رفتن به مطلب

شما دوست رو برای چی میخواید؟

spow

ارسال های توصیه شده

:banel_smiley_4:

چرا؟

چرا نداره...:45645:

من دوست زیاد دارم...ولی هیچوقت از دوستام هیچ انتظاری نداشتم...واقعا میگم هیچ انتظاری..

چون هرکس درگیر کارو زندگی خودشه..

ولی خودم هر کاری از دستم بر بیاد برای دوستام انجام میدم...

لینک به دیدگاه
حرف دوست رو نزن که دلم خیلی پره... :sigh:

منم همینطور . . . :sigh:

اما من از دوستانم انتظار ندارم هیچ کاری برای من انجام بدن،فقط میخوام در حقم خیانت و نامردی نکنند....

دوستانی داشتم که تا موقعیکه برای ارشد کمکشون میکردم،هر روز پیش من بودند،اما بعد از آن حتی جواب تلفنم را هم نمیدادند !!!!!

من انتظاری از کسی ندارم ، هیچ انتظاری ، اما یه دوست باید صداقت داشته باشه ، اگه کاری برات نمیکنه نامردی در حقت نکنه ، :ws25:

خیانت، نامردی .... شده کار آدمای این زمونه .....

خب متاسفانه دوستی براساس نیاز واقعا یک دوستی گسترده هست ولی انتظارت هم واقعا خیلی بالاست

قبول کن اسی دوستی که خیانت نکنه چیزی فراتر از دوست هست!

یه رابطه بدون ضابطه ..... پیدا میشه یعنی ؟

دوستی که خیانت نکنه میشه رفیق!

آره رفیق!:smiley (18):

:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

برای خودش........من واقعا دوستامو برای خودشون دوست دارم برای همینم وقتی میبینم بهم خیانت میکنند از هر لحاظ ولشون میکنم مثل آب خوردن چون ارزش ندارند.........

تعداد دوستام خیلی انگشت شمارند ولی دائم هستند اگر کاری داشته باشیم که از دستمون برمیاد برای هم انجام میدیم اگرم نه به حرف هم گوش میدیم اگرم نه به سکوت هم احترام میذاریم.....

من اگر دوستام حالشون سرجاش نباش از دور حسش میکنم وسعی میکنم انرژی مثبت بهشون بدم......

جنسیتشم برام فرقی نمیکنه دوستام انسانند یا فرشته هستند پس قدره همو میدونیم..........

لینک به دیدگاه
:w16:دوستي هم دوستياي قديم من پدرم يكي از اون رفيق بازهاست الان 65سالشه از وقتي كه يادم مياد چنتا دوست پدرم داره كه از بچگي با هم بزرگ شدن وهميشه تو شادي و غم اين دوستاش در كنارش بودن و بر عكس وحتي الان كه همشون نوه دار شدن رفاقتشون بيشتر شده و وقتي كه همه خونوادهامون دور هم جمع ميشيم اونها از خاطراتشون كه ميگن و ما ميشنويم همه لذت شو مبرن و من احساس ميكنم كه هر و قت هم ديگه رو ميبينند جون تر ميشن و يك خاطره هم از پدرم شنيدم براتون مينويسم يكي از دوستاش كه الان يكي از كارخانه دارهاي بزرگه پدرم ميگفت اون هر وقت كه تو جيبش پول بود به سر كار نميرفت تا ته پول در نميآورد به فكر كار كردن نبود پدرم ميگه پولهاشو ازش ميگرفتم و ميفرستادمش سركارميگه بعد دوسال 10 هزارتومان پول جمع كردمو با كمك دوستاي ديگه شون يك مغازه براش تو ميدون فوضيه (امام حسين )ميخرن به اميد فردايي بهتر
لینک به دیدگاه

کلا دوست را برای این میخوام که وقتم بگذره .فقط همین.

کلا به دوستی که دوستم داشته باشه معتقد نیستم.

از این رفیق بازی ها که یارو جونش را برای رفیقش میده خوشم نمیاد و منطقی نمیدونمش.

