رفتن به مطلب

نرم افزارhypermesh

ارسال های توصیه شده

سلام. وقتتان بخير.اوقاتتان خوش.

در مورد نرم افزار hypermesh اگه مطلب يا فايل آموزشي داريد ميشه اينجا بذاريد تا ما هم استفاده كنيم؟

اگر خود نرم افزار هم داريد واسه نصب بذاريد ممنون ميشم.

لینک به دیدگاه

سلام. وقت همگي بخير.

يه خبر خوب. من يه فايل آموزشي hypermesh گير آوردم. فكر كنم واسه شروع بد نباشه.:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اما نرم افزارش رو هنوز نتونستم گير بيارم:ws44:

لینک به دیدگاه

AUTOMATED SHELL MESHING FOR COMPLEX SURFACE MODEL USING HYPERMESH

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

یک فایل 5 صفحه ای هستش در مورد استفاده از این نرم افزار

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام. وقتتان بخير.

من نرم افزار هايپرمش ورژن10 رو گير آوردم. اما چون آباكوس روي كامپيوترم نصبه نتونستم نصبش كنم و ميگن واسه نصبش بايد يه ويندوز دوم هم نصب كنم.

هيچ راهي نداره كه نخوام ويندوز جديد نصب كنم؟

اين نرم افزار روي ويندوزويستا هم نصب ميشه يا مشكل داره؟

لینک به دیدگاه

من نرم افزارهای hypermesh 10، Ansys 11, Abaqus و msc patran را که همگی نیازمند تعریف فایل لیسانس و برنامه مدیریت لیسانس flexlm هستند روی کامپیوترم دارم و همگی کار می کنند حتی با همدیگر. شما ممکن است در اجرای همزمان دو نرم افزاری که نیازمند تعریف فایل لیسانس توسط flexlm هستند مشکل داشته باشید اما باید قطعا بتوانید آنها را جداگانه اجرا کنید. اگر در اجرای آنها با خطای لیسانس مواج شدید و مطمئن هستید که تمامی موارد مورد نیاز برای تعریف لیسانس را بدرستی اجرا کرده اید برای اطمینان خاطر از اینکه عدم اجرا شدن هر یم از این برنامه ها بخاطر دیگری نیست می توانید توسط بخش lmtools که در بخش تعریف لیسانس flexlm قرار دارد (در هایپرمش در شاخه security) اجرای همزمان فایلهای لیسانس را غیرفعال کنید. برای اینکار پس از انتخاب هر یک از لیسانس های تعریف شده، سوییچ run on startup (یا چیزی شبیه به این) مربوط به آن را در بخش Config غیرفعال کنید. با اینکار هیچ کدام از لیسانس ها در زمان روشن شدن کامپیوتر فعال نمی شوند و شما برای اجرای هر یک از برنامه ها، ابتدا باید به lmtools رفته و پس از از انتخاب لیسانس مورد نظر آن را اجرا کنید. برای اجرای دیگری، بهتر است لیسانس اولی را متوقف و دومی را اجرا کنید.

همانطور که کفتم تنها در مواردی که برنامه های مدیریت لیسانس lmgrd هر یک از این برنامه ها با همدیگر در استفاده از port تعریف لیسانس تداخل داشنه باشند به اینکار نیاز خواهد بود.

لینک به دیدگاه

سلام.

خسته نباشيد.

روي يك كامپيوتر ديگر كه آباكوس نبود نصب شد. پس فكر كنم با اباكوس مشكل داره. ممنون از راهنماييتان. اين كار را انجام ميدم و اگه با مشكل مواجه شدم دوباره سوال ميكنم.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...