رفتن به مطلب

ایا به حظور موجودات فضایی اعتقاد دارید؟؟

danielo

نظرتون در باره موجودات فضایی چیست؟؟  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرتون در باره موجودات فضایی چیست؟؟

ارسال های توصیه شده

البته شاید 1 ملیارد سال نوری دیگه وجود داشته باشند.ولی کسی نمیدونه.

منظور من این هست که شما داستان ufo یا داستان مزرعه ها عجیب غریب و حظور موجودات فضایی در زمین را در تا به حال قبول دارید یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

منظور من این هست که شما داستان ufo یا داستان مزرعه ها عجیب غریب و حظور موجودات فضایی در زمین را در تا به حال قبول دارید یا نه؟؟

:w58:یک میلیارد سال نوری؟؟

چیزی به نام انسان که وجود نخواهد داشت شاید همین ها باشند:w58:

لینک به دیدگاه

من اعتقاد دارم که هست چون همون یوفو ها و خیلی شواهد دیگه هست که دال بر بودنشون هست

حتی اومدن به زمینشون هم اثبات شده و جزو پروژه های سری امریکا بوده ........

از کسی شنیدم که حدود چند سال پیش یه خبر کوتاهی روی سایت های ناسا گذاشته شد ولی دقیقا چند ساعت بعدش تمامی اخبار از کل نت جمع آوری شد و حذف شد ...........

لینک به دیدگاه

الان که نشانه های حیات تو خیلی کرات دیگه به اثبات رسیده پس موجود فضایی هم دور از ذهن نیست البته قاعدتا به اون شکل که ما فکر می کنیم نیستن...

لینک به دیدگاه

نمیشه با قاطعیت نظر داد.

چون انسانها هنوز نتوانسته اند پا در کره مریخ بگذارند که در منظومه شمسی است،چه برسه سایر کهکشان ها.

ممکنه باشه ممکنه نباشه،اما اینکه به زمین بیایند،من اعتقادی ندارم در حال حاضز.

لینک به دیدگاه

هستن آقا..هستن..اگر میبینین نمیان طرف ما و خودشون رو نشون نمیدن برای اینه که ما براشون جالب نیستیم... یه مثال میزنم: چند نفر از آدم ها به زندگی مورچه ها علاقه دارن؟ چند نفر از این 6 میلیارد و خورده ای نفر روی زمین حاضرن 1 ساعت از وقتشون رو بذارن برن بالا سر یه لونه مورچه و تو زندگی اونا سرک بکشن؟؟

نسبت آدم های علاقه مند به زندگی مورچه ها و فضایی های علاقه مند به زندگی ما، یه اندازه است.

هر از چندگاهی میان برای رفع کنجکاوی نسلهای جدیدشون یه سری میزنن و یه مستند علمی-آموزشی تهیه میکنن و میرن :w16:

لینک به دیدگاه
هستن آقا..هستن..اگر میبینین نمیان طرف ما و خودشون رو نشون نمیدن برای اینه که ما براشون جالب نیستیم... یه مثال میزنم: چند نفر از آدم ها به زندگی مورچه ها علاقه دارن؟ چند نفر از این 6 میلیارد و خورده ای نفر روی زمین حاضرن 1 ساعت از وقتشون رو بذارن برن بالا سر یه لونه مورچه و تو زندگی اونا سرک بکشن؟؟

نسبت آدم های علاقه مند به زندگی مورچه ها و فضایی های علاقه مند به زندگی ما، یه اندازه است.

هر از چندگاهی میان برای رفع کنجکاوی نسلهای جدیدشون یه سری میزنن و یه مستند علمی-آموزشی تهیه میکنن و میرن :w16:

من به مورچه ها علاقه دارم....:ws3:

لینک به دیدگاه

ممکنه باشن چونما خبر فواصل خیلی دور از زمین رو نداریم شاید سیاره ای باشه که حیات توش وجود داشته باشه یه منظومه دیگه با یه خورشید دیگه و غیرش

یا اصلا منظور از موجود فضایی چی باشه؟

فقط یه موجود زنده؟میتونه یه نوع باکتری یا یه موجود فضایی میکروسکوپی باشه بی هوازی فتوسنتز کننده:ws37:

لینک به دیدگاه

بچه ها یک نظریه هست که من خیلی قبولش دارم.

به خاطر گسترده بودن و بزرگ بودن عالم احتمال اینکه موجوداتی در کره های دیگه وجود دارند بسیار زیاد هست.

ولی اون ها در فاصله بسیار دوری از ما قرار دارند.

به خاطر قوانین تغییر ناپذیری که در عالم وجود داره .مثل اینکه هرگز یک کوه تو یک تخم مرغ جا نمیشه.

یا بالاتر از سرعت نور امکان پذیر نیست . وخیلی از قوانین غیر قابل تغییر دیگه.

به خاطر همین و به همین دلیل هرگز امکان پذیر نیست که یک موجودی که بسیار بسیار هوشمند تر از ماست.

بتونه به سیاره ما برسه.به همون دلیلی که ما نمیتونیم به اونجا برسیم.

نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

بچه ها شما به این که جهان به شکل هذلولیه اعتقاد دارین؟

اگه این طور باشه انسان هیچوقت نمی تونه ازون طرف اطلاعاتی به دست بیاره...خیلی ترسناک میشه این جوری...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...