمایش داده خواهند شد.

spow

ارسال های توصیه شده

موضوعات این تالار بعد از تأیید مدیر تالار نمایش داده خواهند شد.

:ws3:

خب؟

خیلی از شما دوستان پای ثابت انواع واقسام بحث هایی هستین که صرفا تو این تالار ایجاد میشه

خودمم یکی از اوناییم که برام این تالار از لحاظ محتوا ومضمون اولویت اول رو داره حتی درمقایسه با تالارهای فنی!

دلایلش بماند برای یک بحث دیگه

اما سوال اینه که چرا به این نقطه رسیدیم تا تاپیک ها با تایید مدیران قابلیت نمایش پیدا کنند؟

ایراد کار از کاربرای ثابت تالار هست؟

ایراد دردوستان تازه واردی هست که زیاد به جو بحث ها اشنایی ندارن وهرچیزی که به ایمیلشون میرسه یا تو یه جای دیگه میبینن رو مثل نقل ونبات میریزن تو این تالار؟

خودم به عنوان کسی که دوست دارم تو این تالار بحث کنم وحرف بزنم وگوش بدم وبخونم ویاد بگیرم خب گاها از دیدن مطالب بیربط دلزده میشم ودراین میان به نظرتون مدیران تالار چه نقشی دارن؟

چه راهکار بهتری به نظرتون میرسه که زحمت اضافی رو از دوش مدیران برداره(هرکسی فکر میکنه کارساده ای هست میتونه درخواست بده یه مدتی همکار شقایق بشه ببینه اوضاع از چه قراره!!)وهم مباحثی درخور یه عده ادم مدعی تحصیل کردگی وتفاوت باشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که شوکه شدم وقتی اون جمله رو دیدم! خیلی بده واقعا...انگار همیشه باید یه ناظر بالا سر مردم باشه که درست یا اشتباه بودن کارشون رو تایید کنه! حتی افکاری که تو یه لحظه داریم،دیدی که به یک موضوع داریم،اول باید توسط کسانی تایید بشه و بعد مطرح بشه!! فکر کردنمون هم باید با اجازه ی دیگران باشه!

یه مدت خیلی اینجارو دوست داشتم چون واقعا میشد بهش گفت تالار گفتگوی آزاد! یعنی هر کس هر دغدغه ای که داشت و هر موضوعی که باهاش درگیر بود رو اینجا مطرح میکرد و بحث میکرد....اصلا اولین جایی که وارد میشدم همین جا بود! ولی الان گاه و بیگاه میام سر میزنم،اسم بعضی از تاپیک ها رو که میبینم واقعا دلم میسوزه برای استارترش! مردم به چی فک میکنن ما به چی؟!:w58:

تاپیک های کپی پیستی هم که دیگه هیچی...

ولی من فکر مکینم مهم ترین دلیلی که باعث گذاشتن این قانون شده توهین های پی در پی قشر های مختلف به همدیگست! مخصوصا تو تاپیک هایی که بیشتر رنگ و بوی مذهب دارن! من اکثر توهین ها و دعوا هایی که اینجا دیدم راجع به همین مسایل بوده!!

البته اصلا هم با این قانون موافق نبودم،بعد از چند روز اومدم اینجا دیدم این جمله با رنگ قرمز نوشته شده! که ای کاش حداقل طی یک نظر سنجی این قانون وضع میشد! یعنی اصلا نظر کاربرای اینجا برای مدیرا مهم نبوده؟!

لینک به دیدگاه
من که شوکه شدم وقتی اون جمله رو دیدم! خیلی بده واقعا...انگار همیشه باید یه ناظر بالا سر مردم باشه که درست یا اشتباه بودن کارشون رو تایید کنه! حتی افکاری که تو یه لحظه داریم،دیدی که به یک موضوع داریم،اول باید توسط کسانی تایید بشه و بعد مطرح بشه!! فکر کردنمون هم باید با اجازه ی دیگران باشه!

