رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

پوشش هر کسی به خودش مربوط میشه اگر کسی بدش میاد میتونه نگاه نکنه این حرفت یجور توهین به خانوماست یعنی درک ندارن بزور باید محدودشون کنیم

نه اصلا اينطور نيست خانوما اگه درك نداشتن نميتونستن با شوهراشون كنار بيان پس درك دارن و خوبم دارن

ولي مسله اينه كه چون خانوما يه عمر محدود شدن الان اگه آزادي باشه دق دليه اون موقع رو دوس دارن خالي كنن مگه نه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پوشش هر کسی به خودش مربوط میشه اگر کسی بدش میاد میتونه نگاه نکنه این حرفت یجور توهین به خانوماست یعنی درک ندارن بزور باید محدودشون کنیم

..پنج شنبه شب برو تیراژه شهر خودتون بببین چه وضعی شده.....دیگه فقط مونده اون قسمت هاییی از لباس رو که عورت رو میپوشنه رو سوراخ کننن بندازنشون بیرون...اونوقت بگین به خانم ها توهین شده....:ws3:

لینک به دیدگاه
فتواي شما كاملا يك طرفست

اگر قراره اینهمه سوال بپرسم و فقط یک نیم خط جواب بدین،بنده دیگر در تاپیک های شما نظر نمیدهم.

موفق باشین. :icon_gol:

قرار شد شما واسه ما بگین،به چه کسی میگین برهنه و آیا دیدن مو تحریک ایجاد میکنه یا نه؟

(خیلی سوال فلسفه و پیچیده ای است؟)

لینک به دیدگاه
..پنج شنبه شب برو تیراژه شهر خودتون بببین چه وضعی شده.....دیگه فقط مونده اون قسمت هاییی از لباس رو که عورت رو میپوشنه رو سوراخ کننن بندازنشون بیرون...اونوقت بگین به خانم ها توهین شده....:ws3:

حالا بر فرض هم اونها همچین کاری را بکنند.

شما چرا اینقدر دقیق به بدن آنها نگاه میکنین؟

نمیشه جلوی کیف و لذت طلبی چشمها را گرفت؟ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
حالا بر فرض هم اونها همچین کاری را بکنند.

شما چرا اینقدر دقیق به بدن آنها نگاه میکنین؟

نمیشه جلوی کیف و لذت طلبی چشمها را گرفت؟ :icon_gol:

برادر بهشتی حرف شما چه ربطی به حرف من داره.....مگه مجبورت کردن جواب بدی.....:ws3:.......

خب اگه میخوای این چیزارو نمیبینی کل عمرت باید داخل کمد دیواری باشی:ws3:......

لینک به دیدگاه
برادر بهشتی حرف شما چه ربطی به حرف من داره.....مگه مجبورت کردن جواب بدی.....:ws3:.......

خب اگه میخوای این چیزارو نمیبینی کل عمرت باید داخل کمد دیواری باشی:ws3:......

همانطور که به من ربطی نداره که کسی با چادر و روبنده میاد بیرون،به شخص دیگری هم ربطی نداره که کسی بدون روسری میاد تو خیابان.

چشمهایتان را درویش کنید،تا آستانه تحریکتان پایین بیاید.

چنان در بازار تیراژه فساد شده که فقط مانده عورتین نمایان شود،(تحلیل یک مومن از پوشش زنان !!!!!!!!!!!)

لینک به دیدگاه

مرسی محمد جه عزیز.......بلاخره یه نفر حرف حق رو زد:icon_gol:.......

من که خانواده دارم....و هر فرد خانواده دار دیگه.......با دیدن چنیین وضعی واقعا خجالت میکشه...نمیدونم این بی بنده باری تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه

لینک به دیدگاه
درود بر برادر بسیجی مجاهد که همواره و در همه حال مشغول جهاد فی سبیل الله و تلاش برای رو کردن دست منافقین و کفار و بی بصیرت هاست.

همانطور که به من ربطی نداره که کسی با چادر و روبنده میاد بیرونم،به شما هم ربطی نداره که کسی بدون روسری میاد تو خیابان.

چشمهایتان را درویش کنید،تا آستانه تحریکتان پایین بیاید.

چنان در بازار تیراژه فساد شده که فقط مانده عورتین نمایان شود،(تحلیل یک مومن از پوشش زنان !!!!!!!!!!!)

چرا سریع جبهه میگیری..کی بسیجیه......میخوای لعنت بفرستم به هرچی ساندیس خور؟....

شما اگه یه خواهر یا یه دختر 8 ساله داشتی متوجه منظورم میشدی....

.تازه مجبور نیستی خزعبلات جواب بدی:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

شما اگه یه خواهر یا یه دختر 8 ساله داشتی متوجه منظورم میشدی....

.تازه مجبور نیستی خزعبلات جواب بدی:4chsmu1:

خزعبلات !!!!!!!!!! :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

همینی که شما امروز در سطح شهر میبینی که به قول شما تحریک کننده است،نتیجه سرکوب و خفقان در مورد پوششه.

