رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

ببخشید ولی به نظر من قانع کننده ترین دلیل اینه که اعتقادی به حجاب ندارن ....:banel_smiley_4:

خب آقا جون مگه همه چیز زوری میشه؟:w00:

از وقتی که دخترا به خودشون میان ببینن چه خبره باید روسری بکنن سرشون...:zadan:

خب من که از هرچی حجاب زده شدم..... :ws37:

ولی بعضی جاها به دلیل ضعیف النفس بودن مردها و نگاهاشون دلم میخواد چادر و پوشیه سرم کنم...:w02::girl_blush2::girl_angel::girlhi:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان زیاد آپدیت نیستند. جنس مذکر بیش از اون اندازه ای که یه جنس مونث فکرش رو میکنه به مسائل جنسی توجه میکنه و در سنین نوجوانی در چند صدم ثانیه هم تحریک میشه(اینا جزو آخرین مطالعات روانشناسیه). 80 درصد مردان مردان با دیدن اندام یا اعضای زنان(به خصوص اگه برجستگی های بدن اونها معلوم باشه) تحریک میشن این عدد برای جنس مونث در حدود 15 درصده.

:ws52:

1.ميشه منبع اين آمارو ارقامتون رو بذاريد ؟

2.چرا يه نوجوان نبايد تحريك بشه؟ كدوم روانشناس گفته سركوب كردن ميل جنســي نوجوانان كار صحيحيه؟!!!

لینک به دیدگاه

والا آدم یه چیزهایی از این حجاب کاملها (چادری ها) میبینه و میشنوه که از اون بدحجابها(تکه شالی هاش) نمیبینه:banel_smiley_52:

آره بعضی ها چادر میپوشند ولی از خودشون بدتر خودشونند ........کی هست که قدر بدونه ...........:w00:

لینک به دیدگاه
والا آدم یه چیزهایی از این حجاب کاملها (چادری ها) میبینه و میشنوه که از اون بدحجابها(تکه شالی هاش) نمیبینه:banel_smiley_52:

آره بعضی ها چادر میپوشند ولی از خودشون بدتر خودشونند ........کی هست که قدر بدونه ...........:w00:

اصلا نشو عزیزم...

ما دخترا چه چیزا که تو این جامعه ندیدیم...

لینک به دیدگاه
اگه دست من باشه که حجاب رو ازاد کنم ( یعنی بیحجابی رو ازاد کنم ) یه شرط براش میذارم که به شرطی خانمهای ایرانی میتونن بی روسری توی خیابون برن که از این مش های زشت که به این زشتی و غلیظی در هیچکجای دنیا دیده نمیشه استفاده نکنن

خداییش من نمیدونم چرا این موهای مشکی قشنگ رو این همه مش میکنند یا تمام مو رو روشن میکنن یا بلوند خیلی روشن مث سفید میزنه اصلا نمیدونم این دختر های ایراونی چرا اینقدر کشته مرده مش هستند والا بلا اگه قرار این موهای زیبا رو اونجوری زنگ زشت بهش بزنن همون بهتر که پتو دور سرشون بکشن :ws3: اهههه اهههه

بدتون نیاد دختر ها

مش قرمز بنفش و ... هم ایرادی داره؟:ws52:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:بنظر شما والدين به بچه هاشون بايد بگن درس نخون عزيزم تا بچه هاشون برن شاگرد اول بشن ؟

نباید فشار بیارن :banel_smiley_4:بچه وقتی 16 شد بزنی تو سرش بچه بهتر نمیشه اما بگی من میدونم تو تلاشت کردی اما این شد مهم نیست اون دفعه دیگه بیشتر تلاش میکنه:banel_smiley_4:حجابم همینطوره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگه دست من باشه که حجاب رو ازاد کنم ( یعنی بیحجابی رو ازاد کنم ) یه شرط براش میذارم که به شرطی خانمهای ایرانی میتونن بی روسری توی خیابون برن که از این مش های زشت که به این زشتی و غلیظی در هیچکجای دنیا دیده نمیشه استفاده نکنن

خداییش من نمیدونم چرا این موهای مشکی قشنگ رو این همه مش میکنند یا تمام مو رو روشن میکنن یا بلوند خیلی روشن مث سفید میزنه اصلا نمیدونم این دختر های ایراونی چرا اینقدر کشته مرده مش هستند والا بلا اگه قرار این موهای زیبا رو اونجوری زنگ زشت بهش بزنن همون بهتر که پتو دور سرشون بکشن :ws3: اهههه اهههه

بدتون نیاد دختر ها

خوب شما از این رنگهای روشن زیاد دیدید چشمهاتون خسته شده:ws3:

و ترجیح میدید رنگ مشکی ببینید:ws3:

آره بعضی ها خیلی زشت میشوند با مش ..........باشه شما حجابو آزاد کن قول میدهند میش غلیظ و زشت نزنند چون آبروشون میره:ws3:

لینک به دیدگاه
هر جای دنیا که میری دخترای ایرانی تابلوئن...

کوتاهترین دامن ها...شدید ترین آرایش ها...زننده ترین رفتار ها... اونم از آدمایی که اصلا باورت نمیشه...

متاسفانه این نوع پوشش اجباری تو ایران باعث شده جراحی های زیبایی روز به روز افزایش پیدا کنه...بیشترین مصرف لوازم آرایش اونم به خاطر این که ادما فقط چهره تو می بینن...

اینا همش باعث تاسفه...

دقیقا همینجوریه ایرانیها توی سایر شکورها از چند فرصخی داد میزنن که ایرانین

یه بار که خدا بهمون لطف کرده بود زده بود پس شانسمون رفته بودیم ترکیه ایرانیها سوار هواپیما که میشن شروع میکنن نقاشی تا وقتی که هواپیما بشینه زمین .فرودگاه ترکیه که میرسی مردا زود میرن مشروب رو با شیشه اش میخرن و حالا نخور کی بخور دقیقا یادمه یه خانومه که سوار هواپیما شد سرش خیلی گنده بود اما چون پوشیده بود من حدس نزدم که چیه هواپیما که بلند شد این خانومه روسریشو برداشت بگین چی بود؟بیگودی بسته بود به موهاش :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خوب شما از این رنگهای روشن زیاد دیدید چشمهاتون خسته شده:ws3:

و ترجیح میدید رنگ مشکی ببینید:ws3:

آره بعضی ها خیلی زشت میشوند با مش ..........باشه شما حجابو آزاد کن قول میدهند میش غلیظ و زشت نزنند چون آبروشون میره:ws3:

باشه پس ازادین ..تشریف ببرین پسر های بیجنبه ی ایرانی رو شمردن :ws47:

لینک به دیدگاه
اینا خوشکل هستند ؟؟ :icon_pf (34):

خوب هستند چیه؟؟؟؟؟؟ حسودیتون میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی خداییش دختر و پسر ایرانی بعضی هاشون البته از جاهای دیگه خوشگل ترند:ws3:

لینک به دیدگاه
باشه پس ازادین ..تشریف ببرین پسر های بیجنبه ی ایرانی رو شمردن :ws47:

نه :ws46:اول فرهنگ سازی کنید برای پسرهای حریص ایرانی بعد آزادش کنید

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خوب هستند چیه؟؟؟؟؟؟ حسودیتون میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ولی خداییش دختر و پسر ایرانی بعضی هاشون البته از جاهای دیگه خوشگل ترند:ws3:

بعضی هاشون بلهههههههههههههههههه :ws3:

تکبیررررررررررررررررررررررررررررررر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...