یه مدت خیلی اینجارو دوست داشتم چون واقعا میشد بهش گفت تالار گفتگوی آزاد! یعنی هر کس هر دغدغه ای که داشت و هر موضوعی که باهاش درگیر بود رو اینجا مطرح میکرد و بحث میکرد....اصلا اولین جایی که وارد میشدم همین جا بود! ولی الان گاه و بیگاه میام سر میزنم،اسم بعضی از تاپیک ها رو که میبینم واقعا دلم میسوزه برای استارترش! مردم به چی فک میکنن ما به چی؟!:w58:

تاپیک های کپی پیستی هم که دیگه هیچی...

ولی من فکر مکینم مهم ترین دلیلی که باعث گذاشتن این قانون شده توهین های پی در پی قشر های مختلف به همدیگست! مخصوصا تو تاپیک هایی که بیشتر رنگ و بوی مذهب دارن! من اکثر توهین ها و دعوا هایی که اینجا دیدم راجع به همین مسایل بوده!!

البته اصلا هم با این قانون موافق نبودم،بعد از چند روز اومدم اینجا دیدم این جمله با رنگ قرمز نوشته شده! که ای کاش حداقل طی یک نظر سنجی این قانون وضع میشد! یعنی اصلا نظر کاربرای اینجا برای مدیرا مهم نبوده؟!

با حرفات كاملا" موافقم زهرا جان.....اما متاسفانه بايد واقعيت رو قبول كنيم.به قول سحاد اينجا ايرانه و ما هم ايراني.......خودت كه يه مدت تو كار مديريت اين تالار سهيم بودي و كم و بيش از مشكلات با خبري....به شخصه با اصل اينكار موافق نيستم ولي با اوضاعي كه تالار پيش ميره چاره ديگه اي براي مديران نمي بينم.

لینک به دیدگاه

خب بجز نظر رضا این اولین نظر

خب یه ایده بدین تا به یه جمع بندی برسیم

مسئله ای هم که طرح شده صرفا موقت وبرای ارام کردن فضا هست

امیدوارم به کمک هم دوباره موجب رشد اندیشه هایی شویم که متاسفانه مدتی است از بذل توجه دوستان سیراب نگشته:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین spow

میتونی بگی دقیقا چه تاپیک هایی زده شده بود که باعث اینکار شد.

یعنی تقریبا مثال بزن.

خب نظر من که نظر جمع نیست

متاسفانه من ابزار اجرای نظر جمع رو دراختیاردارم!

گفتم تصمیم اکثریت وعلاقشون به این بوده که این تالار حذف بشه درحالی که به شخصه برای من مهمترین تالار درکل انجمن همین تالارهست!

حالا یکی میاد تو تالار وبا انواع واقسام مطالب روبرو میشه

مطالبی که از کپی پیست های تکراری ایمیل های روزانه گرفته تا نقد اعتقادات وباورهای مختلف

دراین میان مشکلات عدیده ای هست

ایا کاربری که بحثی رو فرضا درزمینه نقد سیاسی شروع میکنه ظرفیت ادامه بحث وجمع کردن بحث رو داره؟(چندروز پیش وافن یه تاپیک انتقادی ومبتنی برنقد زد خودم اولین کسی بودم که پست دادم وشقایق هم چندساعتی باهاش کناراومد ووقتی به جمع بندی رسیدیم تو بحثمون تاپیک حذف شد!!طبق قوانین باید تاپیک حذف میشد ولی وقتی میتونیم درنهایت منطق واحترام حرف بزنیم دلیلی برای شدت عمل وجود نداره)

حالا فرض کن من به شخصه بیام درمورد یکی از مبانی اعتقادی دینی که باهاش بزرگ شدیم ولی بنا به هردلیلی باهاش دچارچالش شدیم تاپیک بزنم وزیر سوال ببرم ودرجواب هرپستی سعی کنم روی منطق خودم پافشاری کنم؟

نتیجه چی میشه؟

جز این هست که اگر کار به جای باریکتری نکشه که اکثرا میکشه نتیجه ملموسی از تاپیکم نخواهم گرفت؟

کلا فلسفه فروم مبتنی بر گفتگو ودیالوگ هست ولی باید ضمن ظرفیت سنجی با حوصله این کارانجام بگیره وگرنه مطمئنا نتیجه قابل قبولی نخواهیم گرفت!

