رفتن به مطلب

نظرتون در مورد کشتن ادمهای بسیار ناتوان چیست؟؟

danielo

با توجه به متن موافق مرگ این افراد هستید یا نه؟  

30 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با توجه به متن موافق مرگ این افراد هستید یا نه؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به شدت مخالفم...با گرفتن زندگي از هر موجود زنده اي با هر بهانه اي مخالفم.

یعنی اسبی که زخمی شده و هیچ معالجه ای برایش نیست.

این اسب شاید تا 1 روز همونجا بمونه و اینقدر درد و زجر بکشه که نمیره.

شما هنوز هم با کشتنش مخالفت میکنی؟؟

لینک به دیدگاه

یعنی اسبی که زخمی شده و هیچ معالجه ای برایش نیست.

این اسب شاید تا 1 روز همونجا بمونه و اینقدر درد و زجر بکشه که نمیره.

شما هنوز هم با کشتنش مخالفت میکنی؟؟

ببين داني جان...اين روحيه منه....اصلا" مرگ رو دوست ندارم و هيچوقت دوست ندارم مسبب مرگ موجودي باشم.چه يك برگ درخت باشه...چه علف هرز يا هر موجود زنده ديگه اي...از نظر من زندگي براي هر موجود ديگه اي ارزشش خيلي بالاتر از اينه كه من بخوام در باره گرفتنش نظر بدم.سوال تو يه مدت تو ذهنم بود...جوابي براي اون پيدا نكردم.واقعا" نميتونم خودم رو قانع كنم.

شايد بهتر باشه بگم دوست ندارم هيچوقت تو موقعيتي قرار بگيرم كه درباره مرگ يا زندگي موجودي تصميم بگيرم.

لینک به دیدگاه

ب نظر من بعضیاشون ک واقعا خودشونو اطرافیانشون دارن عذاب میکشن بمیرن راحت ترن

یکی از دوستای مامانم ی دختره 22 ساله داره ک از بدو تولد هم کور بود هم کر و لال ... وضعیت جشمانیشم رشد زیادی نداشته .... پدرومادرش دیدن اینجویه میخواستن ببرنش خانه معلولان ( اسمش چی بید ؟ :ws3: ) مادر بزرگش گفت من نگهش میدارم ... تاحالا از خونه ب جز وقتای اضطراری بیرون نبردنش ب همه میگن بچه ندارن اصلا ! من ک از بچگیم اینارو میشناسم تازه 1-2 ساله فهمیدم بچه دارن و اینجوریه

ولی بعضی از معلولارم میبینیم با اینکه دست یا پا ندارن خیلی بهتر از ما دارن از زندگی استفاده میکنن .. یکی بدون دست میتونه زندگی کنه ولی بدون قدرت تکلم و شنوایی و بینایی واقعا هیچ چیزی از زندگی نمیفهمه این بشر :ws44:

لینک به دیدگاه
ببین عزیز من.طرف داره زجر میکشه.

خود شخص هم درجه اول میتونه تصمیم گیری کنه.غیر از اینه؟؟

اگر هم بخاطر دلایلی توانایی تصمیم گیری نداشت.مثلا کسی که حافظه کوتاه مدت داره.میتونند چند تا دکتر وپزشک اظهار نظر کنند که صلاحیت ان را دارند

منم موافق که چنین افرادی از زندگی راحت بشن....ادمای سالم هم اکثرا زندگی نمیکنن و فقط یه نفسی میکشن...بعد اونا این همه عذاب بکشن که چی؟؟؟؟؟

اگه یه ادمی خدایی نکرده دچار معلولیتی بشه که باز بتونه زندگی بکنه و خیلی صدمه نبینه نباید بمیره...در غیر این صورت برای همه بهتره که دیگه نباشه

يادمه توي بعضي كشورها يه قانوني بود (mercy killing) كه اگه فردي طبق نظر پزشكها اميدي به زنده بودنش وجود نداشت با رضايت خودش واسه اينكه كمتر عذاب بكشه زودتر خلاصش ميكردن

ولي من مخالف اين كار هستم چون هيچ كس از فردا خبر نداره هميشه بايد اميدوار زندگي كرد

میلیونها ادما اومدن و رفتن و به امید پوچ و واهی فقط زنده موندن که چی بشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من گزينه بله رو انتخاب كردم اما راستش برخلاف ميليم بود

نميدونم خدا نيستم كه مرگ افراد دستم باشه اگر كسي مهر مادري داشته باشه كمتر راضي ميشه حتي بچه ناقصشو بكشن

لینک به دیدگاه
اون ادم خودخواه دوست داره .

