رفتن به مطلب

اینجا تهران است...

M!Zare

ارسال های توصیه شده

فقط میتونم بگم متاسفم که یه دختر این تاپیک رو زده..همین

:ws52::ws52::ws52:

خب من این رو در جایی خوندم میخواستم بدونم نظر بقیه چیه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به جای پاک کردن مسئله،فکر کنید راه حل پیدا کنید!!!!متن واقعا بی ارزشی یود..حیف وقتم که خوندمش!!!!!

تهران یا کالیفرنیا یا پاریس یا واشنگتن یا تورنتو...برید ببینید بقیه مردم دنیا مشکلاتشون و چطوری حل میکنن...توی مونترال خانوما بی سواد و بی کار و خونه نشین اند؟!اقایون کارگر و فاسدن؟!؟!؟!واقعا این احساس میکنم جهان سومی بودن با گوشت و پوست و استخونمون عجین شده..دست خودمون نیست!!!!!!!!

خيلي بد حرف ميزني

همون اولش كه ديدي متن خوبي نيست نميخونديش و زحمت تايپ هم به خودت نميدادي

اگر جهان سومي هستيم چون يه افرادي مثل تو هستند كه براي افكار ديگران ارزش قايل نيستند و همه روپايين ميدونند الا خودشون رو توي هر جامعه اي افراد بايد نظراتشون رو بيان كنند حتي اگر به قول شما جهان سومي باشند

لینک به دیدگاه

...توی مونترال خانوما بی سواد و بی کار و خونه نشین اند؟

ندا جون اونايي كه نميرن بيرون و خونه داريشونو مي كنن همشون بي سوادن؟

ميتونم بگم الان كمتر از 10% زناي خونه دار بي سوادن!

دورو برياي خودمو دارم مي بينم...

مدرك فوق ليسانس معماري از علم و صنعت...ليسانس روانشناسي از تهران...فوق ليسانس رياضي از امير كبير...

همشونم خونه دارن!

ترجيح دادن به زندگي و بچه هاشون برسن تا اينكه بن بيرون و هم خودشونو داغون كنن هم بچه هاشون!

لینک به دیدگاه

خانوم

آقا............

.

.

.

یه کمک..............

من نفس میخوام دارید؟؟

من یه پسرم.....من یه مردم

من یه دخترم...من یه خانوومم

من یه انسانم....انسان؟؟؟؟؟؟؟:w58:

بهترین کار دنیا رو داشته باشم بهترین پول رو در بیارم ولی وقتی نفهمم حقم چیه به چه دردم میخوره...خدااا

جـــــــــــــــــــــــــــــــونیــــــــــــــــــــــــــــــــم داره تموم میشه...

لینک به دیدگاه
خانوم

آقا............

.

.

.

یه کمک..............

من نفس میخوام دارید؟؟

بهترین کار دنیا رو داشته باشم بهترین پول رو در بیارم ولی وقتی نفهمم حقم چیه به چه دردم میخوره...خدااا

جـــــــــــــــــــــــــــــــونیــــــــــــــــــــــــــــــــم داره تموم میشه...

این رو که من مدت ها پیش فهمیده بودم.جوانیم گذشت و هیچ ندانستم:ws37:

لینک به دیدگاه

مشکل ما اینه که با همه چی احساساتی برخورد می کنیم...

این تبعیض جنسی تو جامعه ی ما بیش از حد روی کیفیت زندگی ما تاثیر میذاره...

تو خیلی از کشورها زنا بعد از زایمان تا 3 سال کار نمیکنن و یا حتی تا 7 سال...اگه این بحث تو ایران مطرح بشه ازون جا که جامعه ی ما خیلی زن ستیزه همه این طوری برداشت می کنن که زنا میخوان به حاشیه فرستاده بشن و................اما خب نقش یه زن به عنوان مادر یک کار تمام وقته....

لینک به دیدگاه
خانوم

آقا............

.

.

.

یه کمک..............

