رفتن به مطلب

چه کسانی باید به انجمن دعوت بشن

vahik

ارسال های توصیه شده

منم تا حدودی با این قضیه موافقم... البته خوب با این مسئله که کاربر ها رو ***** کنیم خیر... ولی با اینکه برخی اعضا (مثلا خود بنده اصلا... در مورد خودم حرف میزنم) جو اینجا رو خراب میکنند موافقم... ولی فکر نمیکنم راه حلش ***** کردن کاربران باشه...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم تا حدودی با این قضیه موافقم... البته خوب با این مسئله که کاربر ها رو ***** کنیم خیر... ولی با اینکه برخی اعضا (مثلا خود بنده اصلا... در مورد خودم حرف میزنم) جو اینجا رو خراب میکنند موافقم... ولی فکر نمیکنم راه حلش ***** کردن کاربران باشه...

من فکر میکنم راهش بی توجهی بهشون باشه و اینکه جوابشون داده نشه

لینک به دیدگاه
ربطش به سیم رابطش بود

گفت از چه کسایی دعوت کنیم گفتم لازم به دعوت نیس وقتی این همه فیلسوف داریم

ماشالا شامتونم خوب کار میکنه

:ws52:

شما چرا اینقدر ناراحتی ؟

به هر حال امیدوارم مشکلتون هرچی که هست حل بشه...

اینم زیاد بد نیست که ما اینجا فیلسوف زیاد داریم...

لینک به دیدگاه
من فکر میکنم راهش بی توجهی بهشون باشه و اینکه جوابشون داده نشه

دقیقا...

اگر فرد یا افرادی هستند که فاز فکری خیلی متفاوتی دارند و این مشکل ساز هست بهترین راه اینه که دیگران فاصله ی خودشون رو حفظ کنند... این افراد معمولا زیاد دوامی ندارند...

برای مثال یادم میاد چند وقت پیش یک کاربری بود که تمام تاپیک هایی که میزد فوق العاده توهین آمیز بودند... بعد از مدتی خودش رفت...

به هر حال هر فردی با هم سطح خودش ارتباط برقرار میکنه و تا زمانی که برای بقیه ی کاربر ها مشکل ساز نباشه دلیلی برای منع حضورش نیست...

لینک به دیدگاه
پس باید دست به دامن مدیرا شد

تا اونجایی که من دیدم معمولا مدیرا نمیذارن کسی اسپم زیادی بکنه یا تاپیک و منحرف کنه....ما الان کاربری داریم که 12 سالشه کاربر ویژه ام هست!...(البته اگر منظورت در مورده سنای پایینه)

ا

منم این انجمن و دوست دارم...اول که واردش میشی یه کم سوت و کور به نظر میاد ولی کم کم آدم از آرامش و نظمش لذت میبره:w16:

لینک به دیدگاه
:ws52:

شما چرا اینقدر ناراحتی ؟

به هر حال امیدوارم مشکلتون هرچی که هست حل بشه...

اینم زیاد بد نیست که ما اینجا فیلسوف زیاد داریم...

ناراحت نیستم این واقعیت برادر من قبول نداری؟

بارها نوشته های شخص شمارو خوندم و خیلی از دوستان دیگه که از دست بعضیا چه شکم درد ها که آدم نمیگیره من نمیگم کار من درسته منم به عنوان یه انسان مشکلاتی دارم ولی ادعای علامه بودن هم نمیکنم

لینک به دیدگاه

بارها نوشته های شخص شمارو خوندم و خیلی از دوستان دیگه که از دست بعضیا چه شکم درد ها که آدم نمیگیره من نمیگم کار من درسته منم به عنوان یه انسان مشکلاتی دارم ولی ادعای علامه بودن هم نمیکنم

عذر میخوام دخالت میکنم

اما فکر میکنم چند مصداق خاص تو ذهن شماست که از اونها ناراحتید .

سعی کنید یجور دیگه نگاه کنید . میبینید که اکثرا دوستیم

قصد بیشتر افراد هم کمک به همدیگس

کسی قصد فخر فروشی و کلاس گذاشتن نداره فکر کنم

بازم از اینکه دخالت کردم معذرت میخوام

لینک به دیدگاه

با اینکه با این بحث بنده دارم تاپیک رو از مسیرش منحرف میکنم ولی خوب از روی کنجکاوی میپرسم...