یعنی یک موجود به خاطر خودخواهی والدین انها باید تا اخر عمرش زجر بکشه؟؟

شما میگی خودخواهی ، اما امید ادمو زنده نگه میداره:banel_smiley_4:

زبونم لال اگه این اتفاق برا تو بیافته ترجیح میدی اون عزیز به ارامش برسه نه اینکه روتخت باشه و زجر بکشه

ببین من یه پسر دایی دارم میخواست بدنیا بیاد دکتر گفت ایم معلوله برید سقط کنید زنداییم دلش نیومد نگهش داشت نه تنها اون بچه سالمه که رتبه 228 کنکوزم شد الان داره پزشکی میخونه

مادر منم گفتن 24 ساعت بعد میمره اما نمرد با اینکه دشات زجر میکشید خودشم میگفت منو بکشیبد نذارید درد بکشم اما ما صبوری کردیم الان سالمه سالمه:banel_smiley_4:

فرصت زندگی یبار بهمه داده میشه چیزی نیست که بشه راحت ازش گذشت:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ببین من یه پسر دایی دارم میخواست بدنیا بیاد دکتر گفت ایم معلوله برید سقط کنید زنداییم دلش نیومد نگهش داشت نه تنها اون بچه سالمه که رتبه 228 کنکوزم شد الان داره پزشکی میخونه

مادر منم گفتن 24 ساعت بعد میمره اما نمرد با اینکه دشات زجر میکشید خودشم میگفت منو بکشیبد نذارید درد بکشم اما ما صبوری کردیم الان سالمه سالمه:banel_smiley_4:

:w16:

لینک به دیدگاه

من موافقم ...

ولی در صورتی که همون اول تولدش باشه چون وقتی بزرگ میشه دردش هم برای خودش بیشتر هم اطرافیان ...

و هر چه قدرم دیر بشه بیشتر برای کشور ضرر اقتصادی داره ...

ولی اگه به هر شکلی به بلوغ یا 10 سالگی و اینا رسید نه ... به نظرم کار انسانییی نیست ...

لینک به دیدگاه
ب نظر من بعضیاشون ک واقعا خودشونو اطرافیانشون دارن عذاب میکشن بمیرن راحت ترن

یکی از دوستای مامانم ی دختره 22 ساله داره ک از بدو تولد هم کور بود هم کر و لال ... وضعیت جشمانیشم رشد زیادی نداشته .... پدرومادرش دیدن اینجویه میخواستن ببرنش خانه معلولان ( اسمش چی بید ؟ :ws3: ) مادر بزرگش گفت من نگهش میدارم ... تاحالا از خونه ب جز وقتای اضطراری بیرون نبردنش ب همه میگن بچه ندارن اصلا ! من ک از بچگیم اینارو میشناسم تازه 1-2 ساله فهمیدم بچه دارن و اینجوریه

ولی بعضی از معلولارم میبینیم با اینکه دست یا پا ندارن خیلی بهتر از ما دارن از زندگی استفاده میکنن .. یکی بدون دست میتونه زندگی کنه ولی بدون قدرت تکلم و شنوایی و بینایی واقعا هیچ چیزی از زندگی نمیفهمه این بشر :ws44:

من هم همین را میگم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اتفاقا زن دایی شما جنایت فرمودند.معمولا اکثر وقتی پزشک تشخیص میده درست در میاد.

یعنی فقط 10 درصد امکانش بود که این اتفاق نیوفته.

اگر بچه معلول بود چی؟؟؟

یعنی ایشون حاظر شدند یک بچه معلول به دنیا بیاد و این ریسک را کردند..

ببین من اگر یک قانون گذار بودم.20 سال زندان برای کسی که اینکار را کنه میزاشتم

چه حالا شانسش میگرفتم و بچه نرمال به دنیا میومد و چه شانسش نمیگرفت

اتفاقا همون فامیل من که در پست اول اوردم.دکتر بهش گفتم که چند درصد شانس سالم بودند هست.گفتش راهایی برای جلوگیریش هست..

اون ها به همون درصد کم و چند تا درمان بسنده کردند که این دختر به دنیا اومد

لینک به دیدگاه
من موافقم ...

ولی در صورتی که همون اول تولدش باشه چون وقتی بزرگ میشه دردش هم برای خودش بیشتر هم اطرافیان ...