هرکسی تاپیکی ایجاد میکنه لاجرم منطق وفکری پشتش نهادینه هست وباید به این فکر احترام گذاشت ولی این زمانی حاصل خواهد شد که تک تکمون به افکارجمعی ونظرات جمع هم احترام بزاریم

وگرنه من بیام بگم این خوبه اون بد که رسما دیکتاتوریه واز این روال شدیدا متنفرم

من همیشه گفتم بازم میگم هیچ استثنایی برای نقد شدن تو زندگی ادما وجود نداره ولی من وقتی میتونم نقد کنم که اولا اگاهی لازم رو داشته باشم ثانیا صبروحوصله به خرج بدم

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

به نظر من اگر یه سقفی تعیین بشه بهتره....شاید به ظاهر اینکار کار مدیر تالارو راحت میکنه اینطور نیست...

بهتره مثلاً 20 تا 50 پست رو سقف اعلام کرد...و پستای اون کاربرانی که کمتر از این مقدار پست زدن بعد از تایید نمایش داده بشه...چون همونجوری که تو تاپیک پیشنهادات گفته بودم،اینکار تعداد کاربران چند اکانتی رو کم میکنه و به ایجاد فضای مفید و بدون درگیری کمک میکنه....اصولاً اگر معیار تعداد پست باشه 3 حالت پیش میاد:

1.معیار پست بالا...باعث زده شدن کاربران جدید و فرار اونها از فروم و وارد شدن فشار زیاد به مدیر تالار!

2.معیار پست پایین .... میشه همینی که الان هستیم!

3.معیار پست متعادل که اونجوری که من تو بیشتر اون فرومایی که دیدم حدود 20 پست بوده...:ws38:

لینک به دیدگاه

تو يه فرومي ديدم كه براي پست زدن محدوديت گذاشتن.تاپيك كاربراي تازه وارد بايد تاييد بشه.محدوديت تشكر هم كه همه جا هست.

در ضمن حضور مدير و همكار مدير و كاربران ويژه در بحثها بايد فعالتر باشه.تيم مديريت تالار با تاپيكها و پستهايي كه ميزنه ميتونه به جهت دادن تالار كمك كنه.

لینک به دیدگاه

من به شخصه با این سیستمی که جدیدا برنامه ریزی شده موفقم... به نظر من مفیده...

اگر مدیران بتونند با این روش جلوی کسانی رو که ایمیلشون رو باز میکنند و هرچی اسپم هست رو اینجا کپی میکنند رو بگیرند بسیار عالی میشه...

به نظر من باید محدودیت تشکر هم بیشتر بشه...

فقط کسانی بتونند تاپیک بزنند که بیشتر از 100 پست دارند...

پست های کسانی که کمتر از 20 پست دارند بعد از تایید نشون داده بشه...

در ضمن میشه مثل سایت های دیگر مثل میلیتاری بخشی رو در سایت ایجاد کرد که مخصوص کاربران قدیمی سایت باشه... میتونه مثل بخش مدیران از دید بقیه ی کاربر ها مخفی باشه... اونجا شاید بشه بحث های خاصی رو مطرح کرد...

البته این کارها یک تیم مدیریت بزرگتر میخواد که در هر زمانی حداقل یکیشون اینجا باشه تا اینکارها انجام بشه...

برای ما اینطوری نظریه پردازی کردن ساده هست... عملی کردنش آیا امکانپذیره ؟

لینک به دیدگاه

سلام سجاد جان

جالبه من دو روز پیش یه همچین تاپیکی زدم با مخالفت مدیران رو برو شد که ...چرا اینجا زدی اگه اعتراضی داری برو دفتر مدیریت بزن و تاپیک بنده رو شقایق خانوم ترکوند فرستادن توی بخش مدیریت جالبه برچسبی که من واسه تاپیکم گذاشته بودم الان زیر تاپیک دفتر مدیریته ...