خوب من فکر میکنم ما اینجا افرادی داریم که نسبت به سنشون اطلاعات خیلی خیلی زیادی دارند... و این فوق العاده هست... به شخصه تنها دلیل اینکه من میام اینجا اینه که این افراد هستند... من ازشون یاد میگیرم و گاها هم احساس نادانی میکنم و این باعث میشه حتی بیشتر هم یاد بگیرم...

حالا این افراد اگر میان نظرشون رو بیان میکنند و برای اونها هم استدلال خاصی دارند و شاید این نظرات رو با یک اطمینان هم بیان میکنند این به نظر من بد نیست... اینها مثبت هستند...

در ضمن ما اینجا تعداد انگشت شماری کاربر های اینچنینی داریم... اینها هم هرگز ادعای دانشمندی و فیلسوفی و اینجور حرف ها رو نداشتند...

بنده به شخصه هر بار که نظری میدم میگم اینها نظر شخص من هستند و ممکنه درست یا غلط باشند... دلیلش اینه که من از لحن بیان خودم خبر دارم و اینها رو میگم تا کسی فکر نکنه من در مورد گفته های خودم اطمینان خاصی دارم...

شاید حالا برای مثال حرف هایی که من میزنم اینجا همه از نظر شما اشتباه باشه شاید هم اصلا احمقانه باشند همشون و باعث خنده ی شما بشند... ولی خوب مگر در هر مسئله ای اینطور نیست ؟ این اصلا معنای بحث هست... یک گروه موافقند و یک گروه مخالف...

لینک به دیدگاه
عذر میخوام دخالت میکنم

اما فکر میکنم چند مصداق خاص تو ذهن شماست که از اونها ناراحتید .

سعی کنید یجور دیگه نگاه کنید . میبینید که اکثرا دوستیم

قصد بیشتر افراد هم کمک به همدیگس

کسی قصد فخر فروشی و کلاس گذاشتن نداره فکر کنم

بازم از اینکه دخالت کردم معذرت میخوام

نه چرا معذرت میخوای دخالت چیه؟

اینجا اومدیم بحث کنیم و مشکلاتمون رو بیان کنیم و مشورت کنیم گفتگوی آزاده دیگه

نه دوست من عین حقیقت رو گفتم شاید مصداق های خاصی هم دخیل باشه ولی این مشکل خیلیاس که فکر نکرده و بدون داشتن اطلاعات نظر هایی میدن و در حالی که مثلا شخص شما راجب اون موضوع اطلاع داری و با دیدین اون مطالب خندت میگیره

جالب که همین افراد ادعای دانایی هم میکنن و مرغشون یه پا داره و هر بنده خدایی که که میاد نظر بده رو سوسکش میکنن میچسبونن به دیوار

مطمئنا با این مواردی که ذکر کردم تو اینجا زیاد روبرو شدید

لینک به دیدگاه

نه دوست من عین حقیقت رو گفتم شاید مصداق های خاصی هم دخیل باشه ولی این مشکل خیلیاس که فکر نکرده و بدون داشتن اطلاعات نظر هایی میدن و در حالی که مثلا شخص شما راجب اون موضوع اطلاع داری و با دیدین اون مطالب خندت میگیره

جالب که همین افراد ادعای دانایی هم میکنن و مرغشون یه پا داره و هر بنده خدایی که که میاد نظر بده رو سوسکش میکنن میچسبونن به دیوار

خب اینکه همه جا ادم خوب و بد هست که شکی نیست

کسی هم نمیگه اینجا همه خوبن و با ادب

به نظر من هر کسی ازاده نظر خودش رو بگه و ازش دفاع کنه ، حالا قضاوت در مورد نظر درست باید به عهده خواننده باشه .

من میگم باید به افراد احترام گذاشت مگه اینکه خودشون به زور این احترام رو از خودشون صلب کنن

پس اگر کسی لیاقت بحث نداشت ، خوب بیتوجه باشید بهش

البته فکر میکنم بیشتر نظر شما بحث اعتقادی و فکر بود تا علمی . که تو اینگونه بحثها 100 درصد نظرات بسار متفاوت خواهد بود و انسان باید طاقت دیدن نظر مخالف هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

الان داریم به یک درجه ای از اعتدال میرسیم در بحث...