دوست فقط خانواده و زیدت .فقط همین

لینک به دیدگاه
بعضی ها دوست رو برای این میخوان که در روز مبادا پارتی شون بشه

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که کلاشو وردارن

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که اوقات فراغتشونو پر کنه

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که ازش به عنوان سیاهی لشگر

استفاده کنن .

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که باهاش پز بدن

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که سنگ صبورشون بشه

یا به عبارتی کیسه ی بوکس روانیشون بشه ، تا عقده هاشونو روش خالی کنن

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که خواهرشو تور کنن و یا برعکس خواهر خودشونو بهش قالب کنن

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که نردبان ترقی شون بشه

کمتر کسی پیدا میشه که دوست رو برای این بخواد که دوسش داشته باشه . نیگاش کنه و لذتشو ببره . از راه رفتنش ، صحبت کردنش خندیدنش ، و . . . کیف کنه . بدون هیچ چشم داشتی

من ازون کسایی هستم که آرزو دارم دوست رو واسه خودش بخوام

ینی آرزو دارم اما کو دوستی که احساسات خالص و پاک داشته باشه

شما فرض کن من یه آدمم پر از احساسات دوس دارم همه رو برای خودشون نه برای منافع خودم اما کو؟

آیا واقعا میشه این روزا دوستی پیدا کنی که تورو واسه خودت بخواد

دوس دارم با تمام وجود به دوستم کمک کنم شما فرض کن من اگه این کارو بکنم واسه یه آدم که فقط قصدش سو استفاده از من به عنوان دوست خودش حالا به هر نحوی (درسی - کاری و...)هست به من تو این جامعه چی میگن؟ ابله حالا شما دوس داری بد ذات و بی احساس صدات کنن یا ابله و آدمی که سواری میده؟

معلومه که آدم عاقل ترجیح میده نامرد و بی احساس خونده بشه کاری که من الان دارم چند سال با دوستام میکنم و حالمو به هم میزنه ولی مجبورم نامرد باشم تا کسی حقمو نخوره

البته دوستایی هم دارم که با تمام وجود دوستشون دارم و ازین قاعده مستثنا هستن ولی انگشت شمارن(متاسفانه)

لینک به دیدگاه
کلا دوست را برای این میخوام که وقتم بگذره .فقط همین.

کلا به دوستی که دوستم داشته باشه معتقد نیستم.

از این رفیق بازی ها که یارو جونش را برای رفیقش میده خوشم نمیاد و منطقی نمیدونمش.

دوست فقط خانواده و زیدت .فقط همین

بترکی بچه

این دوست نیست؟:ws28:

من ازون کسایی هستم که آرزو دارم دوست رو واسه خودش بخوام

ینی آرزو دارم اما کو دوستی که احساسات خالص و پاک داشته باشه

شما فرض کن من یه آدمم پر از احساسات دوس دارم همه رو برای خودشون نه برای منافع خودم اما کو؟

آیا واقعا میشه این روزا دوستی پیدا کنی که تورو واسه خودت بخواد

دوس دارم با تمام وجود به دوستم کمک کنم شما فرض کن من اگه این کارو بکنم واسه یه آدم که فقط قصدش سو استفاده از من به عنوان دوست خودش حالا به هر نحوی (درسی - کاری و...)هست به من تو این جامعه چی میگن؟ ابله حالا شما دوس داری بد ذات و بی احساس صدات کنن یا ابله و آدمی که سواری میده؟

معلومه که آدم عاقل ترجیح میده نامرد و بی احساس خونده بشه کاری که من الان دارم چند سال با دوستام میکنم و حالمو به هم میزنه ولی مجبورم نامرد باشم تا کسی حقمو نخوره

البته دوستایی هم دارم که با تمام وجود دوستشون دارم و ازین قاعده مستثنا هستن ولی انگشت شمارن(متاسفانه)

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

بعضی ها دوست رو برای این میخوان که نردبان ترقی شون بشه (و برعکس)