از همه این حرفها بگذریم برخورد شقایق واقعا زننده و حالت بدی رو برای کاربرا ایجاد میکنه

نمیدونم چقدر من رو میشناسی ولی خوبه برید تاپیکهایی که بنده زدم رو از اول نگاه کنی هیچگاه بد این تالار و مدیران رو نخواستم و اون روز هم مانند شما میخواستم راه حلی برای این حرکت باید اول تاید شه بعد گذاشته شه پیدا کنم که ...........

مهم نیست من دیگه زیاد توی این باشگاه نمیام گه گدارری میام تا به پیام های خصوصی جواب بدم چون تا زمانی که این قانون هست انگار یه حس بدی بهم القا میکنه که تو نمیفهمی......

به نظر من بهترین راه حل همون اخطار و در صورت تکرار اخراجه.... به شزطی که یه مدیر همیشه باشه...

لینک به دیدگاه
من به شخصه با این سیستمی که جدیدا برنامه ریزی شده موفقم... به نظر من مفیده...

اگر مدیران بتونند با این روش جلوی کسانی رو که ایمیلشون رو باز میکنند و هرچی اسپم هست رو اینجا کپی میکنند رو بگیرند بسیار عالی میشه...

به نظر من باید محدودیت تشکر هم بیشتر بشه...

فقط کسانی بتونند تاپیک بزنند که بیشتر از 100 پست دارند...

پست های کسانی که کمتر از 20 پست دارند بعد از تایید نشون داده بشه...

در ضمن میشه مثل سایت های دیگر مثل میلیتاری بخشی رو در سایت ایجاد کرد که مخصوص کاربران قدیمی سایت باشه... میتونه مثل بخش مدیران از دید بقیه ی کاربر ها مخفی باشه... اونجا شاید بشه بحث های خاصی رو مطرح کرد...

البته این کارها یک تیم مدیریت بزرگتر میخواد که در هر زمانی حداقل یکیشون اینجا باشه تا اینکارها انجام بشه...

برای ما اینطوری نظریه پردازی کردن ساده هست... عملی کردنش آیا امکانپذیره ؟

ممنون وافنی

مطمئن باش تک تک ایده هات رو بهشون فکرکردم ودرمورد بعضیاشون به مراحل عملی هم نزدیک شدیم

محدودیت تشکر یکی از این گزینه هاست که بزودی عملی میشه

ولی خواستم تا ایده های عملی رو خود دوستان مدنظرقرار بدن تا هنگام مواجهه با شرایط مختلف قابلیت انعطاف بیشتر وبهتری رو داشته باشیم

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سجاد جان

جالبه من دو روز پیش یه همچین تاپیکی زدم با مخالفت مدیران رو برو شد که ...چرا اینجا زدی اگه اعتراضی داری برو دفتر مدیریت بزن و تاپیک بنده رو شقایق خانوم ترکوند فرستادن توی بخش مدیریت جالبه برچسبی که من واسه تاپیکم گذاشته بودم الان زیر تاپیک دفتر مدیریته ...

از همه این حرفها بگذریم برخورد شقایق واقعا زننده و حالت بدی رو برای کاربرا ایجاد میکنه

نمیدونم چقدر من رو میشناسی ولی خوبه برید تاپیکهایی که بنده زدم رو از اول نگاه کنی هیچگاه بد این تالار و مدیران رو نخواستم و اون روز هم مانند شما میخواستم راه حلی برای این حرکت باید اول تاید شه بعد گذاشته شه پیدا کنم که ...........

مهم نیست من دیگه زیاد توی این باشگاه نمیام گه گدارری میام تا به پیام های خصوصی جواب بدم چون تا زمانی که این قانون هست انگار یه حس بدی بهم القا میکنه که تو نمیفهمی......

به نظر من بهترین راه حل همون اخطار و در صورت تکرار اخراجه.... به شزطی که یه مدیر همیشه باشه...