خوب من میگم اگر مثلا بنده میام و یک حرفی میزنم که خیلی اطمینان دارم درسته و شما میدونید به این دلیل و با استناد به فلان سند و .... که حرف بنده غلط هست بهترین راه اینه که من رو از اشتباهم مطلع کنید با امید به اینکه من بفهمم دارم اشتباه میکنم... اگر بنده ی نوعی باز هم اصرار دارم که دارم درست میگم پس شاید من لیاقت اطلاعات شما رو ندارم و شما نباید وقت و انرژی بزارید برای من...

حالا بنده فکر میکنم دانای کل هستم... من شاید فکر میکنم فیلسوف هستم... چرا ؟ چون دوتا کتاب 20 صفحه ای خوندم... خوب بگذارید بنده با این تفکرات خودم خوش باشم... به هر حال نمیشه انتظار داشت که همه دانا باشند و بیدار... یک عده ای هم باید مثل من باشند...

لینک به دیدگاه
با اینکه با این بحث بنده دارم تاپیک رو از مسیرش منحرف میکنم ولی خوب از روی کنجکاوی میپرسم...

خوب من فکر میکنم ما اینجا افرادی داریم که نسبت به سنشون اطلاعات خیلی خیلی زیادی دارند... و این فوق العاده هست... به شخصه تنها دلیل اینکه من میام اینجا اینه که این افراد هستند... من ازشون یاد میگیرم و گاها هم احساس نادانی میکنم و این باعث میشه حتی بیشتر هم یاد بگیرم...

حالا این افراد اگر میان نظرشون رو بیان میکنند و برای اونها هم استدلال خاصی دارند و شاید این نظرات رو با یک اطمینان هم بیان میکنند این به نظر من بد نیست... اینها مثبت هستند...

در ضمن ما اینجا تعداد انگشت شماری کاربر های اینچنینی داریم... اینها هم هرگز ادعای دانشمندی و فیلسوفی و اینجور حرف ها رو نداشتند...

بنده به شخصه هر بار که نظری میدم میگم اینها نظر شخص من هستند و ممکنه درست یا غلط باشند... دلیلش اینه که من از لحن بیان خودم خبر دارم و اینها رو میگم تا کسی فکر نکنه من در مورد گفته های خودم اطمینان خاصی دارم...

شاید حالا برای مثال حرف هایی که من میزنم اینجا همه از نظر شما اشتباه باشه شاید هم اصلا احمقانه باشند همشون و باعث خنده ی شما بشند... ولی خوب مگر در هر مسئله ای اینطور نیست ؟ این اصلا معنای بحث هست... یک گروه موافقند و یک گروه مخالف...

ببینید منظور من بحثهای خیلی عمومی مثل بحث همین تاپیک نیس گاهی بحثها کمی تخصصی تر میشه و آدم نظرهایی رو میبینه که اینجوری میشه:jawdrop:بعد جالبه وقتی بهشون میگی دارن اشتباه میکنن میخوان قورتت بدن و این برات خیلی گرون تموم میشه

فکر نکنید من دعوا گرفتم با کسی و اونارو نوشتم نه ...من تو اون نوشتم به چندتا نکته متذکر شدم اینکه کاربرا به نظرات هم گاهی بی احترامی میکنن و حتی گاهی کارشون به حرفهای رکیک هم کشیده میشه من اونو نه به خاطر خودم بلکه چون حرف دل خیلیاست نوشتم خیلیا که دلشون ازین تلخ حرف زذنا و بی احترامیهایی که پر مدعا ها کردن شکست و ازینجا رفتن

شما فکر میکنی دلیلش چیه؟جز اینکه خیلیا ادعای بیخود دارن

لینک به دیدگاه

خوب من میگم اگر مثلا بنده میام و یک حرفی میزنم که خیلی اطمینان دارم درسته و شما میدونید به این دلیل و با استناد به فلان سند و .... که حرف بنده غلط هست بهترین راه اینه که من رو از اشتباهم مطلع کنید با امید به اینکه من بفهمم دارم اشتباه میکنم... اگر بنده ی نوعی باز هم اصرار دارم که دارم درست میگم پس شاید من لیاقت اطلاعات شما رو ندارم و شما نباید وقت و انرژی بزارید برای من...

حالا بنده فکر میکنم دانای کل هستم... من شاید فکر میکنم فیلسوف هستم... چرا ؟ چون دوتا کتاب 20 صفحه ای خوندم... خوب بگذارید بنده با این تفکرات خودم خوش باشم... به هر حال نمیشه انتظار داشت که دانا باشند و بیدار... یک عده ای هم باید مثل من باشند...