کمتر کسی پیدا میشه که دوست رو برای این بخواد که دوسش داشته باشه . نیگاش کنه و لذتشو ببره . از راه رفتنش ، صحبت کردنش خندیدنش ، و . . . کیف کنه . بدون هیچ چشم داشتی

من سعی کردم جزء این دسته ها باشم.... ولی اینو باید اون 154 دوستی که دارم بگن...اگه من بگم که جزء این دسته هستم...کار درستی نیست...نوعی غلو به حساب میاد!:ws38:

ولی یه دلیل دیگه هم داره....این دوستی ها باعث افزایش شناخت و درک فضای اجتماعی میشه....البته درسته که نمیشه رو فضای مجازی زیاد حساب وا کرد....اما همین فضای مجازی خیلی رو روحیاتو نحوه ی برخورد من با مسائل اطرافم تاثیر گذاشته...یجورایی آدمو اجتماعی تر میکنه!

لینک به دیدگاه
حالا یه رابطه بدون ضابطه پیدا میشه ؟

همش به این قضیه فکر میکنم اما هر رابطه ای رو در نظر میگیرم یه جورایی بر حسب نیازه .....

عمو شاید مصداق گشتم نبود نگرد نیست باشه!

من سعی کردم جزء این دسته ها باشم.... ولی اینو باید اون 154 دوستی که دارم بگن...اگه من بگم که جزء این دسته هستم...کار درستی نیست...نوعی غلو به حساب میاد!:ws38:

ولی یه دلیل دیگه هم داره....این دوستی ها باعث افزایش شناخت و درک فضای اجتماعی میشه....البته درسته که نمیشه رو فضای مجازی زیاد حساب وا کرد....اما همین فضای مجازی خیلی رو روحیاتو نحوه ی برخورد من با مسائل اطرافم تاثیر گذاشته...یجورایی آدمو اجتماعی تر میکنه!

صرفا دنیای مجازی مدنظرنیست امین جان

وگرنه قبولت داریم گل پسر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

صرفا دنیای مجازی مدنظرنیست امین جان

وگرنه قبولت داریم گل پسر:icon_gol:

تو دنیای واقعی من ملاک خاصی برای انتخاب دوستی ندارم....:JC_thinking:

ولی دوست واقعی به قول اسی...کسیه که به آدم نارو نزنه...که واقعاً خیلی کم پیدا میشه!

من کلاً ذاتم طوریه که اگر کسی ازم کمک بخواد(چه دوست و چه غریبه) اگر تو توانم باشه حتماً کمکش میکنم....ولی با اینحال خیلی نامردی از دوستام حتی اون صمیمیاش دیدم...(البته برعکسشم بوده....کسانی که اصلاً نمیشناختم ، خیلی بهم محبت داشتن!)

یکم سرد شدم...الان مدتیه که رو روابطم با دوستام بیشتر دقت میکنم...چون دوست چنان ضربه ای رو میتونه به آدم بزنه که دشمن آدم عمراً بتونه بزنه!

اما جواب سوال اصلی تاپیک!

دوستی رو برا چی می خوام؟

قبل از جواب به این سوال بایستی دوست رو تعریف کرد...دوست به چه کسی میگن؟

از نظر من دوست کسیه که مواقع دشواری کنارت باشه و وقتی بهش نیاز داشته باشی ، بتونی روش حساب کنی...تنهاییاتو پر کنه....و کسی باشه که بتونی بهش اعتماد کنی!

لینک به دیدگاه

نمی دونم شاید شامل خیلی از اون مواردی که گفتی باشه , من یک شانسی که دارم همه ی دوستام فوق العاده ان ! واقعا از این بابت هر روز و هر لحظه باید شاکر خدا باشم

خوش بختانه دوستای من از هر جنبه ایده آل ان و فکر می کنم چون به هر کسی رسیدم به عنوان یک دوست روشش حساب باز نکردم! با چشم باز انتخابشون کردم !

و در مورد سوالتون,من دوست رو برای این می خوام که وقتی در کنارش هستم از تک تک لحظات لذت ببرم و غم های زندگیمو فراموش کنم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...