من خودم قبول دارم که آرایش غلیظی متاسفانه دختران ایرانی میکنند،اما به جای آنکه به آنها خرده بگیری ، یک بار از خودت پرسیدی چرا؟

شما کدام کشور دنیا را دیدی که اینجوری باشه،چون تنها کشوری که حجاب اجباریه ایران اسلامی است....

لینک به دیدگاه
خزعبلات !!!!!!!!!! :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

همینی که شما امروز در سطح شهر میبینی که به قول شما تحریک کننده است،نتیجه سرکوب و خفقان در مورد پوششه.

من خودم قبول دارم که آرایش غلیظی متاسفانه دختران ایرانی میکنند،اما به جای آنکه به آنها خرده بگیری ، یک بار از خودت پرسیدی چرا؟

شما کدام کشور دنیا را دیدی که اینجوری باشه،چون تنها کشوری که حجاب اجباریه ایران اسلامی است....

قبول دارم....100%......:icon_gol:....دوتامون یه حرف رو از دوپهلو میزدیم

لینک به دیدگاه
مرسی محمد جه عزیز.......بلاخره یه نفر حرف حق رو زد:icon_gol:.......

من که خانواده دارم....و هر فرد خانواده دار دیگه.......با دیدن چنیین وضعی واقعا خجالت میکشه...نمیدونم این بی بنده باری تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه

کدوم بی بندباری؟:ws52:

لینک به دیدگاه
قبول دارم....100%......:icon_gol:....دوتامون یه حرف رو از دوپهلو میزدیم

خب حالا تکلیف چیه؟

.............................................................

اسی فردا جواب تو رو هم مفصل مینویسم شرمنده امروز سرم شلوغ بود

لینک به دیدگاه
سلام يه سوال :

علت اينكه دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

چرا دوس دارن بدون حجاب مو تو خيابونا راه برن ؟

كلا حجاب مو بنظرشون اجباري هست از طرف آخوندا

fahsha5.jpg

mark.asp?path=1_114al&width=770

خواهشا جوابهاي اساسي و منطقي بديد

ممنونم

این داستانی که من دارم می گم واقعیه!

البته امیدوارم به کسی بر نخوره!

یکی از دوستان تعریف می کرد که:

چند سال پیش،

یه نفر از خارج اومده بود ایران

اون فرد چون دفعه اولش بود اومده بود، از وضعیت ایران خبر نداشت

یه روز که اون خارجیه و دوستش توخیابون داشتن قدم میزدن،.......

خارجیه که خانومای ایرانی رو تو خیابون دیده بود و وضعیت آرایش و وظاهرآنان را...،

بر میگرده به ایرانیه می گه :"چطوریه شماها تو کشوتون انقدر روسپی دارید؟"

ایرانیه که خیلی ناراحت می شه بر میگرده می پرسه منظورت چیه؟

یارو جواب میده که مگه نمی بینی؟

خودت نگاه کن، این وضعیت آرایش و مانتو و ....، تو همه جای دنیا معرف خانومای روسپیه...

یارو که تازه متوجه منظور طرف شده بود، برمیگرده میگه، "نه بابا، اینطوری که فکر می کنی نیست، تو ایران این مقدار آرایش،عادیه، اینا نوعشون اینجوریه، یوقت اشتباه نکنی بری چیزی بگی که یوقت شرمیشه"

خارجیه که کم آورده میگه شما ایرانیا واقعا که کارتون درسته.

...

لینک به دیدگاه

يكي اين را گفت :

]اینجا جالبه !!!!

همه یا از اینطرف بوم می افتن یا از اون طرف

حجاب خوبه

حتی اگر بهترین ارزش هم باشه

به زور پوشیدن یا به زور در آوردنش بده

چه حزب الهی چه رضا خان

هر دو افراطین

و به بیراهه میرن

ممنون که خوندین.[/quote]

ومن اينطور جوابش دادم

بی حجابی در آئین محمدی واسلام حرام است وممنوع ویک دهن کجی با احکام خدا ودستورات او

بی حجابی خلاف قانون است واخلال در امنیت اجتماعی کشور به حساب می اید

بی حجابی از ابزارهای دشمن وبیگانگان جهت سست کردن بنیاد خانواده وبه انحراف کشاندن اخلاقی جوانان است

بی حجابی باعث غفلت جوانان یک کشور از خطر تهاجم بیگانگان به آئین ومقدسات وارزش ها وبارورها ی اصیل آن کشور است

بی حجابی وسیله غیرت زدائی ودین ستیزی وعفت سوزی است

رضا خوان مزدور کثیف ونوکر استعمار رذل انگلیس بود

او با کشف حجاب زوری در صدد انهدام دین ومکتب وآئین تشیع ایرانیان بود

لینک به دیدگاه

رمز زيبايي خانمها

تا زماني كه درب شيشه عطر بسته است عطر داخل آن محفوظ خواهد بود ولي به مجردیکه چند ساعت سر شيشه عطر برداشته شودعطر داخل آن مي پرد و تنها شيشه خالي بدون عطر مي ماند كه كسي به آن ميلي ندارد .