شکسته نفسیت من کشته سامان :w16:

پس با همون بی توجهی موافقی :ws50:

لینک به دیدگاه
ببینید منظور من بحثهای خیلی عمومی مثل بحث همین تاپیک نیس گاهی بحثها کمی تخصصی تر میشه و آدم نظرهایی رو میبینه که اینجوری میشه:jawdrop:بعد جالبه وقتی بهشون میگی دارن اشتباه میکنن میخوان قورتت بدن و این برات خیلی گرون تموم میشه

فکر نکنید من دعوا گرفتم با کسی و اونارو نوشتم نه ...من تو اون نوشتم به چندتا نکته متذکر شدم اینکه کاربرا به نظرات هم گاهی بی احترامی میکنن و حتی گاهی کارشون به حرفهای رکیک هم کشیده میشه من اونو نه به خاطر خودم بلکه چون حرف دل خیلیاست نوشتم خیلیا که دلشون ازین تلخ حرف زذنا و بی احترامیهایی که پر مدعا ها کردن شکست و ازینجا رفتن

کلمه خیلیا درست نیست دوست گلم ، بگو بعضیها

اره منم متاسفانه دیدم که تازگیها بد حرف زدن مد شده اینجا ، اما کاربرای فهمیده مثل شماها اگه بیتوجه باشین و اهمیت ندین بهشون ، میبینن که مخاطب ندارن و میرن ، مثل همون مثالی که وافن گفت.

لینک به دیدگاه

حالا بنده فکر میکنم دانای کل هستم... من شاید فکر میکنم فیلسوف هستم... چرا ؟ چون دوتا کتاب 20 صفحه ای خوندم... خوب بگذارید بنده با این تفکرات خودم خوش باشم... به هر حال نمیشه انتظار داشت که همه دانا باشند و بیدار... یک عده ای هم باید مثل من باشند...

منم دقیقا حرفم همینه به قول اون دوستمون از واژه خیلیا استفاده نمکنم پس میگم بعضیا

حرفم اینه که چرا آمار عزیزانی که اینجا هستن و در جمع پر مدعاها جا دارن داره بالا میره

چرا به عقاید هم احترام نمیذارن

ما که نمیتونیم بی خیال شیم وبشینیم بگیم خووووب بذار طرف با حمقش به انجمن گند بزنه میشه؟>

لینک به دیدگاه

خوب شما از اون افرادی که به شما توهین میکنند فاصله بگیر دوست من...

خوب اینجا معمولا بحث هایی که توی این بخش مطرح میشه به این دلیل هست که به دنبال همون نظرات عمومی میگردیم ما... برای مثال اگر بنده به دنبال جواب خیلی تخصصی میگشتم به جای اینکه فلان تاپیک رو اینجا مطرح کنم در بخش دین و فلسفه مطرح میکردم... اونجا خیلی ها بیشتر میدونند... اما اگر به اون اطلاعات نیاز داشتم میرفتم کتاب ها رو میخوندم یا میرفتم به فروم هایی که مخصوص بحث های فلسفی هستند... بنده شاید اصلا به دنبال همون اطلاعات غیر تخصصی دوستانم هستم... میخوام ببینم نظر اونها چیه... و با همدیگر هم بحث میکنیم و البته با این امید که هم من و هم طرف بحثم تا حدی توانایی داریم تا از همدیگه دلخور نشیم... حالا اگر فردی نمیتونه و توهین میکنه اون شاید نشان از مسئله ی دیگری هست...

بنده هم میدونم که خیلی ها از این رفتار دل پری دارند...

شما راه حل رو در چی میدونید ؟ دو راه که بیشتر نیست... یا اینکه با کاربری که ادعای بیخودی داره ارتباط برقرار نکنیم یا اینکه اخراجش کنیم...

