رفتن به مطلب

اینترنت ::: همین 128 کیلوبیت کافی است!

ارسال های توصیه شده

عصرایران - جعفر محمدی

166743_493.jpgپرسش: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قاعدتاً وکیل مردم هستند یا خیر؟

پاسخ: قاعدتاً بله.

پرسش: یک وکیل در برابر موکل خود چه وظیفه ای دارد؟

پاسخ: موظف است خواسته های موکل خود را عیناً انجام دهد.

پرسش: آیا درباره سرعت اینترنت خانگی، مردم خواهان افزایش سرعت اینترنت از 128 کیلوبیت فعلی به سرعت های بالاتر هستند؟

پاسخ: بله. اکثر مردم از اینکه مخابرات به خانه هایشان سرعتی بالاتر از 128 کیلوبیت نمی دهد، ناراضی اند.

پرسش: با این اوصاف اگر طرح افزایش سرعت اینترنت خانگی در مجلس بررسی شود، وکلای مردم در راستای خواسته مردم، آیا باید به این طرح رای مثبت دهند؟

پاسخ: حتما این گونه است.

پرسش: دیدی اشتباه کردی؟! این طرح در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شده و رای نیاورده است. یعنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشخیص داده اند موکلانشان که خواستار سرعت بالاتر اینترنت هستند، اشتباه می کنند و همین 128 کیلوبیت برایشان کافی است!

آدم واقعا می ماند چه بگوید؟! اگر نمایندگان مجلس، وکلای مردم هستند که باید خواسته های مردم را از دستگاه های حاکمیتی مانند مخابرات پیگیری کنند نه اینکه درست بر خلاف خواست اکثریت مردم رای دهند.

براستی کدام کاربر اینترنت در ایران است که با افزایش سرعت اینترنت مخالف باشد که نمایندگان مخالفت کرده اند؟

مجلسی ها به جای آنکه پیگیر حقوق مردم در خصوص مسایلی مانند کم فروشی ارائه دهندگان اینترنت، قطع و وصل ها و کندی های بی ضابطه و اعصاب خردکن و مشکلات زیرساخت باشند، رای می دهند که همین سرعت برای ملت کافی است و نکته جالب اینجاست که همین 128 کیلوبیت هم در اغلب موارد، غیرواقعی است و مردم برغم پرداخت پول برای 128 کیلوبیت عملا سرعت کمتری دریافت می کنند.

برای مقایسه سرعت اینترنت ایران با سایر کشورها، به ممالک پیشرفته مانند ژاپن و آلمان و استرالیا اشاره نمی کنیم. فقط به نمایندگان مجلس می گوییم کاری نکنید که مردم ایران در باب سرعت اینترنت هم حسرت کشورهایی مانند عراق و ترکیه و حاشیه خلیج فارس را بخورند!

نمایندگان مجلس ، وقت کردند با خود ، خدای خود و وجدان خود خلوتی کنند ؛ راه دوری نمی رود!

لینک به دیدگاه

نه بابا خوب رای دادن.همین 128 تا هم زیاده:mood (23)::mood (23):شاید فردا همینش هم قطع بشه.

حالا این طرح چیه؟اینجا که تا یک مگ هم به مشترک خانگی میدن؟

لینک به دیدگاه

اين 128 و 256 و ... خيلي باهم فرقي نداره!

يه بنده خدايي كه ريسلر شاتله مي گفت 128 و 256 و 512 حدودا يه چيزه...خيلي فرق نمي كنه

شركت فقط سرعت اسمي ميده!

من 512 گرفتم...ولي واقعا فرقي با 128 نداره!

لینک به دیدگاه

يه بنده خدايي كه ريسلر شاتله مي گفت 128 و 256 و 512 حدودا يه چيزه...خيلي فرق نمي كنه

شركت فقط سرعت اسمي ميده!

از اوون حرفا!!!! :w58::w58:

لینک به دیدگاه

پرسش: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قاعدتاً وکیل مردم هستند یا خیر؟

پاسخ: قاعدتاً بله.