ججاب هم مانند سر شيشه عطر است كه بوي خوش و زيبايي و حلاوت و طراوت خانمها را حفظ مي كند و با برداشتن آن ....................

آن زيبايي و حلاوت نیزاز بين مي رود .

اري رمز زيبايي خانمها همين حجاب انها ست والسلام.

لینک به دیدگاه

چرا خدا به زن در وقت نماز میگوید تمام اندام وهیکلت را بجز دست وصورت بدون زینت بپوشان مگر خدا زن را در خلوت نمی بیند

جواب

چون عرضه هیکل وصورت در نزد خدا ارزش ندارد

عرضه سیرت ودرون در نزد خدا ارزش دارد وبس

خدا به قلب انسان توجه دارد نه به چهره وظاهراو

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

یوسف زیباترین مرد روزگازخویش بود

وزلیخا زیباترین زن هم روزگاریوسف بود

وخدا از زیبائی یوسف تعریف وتمجید کرد

نه از زیبائی صورتش را…. که از زیبائی سیرتش تقدیر کرد

ویوسف پاداش عفتش را دریافت کرد نه مزد زیبائی صورتش را

وزلیخا کیفر سیرت زشتش را دریافت کرد اگرچه زیبائی صورت داشت.

لینک به دیدگاه

شما گل بهاری............... بي باغباني

شما ريحانه اي............... دنبال آتش

شما افسانه ای ................. دنبال آرش

شما نوري ......................ولي در ظلمت غار

شما درياي عشقي ................ولي در غربت يار

شما دشت شقايق .............ولي دور از حقايق

شما ماهي رود وشط ودريا ..............ولي در ساحلي دنبال ليلا

شما اسب سفيدي............... بي ركابي

شماشاگرد خوبي.................... بي كتابي

شما پرواز راز...................... بي نهايت

شماعشق غريبي..................... بي هدايت

شما را ه نسيمي................ بي نظارت

شما شبنم ياسي ...................ولي بي سايباني

شما عطر گل ياس................... ولي در شيشهء زاج

شما آهوي وحشي پاگريزي ................دريغا خود باساني فتادي در شكاران

چه نيرنگ است.......... قار اين كلاغان

چه كمرنگ است .......... صفاي اين بهاران

لینک به دیدگاه

بسمه تعالي

Freedom and covering of women from wisdom point of view آزادي وپوشش بانوان از نظر عقل

درنظام جهان هستي ،آفرينش مرد وزن در كنار يكديگر، به منظور رسيدن به ارزشهاي والاي أنسانيت وتحصيل همه صفات پسنديده وشايسته بوده است . وانسان آگاه ومتعهدكسي است كه با بهره گيري ازگوهر گرانهاي عقل وتأمين نيازهاي زنگي مادي ، تلاش مستمر در جهت رساندن خويش وجامعه به آن مقصد عالي وهدف نهائي داشته است باشد . وزنان بخاطر برخورداري از لحاظ لطافت وظرافت روحي از امكانات بهتري جه رسيدن به آن هدف برخوردار هستند ومهمترين آنها ومؤثرترين وسيله براي رسيدن به قله رفيع نيكبخشي وخوشبختي ، گوهر گرانمايه مرواريد ارزشمند {عفاف} است. دختران وزنان شايسته ، با آراستن خويش به پوشش أسلامي ، بزرگترين معلمان آخلاقي وپاكي وفضيلت در جامعه اند ، آري آنانكه بر مسند والاي كرامت ومقام أنسانيت نشسته اند،گوهر وجود خود را ارزشمند از آن مي دانند كه خودرا در حد يك كالا تنزل داده وأجازه دهند هر چشمي از آنان بهره برد.

Covering and freed on يا پوشش وآزادي

بعضي بر اين گمان هستند كه پوشش بانوان ، آزادي آنها را در تحصيل وأشتغال محدود ميسازد وبناچار نمي توانند آنگونه كه بايد وشايد به فعاليتهاي أجتماعي بپردازند .أما حقيقت به دو دليل خلاف اين تصور است:

1 اگر آزادي را به مصداق ظاهري وسطحي آن يعني آزادي أعضاء وجوارح أنسان بدانيم بطور يقين پوشش در محدود كردن آن مؤثر است أما در نگاه دقيق عقل ، آزادي واقعي زماني براي انسان هست كه فكر وروح او آزادنه مشغول به تحصيل وفعاليتهاي أجتماعي باشد ونيز بر،خواسته هاي نفس وشهوات مسلط باشد واين بر خلاف انسان گرفتار شهوت نفس است كه نميتواند مدعي اين باشد كه من مشغول به تحصيل علم وكار وهر گونه فعاليت أجتماعي هستم .پس در واقع رعايت پوشش بانوان وسيله اي است براي أيفاي مسئوليتهاي فردي وأجتماعي اش چه بسا زنان پاكدامن سخنوري كه تاريخ خصوصيات ومتون سخنرانيهاي آنان را ضبط كرده است وگرفتاري به شهوت بزرگترين مانع كسب كاسب ، تحصيل علم ، أختراع مخترع وحتي پيروزي در جنگ ميباشد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...