سلام رفیق

خب بازم متاسفانه من نبودم

من تو این تالار یه کاربر ساده مثل خودتم ومطمئن باش شقایق هم هیچ قصدی برای ناراحت کردن هیچ کسی نداشته ونداره

هممون تلاشمون براین اصل استوار هست اون زمانی رو که به بودن درکنار هم اختصاص میدیم مفید باشه وهروقت یاد این زمانها میافتیم این جمله تو ذهنمون نقش نبنده که چقدر وقتمو بیخودی وبرای هیچی تلف کردم!

خب بازم میگم این روش اعمالی بخاطر یک شرایط خاص ویک دوره محدود هست وامیدوارم نه شما ونه بقیه دوستان موضع نگیرند نسبت به این مسئله

اگر واقعا به درد نخورباشه مطمئنا حذف میشه ولی سبک سنگینش که بکنی فعلا وجودش الزامی ومفیده!

اما درمورد برخورد سلبی وحذفی من خودم اینو دوست ندارم

چه تو اون سه ماهی که مدیرتالارازاد مهندسان بودم چه همه زمانی که اینجام مجموع اخطارهای من به ده نرسیده وفکر نکنم بجز بیتاب کسی بابت اخطارها از من شاکی باشه ولی به شخصه این روش رو اصلا دوست ندارم

چرا باید به اون نقطه برسیم که اخطار داده بشه یا اخراج بشه وقتی میتونیم خودمون وهرتک تکمون تاثیر بزاریم رو رفتاربقیه

یخورده به هماهنگی وهمدلی بیشتری نیاز داریم تا حرفامون حتی اگه متفاوت بود یکرنگ باشه

مرسی داداش:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من هنوز همون پیشنهاد قبلیم را دارم.

نیازی به تایید مدیر نیست.

بلکه به هر کاربری اجازه داده بشه در هر 48 ساعت فقط یک تاپیک بزنه.

اینجوری طرف به کیفیت فکر میکنه،نه کمیت.

پس میدونه سهمیه اش میسوزه و هر چیزی را تاپیک نمیکنه.......

لینک به دیدگاه
من هنوز همون پیشنهاد قبلیم را دارم.

نیازی به تایید مدیر نیست.

بلکه به هر کاربری اجازه داده بشه در هر 48 ساعت فقط یک تاپیک بزنه.

اینجوری طرف به کیفیت فکر میکنه،نه کمیت.

پس میدونه سهمیه اش میسوزه و هر چیزی را تاپیک نمیکنه.......

اسی 48 ساعت یکی خیلی زیاد نیست؟

ایده باحالتریه این ولی اگه یکی بیشتر زد وحذف شد چی؟

ببین مثلا الان اتروس برای تایید نشدن انی تاپیکاش دلخوره حالا اگه تاپیکاش حذف بشه چی میشه دیگه

ولی با این موضوع که کیفیت مطالب بره بالاتر کاملا موافقم

دیروز یه صحبتی هم شد که کلا امتیازا برداشته بشه وبراساس نظر کاربرا یه امتیاز خاصی به استارتر یا پستها تعلق بگیره که اونم زمانبر وبازهم دچارتشتت ارا هست!

لینک به دیدگاه

ببین سجاد

من به کل با این قضیه مخالفم مطمئن هستم که این تصمیم خیلی باعث افت کل انجمن می شه!

چون باعث دلزدگی کاربرا می شه

و باعث فرار کاربر از انجمن می شه

یه لحظه یادتون بیارین خود ما چرا از مهندسان اومدیم اینور!!

چون ظاقت جبر و تبعیض اونور رو نداشتیم! و بقیه مسائل!

اینجوری شاید تاپیک ها را قبل از قفل شدن اصلا تایید نکنیم اما جو بی انگیزگی حاصل می شه

پاک کردن صورت مسئله همیشه کوتاه ترین راه ممکن و بدترین و مضر ترینه

اما راجع به راه حل به نظرم محدودیت 100 پست خیلی بهتر باشه

ضمن اینکه می تونیم پست کاربرهای تازه وارد رو هم به صورت نامرئی در بیاریم که فقط کاربران ویژه به بالا بتونن ببینن یا بتونن تایید کنن

در ضمن با محدودیت دو تاپیک در یک روز برای هر کاربر خیلی موافقم

چون حس انگیزه مفید بودن و رقابت رو بالا می بره

لینک به دیدگاه

منم با نظر وافن موافقم....به نظرم برای بعضی قسمتا شرط تعداد پست بذارید حتی برای تاپیک زدن... خیلی خوبه که هرکسی نتونه به همه قسمتای تالار دسترسی داشته باشه و یه فرقی بین کاربرای قدیمی و جدید وجود داشته باشه ....

