رفتن به مطلب

بین 185 کشور-> 181 <- هستیم

shaden.

ارسال های توصیه شده

درود.... 40.gif

خب واقعا جای تبریک داره بین 185 کشور رتبه 181 رو کسب کرده ایم ...

یاد المپیک 4 ، 5 سال پیش افتادم که یه شناگر ایرانی بین 64 نفر شد نفر 63 که فرداش روزنامه تیتر زد :

خدا رو شکر غرق نشدیم ! 18.gif

صد البته در یک مورد اینترنت ایران رتبه 1 رو داره و اونهم ...

OoOoPsSsSs!!!!

مشترک گرامی

بنده قادر به ادامه گفته هام نخواهم بود ! 09.gif

ايران صد و هشتاد و يكمين كشور دنيا در سرعت اينترنت ؛

بورکینافاسو و اوگاندا هم از ما جلوترند!

اگر پرسیده شود که وجه اشتراک سرزمین کهن، نامدار و بزرگ ایران با کشور ذره بینی وانوآتو چیست؟ می توان به این پرسش عجیب این گونه پاسخ داد که این دو کشور، در قعر جدول سرعت اینترنت همسایه اند!

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ايران به لحاظ سرعت اينترنت در رده صدو هشتاد ويكم جهان قرار دارد.

در حالي كه سرعت اينترنت در دهه حاضر به عنوان يكي از شاخصه هايي ارزيابي ميزان توسعه يافتگي كشورهاي جهان قرار گرفته است ، ايران در ليست سرعت اينترنت در ميان 185 كشور جهان در رده 181 قرار دارد!

از ميان كشورهاي منطقه تنها لبنان است كه وضعيتي بدتر از ايران دارد و در رده 185 قرار دارد و وضعيت كشورهايي چون افغانستان ،اوگاندا و حتی بوركينافاسو در اين ليست در جايگاهي بالاتر از ايران قرار دارد.

چهار کشوری که وضع بدتری در این فهرست نسبت به ایران دارند ، عبارتند از "مجمع الجزایر وانوآتو ، کامرون ، بولیوی و لبنان" ؛ وانواتو کشوری ذره بینی و متشکل از چند جزیره کوچک در جنوب اقیانوس آرام است.

از این رو ، اگر پرسیده شود که وجه اشتراک سرزمین کهن ، نامدار و بزرگ ایران با وانوآتو چیست ؟ می توان به این پرسش عجیب این گونه پاسخ داد که این دو کشور ، در قعر جدول سرعت اینترنت با همدیگر همسایه هستند!

طبق آمار وب سايت " speedtest.com " وضعيت كشورهاي منطقه در مقام مقايسه با ايران به لحاظ "سرعت دانلود" در اينترنت به شرح زير است:

(رتبه بندی از آخر)

185- لبنان : 47 كيلو بايت بر ثانيه

181- ايران : 63

178- عراق : 77

176- يمن : 80

174- بوركينافاسو : 84

158- افغانستان : 120

156- مصر : 122

149- سوريه : 138

147- فلسطين : 149

143- هند : 152

137 - تاجيكستان : 162

132- پاكستان : 170

127 – ليبي : 181

126- اردن : 182

122- بحرين : 202

117- تونس : 210

108- ارمنستان : 234

89 - كويت : 321

79 – قطر : 371

77- عمان : 427

66- عربستان : 545

58- تركيه : 626

29- امارات : 1181

همچنين از نظر سرعت " آپلود " ايران با سرعت 20 كيلو بايت بر ثانيه از ميان 185 كشور جهان در رده 177 قرار دارد.

در اين ليست كره جنوبي با سرعت دانلود 3854 كيلوبايت بر ثانيه در رده اول جهان قرار دارد . پس از كره جنوبي به ترتيب ده نفر اول ليست كشورهاي ليتواني ، لتوني ، روماني ، جزاير آلاند (در درياي بالتيك ) ، هلند ، مولداوي ، سوئد ، ژاپن و پرتغال قرار دارند .

ايالات متحده آمريكا در اين ليست با سرعت دانلود 1029 كيلو بايت بر ثانيه در جايگاه سي و پنجم جهان قرار دارد.

ليست كامل كشورها به ترتيب سرعت دانلود اينترنت به شرح زير است :

7235d1298344552-%D8%A8%DB%8C%D9%86-185-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-181-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85-166826_574-jpg

لینک به دیدگاه

اونها دشمن ندارند،ما همه جا دشمن داریم،این دشمن دشمن که همش تاکید میشه الکی نیست.

دشمن خیلی بده،بترسید از دشمن و در مقابل دشمن و دشمن دشمن،هوشیار باشید.

اگه سرعت بره بالا،دشمن سوء استفاده میکنه و دشمن خوشحال میشه.

لینک به دیدگاه

آخه اوگاندا و گینه بیسائو دیگه چیند که از ما بالاترند !!!!!!

بابا اونجا مردمش لُختند و قورباغه و تمساح میخورند به خدا !!!!!!

واقعا قباحت داره.....

لینک به دیدگاه
در مورد قیمتم بگین....2vsj1nm.gifبا این سرعت چغد گرونه!:w00:

من آخرش نفهمیدم:ws52:اسمی 256 هستم.ولی چون share هستم اکثرا با 20 دانلود میکنم.بهترین موقعیت هم 30.میگن هر چی سرعتتون هست رو تقسیم بر 8 کنید ،میشه سرعت دانلود.ولی نمیفهمم این 8 از کجا اومده؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من آخرش نفهمیدم:ws52:اسمی 256 هستم.ولی چون share هستم اکثرا با 20 دانلود میکنم.بهترین موقعیت هم 30.میگن هر چی سرعتتون هست رو تقسیم بر 8 کنید ،میشه سرعت دانلود.ولی نمیفهمم این 8 از کجا اومده؟:banel_smiley_4:

256KB/s (کیلوبیت )

1Bit=8byte

256/8 = 32Kb/s

لینک به دیدگاه

8 ؛ تعداد سال های حکومت رئیس جمهور در ایران و ثبات تسلط بر مخابراته...

لینک به دیدگاه

اون شناگري كه رفته بود المپيك وقتي ديد استخرش عميقه لباسشو برداشت و برگشت.اگر صحبت سرعت اينترنت باشه مسله حل بود .كشور ما چيزي بنام امارهاي جهاني رو نمي شناسه وقبول ندارن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...