بنده یه تاپیکی زده بودم در مورد تعصب و بعد یک فردی اومد نه تنها به من بلکه به خیلی دیگر از کاربر ها هم توهین کرد... نه اخراج شد و نه اخطار گرفت... هیچ اتفاقی نیوفتاد... تاپیک بنده هم پاک شد... در صورتی که مشکل از برخورد اون فرد بود نه تاپیک من... به هر حال بنده باید از اون فرد متنفر شده باشم و اصلا سایه ی اون فرد رو با تیر بزنم... به مدیر تالار آزاد شکایت کنم... پست های اون فرد رو گزارش بدم... بعد تاپیک بزنم که چرا تاپیک بنده پاک شده... بعد هم تاپیک خداحافظی بزنم... من هیچ کدوم از اینکارها رو نکردم... برای اینکه بنده سعی کردم منطق اون دوستمون رو درک کنم و تشکر های من پای همه ی پست های ایشون هم هست... مشکلی هم با هم نداریم... خلاصه منظورم اینه که اگر ما کمی صبر و تحمل داشته باشیم و کمی هم زود رنج نباشیم و از طرفی یکم ملایم تر برخورد کنیم همه چیز حل میشه...

شکسته نفسیت من کشته سامان :w16:

پس با همون بی توجهی موافقی :ws50:

صد در صد موافقم با اون تاکتیک... ما کار خودمون رو میکنیم و فاصله ی خودمون رو هم حفظ میکنیم...

بنده کوچیک شما هستم... :icon_redface:

خوب اینطوری خیلی خوبه چون به کسی توهین نمیشه و کسی برداشت بدی نمیکنه... :w16:

لینک به دیدگاه
خوب شما از اون افرادی که به شما توهین میکنند فاصله بگیر دوست من...

خوب اینجا معمولا بحث هایی که توی این بخش مطرح میشه به این دلیل هست که به دنبال همون نظرات عمومی میگردیم ما... برای مثال اگر بنده به دنبال جواب خیلی تخصصی میگشتم به جای اینکه فلان تاپیک رو اینجا مطرح کنم در بخش دین و فلسفه مطرح میکردم... اونجا خیلی ها بیشتر میدونند... اما اگر به اون اطلاعات نیاز داشتم میرفتم کتاب ها رو میخوندم یا میرفتم به فروم هایی که مخصوص بحث های فلسفی هستند... بنده شاید اصلا به دنبال همون اطلاعات غیر تخصصی دوستانم هستم... میخوام ببینم نظر اونها چیه... و با همدیگر هم بحث میکنیم و البته با این امید که هم من و هم طرف بحثم تا حدی توانایی داریم تا از همدیگه دلخور نشیم... حالا اگر فردی نمیتونه و توهین میکنه اون شاید نشان از مسئله ی دیگری هست...

بنده هم میدونم که خیلی ها از این رفتار دل پری دارند...

شما راه حل رو در چی میدونید ؟ دو راه که بیشتر نیست... یا اینکه با کاربری که ادعای بیخودی داره ارتباط برقرار نکنیم یا اینکه اخراجش کنیم...

بنده یه تاپیکی زده بودم در مورد تعصب و بعد یک فردی اومد نه تنها به من بلکه به خیلی دیگر از کاربر ها هم توهین کرد... نه اخراج شد و نه اخطار گرفت... هیچ اتفاقی نیوفتاد... تاپیک بنده هم پاک شد... در صورتی که مشکل از برخورد اون فرد بود نه تاپیک من... به هر حال بنده باید از اون فرد متنفر شده باشم و اصلا سایه ی اون فرد رو با تیر بزنم... به مدیر تالار آزاد شکایت کنم... پست های اون فرد رو گزارش بدم... بعد تاپیک بزنم که چرا تاپیک بنده پاک شده... بعد هم تاپیک خداحافظی بزنم... من هیچ کدوم از اینکارها رو نکردم... برای اینکه بنده سعی کردم منطق اون دوستمون رو درک کنم و تشکر های من پای همه ی پست های ایشون هم هست... مشکلی هم با هم نداریم... خلاصه منظورم اینه که اگر ما کمی صبر و تحمل داشته باشیم و کمی هم زود رنج نباشیم و از طرفی یکم ملایم تر برخورد کنیم همه چیز حل میشه...

