رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های تهران و دیگر شهر ها( از کجا لباس می خرین)

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

:a030:من دو سالي هست كه از تهران خارج شدم و محل كارم در مازندران وساكن همين جا هستم و اينجا نسبت به تهران خيلي گروني وتمام خريد هامو ميام تهران هم تنوع جنس و كيفيت و قيمت مناسب خريد لباس رور بازار بزرگ وكيف كفش از باغ سپهسالار وخيابان جمهوري و ........و در ضمن من نظر شخصي خودمو دادم يك وقت بچه هاي خوب مازندران ناراحت نشن

كاملا موافقم , مازندران نسبت به تهران و شهرهاي ديگه خيلي گرون تره !

كار درستي ميكنيد:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مازندران از مشهد که گرون تر نیست:icon_pf (34):

من مازندرانيم و دانشجوي مشهد

مشهد در مقايسه با مازندران قيمتاش واقعا مناسب تره :ws37:من كه سعي ميكنم خريدامو اينجا ( مشهد ) بكنم :ws3:

لینک به دیدگاه
مازندران از مشهد که گرون تر نیست:icon_pf (34):

:ws52:يعني مشهد گرون تر از مازندرانه يعني ميگي خوشحال باشم خدا به داد اونهايي كه از قيمتهاي واقعي خبر ندارن برسه در ضمن فكر ميكنم تو شهرستانها نظارت كمتري باشه چون ديروز صبح تو تهران خيابون اول نيروي هوايي بودم براي خريد مانتو براي همسرم كه ديدم مامور تعزيرات وارد مغازه شد و تمام فاكتورها رو از مغازه دار خواست در ضمن ميگفت بايد تمام فاكتورها سر برگ دار باشه وچيزهاي ديگه كه خودشون ميدونستن و ميگفت بايد نسبت به خريد پانزده در صدتا بيست درصد اجازه كشيدن سود روي جنس دارن اگر نظارت روي جنسها در شهرستانها هم اين گونه باشه خيلي خوب ميشه البته كرايه روي جنس در شهرستانها را هم ميتوانند حساب كنند به اميد فردايي بهتر :ws44:

لینک به دیدگاه

زنجان همون یه چهارراه سعدی رو انگار داره که 90% جمعیت زنجان همیشه اونجا حیرون و ویرون میگردن! مغازه هاش هم دست گرون فروشا رو از پشت زنجیر کردن! من فقط از یه مغازه ی سعدی وسط خرید میکنم، اونم اسم نداره و فقط لباس زیر میفروشه، لامصب مد روزه همه ی لباسای زیرش، البته مردونه هاشااا! دخترونه رو هم که فقط تو پاساژ سبزه میدان دیدم چندتا که چرت بودن! نمیدونم لباس زیر دخترونه ی 2011 باید از کجا خرید؟ :ws52:

ساعت هم که باز همون سعدی وسط نبش خیابون 7تیر! در دوران نوجوانی یه ساعت خریدم که تا الان بهترین دوستم بوده، باهاش شونصد بار استخر رفتم، مسافرت رفتم، دوران تحصیل رو باهاش گذروندم، همیشه هم یار گرمابه ی من بوده ولی آب نرفته توش، چند بارم گم شده که به طرز معجزه آسایی باز پیدا شده!

بدلیجات هم زیاد اهلش نیستم ولی دنبال یکی از اون رینگای احساس میگردم (همونا که با دما رنگشون عوض میشه) ولی تو هیچ کدوم از اون بدل فروشیا اینا نبود!

کیف هم که همون غزال، البته فقط کیف پول کوشولو!

طلا هم که خوشگلاش تو همون پاساژ تهران هستن و مدل های سنتیش هم تو قیصریه!

لوازم آرایشی بهداشتی هم که گیلک نزدیک 4راه انقلاب خوبه باز!

کت و شلوار هم که به عمرم نخریدم و تاحالا نپوشیدم! به جاش 3 ماه یه بار شلوار جین خریدم که همش از قیصریه بوده، همون شلوارای قیصریه رو تو سعدی وسط 1.5 برابر قیمت میدن!

لوازم اسپرت اتومبیل هم که 100 متر از بلوار آزادی پایینتر، به طرف خیابون جمهوری خوبه!

خلاصه جونم براتون بگه که...

بقیشو باز یادم افتاد میگم!!! :ws3:

چطوری خوبی؟

نه دیگه همه مغازه های چهارراه سعدی گرون فروش نیست گفتم مغازه هایی گرون فروشن که یه مانکن دختر و یه مانکن پسر باهم تو ویترینشون هست

لباس زیر دخترونه چی کار داری ها:w00:تو رو راه دادن داخل مغازه های لباس زیر زنونه؟:ws52:

برا اینم بهاره هست تو سعدی وسط و بازم پاساژ ایران زمین (طبقه پایین)

و طبقه پایین پاساژ گلها و همون پاساژ سبزه میدون هست

لینک به دیدگاه

میلاد نور .تندیس. مرکز خریدهایه پاسداران. پاساژ قائم اگر پاساژ رضا خلوت باشه یه سری میزنم میدون محسنی گلسار... کلا هرجا چیزی واسه خرید یافت می‌شه:دی یه سر برید کیش‌ هرچی‌ بخواین هست اگه میخواین ارزون باشه قشم بهتره اگر قیمته واقعی‌ میخواین برید ترکیه یا چین:دی

لینک به دیدگاه

منم همه جارو ميگردم تا خريد كنم

معمولا يه جاهايي الكي گرونن (پول جاشونو ميگيرن)

بوستان

تيراژه

پاساژ رضا

هفت تير

باغ سپه سالار

...

