رفتن به مطلب

عقرب سیاه (متجاوز به سی زن و دختر ) در دادگاه تبرئه شد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دلت خوشهااا

طلای ما رو پسر همسایمون زده بود مادرش رفته بود اب کرده بود:ws3:

خوب این نمونه یک کارگروهی حساب شده بوده.........اول مامانه بررسی کرده پسره دزدیده بعدمامانه آبش کرده......عیبش کجاست؟

بهش آفرین بگید پسره خلف بوده:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
:jawdrop: :icon_pf (34):

تعجب نداره که:banel_smiley_4: جالبش اینه وقتی ما گفتیم به اینا شک داریم ا:banel_smiley_4:ومد جلو همه گفت شما داری تهمت میزنین:banel_smiley_52: وقتی خونواده از مکه اومدن گفتن اومدید از ما رضایت گرفتید رفتید:ws28: بعدم گفتن چرا بیخبر رفتین(:jawdrop:) ما هم با اجازه گفتیم دو ساعت نبودم طلاها رو زدن میدونستن دو هفته نیستیم خونه رو جارو میکردن:ws3:

خوب این نمونه یک کارگروهی حساب شده بوده.........اول مامانه بررسی کرده پسره دزدیده بعدمامانه آبش کرده......عیبش کجاست؟

بهش آفرین بگید پسره خلف بوده:4chsmu1:

اره اره:w16:پسره میدزدید میداد به مامانش

ایشونم میرفتن طلافروشی ها اب میکردن:icon_redface:

لینک به دیدگاه
تعجب نداره که:banel_smiley_4: جالبش اینه وقتی ما گفتیم به اینا شک داریم ا:banel_smiley_4:ومد جلو همه گفت شما داری تهمت میزنین:banel_smiley_52: وقتی خونواده از مکه اومدن گفتن اومدید از ما رضایت گرفتید رفتید:ws28: بعدم گفتن چرا بیخبر رفتین(:jawdrop:) ما هم با اجازه گفتیم دو ساعت نبودم طلاها رو زدن میدونستن دو هفته نیستیم خونه رو جارو میکردن:ws3:

اره اره:w16:پسره میدزدید میداد به مامانش

ایشونم میرفتن طلافروشی ها اب میکردن:icon_redface:

میگم از کجا فهمیدین کار اونا بوده ؟؟؟

لینک به دیدگاه
میگم از کجا فهمیدین کار اونا بوده ؟؟؟

من نفهمیدم همشم میگفتم تهمت نزنید :w00: اما بقیه خونواده گفتن اونه:banel_smiley_52:بعدش رفت خونه یه همسایه دیگه دزدی ، اشتباهی رفت گواهینامه هم بلند کرد همینطوری لو رفت:banel_smiley_4:طلای ما هم نداد میگه خرجش کردم:ws3:بعدش مامانشم لو رفت که این اب میکرده:icon_redface:

لینک به دیدگاه
من نفهمیدم همشم میگفتم تهمت نزنید :w00: اما بقیه خونواده گفتن اونه:banel_smiley_52:بعدش رفت خونه یه همسایه دیگه دزدی ، اشتباهی رفت گواهینامه هم بلند کرد همینطوری لو رفت:banel_smiley_4:طلای ما هم نداد میگه خرجش کردم:ws3:بعدش مامانشم لو رفت که این اب میکرده:icon_redface:

خب عقرب سیاه بعدش چی شد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب عقرب سیاه بعدش چی شد:banel_smiley_4:

اونو قراره خودم روش اسید بریزم:banel_smiley_4:

جه روش خوبی:ws3: مادرش روش اسید بریزه:w16:

لینک به دیدگاه
اونو قراره خودم روش اسید بریزم:banel_smiley_4:

جه روش خوبی:ws3: مادرش روش اسید بریزه:w16:

مگه تو مامانشی:w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...