رفتن به مطلب

فراخواااااااااااااااااااا ااااااااااااان

ارسال های توصیه شده

من نمیدونم بچه های مهندسی کامپیوتر این انجمن چی شدن؟!

چرا این تالار این شکلی شده؟

چرا انقد خلوت و سوت و کوره...

هیچ فعالیتی نمیشه

پرنده هم این جا پر نمیزنه:banel_smiley_4:

موضوع چیه؟!

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ...

من رشتم کامپیوتر هست(کاردانی) ولی متاسفانه در حد رفع نیازم از کامپیوتر می دونم ...

بگید چه کمکی از دست ما برمیاد؟ :w16:

اگر درست یادم باشه قرار بود مسابقه یا پروژه ای تو تالارمون برگزار شه ...

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام ...

من رشتم کامپیوتر هست(کاردانی) ولی متاسفانه در حد رفع نیازم از کامپیوتر می دونم ...

بگید چه کمکی از دست ما برمیاد؟ :w16:

اگر درست یادم باشه قرار بود مسابقه یا پروژه ای تو تالارمون برگزار شه ...

سلام پرتو جونی

نمیدونم عزیزم...خودمم نمیدونم باید چیکار کنیم که این تالار هم مثل بقیه تالارها فعالیت داشته باشه...:hanghead:

هر وقت میام اینجا یا کسی نیست یا اگرم هست عضو مهمانه!:banel_smiley_4:

آره ولی نمیدونم چی شد...!

یه تغییراتی هم اینجا ایجاد شده که من ازشون بیخبر بودم! علوم کامپیوترو از مهندسی کامپیوتر جدا کردن....

اگر کسی هم پیشنهادی داره برای بهبود این تالار همین جا بگه...:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه

به نظرم مشکلی که اینجا داره اینه که این تالار حالت ایستا به خودش گرفته و پویایی لازم رو نداره.

اکثر کاربرا ؛ فعالیت رو در قرار دادن مطالب بصورت یکجا و کلی خلاصه میکنن در صورتی که ابدا نباید اینطوری باشه . . .

مطالب باید بخش بندی و با تمرین و تکرار باشه. مثلا در یادگیری یه زبون برنامه نویسی ، کسی که به یه زبون ، تسلط داره باید بیاد و بصورت بخش بندی شده ، مطالب رو قرار بده و در هر بخش ، با دادن تمرینات مختلف و پروژه های اجرایی ، سایر کاربر هارو به فعالیت ترغیب کنه.

• Like 8
لینک به دیدگاه

اوهوم ... میشه کلاس یادگیری HTML یا C++ یا هرچیزی داشته باشیم ...

بعد آخر هرهفته یه مسابقه بزاریم ... :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
به نظرم مشکلی که اینجا داره اینه که این تالار حالت ایستا به خودش گرفته و پویایی لازم رو نداره.

اکثر کاربرا ؛ فعالیت رو در قرار دادن مطالب بصورت یکجا و کلی خلاصه میکنن در صورتی که ابدا نباید اینطوری باشه . . .

مطالب باید بخش بندی و با تمرین و تکرار باشه. مثلا در یادگیری یه زبون برنامه نویسی ، کسی که به یه زبون ، تسلط داره باید بیاد و بصورت بخش بندی شده ، مطالب رو قرار بده و در هر بخش ، با دادن تمرینات مختلف و پروژه های اجرایی ، سایر کاربر هارو به فعالیت ترغیب کنه.

مرسی که اومدی حسینw72.gif

آخه میدونی...مثلا خود من! تخصصی تو هیچ زمین ای ندارم! پس نمیتونم بیام آموزش بذارم و پروژه انجام بدم ولی واقعا دوس دارم یه فعالیت گروهی این جا باشه که منم در کنارش خیلی چیزا یاد بگیرم...

• Like 6
لینک به دیدگاه
اوهوم ... میشه کلاس یادگیری HTML یا C++ یا هرچیزی داشته باشیم ...