:ws3: ديگه يادم نمياد

جديدن هم يه جاهاي خوب تو اون كوچه پس كوچه هاي بازار يافتم:ws2:

لینک به دیدگاه
اصفهان :

تقچی ... حصه ... قلعه سفید ... زینبیه ... سبزه میدون

:ws3:

ایول خوب معرفی کردی :ws28:

نامردی اگه خریداتو از اینجاها نکنی:ws28:

اصفهان: تقریبا همه جاشو میگردم.

اوسان،مجتمع پارک،انقلاب،دروازه شیراز،نظر......

اوسان رو نمیشناسم

لینک به دیدگاه

سپه سالار : کیف و کفش زنونه

بهارستان : کفش مردونه

زرتشت و مولوی (پاساژ روحی) : پارچه

فلسطین : عینک

7تیر : مانتو

ولیعصر : تقریبا همه چیز

پاسداران (پاساژ گلستان)

تجریش (تندیس . قائم )

میرداماد

برج آسمان و پاساژ ونک

سرخه بازار : جین زنونه (جردن )

میلاد نور (شهرک غرب)

پلاسکو (جمهوری)

پاساژ فردوسی (مردونه )

میدون محسنی

هفت حوض

فلکه دوم تهرانپارس (پاساژ پارسیان)

فلکه اول تهرانپارس (پاساژ سپید)

دنیای نور (بعد از میدان رسالت)

تیراژه (پونک)

مرکز خرید ایران زمین (ایران زمین )

......................

خیلی زیاده

بستگی داره دنبال چی با چه حدود قیمتی باشی

من به شخصه زیاد دنبال برند و مد نیستم

البته نمی شه از چرم ایتالیا و جین ترکیه چشم پوشی کرد

تنها چیزایی هم که برام برندشون مهمه یکی ساعته . عینک و لوازم آرایشی بهداشتی

لینک به دیدگاه
بچه ها من دنبال یه ساک جمع و جور با بند کوتاه برای حمل ظرف قورمه سبزی در مسافت طولانی ام!!:ws3:

دوماه دنبالشم هیچجا پیدا نکردم.

برو منوچهري بورس كيف و ساك :ws3:

لینک به دیدگاه
ایول خوب معرفی کردی :ws28:

نامردی اگه خریداتو از اینجاها نکنی:ws28:

اوسان رو نمیشناسم

از مجتمع پارک به طرف پل که بیای،میبینیش.من که لباسامو از اونجا میخرم

لینک به دیدگاه
من مازندرانيم و دانشجوي مشهد

مشهد در مقايسه با مازندران قيمتاش واقعا مناسب تره :ws37:من كه سعي ميكنم خريدامو اينجا ( مشهد ) بكنم :ws3:

من مازندران فقط مواد غذایی خریدم ولی مواد غذایی مشهد از مازندران گرون تر بود

تا الان گرونی تر از مشهد جایی ندیدم البته همه ی استان های ایران نرفتم اون جاهایی که رفتم مشهد از همه گرون تر بود

لینک به دیدگاه
رشت: مانتو هامو خیابون مطهری میخرم یا دنیز تو علم الهدی ،شلوار لی پاساژ پاسارگارد تو علم الهدی میخرم روسری یا شال جای مشخصی نداره:banel_smiley_4: وسایل ارایشم بخوام بخرم تو لاکانی میخرم عطرامم همونجا میخرم:icon_redface: لباس مجلسی اینا بخوام بخرم پاساژنگین اول امام خمینی میخرم:banel_smiley_4:

حاجی ابادم چند تا کفش وکیف فروشی هست قیمتاش خوبه

منم همونايي كه مينا گفت البته پاساژ نگين الان يه بيشتر زنونه شده تا دخترونه ولي وقت لباس مجلسي بخواي مجبوري يه سر بزني:banel_smiley_4:

فقط در مورد شال و روسري همه جا رو توصيه مي كنم بجز پله برقي :banel_smiley_4:

يه بار يه شال خريدم اونجا دو روز بعد همونو تو پاساژ سپيدرود نصف قيمت ديدم:banel_smiley_4:

:ws3:خوبه

منم از همون جاهایی که گفتی میخرم:ws3:

البته مانتوهای بلوچ گلسارم خصوصا تو این فصل که حراج میکنه خوبه

حالا اون روز تو بلوچ یه مانتورو زده بود 119000 تومان یه زنه مسن اومد خوند گیلکی گفت:آووووووووووو من فکر کردم19000 تومانه:ws28:

آخه مانتوی 19000 تمنی تو گلسار!!!!:ws3:گلسار فقط حراجش خوبه وگرنه همیشه پوست خر کنن ! یه مانتورو مفت نمی ارزه فلانقدر میفروشن

يه لحظه حواسش نبود كجاست:ws3:

يه سر ميزنم به بلوچ گلسار ببينم دنيا دست كيه:ws3:

:ws52:يعني مشهد گرون تر از مازندرانه يعني ميگي خوشحال باشم خدا به داد اونهايي كه از قيمتهاي واقعي خبر ندارن برسه در ضمن فكر ميكنم تو شهرستانها نظارت كمتري باشه چون ديروز صبح تو تهران خيابون اول نيروي هوايي بودم براي خريد مانتو براي همسرم كه ديدم مامور تعزيرات وارد مغازه شد و تمام فاكتورها رو از مغازه دار خواست در ضمن ميگفت بايد تمام فاكتورها سر برگ دار باشه وچيزهاي ديگه كه خودشون ميدونستن و ميگفت بايد نسبت به خريد پانزده در صدتا بيست درصد اجازه كشيدن سود روي جنس دارن اگر نظارت روي جنسها در شهرستانها هم اين گونه باشه خيلي خوب ميشه البته كرايه روي جنس در شهرستانها را هم ميتوانند حساب كنند به اميد فردايي بهتر :ws44:

نه گيلانم همين طوره

لینک به دیدگاه
منم میرم از دستفروشای انقلاب کتاب میخرم

,واسه انتشارات خواجه نصیرو خواستی بیا با کارت من بخر205 تخفیف میده اگه واسه انتشارات خودمون باشه

منم همونايي كه مينا گفت البته پاساژ نگين الان يه بيشتر زنونه شده تا دخترونه ولي وقت لباس مجلسي بخواي مجبوري يه سر بزني:banel_smiley_4:

فقط در مورد شال و روسري همه جا رو توصيه مي كنم بجز پله برقي :banel_smiley_4:

يه بار يه شال خريدم اونجا دو روز بعد همونو تو پاساژ سپيدرود نصف قيمت ديدم:banel_smiley_4:

يه لحظه حواسش نبود كجاست:ws3:

يه سر ميزنم به بلوچ گلسار ببينم دنيا دست كيه:ws3:

نه گيلانم همين طوره

گلسار نرو بابا:w00:

عروسک سر 102:w16:

راستی بچه ها سپید رود کفشاشو اون هفته حراج کرده بود بین ده تا 20 تومن منم یکی خریدم 8 تومن:ws3: (ده تومن بود مخشو خوردم :ws28:)

مازندران خیلی گرونتره مانتویی که رشت 30 تومنه اونجا 50 تومنه:icon_pf (34):منم یبار بازار ساری رفتم یه چوب کبریتم نخریدم:ws3: تهرانم یه جاهاییش از رشت بهتره و گرنه رشت قیمتاش خوبه جز کیف همه چی تو رشت نسبت به تهران ارزونتره:a030: دوستام پول دادن من واسشون از رشت پالتو خریدم :ws3:

لینک به دیدگاه

mina jojo

گلسار نرو بابا:w00:

چرا؟

عروسک سر 102:w16:

آهان:ws3:

راستی بچه ها سپید رود کفشاشو اون هفته حراج کرده بود بین ده تا 20 تومن منم یکی خریدم 8 تومن:ws3: (ده تومن بود مخشو خوردم :ws28:)

آفرين:ws3:

مازندران خیلی گرونتره مانتویی که رشت 30 تومنه اونجا 50 تومنه:icon_pf (34):منم یبار بازار ساری رفتم یه چوب کبریتم نخریدم:ws3: تهرانم یه جاهاییش از رشت بهتره و گرنه رشت قیمتاش خوبه جز کیف همه چی تو رشت نسبت به تهران ارزونتره:a030: دوستام پول دادن من واسشون از رشت پالتو خریدم

آره:w16:

لینک به دیدگاه

مانتو:راسپینا

لباس :الماس ، راسپینا ، بغل دست راسپینا ، تریکو ، برج آرین ....

شلوار:پاساژ الماس

کفش و کیف :بوفالو سفید و خواجه رشید

روسری:فرقی نمیکنه

-----------------------------------

من مشهد و شمال و بعضی شهرا رفتم بازار ،قیمتا خیلی مناسب بودن و هیچ کدوم تو گرونی به پای همدان نمیرسن ....حتی دوستامم که از شهرای دیگه ان اینو بهم میگن

لینک به دیدگاه
من مازندران فقط مواد غذایی خریدم ولی مواد غذایی مشهد از مازندران گرون تر بود

تا الان گرونی تر از مشهد جایی ندیدم البته همه ی استان های ایران نرفتم اون جاهایی که رفتم مشهد از همه گرون تر بود

شما از مغازه ای که فروشندش مرد باشه خرید میکنید؟؟!!!:ws52::ws52::ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...