رفتن به مطلب

چرا ممنوع؟!!

jo0ojo0o

ارسال های توصیه شده

سلام

اولا بگم این تاپیک به هیچ عنوان سیاسی نیست :ws3:و قراره فقط یه گفتگوی آزاد،توی تالار گفتگوی آزاد باشه!

به نظر شما چرا بحث سیاسی ممنوعه؟

چرا اگه اینجا بحث سیاسی بکنیم ممکنه سایت چیلتر بشه؟؟؟؟

به نظرتون گفتگو در مورد مباحث روز کشورمون مهم تر از خیلی تاپیک هایی که زده می شه نیست؟:ws52:

یا مثلا چرا وقتی یه تاپیک درباره ی اوضاع یه کشور عربی زده می شه قفل نمی شه ولی اگه مربوط به اوضاع روز ایران باشه به احتمال 98% (چقدر دقیق:ws3:) حذف می شه؟؟؟

باز هم تاکید می کنم

این تاپیک به هیچ عنوان سیاسی نیست

لطفا قفل نفرمایید:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

در حال حاضر تو کشور چیزی به میل و نظر ما نیست .شرایط اینه فعلا .

ما هم برای اینکه بتونیم این سایت رو داشته باشیم و این همه زحمت از بین نره باید این مساله رو رعایت کنیم :w16:

لینک به دیدگاه
در حال حاضر تو کشور چیزی به میل و نظر ما نیست .شرایط اینه فعلا .

ما هم برای اینکه بتونیم این سایت رو داشته باشیم و این همه زحمت از بین نره باید این مساله رو رعایت کنیم :w16:

خب عزیزم بحث منم همیهنه که چرا باید تو یه کشور بسیار آزاد یه گفتگو باعث بسته شدن یه سایت بشه؟!:ws52:

لینک به دیدگاه

به نظرت الله تبارک و تعالی به آزادی بیان معتقد بود که حالا نمایندگان او بر روی زمین معتقد باشن؟

به شیطان گفت سجده کن،طرف گفت نه، به این دلیل نمیکنم.

پس بهش گفتند گُم شو.........

.

.

.

.

قرار نیست در سرزمین هایی با هدایت آسمانی برای کسی دلیلی آورده بشه.

لینک به دیدگاه

حالا بازم خوش به حالتون شماها هرکدوم برای خودتون تالار دارین،میتونین تو اونا فعالیت و گفتگو کنین.

منه بیچاره چیکار کنم که مثل آواره ها باید بگردم تو این تالارا تا یه چیزی مربوط به خودم پیدا کنم!!!

دیگه کم کم حوصلم داره سر میره!!

......!!

..........!!!

...............!!!!!

لینک به دیدگاه
حالا بازم خوش به حالتون شماها هرکدوم برای خودتون تالار دارین،میتونین تو اونا فعالیت و گفتگو کنین.

منه بیچاره چیکار کنم که مثل آواره ها باید بگردم تو این تالارا تا یه چیزی مربوط به خودم پیدا کنم!!!

......!!

..........!!!

...............!!!!!

هر که طاووس خواهد،جور هندوستان کشد......

اگر از آب ، کره گرفتین هنر است..... :a030:

لینک به دیدگاه
سلام

اولا بگم این تاپیک به هیچ عنوان سیاسی نیست :ws3:و قراره فقط یه گفتگوی آزاد،توی تالار گفتگوی آزاد باشه!

به نظر شما چرا بحث سیاسی ممنوعه؟

چرا اگه اینجا بحث سیاسی بکنیم ممکنه سایت چیلتر بشه؟؟؟؟

به نظرتون گفتگو در مورد مباحث روز کشورمون مهم تر از خیلی تاپیک هایی که زده می شه نیست؟:ws52:

یا مثلا چرا وقتی یه تاپیک درباره ی اوضاع یه کشور عربی زده می شه قفل نمی شه ولی اگه مربوط به اوضاع روز ایران باشه به احتمال 98% (چقدر دقیق:ws3:) حذف می شه؟؟؟

باز هم تاکید می کنم

این تاپیک به هیچ عنوان سیاسی نیست

لطفا قفل نفرمایید:banel_smiley_4:

به همون دلیل که سایت تمامی خبرگزاری ها چیلتره

کانالهای خبری ماهپاره قدغن و چارازیته

شما فقط باید به رسانه ضرغامی گوش بدی و هرچی گفت باور بکنی مبادا اطلاعات مسموم غربی به خوردت بدن:ws52: تو که نمیفهمی ، نمیشه که حرف جفتشونو گوش بدی خودت تصمیم بگیری کدوم درست میگه:ws52:

ضمنا در لیبی هم دیکتاتورشون با ایچاد محدودیت مانع ارسال تصاویر به دنیا میشه (بیست و 30) :ws52:

لینک به دیدگاه

......!!