من نفس میخوام دارید؟؟

م

در نبرد بین روزهای سخت و آدم های سخت این آدم ها هستن که برنده میشن

اونایی ارزش دارن که تو شرایط سخت پیشرفت می کنن

محیط بد ما که می تونیم با هم وبرای هم خوب باشیم؟

جهان ما سوم! خودمون که می تونیم لا اقل جهان اولی رفتار کنیم:icon_gol::ws37:

لینک به دیدگاه
:ws52::ws52::ws52:

خب من این رو در جایی خوندم میخواستم بدونم نظر بقیه چیه؟

نطر من موافقه:banel_smiley_4: ادم پول در میاره اسایش داشته باشه نه اینکه اسایشو فدای پول بکنه:banel_smiley_4:

عزيزمن خب راست ميگن مثلا من الان برق خوندم ولي هيچ جا يه مهندس برق خانم رو قبول نميكنند ميگن شيفت شب داره طرف بعد ازدواج نميتونه بياد ميگن از نردبون بايد بالا بره كه براي خانم ها سخته خب بعضي از رشته ها مانند رشته هاي فني براي خانم ها مناسب نيست

واسه همینه من صنایع خوندم:4chsmu1:

علتش اینه که مامانم هی میگه دخترم بخون مثل من نشی:ws28::ws28:

پیشرفت صحیح میفرمایید.من هم گفتم خودم کار رو خیلی دوست دارم ولی بصورت نیمه وقت.اختیارش دست خودم باشه.

مگر خانمهای خونه دار ما الان از دنیا عقبند؟اون دیگه بستگی داره به خود شخص.خیلی ها اصلا کار بیرون رو دوست ندارند.

رشته ای هم که من خوندم دخترا کمتر میخونند.و خداییش تو این 4 سال پوستم کنده شد.ولی عاشق رشتم هستم.هیچ ربطی هم به اسلام نداره.اونا فهم خودشون مشکل داره که میخوان واسه مردم تصمیم بگیرن.

شما بصورت امتحانی یه مدتی برید سر کار ،متوجه فشار میشید.ولی در این میان خانم های موفقی هستند که با مدیریت صحیح با این مساله کنار اومدن.:icon_gol:

همه مادرا دوست دارن بچه هاشون از همه بیشتر بدونن :icon_gol:

چه بخوایم قبول کنیم چه نکنیم مردا یه زن شاداب میخوان همونطور که ما مردای محکم میخوایم اگه 24 ساعت کار کنیم بیایم خونه غافل از همه چی ارزش نداره اون کار

بخوایم کار کنیم که به تفریحمون نرسیم اونم ازش نداره:icon_redface:

لینک به دیدگاه

آدم میتونه با برنامه ریزی به همه کارهاش برسه..وقتی زندگی برنامه و نظم نداشته باشه، چه زن بیرون کار بکنه چه نکنه زندگی مشکل پیدا میکنه.... :banel_smiley_4:

اگر مساله راحت طلبی خانوم باشه دیگه خونه زندگی و شوهرداری و بچه داری میشه بهانه که اون چیز دیگه ای میشه

واقعا آدمی که سالها وقت میذاره و میره درس میخونه بعد به اسم اینکه بچه ام آسایش داشته باشه میشینه تو خونه ، هم در حق خودش و هم در حق اونی که میتونست به جاش اون درس رو بخونه و بره باهاش کار کنه و ازش استفاده کنه ، ظلم کرده..درس و مدرک رو برای سرجهازی میخوان؟

لینک به دیدگاه
آدم میتونه با برنامه ریزی به همه کارهاش برسه..وقتی زندگی برنامه و نظم نداشته باشه، چه زن بیرون کار بکنه چه نکنه زندگی مشکل پیدا میکنه.... :banel_smiley_4:

اگر مساله راحت طلبی خانوم باشه دیگه خونه زندگی و شوهرداری و بچه داری میشه بهانه که اون چیز دیگه ای میشه

واقعا آدمی که سالها وقت میذاره و میره درس میخونه بعد به اسم اینکه بچه ام آسایش داشته باشه میشینه تو خونه ، هم در حق خودش و هم در حق اونی که میتونست به جاش اون درس رو بخونه و بره باهاش کار کنه و ازش استفاده کنه ، ظلم کرده..درس و مدرک رو برای سرجهازی میخوان؟

حرفت کاملا درسته...

اما یه چیزی مگه ما درس خوندیم واسه مدرک؟ درس خوندیم که نگاهمون رو به زندگی بازتر کنیم...درس خوندیم که بعدها بتونیم مادر پدر بهتری باشیم...

لینک به دیدگاه
حرفت کاملا درسته...

اما یه چیزی مگه ما درس خوندیم واسه مدرک؟ درس خوندیم که نگاهمون رو به زندگی بازتر کنیم...درس خوندیم که بعدها بتونیم مادر پدر بهتری باشیم...