بعد آخر هرهفته یه مسابقه بزاریم ... :w16:

البته اگه تعدادمون بیشتر از الان بشه...!:hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مرسی که اومدی حسینw72.gif

آخه میدونی...مثلا خود من! تخصصی تو هیچ زمین ای ندارم! پس نمیتونم بیام آموزش بذارم و پروژه انجام بدم ولی واقعا دوس دارم یه فعالیت گروهی این جا باشه که منم در کنارش خیلی چیزا یاد بگیرم...

ببین قرار نیست علامه ی دهر باشی . . . تخصص یه چیز ذاتی نیست . . . کم کم به همراه یادگیری بوجوود میاد.

وقتی تاپیکی راه اندازی میکنی و از پایه میخوای شروع کنی ، خودت همراه با آموزش ها ، یاد میگیری . . . پروژه هایی که قرار میدی ، علاوه بر سایر کاربرها ، خودتم رووش فکر میکنی .

هر چیز جدیدی یاد گرفتی رو به دیگران آموزش میدی و دیگران هم همین کار رو میکنن . . . بعد یه مدت میبینی خیلی نسبت به قبل ، پیشرفت کردی.

این تالار ، مهندس کامپیوتر کم نداره . فراخوان بزنی خیلیا ممکنه جمع شن و کمک کنن. شاید منتظر یه جرقه باشن!

• Like 7
لینک به دیدگاه

من اعلام وحود میکنم و به شدت شما رو تایید میکنم زهرا جان .

به نظر من این تالار مدیر میخاد . برای مدیریت، جدا از بار علمی شخص.

• Like 8
لینک به دیدگاه
البته اگه تعدادمون بیشتر از الان بشه...!:hanghead:

تعدادمون بیشتر میشه ... اگر شروع کنیم ...

بچه های کامپیوتر کم نیستن اینجا ... 6-7 نفری میشیم ... شایدم بیشتر ... :w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خیلی هم خوب ... :w16:

می تونیم از همکار مدیر که "ملیسا" جان باشه ، بخوایم همکاری کنه و ما هم باهاش همکاری کنیم ... کم کم یک آموزش رو شروع کنیم ...

چون واقعاً درست نیست، کسی رشتش کامپیوتر باشه ولی به خوبی با زبانی آشنا نباشه(متاسفانه من همشون یادم رفته)

با این کار هم می تونیم زبان برنامه نویسی یاد بگیریم ... هم با گذاشتن تمرین و مسابقه کمی تالار رو جلو ببریم ... :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ببین قرار نیست علامه ی دهر باشی . . . تخصص یه چیز ذاتی نیست . . . کم کم به همراه یادگیری بوجوود میاد.

وقتی تاپیکی راه اندازی میکنی و از پایه میخوای شروع کنی ، خودت همراه با آموزش ها ، یاد میگیری . . . پروژه هایی که قرار میدی ، علاوه بر سایر کاربرها ، خودتم رووش فکر میکنی .

هر چیز جدیدی یاد گرفتی رو به دیگران آموزش میدی و دیگران هم همین کار رو میکنن . . . بعد یه مدت میبینی خیلی نسبت به قبل ، پیشرفت کردی.

این تالار ، مهندس کامپیوتر کم نداره . فراخوان بزنی خیلیا ممکنه جمع شن و کمک کنن. شاید منتظر یه جرقه باشن!

حرفت درسته حسین ولی من یه تجربه ی آموزش ناموفق تو این تالار دارم! آموزش c زده بودم ولی احساس کردم هیچ چیز جدیدی به خودم و دیگران یاد نمیده ...همون چیزایی بود که هرکسی تو دانشگاه در حد مبتدی میدونه!پس دیگه ولش کردم...بعد هم اگر منی که چیز زیادی تو این زمینه نمیدونم شروع کننده ی این کار باشم اون وقت یکی بیاد ازم یه سوال بپرسه که ندونم که خیلی بد میشه!icon_pf%20%2834%29.gif

سلام معصومه جان

مرسی..البته ملیسا ی عزیز مدیر اینجا هست ولی ادمین هم یه اطلاعیه برای همکاری زده که امیدوارم هرچی زودتر کسایی که مایل هستن موافقت خودشونو به مدیر روابط عمومی اعلام کنن:

http://www.noandishaan.com/forums/announcement.php?f=1097

تعدادمون بیشتر میشه ... اگر شروع کنیم ...

