رفتن به مطلب

صندوق پیشنهادات و انتقادات

Matin H-d

ارسال های توصیه شده

سلام سلام

با وجود این که زمانه زیادی از افتتاح تالار زیست نمی گذره و با توجه به این که مطالب موجود در تالار و همچنین کاربرهای فعال زیست به غیر چند نفر کم هست

میخواستم نظرات و پیشنهاداته خودتونو در رابطه با این تالار بدونم...

به امیده روزی که این تالار هم به اوجه خودش برسه چون فکر میکنم پتانسیلشو داره:ws50:

ممنونم:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

خب اولین نظر رو من میخوام به صندوق بندازم :ws3:

من همیشه این سوال واسم بوده، یه قسمت از این تالار مربوط به زیست جانوری هستش. بعد یه سری مطالب هم تو تالار حیات وحش هست یه جوری تفکیکش با این قسمت سخته.

فرق به اینا چی هستش؟ اصلاً میشه ادغام کرد؟ :ws52:

یه نظر دیگه داشتم، یه آماری از بچه های زیست شناسی انجمن گرفته بشه که کیا هستن و چه گرایشی هستن و ترم چند و از این چیزا دیگه. :w16:

لینک به دیدگاه
مطالب خیلی کم است...ومثل همیشه کاربران بی بخارند...ومطلب نمی نویسند...

باید صبر کنیم.؟؟؟؟؟؟؟به هرحال

تالار رو کاربراش تشکیل میدن دیگه :ws52: خود کاربرای تالار به کمک هم تالار رو از حالت رکود خارج میکنن.

این تالارم که تازه راه افتاده، ایشالا به کمک خود شما و دوستان زیست شناسی دیگه، رونق بگیره :a030:

به نظرم اینکه واسه انجام یه کار، همیشه همه منتظر همدیگه بمونیم اون کار پیش نمیره، هرکس از خودش شروع کنه، قطعاً اون کار زودتر انجام میشه و به هدفشون میرسن :a030:

لینک به دیدگاه
خب اولین نظر رو من میخوام به صندوق بندازم :ws3:

من همیشه این سوال واسم بوده، یه قسمت از این تالار مربوط به زیست جانوری هستش. بعد یه سری مطالب هم تو تالار حیات وحش هست یه جوری تفکیکش با این قسمت سخته.

فرق به اینا چی هستش؟ اصلاً میشه ادغام کرد؟ :ws52:

یه نظر دیگه داشتم، یه آماری از بچه های زیست شناسی انجمن گرفته بشه که کیا هستن و چه گرایشی هستن و ترم چند و از این چیزا دیگه. :w16:

:flowerysmile:

خب من یه اماری گرفتم حدودا یه 100 نفری زیست شناسی تو گرایش های مختلف داشتیم که حدودا 4 5 نفر تو انجمن فعال هستن.... من فکر میکنم چون تالاری به اسم زیست و مطالبه خوبی نداشته تو علوم پایه باسه همین فعالیتی نداشتن حتی 1 2 تا پست هم نداشتن

خانووم اسعدی هم از دوستان خوب بنده هستن تو دانشگاه... که دعوته منو پذیرفتند...:626gdau:

دیگه اینکه بخش زیست جانوری اصولا به فیزیولوژی و مرفولوژِی جانور و همین طور انسان بر میگرده... ما تو ازمایشگاه فیریولوژی جانوری تماما در رابطه با انسان خوندیم

من یه مقدار اموزشو شروع کردم... اگر دوستان همکاریه خوبو داشته باشند حتما میتونیم یکی از بهترین تالارهارو داشته باشیم:ws50:

مطالب خیلی کم است...ومثل همیشه کاربران بی بخارند...ومطلب نمی نویسند...

باید صبر کنیم.؟؟؟؟؟؟؟به هرحال

بله ساره جان... فعلا تعداد کاربران خیلی کم هست حال به مرور زمان بهتر میشه گلم:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به نظر من بهتره تو این تالار بیشتر مطالبی گفته بشه که همه حتی اونایی که از زیست شناسی چیزی بلد نیستن بتونن ازش استفاده ببرن

خصوصا مسابقات میتونه خیلی مفید باشه

من فعلا خیلی درگیر کارای پایان نامه ام هستم اینشاالله سرم که خلوت تر شد حتما کلی فعالیت میکنم تا تالار رو رنگ بو ببخشم.

لینک به دیدگاه
به نظر من بهتره تو این تالار بیشتر مطالبی گفته بشه که همه حتی اونایی که از زیست شناسی چیزی بلد نیستن بتونن ازش استفاده ببرن

خصوصا مسابقات میتونه خیلی مفید باشه

من فعلا خیلی درگیر کارای پایان نامه ام هستم اینشاالله سرم که خلوت تر شد حتما کلی فعالیت میکنم تا تالار رو رنگ بو ببخشم.

:flowerysmile:

درسته عزیزم... منم تا جایی که شده خواستم مطالبی بزارم که به درده مابقی دوستان غیر زیستمون هم بخوره

اما اینو باید در نظر بگیریم که اینجا یه تالاره علمیه و افرادی مثه ماها دنبال مطالب جامعتر و کاملتری هستن

همین طور بیشتر روی اموزش کار کنیم

و یه فکری هم که به ذهنم خورد این بود که اکثریت دانشجویان دنبال تحقیق و مقاله هستند

اینجا میتونه جای مناسبی باشه که به هم کمک کنیم

و چیزهای خوبی یاد بگیریم

با مسابقه هم بسیار موافقم.. البته باید یه مقدار رو پا بیاد بعد مسابقه میزاریم

البته تمامیه اینا با همکاریه دوستان موثر محقق میشه:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام تشکرمی کنم ازجمع بندی تون واینکه اطلاعات روبه این خوبی مرتب کردین یه انتقادی که داشتم این بود که توبخش آزمایشگاه زیست شناسی بخشی در مورد آزمایشگاه زیست سلولی ندارین؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

این تالارم که تازه راه افتاده، ایشالا به کمک خود شما و دوستان زیست شناسی دیگه، رونق بگیره

:a030:

passit4sure

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Certkiller 642-447 braindumps

Certkiller 642-637 braindumps

Certkiller 646-985 braindumps

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...