اشتباه نشه..الان بحث سر این نیست که درس رو برای مدرک میخونیم یا مدرک چیز خوبیه..مدرک نماد تحصیلاته که گفتم... من معتقدم برای داشتن دید باز نیازی به درس خوندن تو دانشگاه نیست..درسی که ما تو دانشگاه میخونیم ربطی به روانشناسی و جامعه شناسی و این چیزها نداره..آدم با مطالعه علوم انسانی هستش که آدم یا پدر و مادر بهتری میشه..گرفتن مدرک مهندسی شیمی و عمران و پزشکی هیچ وقت آدم رو بهتر نمیکنه..چه قدر دکتر و مهندس که بویی از فرهنگ و انسانیت نبردن میخوای نشونت بدم؟ خودت تا حالا ندیدی؟؟

واقعا به نظرم برای فرهیختگی نیازی به دانشگاه رفتن نیست..چرا میگن درس خوندن باعث بالا رفتن مهارت های زندگی میشه؟ چون دانشگاه یکی از جاهایی هستش که آدم میتونه توش با بقیه معاشرت داشته باشه..وقتی معاشرت داشته باشی یاد میگیری کجا و با هرکسی چه برخوردی داشته باشی..ولی لزومی نداره برای یاد گرفتن این چیزها حتما رفت دانشگاه..بازم میگم آدم دانشگاه رفته بی شخصیت کم نیست... پدر و مادر خوب بودن هم ربطی به مقدار تحصیلات نداره..مگه تو دانشگاه راجع به بچه تربیت کردن چیزی یاد میدن؟ به ما که ندادن..کسی که میره دانشگاه و وقت میذاره و وقت استاد رو میگیره و ثروت مملکت صرف درس خوندنش میشه باید بره کار کنه... غیر از دانشگاه راه های دیگه ای هم برای باز کردن دید هست.

لینک به دیدگاه
اشتباه نشه..الان بحث سر این نیست که درس رو برای مدرک میخونیم یا مدرک چیز خوبیه..مدرک نماد تحصیلاته که گفتم... من معتقدم برای داشتن دید باز نیازی به درس خوندن تو دانشگاه نیست..درسی که ما تو دانشگاه میخونیم ربطی به روانشناسی و جامعه شناسی و این چیزها نداره..آدم با مطالعه علوم انسانی هستش که آدم یا پدر و مادر بهتری میشه..گرفتن مدرک مهندسی شیمی و عمران و پزشکی هیچ وقت آدم رو بهتر نمیکنه..چه قدر دکتر و مهندس که بویی از فرهنگ و انسانیت نبردن میخوای نشونت بدم؟ خودت تا حالا ندیدی؟؟

واقعا به نظرم برای فرهیختگی نیازی به دانشگاه رفتن نیست..چرا میگن درس خوندن باعث بالا رفتن مهارت های زندگی میشه؟ چون دانشگاه یکی از جاهایی هستش که آدم میتونه توش با بقیه معاشرت داشته باشه..وقتی معاشرت داشته باشی یاد میگیری کجا و با هرکسی چه برخوردی داشته باشی..ولی لزومی نداره برای یاد گرفتن این چیزها حتما رفت دانشگاه..بازم میگم آدم دانشگاه رفته بی شخصیت کم نیست... پدر و مادر خوب بودن هم ربطی به مقدار تحصیلات نداره..مگه تو دانشگاه راجع به بچه تربیت کردن چیزی یاد میدن؟ به ما که ندادن..کسی که میره دانشگاه و وقت میذاره و وقت استاد رو میگیره و ثروت مملکت صرف درس خوندنش میشه باید بره کار کنه... غیر از دانشگاه راه های دیگه ای هم برای باز کردن دید هست.

اون که بله...

ولی من نظرم اینه که تحصیلات دانشگاهی برای یه سری از افراد فقط صرف به دست اوردن یک دسته از تجربیاته...ما اکثرا چیزی که تو دانشگاه کسب می کنیم و تو محیط کار استفاده نمی کنیم...به هر حال چیزی که این جا مطرح کردم هیچوقت تو زندگی خودم به کار نبرده و نمیبرم اما همچنان به اطرافیانی که از روحیه شون اگاهم توصیه می کنم...

ادمی مثل من که رنج ارزوهاش خیلی وسیعه هیچوقت نمی تونه مادر خوبی بشه...چون ممکنه گاهی بچه اش تو حاشیه قرار بگیره...اما اون دسته از ادما که قصد دارن مثل اکثریت جامعه زندگی کنن و از یه زندگی روتین لذت ببرن باید مادر بودن رو تو اولویت زندگیشون قرار بدن...چون وظیفه ی فوق العاده سنگینیه...