..........!!!

...............!!!!!

:ws28:

تا حالا بهش فکر نکرده بودم :ws28:

جداً برادر چه انگیزه ای داری از خوندن این رشته؟ اگه واقعا به سیاست علاقه مندی باید آخوندی میخوندی:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28:

تا حالا بهش فکر نکرده بودم :ws28:

جداً برادر چه انگیزه ای داری از خوندن این رشته؟ اگه واقعا به سیاست علاقه مندی باید آخوندی میخوندی:ws3:

:banel_smiley_4:دستت درد نکنه دیگه؟!

البته اگه آخوندم میشدم بد نبود .

لینک به دیدگاه
هر که طاووس خواهد،جور هندوستان کشد......

اگر از آب ، کره گرفتین هنر است..... :a030:

خودم که نمیتونم از آب کره بگیرم ،ولی میترسم آخرش منو ببرن یه جائی و نشونم بدن که یه من ماست چقدر کره داره...:ws52:

لینک به دیدگاه
خودم که نمیتونم از آب کره بگیرم ،ولی میترسم آخرش منو ببرن یه جائی و نشونم بدن که یه من ماست چقدر کره داره...:ws52:

نترس بابا....

اینها با چیزهای نرم مثل ماست و کره و..... کاری ندارند.

بیشتر تو فاز چیزهای سخت هستند.... :ws44:

لینک به دیدگاه

مرسي از نظراتتون

اين جور که پيداست همگي موافقيد که بايد سکوت کرد و نميشه جلوي اين کار رو گرفت!!!!!!

واقعا چرا؟؟؟

اکثر کسايي که اينجان قشر تحصيل کرده ي جامعه هستن،چرا نمي تونيم جلوي همچين حرف زوري بايستيم؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز شما ظاهرا متن اول که موقع ثبت نام و باید امضاء (تیک) میکردید و نخوندید شما با قبول این شرط اومدید و فعالیت میکنید پس الان نباید هیچ گله ای داشته باشید طبق امضایی که زیر این قوانیین کردید

قانون شماره 18) لطفاْ در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست خودداری نمایید كه در اين صورت، مطلب مورد نظر حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسي كاربر براي هميشه به انجمن قطع خواهد شد.

هیچ جای گله ای نیست:a030:

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای):

ب) محتوای علیه مقدسات اسلامی

1. محتوای الحادی ومخالف موازین اسلامی(بند1ماده6 ق.م)

2. اهانت به دین مبین اسلام ومقدسات آن (بند 7 ماده6 ق.م وماده 513 ق. م.ا)

3. اهانت به هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره(س)( ماده 513 ق. م.ا)

4. تبلیغ به نفع حزب گروه یا فرقه منحرف ومخالف اسلام(بند9 ماده6 ق.م)

5. نقل مطالب از نشریات ورساناها واحزاب وگروههای داخلی وخارجی منحرف ومخالف اسلام به نحوی كه تبلیغ ازآنها باشد . (بند9 ماده6 ق.م)

6. اهانت به امام خمینی(ره) وتحریف آثار ایشان (ماده514 ق .م.ا)

7. اهانت به مقام معظم رهبری( امام خامنه ای) وسایرمراجع مسلم تقلید(بند 7 ماده6 ق.م)

من فقط قوانین مربوط به مطالب سیاسی و گذاشتم

اگر دوست دارید کامل بذارم

لینک به دیدگاه
مرسي از نظراتتون

اين جور که پيداست همگي موافقيد که بايد سکوت کرد و نميشه جلوي اين کار رو گرفت!!!!!!

واقعا چرا؟؟؟

اکثر کسايي که اينجان قشر تحصيل کرده ي جامعه هستن،چرا نمي تونيم جلوي همچين حرف زوري بايستيم؟؟:banel_smiley_4:

دوست عزیز چرا نشر اکاذیب میکنید؟!!!

کی گفته باید سکوت کنی؟!!!

شما بیاین و تا فردا صبح به امریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و ایتالیا،بلژیک وسوئیس و یونان و سوئد و نروژ ونیوزلند و استرالیا و.....،بدو بیراه بگین؟!

نه تنها کسی کاریتون نداره بلکه کرامتتون هم میره بالا!!!

شما بیاین و تا صبح به اسرائیل فحش بدین . اگه اتفاقی افتاد.تازه یهو دیدین پس فردا یه کاره ای هم شدین؟!!

پس چرا این همه آزادیو نادیده میگیرین؟!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...