بچه های کامپیوتر کم نیستن اینجا ... 6-7 نفری میشیم ... شایدم بیشتر ... :w16:

خیلی خوبه پرتو...خوب حالا چجوری شروع کنیم...؟!

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام معصومه جان

مرسی..البته ملیسا ی عزیز مدیر اینجا هست ولی ادمین هم یه اطلاعیه برای همکاری زده که امیدوارم هرچی زودتر کسایی که مایل هستن موافقت خودشونو به مدیر روابط عمومی اعلام کنن:

http://www.noandishaan.com/forums/announcement.php?f=1097

زهرا جون من منکر زحمتای ملیساا جون نیستم ، ولی اینجا یه کسی رو میخاد که وقت داشته باشه ، وقت بذاره .

مثل تالارای دیگه ، برنامه ریز میخاد .

• Like 6
لینک به دیدگاه
خیلی خوبه پرتو...خوب حالا چجوری شروع کنیم...؟!

خب ... چند تا کار میشه کرد ...

یا تو همین تالار میگردیم ... اگر آموزش خوب و کامل بود طبق اون کارمون رو پیش می بریم ...

اگر نبود ... از سایت های دیگه کمک می گیریم ... :JC_thinking:

من تجربه مدیریت ندارم ... بهتره ملیسا بیاد و راهنمایی کنه ...:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حرفت درسته حسین ولی من یه تجربه ی آموزش ناموفق تو این تالار دارم! آموزش c زده بودم ولی احساس کردم هیچ چیز جدیدی به خودم و دیگران یاد نمیده ...همون چیزایی بود که هرکسی تو دانشگاه در حد مبتدی میدونه!پس دیگه ولش کردم...بعد هم اگر منی که چیز زیادی تو این زمینه نمیدونم شروع کننده ی این کار باشم اون وقت یکی بیاد ازم یه سوال بپرسه که ندونم که خیلی بد میشه!icon_pf%20%2834%29.gif
خوب باید سعی کنی یاد بگیری . . . همین که تاپیک در مورد یه بحث بزنی ، دلیلی میشه بر اینکه بیشتر روو اون مبحث ، وقت بذاری . . . کتاب های مختلفی رو در رابطه با اون بخونی و . . .

ببین ، بحث سوال و پرسش ، با بحث آموزش ، فرق داره . . . سوالاتی که در رابطه با تاپیک های آموزش ، مطرح میشه ، در حد همون تاپیک و مرتبط با همون موضوع هست. بعد ، اینکه دلیلی نداره جواب هر سوالی رو بدونی . . . شما دارین تاپیک میزنین که نقاط ضعفتون رو در این موراد برطرف کنین پس نباید ترسی از این موضوع وجوود داشته باشه. ندونستن جواب یه سوال ، هیچ اشکالی نداره ...

مورد بعدی اینه که روش آموزش دادن باید جذاب باشه . . . با تصویر همراه باشه . . .نوع نگارش برای مخاطب ، جالب باشه . تا حد ممکن مرتب و بدون شاخ و برگ دادن نوشته بشه. البته ببخشید که اینو میگم ، ولی اون تاپیکی که زدی ، خیلی سیاه و سفید بود! ینی حتی زحمت عکس گرفتن از خروجی برنامه رو هم ندادی به خودت. طبیعیه که مخاطب کمی هم جذب میشه.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام .

من فک میکنم از آموزش مطالبی که جذاب تره شروع کنید خوب باشه مثل html یا وب .

کاکپیوتر بحثی هست که همه از همه رشته ها علاقه دارن و براشون کاربرد داره شروع بشه ادامه پیدا میکنه .اگه جدی شروع بشه:w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه
زهرا جون من منکر زحمتای ملیساا جون نیستم ، ولی اینجا یه کسی رو میخاد که وقت داشته باشه ، وقت بذاره .