و هر چه قدرم دیر بشه بیشتر برای کشور ضرر اقتصادی داره ...

ولی اگه به هر شکلی به بلوغ یا 10 سالگی و اینا رسید نه ... به نظرم کار انسانییی نیست ...

اتفاقا شرایط در سن بلوغ بدتره.مخصوصا کسانی که عقل دارند .واقعا سخته برایشون.

یعنی فکر کنید شما به بلوغ جنسی برسید. ولی اندازه یک بچه 1 ساله باشید.

در درجه اول بهتر هست .ولی به نظر من هیچ وقت دیر نیست.

لینک به دیدگاه

میلیونها ادما اومدن و رفتن و به امید پوچ و واهی فقط زنده موندن که چی بشه؟؟؟؟؟

يه جا خوندم (دقيق يادم نيس) از هر چندين ميليون اسپــرم فقط يكي شانس تبديل شدن به انسان رو داره حالا كه اين شانس به كسي رسيده بايد ازش استفاده كنه حتي اگه 1 ثانيه اميد به زنده بودنش وجود داشته باشه يا فقط يه عضو سالم توي بدنش وجود داشته باشه...شايد اونم يكي مثه استیون هاوکینگ شد ! :ws51:

البته منم موافقم اگه معلوليت قبل از بدنيا اومدن تشخيص داده شد سقط انجام بگيره

لینک به دیدگاه

داستان اون مردی رو شنیدید که چندین سال در ذهن خودش زندانی بود؟

اگه اشتباه نکنم این آقا چندین سال در کما بود ، در واقع همه فکر میکردن تو کماست ، اما اون هم میشنیده ، هم فکر میکرده ، هم میخوابیده ، هم گریه میکرده ، هم فریاد کمک میکشیده . اما تو ذهن خودش محبوس بوده ، قدرت حرکتیشو به کل از دست داده بوده

فکرشو بکنید چندین سال ،اگه اشتباه نکنم عددی نزدیک به 20 سال بود

الان هم با کمک پیشرفت علم و فقط با جزئی ترین حرکات انگشتاش میتونه با بیرون ارتباط برقرار بکنه

به نظرتون زندگیه زجر آور تر از این ممکنه؟؟

ولی اون گفته هرگز امید خودش رو از دست نداده

لینک به دیدگاه

من تنها در صورتی که قبل از تولد معلولیت ذهنی تشخیص داده بشه اونم در حدی که نتونه از زندگیش لذت ببره که غالبن میبرن موافقم

کسی که ذهن سالم داره حتی اگه از ریشه مغز معلول باشه یا هر جور معلولیت جسمیی داشته باشه کسی حق نداره از بین ببرتش

اینجور افراد باید بهترین زندگی ها رو داشته باشن ، باید همیشه از زندگی لذت ببرن حتی به قیمت عذاب کشیدن آدم های سالم

لینک به دیدگاه
اتفاقا زن دایی شما جنایت فرمودند.معمولا اکثر وقتی پزشک تشخیص میده درست در میاد.

یعنی فقط 10 درصد امکانش بود که این اتفاق نیوفته.

اگر بچه معلول بود چی؟؟؟

یعنی ایشون حاظر شدند یک بچه معلول به دنیا بیاد و این ریسک را کردند..

ببین من اگر یک قانون گذار بودم.20 سال زندان برای کسی که اینکار را کنه میزاشتم

چه حالا شانسش میگرفتم و بچه نرمال به دنیا میومد و چه شانسش نمیگرفت

اتفاقا همون فامیل من که در پست اول اوردم.دکتر بهش گفتم که چند درصد شانس سالم بودند هست.گفتش راهایی برای جلوگیریش هست..

اون ها به همون درصد کم و چند تا درمان بسنده کردند که این دختر به دنیا اومد

بستگی به نگات درباره ی انسان و زندگی داره

اگه به انسان به چشم یه موجود ارمانی نگاه کنی هیچ وقت اینو نمیگفتی:a030: بعدش ازمایش ژنتیک گذاشتن واسه همین موقع ها:banel_smiley_4:

:icon_redface:حاضر:icon_redface:

لینک به دیدگاه

اخه همین ها که میگم.بهشون گفته شدن 20 درصد امکان داره بچتون ناقص به دنیا بیاد.

این ها این ریسک را کردند.

اخه تو ازدواج فامیلی خیلی موقع ها قابل پیشبینی نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...