رفتن به مطلب

ايده آلي كه اشتباه بود

ارسال های توصیه شده

مادر مرد پدر تنها شد نزديك به هشت سال مجرد ماند و ما هيچ گاه نگفتيم چرا ؟!

شايد غرور يا اعتقاداتي مبهم و دلايلي از اين دست ،هميشه مانع شدن تا حتي در اين مورد با او حرفي بزنيم و از طرفي خود او هم اين مخالفت را حس ميكرد بدون اينكه از ما بپرسد چرا ؟؟!

زمان گذشت وتك تك اعضاي خانواده از هم دورشدن براي تحصيل ، كار،ازدواج خدمت سربازي و چيزي كه اين اواخر باقي ماند تنها تنهاي پدر بود و سكوتي هشت ساله ...

تا اينكه بيماري و تنهايي دليلي شدند براي تغيير براي ازدواج مجدد

.

...

..

.

.

.

.

.هميشه در مورد ازدواج مجدد بد بين بوده ام و هستم حتي حالا .و هميشه ايده ال برايم كسي است كه تا اخر زندگي بعد از مرگ همسرش تنها بماند !!

لینک به دیدگاه
بنظرم بهتره خودمون رو بزای جای اونها ببینیم واقعا چی میکشن و چه شرایطی دارن

اوهوم!

خيلي سخته قبول اينكه يه نفر بخواد بياد جاي كسي كه خيلي دوسش داشتي و شريك زندگيت بوده

لینک به دیدگاه

تک تکمون تا زنده ایم حق زندگی کردن ولذت بردن رو داریم

وقتی زن فوت میکنه به مرد خیلی پیشنهاد میشه که دوباره ازدواج کن اما هیچوقت ندیدم ونشنیدم کسی به زن بیوه این پیشنهاد وحق رو بده(میگن ما زندگیتو تامین میکنیم نیازای روحی اون زن رو که فقط وفقط یه همسر میتونه پاسخ بده رو کی در نظر میگیره؟؟؟؟)

با دوست عزیزمون موافقم(نباید دختر 14 ساله براشون درنظر بگیریم):w16:

تا اينكه بيماري و تنهايي دليلي شدند براي تغيير براي ازدواج مجدد

بدترین دلیله برای ازدواج

میتونن یه پرستار بگیرن که همین کارو انجام بده

ولی خوبه که تا همسرمون کنارمونه پایبند بهش باشیم وبهش خیانت نکنیم حتی با نگاهمون وگرنه بعد مرگش اگر نیازش حس بشه ( چه عاطفی چه جسمی) باید برطرف بشه

لینک به دیدگاه

من همیشه از مرگ پدر یا مادرم به صورت تکی می ترسم

همیشه دعا می کنم اگه می خوان بمیرن با هم بمیرن

البته چون خواهرم و برادرام کوچیک ان به این نتیجه می رسم اونا هم باهاشون بمیرن که خیلی زجر نکشن

ولی اگه مادرم مرد تا بزرگ شدن داداشام نمی ذارم زن بگیره

اگه خواست صیغه ای بگیره کاریش ندارم

لینک به دیدگاه
باشه براش زن بگیرین ولی دیگه پررو نشین و برین دختر 14 ساله خوشگل و قدبلند و خوش هیکل :banel_smiley_4:

همون جواب حامد و اينكه مهم قبول كردن اين حقه ديگه انتخاب به خود ادم مربوطه ما فقط ميتونيم نظر بديم ا نتخاب كردن به جاي ديگران بدترين نوع خودخواهي يا ديكتاتوريه

لینک به دیدگاه
من همیشه از مرگ پدر یا مادرم به صورت تکی می ترسم

همیشه دعا می کنم اگه می خوان بمیرن با هم بمیرن

البته چون خواهرم و برادرام کوچیک ان به این نتیجه می رسم اونا هم باهاشون بمیرن که خیلی زجر نکشن

ولی اگه مادرم مرد تا بزرگ شدن داداشام نمی ذارم زن بگیره

اگه خواست صیغه ای بگیره کاریش ندارم

افشين يادت نره داري درمورد دوتا از عزيز ترين ادماي روي كره خاكي حرف ميزنيا ...دو نفر ادم كه هيچ جايگزيني در زندگي ندارن بي نظير و بي بديل اند.