به خدا این مسئله شما برهان خُلفه ، یعنی همون فرض اولیتون اشتباهه چه برسه به بقیه.

چطور میخواهین از دروغ به صداقت برسین؟

لینک به دیدگاه

شما ها هنوز بعد از این همه وقت متوجه نشدین که جزو عوام هستین ! وخیلی چیزارو تشخیص نمیدین و نمیفهمین!

و کسای دیگه مسائل مربوط به شما رو بهتر از خودتون میدونن و تشخیص میدن؟!!!

شما مهندسا که باید باهوش باشین....

لینک به دیدگاه
شما ها هنوز بعد از این همه وقت متوجه نشدین که جزو عوام هستین ! وخیلی چیزارو تشخیص نمیدین و نمیفهمین!

و کسای دیگه مسائل مربوط به شما رو بهتر از خودتون میدونن و تشخیص میدن؟!!!

شما مهندسا که باید باهوش باشین....

مردمو بیشتر رعیت میدونن تا عوام

لینک به دیدگاه

شركت فقط سرعت اسمي ميده!

منم الان 512 دارم ولي هيچ فرقي با 128 نداره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
الان حسين مياد دوباره ميگه از اون حرفا بود!

آخه يكشنبه رفتيم adsl مخابراتو بگيريم گفت مال ما 128 هس ولي هيچ فرقي با 512 شركتاي ديگه نداره:w16:

لینک به دیدگاه
الان حسين مياد دوباره ميگه از اون حرفا بود!

آخه يكشنبه رفتيم adsl مخابراتو بگيريم گفت مال ما 128 هس ولي هيچ فرقي با 512 شركتاي ديگه نداره:w16:

برای تبلیغ ، قعلا بعضی شرکتا ، محدودیت رو برمیدارن یا بعضا پهنای باند هارو بالا میبرن . . . فقط برای تبلیغ البته . ..

لینک به دیدگاه

من از خود مخابرات میگیرم

وقتی 128 گرفته بودم شبا با 60-70 دانلود میکردم در حالی که باید با 16 دانلود میکرد

الان 256 دارم هیچیم ازم نخواستن (کارت دانشجویی) ولی الان با 30-35 دانلود میکنه که باید با 32 بکنه

پس من با 128 بیشتر حال میکنم:putertired:

لینک به دیدگاه
برای تبلیغ ، قعلا بعضی شرکتا ، محدودیت رو برمیدارن یا بعضا پهنای باند هارو بالا میبرن . . . فقط برای تبلیغ البته . ..

شاتلم چون ديگه نيازي به تبليغ نداره كلا پهناي باندش محدوده و يكسان! :ws3:

لینک به دیدگاه
شاتلم چون ديگه نيازي به تبليغ نداره كلا پهناي باندش محدوده و يكسان! :ws3:

خب نیست!

من 2mb شاتل دارم الان . . . سرعت دانلودم 260 کیلوبایت بر ثانیه هست.

512 هم داشتم! سرعتش 70 بود دقیقا.

128 در آمل هم با 70 دانلود میکنه و فعلا باز هست.

کلا این حرف از اساس اشتباهه

لینک به دیدگاه
خب نیست!

من 2mb شاتل دارم الان . . . سرعت دانلودم 260 کیلوبایت بر ثانیه هست.

512 هم داشتم! سرعتش 70 بود دقیقا.

128 در آمل هم با 70 دانلود میکنه و فعلا باز هست.

کلا این حرف از اساس اشتباهه

خو آره...2mb سرعتش بهتره...منم احتمالا از دوره بعد اونو ميگيرم

ولي الان كه 512 دارم بيشتر وقتا سرعت دانلودم از 40بالاتر نميره

البته گاهيم ميزنه بالاي 100!!!!

داييم 128 داره و سرعت دانلودشم حدودا همينه...تا 60 كه هميشه ميرسه!

خب چه فرقي مي كنه باهم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...