رفتن به مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

ارسال های توصیه شده

آره اتفاقا زیادی هم درس میخونن

مقامهایی هم که دانشگاه داره میاره نشون دهنده کلی بچه درسخون توشه

بعلاوه اینکه نسبت به خیلی از دانشگاه آزادایی هم که دوستان دیگمون میرن استادای سخت گیر تری داره :banel_smiley_4:

تایید میشه به شدت:ws44:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 136
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من همیشه از جلوش رد میشم

چند باری داخلش اومدم حالا جدا از تمیزی فضاش مدیریت خوبی داره

دکتر موسی خانی از نظر مدیریت حرف نداره :icon_gol:

تایید میشه به شدت:ws44:

:w58:

سارا توهم مگه اینجایی؟

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها:icon_gol:

میگم کسی خبر داره ته تهش چقدوام میدن واس شهریه ؟

تا اونجا که من میدونم چیزی حدود 1 تومن از طرف وزارت علوم وام داده میشه که بازپرداختش پس از پایان تحصیلات با اقساط کم هست

لینک به دیدگاه

رو وام وزارت علوم اصلا حساب نکن! چون تو این دانشگاه همش خرج دانشگاه میشه و به دانشجو نمیدن! چندسال یه بار با کلی محدودیت به تعدادی میدن

خود وامی که وزارت علوم اختصاص داده انگار اینطوریه:

وام شهریه دانشجويان مؤسسات آموزش عالي غير دولتي ـ غيرانتفاعي

image001.gif

* دوره کارشناسی آنها 10 نیمسال می باشد.

سقف وام شهریه برای دانشجویان ممتاز و نمونه 50 % بیشتر از مبالغ مندرج در جدول می باشد.

تذکر :

v وام شهریه دانشجویان به حسابي كه مؤسسه آموزش عالی اعلام مي نمايد برای تأمين بخشي از شهريه آنها واريز مي‌گردد.

v مقدار وام شهريه از حداكثر سقف شهريه مصوب مؤسسه آموزش عالي بیشتر نخواهد بود.

v برای دانشجویان نیمسال آخر ، اخذحداقل نصف واحدهای لازم ( طبق مقررات آموزشی ) مورد نیاز است .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ولی مثلا من تو این دوسال و نیمی که اینجا بودم تازه ترم پیش این وام رو اطلاع رسانی کردن که گفتن ترم اخریا نمیتونن بگیرن!! که خب بازم شامل حال ما نشد!

لینک اطلاعیه اش اینجاست میتونی ببینی:

اینجا فقط رو تقسیط شهریه و وام خود صندوق رفاه میتونی حساب کنی که اونم کلی محدودیت داره و مزایای وام وزارت علومو نداره و درطول تحصیلت خورد خورد ازت میگیرن!

لینک به دیدگاه
رو وام وزارت علوم اصلا حساب نکن! چون تو این دانشگاه همش خرج دانشگاه میشه و به دانشجو نمیدن! چندسال یه بار با کلی محدودیت به تعدادی میدن

خود وامی که وزارت علوم اختصاص داده انگار اینطوریه:

ولی مثلا من تو این دوسال و نیمی که اینجا بودم تازه ترم پیش این وام رو اطلاع رسانی کردن که گفتن ترم اخریا نمیتونن بگیرن!! که خب بازم شامل حال ما نشد!

لینک اطلاعیه اش اینجاست میتونی ببینی:

اینجا فقط رو تقسیط شهریه و وام خود صندوق رفاه میتونی حساب کنی که اونم کلی محدودیت داره و مزایای وام وزارت علومو نداره و درطول تحصیلت خورد خورد ازت میگیرن!

نه اتفاقا خیلی از هم ورودیهای ما الان این وام تو حسابشونه برای ترم بعد. به راحتی گرفتن

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...