لینک به دیدگاه
تک تکمون تا زنده ایم حق زندگی کردن ولذت بردن رو داریم

وقتی زن فوت میکنه به مرد خیلی پیشنهاد میشه که دوباره ازدواج کن اما هیچوقت ندیدم ونشنیدم کسی به زن بیوه این پیشنهاد وحق رو بده(میگن ما زندگیتو تامین میکنیم نیازای روحی اون زن رو که فقط وفقط یه همسر میتونه پاسخ بده رو کی در نظر میگیره؟؟؟؟)

بله واقعا اين تبعيض هست براي خانم ها و فك كنم ريشه در فرهنگمون داره

لینک به دیدگاه
اوهوم!

خيلي سخته قبول اينكه يه نفر بخواد بياد جاي كسي كه خيلي دوسش داشتي و شريك زندگيت بوده

الهام اينم يه طرز فكر اشتباه بود كه به خودمون تلقين ميكرديم كسي قرار نيست جاي كسي رو بگيره هركه جايگاه خودشو داره

و مطمعنم كه اگه همسر دوم با اين طرز فكر بياد كه جاي همسر اول رو پر كنه خيلي مشكلات بزرگي به وجود مياد براي كل خانواده .

لینک به دیدگاه
الهام اينم يه طرز فكر اشتباه بود كه به خودمون تلقين ميكرديم كسي قرار نيست جاي كسي رو بگيره هركه جايگاه خودشو داره

و مطمعنم كه اگه همسر دوم با اين طرز فكر بياد كه جاي همسر اول رو پر كنه خيلي مشكلات بزرگي به وجود مياد براي كل خانواده .

آره خب...

ولي اوني كه همسرش فوت كرده به اين چيزا فكر نمي كنه...حس مي كنه نميتونه اومدن يه آدم جديدو قبول كنه...همش با همسرش مقايسش مي كنه..

البته من كه تجربشو نداشتم!

حس مي كنم اينجوريه...شايد درست و شايدم اشتباه!

لینک به دیدگاه
افشين يادت نره داري درمورد دوتا از عزيز ترين ادماي روي كره خاكي حرف ميزنيا ...دو نفر ادم كه هيچ جايگزيني در زندگي ندارن بي نظير و بي بديل اند.

در عمق وجودم از مادرم متنفرم به همین دلیل تا می تونم نمیرم خونه و سعی می کنم نبینمش (البته همین دوری موجب شده تنفرم کمتر شه) حتی وقتی صداش می یاد تو ذهنم کل بدنم از ترس می لرزه (البته تا هستم ازش حمایت می کنم چون نظام خونه ی ما کمی مردسالاریه)

پس بود و نبودش برام فرقی نداره ولی اگه بمیره بابام تنها میشه که بهتره هر دو تا با هم بمیرن

اگر هم بابام قرار باشه بمیره تحمل این مادر بیش تر از قبل سخت میشه که باز هم هر دوتا برن بهتره

لینک به دیدگاه
در عمق وجودم از مادرم متنفرم به همین دلیل تا می تونم نمیرم خونه و سعی می کنم نبینمش (البته همین دوری موجب شده تنفرم کمتر شه) حتی وقتی صداش می یاد تو ذهنم کل بدنم از ترس می لرزه (البته تا هستم ازش حمایت می کنم چون نظام خونه ی ما کمی مردسالاریه)

پس بود و نبودش برام فرقی نداره ولی اگه بمیره بابام تنها میشه که بهتره هر دو تا با هم بمیرن

اگر هم بابام قرار باشه بمیره تحمل این مادر بیش تر از قبل سخت میشه که باز هم هر دوتا برن بهتره

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

:jawdrop:

لینک به دیدگاه

همون اول باید ازدواج می کردن دلیلی برای مخالفت وجود نداره

سوای همه مسائل همه آدما به یه هم زبون احتیاج دارن شاید اگه ازدواج می کردن ( به موقع ) دچار بیماری هم نمی شدن

لینک به دیدگاه

آرش در حق پدرتون کم لطفی کردین

خیلی از مردا هستند که اصلا به نظر بچه هاشون کاری ندارند

باباتون بنده خدا خیلی احترامتونو حفظ کرده اما شما کوتاهی کردید

چه زن چه مرد نیاز به همراه داره

تو سن پیری بیشتر احتیاج داره

تنهایی فقط برای خدا خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...