خوب از موضوعی که تعریف کردین مشخص شد آدم صبوری هستین و زیاد حساس نیستین و این قابل احترام و خیلی خوبه

ولی برادر من همه مثل شما نیستن بعضیا به شدت حساسن و زود بهشون بر میخوره

حتما الان با خودت میگی خوب کسی که حساسه مجبور نیس اینجا بمونه

نه این پاک کردن صورت مسئلس چون خیلیا اینجا زود رنجن و از طرفی بعضیا بد دهن

به نکته خوبی اشاره کردین گفتی دو راه داره

و دقیقا نوشته من در داخل این تاپیک رسیدن به همین دو راه بود

دعوت واخراج بعضیا حالا با توجه به زود رنج بودن خیلیااااااا برخورد باید در مقابل اون بعضیا چطور باشه؟با محبت که ...به انجمن؟

لینک به دیدگاه
خوب از موضوعی که تعریف کردین مشخص شد آدم صبوری هستین و زیاد حساس نیستین و این قابل احترام و خیلی خوبه

ولی برادر من همه مثل شما نیستن بعضیا به شدت حساسن و زود بهشون بر میخوره

حتما الان با خودت میگی خوب کسی که حساسه مجبور نیس اینجا بمونه

نه این پاک کردن صورت مسئلس چون خیلیا اینجا زود رنجن و از طرفی بعضیا بد دهن

به نکته خوبی اشاره کردین گفتی دو راه داره

و دقیقا نوشته من در داخل این تاپیک رسیدن به همین دو راه بود

دعوت واخراج بعضیا حالا با توجه به زود رنج بودن خیلیااااااا برخورد باید در مقابل اون بعضیا چطور باشه؟با محبت که ...به انجمن؟

مرسی دوست عزیز...

اصلا انتظار نمیره همه مثل هم باشند... بنده کلا وقتی کسی خطاب به خودم چیزی بگه خیلی دیر ناراحت میشم... اخلاقم اینطوریه... ولی خوب آیا همه باید اینطوری باشند ؟ پس من چون چنین اخلاقی دارم باید انتظار داشته باشم دیگران هم ناراحت نشند ؟ خیر...

من به هیچ وجه سعی ندارم نظر شما رو رد کنم... یعنی کاملا مشخصه که عده ای از دوستان (خصوصا تعدادی از کاربران که بیشتر هم آقایون هستند) خیلی خیلی زودرنج هستند و یک عده ای هم بی بهره از توانایی و آداب بحث...

اگر من بودم... یعنی اگر بنده زمانی توهینی بکنم کاری که انجام میدم اینه که رسما همونجا از اون فرد که دلخور شده عزر خواهی میکنم به امید اینکه اون فرد بنده رو ببخشه... حالا مشکل اینجاست که معمولا فرد خاطی معتقده که حرفش حق بوده و دلیلی برای عزر خواهی نیست... دیگه در چنین مواردی اهمیتی نداره چه کسی درست گفته و چه کسی غلط مسئله اینجاست که به فردی توهین شده و دلخوری به وجود اومده که باید رفع بشه... این فکر میکنم اولین کاری هست که باید انجام بشه... خیلی کم پیش اومده که دوستان از هم عزر خواهی کنند... عجیبه در یک جامعه ی مجازی که بیشتر اعضای اون رو افراد تحصیل کرده تشکیل دادند هنوز این فرهنگ ابتدایی جایی نداره...

در مرجله ی دوم من فکر میکنم این وظیفه ی مدیریت هست که این مسئله رو به یک قانون تبدیل کنند... کسی که توهین کرد باید رسما عزر خواهی بکنه... این البته فقط نظر منه... شاید خنده دار باشه... ولی مدیریت باید از کابر بخواد که اینکار رو انجام بده... فکر میکنم این حداقل کار ممکن هست...

سوم نظر من اینه که ما باید بیایم توهین رو تعریف کنیم... توهین یعنی چه ؟ در چه زمانی ما از مرحله ی انتقاد و شوخی و .... خارج میشیم و این تبدیل به توهین میشه... دقیقا همونطور که harassment در قانون کشور های دیگر تعریف شده... هر فردی میدونه چه کاری و چه صحبتی نقض این قانون هست... بنده برای مثال حرفی میزنم... از نظر بنده به هیچ وجه توهین آمیز نیست... از نظر فرد مقابل توهین آمیزه... باید این میسئله تعریف مشخصی داشته باشه...

در مرحله ی آخر اگر کاربر اینکار رو تکرار کرد فکر میکنم بهتره برای حفظ احترام و جلوگیری از عمومی شدن این فرهنگ کاربر اخراج بشه...

جدیدا همونطور که شما گفتید متاسفانه تکه انداختن و تند گویی ها و بی احترامی ها اون هم خیلی بی دلیل افزایش چشمگیری داشته... عجیب اینجاست که کابران تازه وارد اینجا معمولا اینطور برخورد میکنند و از کاربران قدیمی به ندرت چنین رفتاری دیده شده...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...