مثل تالارای دیگه ، برنامه ریز میخاد .

خوب باید خود ملیسا هم باشه تا بشه درموردش حرف زد!:ws37:

خب ... چند تا کار میشه کرد ...

یا تو همین تالار میگردیم ... اگر آموزش خوب و کامل بود طبق اون کارمون رو پیش می بریم ...

اگر نبود ... از سایت های دیگه کمک می گیریم ... :JC_thinking:

من تجربه مدیریت ندارم ... بهتره ملیسا بیاد و راهنمایی کنه ...:w16:

آره کار خوبیه..البته اول ببینیم مثلا اگه میخوایم زبان هارو یاد بگیریم کدومشون مفیدتره و به دردمون میخوره!

تا اون جایی که من پرس و جو کردم از بین زبان های برنامه نویسی,ajax و asp.net و html و vb.net از بقیه بهترن... که بازم باید ببینیم کدومش با نیازهای ما بیشتر جور درمیاد؟!

باشه منتظر ملیسا جون میمونیم.

خوب باید سعی کنی یاد بگیری . . . همین که تاپیک در مورد یه بحث بزنی ، دلیلی میشه بر اینکه بیشتر روو اون مبحث ، وقت بذاری . . . کتاب های مختلفی رو در رابطه با اون بخونی و . . .

ببین ، بحث سوال و پرسش ، با بحث آموزش ، فرق داره . . . سوالاتی که در رابطه با تاپیک های آموزش ، مطرح میشه ، در حد همون تاپیک و مرتبط با همون موضوع هست. بعد ، اینکه دلیلی نداره جواب هر سوالی رو بدونی . . . شما دارین تاپیک میزنین که نقاط ضعفتون رو در این موراد برطرف کنین پس نباید ترسی از این موضوع وجوود داشته باشه. ندونستن جواب یه سوال ، هیچ اشکالی نداره ...

مورد بعدی اینه که روش آموزش دادن باید جذاب باشه . . . با تصویر همراه باشه . . .نوع نگارش برای مخاطب ، جالب باشه . تا حد ممکن مرتب و بدون شاخ و برگ دادن نوشته بشه. البته ببخشید که اینو میگم ، ولی اون تاپیکی که زدی ، خیلی سیاه و سفید بود! ینی حتی زحمت عکس گرفتن از خروجی برنامه رو هم ندادی به خودت. طبیعیه که مخاطب کمی هم جذب میشه.

مرسی از توصیه های خیلی خیلی خوبت حسینگ:) حتما روشون فکر میکنمwubpink.gif

بازم اگه پیشنهاد داری بهمون بگو مرسییییییییی:dancegirl2:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام .

من فک میکنم از آموزش مطالبی که جذاب تره شروع کنید خوب باشه مثل html یا وب .

کاکپیوتر بحثی هست که همه از همه رشته ها علاقه دارن و براشون کاربرد داره شروع بشه ادامه پیدا میکنه .اگه جدی شروع بشه:w16:

سلام سمندون مرسی از حضورت ;)

منظورت کامپیوتر هست دیگه؟:persiana__hahaha:

آره منم خیلی دوست دارم html یاد بگیرم...حالا منتظر میمونیم تا ببینیم چه تصمیمی میشه گرفت:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام سمندون مرسی از حضورت ;)

منظورت کامپیوتر هست دیگه؟:persiana__hahaha:

آره منم خیلی دوست دارم html یاد بگیرم...حالا منتظر میمونیم تا ببینیم چه تصمیمی میشه گرفت:w16:

:persiana__hahaha:ایششششششش

من هم یه سابت خوب برای HTML میشناسم هم خودم بلدم یه کم اگه شروع بشه خیلی هستن که بخوان یاد بگیرن و شروع کنن .:ws50:

باشه :shad:

• Like 4
لینک به دیدگاه

با مباحث وب به شدت موافقم.

باید برای پروژه پایانیم یاد بگیرم در نتیجه روی من حساب کنید .

html , javascript , ajax , asp , flash

در مورد دو تای اول کمکم میتوانم برسونم .

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...