لینک به دیدگاه
اون که بله...

ولی من نظرم اینه که تحصیلات دانشگاهی برای یه سری از افراد فقط صرف به دست اوردن یک دسته از تجربیاته...ما اکثرا چیزی که تو دانشگاه کسب می کنیم و تو محیط کار استفاده نمی کنیم...به هر حال چیزی که این جا مطرح کردم هیچوقت تو زندگی خودم به کار نبرده و نمیبرم اما همچنان به اطرافیانی که از روحیه شون اگاهم توصیه می کنم...

ادمی مثل من که رنج ارزوهاش خیلی وسیعه هیچوقت نمی تونه مادر خوبی بشه...چون ممکنه گاهی بچه اش تو حاشیه قرار بگیره...اما اون دسته از ادما که قصد دارن مثل اکثریت جامعه زندگی کنن و از یه زندگی روتین لذت ببرن باید مادر بودن رو تو اولویت زندگیشون قرار بدن...چون وظیفه ی فوق العاده سنگینیه...

با برنامه ریزی درست میشه به همه کارها و وظایف از کوچیک تا بزرگ رسید :w16: ولی خب هرکسی میتونه اولویتهای زندگیش رو خودش انتخاب کنه و به من ربطی نداره... با این حال به نظرم درس خوندن و بعد استفاده نکردن از اون درس و مهارت و تخصصی که سالهای عمرم رو براش گذاشتم و ثروت ملی براش خرج شده، یه جور ظلم بزرگه :w16:

لینک به دیدگاه
با برنامه ریزی درست میشه به همه کارها و وظایف از کوچیک تا بزرگ رسید :w16: ولی خب هرکسی میتونه اولویتهای زندگیش رو خودش انتخاب کنه و به من ربطی نداره... با این حال به نظرم درس خوندن و بعد استفاده نکردن از اون درس و مهارت و تخصصی که سالهای عمرم رو براش گذاشتم و ثروت ملی براش خرج شده، یه جور ظلم بزرگه :w16:

نمیدونم شاید من من برای این ثروت ملی به اندازه ی تو ارزش قایل نیستم...به هر حال خیلی خیلی ممنون مریم جان...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
حیف گذشته.....

زن ما جرات نداشت جیک بزنه و میومدیم خونه هم بچه ها خواب بودند هم غذا آماده بود و هم لباسهایمان شسته و اتوکشیده.....

.

.

.

اما جدی:

کار زنان به این وسعت هم واقعا معضلی شده.

باور کنین الان تو تهران با ماهی 60 هزارتومان خانم های با مدرک لیسانس را واسه منشی یا فروشنده بوتیک استخدام میکنند و آنها هم میروند.

خوب معلومه کسی به مرد کار نمیده،مرد هم که بیکار بشه میره دنبال فساد،اونوقت امنیت همین زنان به خطر میوفته !!!!!

در غرب هم این دوره رو طی کردن اما الان به نتیجه درست رسیدن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ندا جون اونايي كه نميرن بيرون و خونه داريشونو مي كنن همشون بي سوادن؟

ميتونم بگم الان كمتر از 10% زناي خونه دار بي سوادن!

دورو برياي خودمو دارم مي بينم...

مدرك فوق ليسانس معماري از علم و صنعت...ليسانس روانشناسي از تهران...فوق ليسانس رياضي از امير كبير...

همشونم خونه دارن!

ترجيح دادن به زندگي و بچه هاشون برسن تا اينكه بن بيرون و هم خودشونو داغون كنن هم بچه هاشون!

کار خونه بیشتر آدم داغون می کنه تا بیرون چون یه کار مفت بی پایه و اساس و تکراریه تمام زندگیتو میذاری در آخر جز حقارت چیزی نصیبت نمیشه

متاسفم واسه این خانوم ها که جای یه سری انسان های مفید در دانشگاه گرفتن و بعد هم خونه دار شدن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خيلي بد حرف ميزني

همون اولش كه ديدي متن خوبي نيست نميخونديش و زحمت تايپ هم به خودت نميدادي

اگر جهان سومي هستيم چون يه افرادي مثل تو هستند كه براي افكار ديگران ارزش قايل نيستند و همه روپايين ميدونند الا خودشون رو توي هر جامعه اي افراد بايد نظراتشون رو بيان كنند حتي اگر به قول شما جهان سومي باشند

اتفاقا افرادی مثل شما هستن که با بی ارزش کردن زحمت (مفید)دیگران باعث جهان سومی شدن کشورمون شدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...