لینک به دیدگاه

حرفات رو کاملا قبول دارم داداش تا زمانی که کسی با طرفش منطقی بحث کنه هیچ کس اعتراضی نمیکنه ولی وقتی یه مدیری میاد میگه قانون تاپیک بنده رو به خاطر اینکه با نظرش مخالفه حذف میکنه ومیگه جاش اینجا نیست در اصل از مقامش داره سوء استفاده میکنه

میدونی مثل چیه؟؟ دقیقا مدیران باید نقش داور را بازی کنند نه بازیکنی که کارت زرد و قرمز دستشه چون به سلیقه شخصیش میاد تمام سوتهایی که میزنه به نفع خودش تموم میکنه

من این نظرت که میگی باید مدیران با کابران همدل باشن و اخطار و اخراج نکنند رو صد در صد قبول دارم ولی باید ظزفیت اون مدیر قبل از اینکه مدیر شه رو بسنجیم

شقایق به نظر من دختر خوب و صادقیه و تا قبل اینکه مدیر شه با اکثر بچها و کاربرا دوست بوده ولی در حال حاظر با مدیریت ایشون این تالار کم کم داره کاربراشو از دست میده...

میترسم تا چند وقت دیگه مثل قدیما شه فقط زیر هر پست برای تشکر نامهای پر رنگ و مدیران دیده شود و خبری از کاربر نباشه......

لینک به دیدگاه

خب چرا به این نکته تکراری توجه نمیکنین که این مسئله بصورت مقطعی وکوتاه مدت هست تا ایده ال ترین روشی که هممون روش اجماع داشته باشیم اجرا بشه تا نه مدیر علاف بشه ونه کاربر دلخوربشه

خب تا حالا اکثر دوستان نظرشون این بوده که محدودیت براسا فعالیت برحسب تعداد پست باشه

باشه سعی میکنیم اینو منظور کنیم

خب ادامه میدیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
حرفات رو کاملا قبول دارم داداش تا زمانی که کسی با طرفش منطقی بحث کنه هیچ کس اعتراضی نمیکنه ولی وقتی یه مدیری میاد میگه قانون تاپیک بنده رو به خاطر اینکه با نظرش مخالفه حذف میکنه ومیگه جاش اینجا نیست در اصل از مقامش داره سوء استفاده میکنه

میدونی مثل چیه؟؟ دقیقا مدیران باید نقش داور را بازی کنند نه بازیکنی که کارت زرد و قرمز دستشه چون به سلیقه شخصیش میاد تمام سوتهایی که میزنه به نفع خودش تموم میکنه

من این نظرت که میگی باید مدیران با کابران همدل باشن و اخطار و اخراج نکنند رو صد در صد قبول دارم ولی باید ظزفیت اون مدیر قبل از اینکه مدیر شه رو بسنجیم

شقایق به نظر من دختر خوب و صادقیه و تا قبل اینکه مدیر شه با اکثر بچها و کاربرا دوست بوده ولی در حال حاظر با مدیریت ایشون این تالار کم کم داره کاربراشو از دست میده...

میترسم تا چند وقت دیگه مثل قدیما شه فقط زیر هر پست برای تشکر نامهای پر رنگ و مدیران دیده شود و خبری از کاربر نباشه......

:icon_gol::icon_gol:

خب اینجا بدون کاربراش به درد گاهشمارتاریخ میخوره تا بگیمee یه زمانی چندتا پست هم تو اون فروم دادما!

خب راهکار عملی که حداکثر خواسته های کاربران رو براورده کنه مهمترین خروجی تصمیمات هممون باید باشه والانم میخوایم به اون نقطه اپتیموم مورد نظر برسیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...