رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

نه اينكه الان نيست آمار طلاق بخاطر مهريه الان افتضاحه
آمار طلاق به خاطر خیلی چیزها بالاست که به مهریه هیچ ربطی ندارن... بحث راجع به این موضوع زیاد شده..دیر اومدی..یه سرچ کن تاپیکهاشو پیدا میکنی

خواهشا منبع گفته خودتون رو ارائه بدين منم استفاده كنم
شما تو ایران مدرسه نرفتی؟؟

هر آنكس كه دندان دهد نان دهد
زرشک

خب الان خانوما چه فرقي كردن ؟ قدرتشون زياد شده؟ فكر نكنم اگه بخواي دليل دارم زياد
قانون 14 قرن پیش دست و پا رو بسته... این حرفتم ربطی به چیزهایی که من گفتم نداشت
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کشف حجاب در تهران و برخی از شهرهای بزرگ باعث نگرانی و آزار مردم متدین شده است.این درحالی است که کمترین برخوردی از سوی ناجا صورت نمی گیرد.از سوی دیگر جريان ضد اسلامي و ضد فرهنگي با جذب تعدادي از زنان خياباني مانورهاي ويژه‌اي را در سطح معابر و مكان‌هاي پررفت‌وآمد تهران آغاز كرده است

n00133734-b.jpg

به گزارش خبرنگار اجتماعي جهان، به تازگي در ساعات مياني صبح و همچنين در ساعات عصرگاهي همزمان با افزايش تردد در معابر ومكان‌هاي مختلف تهران گروهي از دختركان و زنان با پوشش‌هاي بسيار زننده و آرايش غليظ در مكان‌هاي از پيش تعيين شده مي‌ايستند و سوژه فيلمبرداري و عكاسي برخي ازرهگذران را فراهم مي‌كنند.متاسفانه تاكنون واكنشي در برابر اين حركت ضد اسلامي و ضد فرهنگي مشاهده نشده است و جريان مشكوك دايره فعاليت خود را گسترش مي‌دهد

لینک به دیدگاه

کشف حجاب در تهران و برخی از شهرهای بزرگ باعث نگرانی و آزار مردم متدین شده است.این درحالی است که کمترین برخوردی از سوی ناجا صورت نمی گیرد.از سوی دیگر جريان ضد اسلامي و ضد فرهنگي با جذب تعدادي از زنان خياباني مانورهاي ويژه‌اي را در سطح معابر و مكان‌هاي پررفت‌وآمد تهران آغاز كرده است

پوشاندن بینی و دهان و انداختن روبنده روی صورت،به تازگی توسط اربابان تحجر در حال گسترش است و تحجر با سرعت در حال نفوذ در میان یک عده است.

امیدواریم مسئولان به این پوشش های متحجرانه که باعث نگرانی و آزار مردم آگاه را فراهم آورده،رسیدگی کنند.

مردم آگاه به این مسئله معترضند که چرا انسانها را تا این حد پایین میارین که با دیدن مو و تازگی با دیدن دهان و بینی هم تحریک شوند.

به راستی،تحجر در پوشش هرچه بیشتر تا کجا ادامه دارد و چرا پوشش منطقی که حیا را نیز در بر دارد جایگزین این پوشش های متحجرانه یا پوشش های با آرایش غلیظ نمیشود.

52tpwl6kzjcpchen8obi.jpg

لینک به دیدگاه

نه به اون شوري شوري نه به اين بي نمكي

انسان تو هر شرايط بايد ميانه رو باشه

حالا يه سوال ديگه بنظرتون

خانومي صورتش رو بگيره براش مشكل پيش مياد؟

حالا بنظرتون خانومي نيمه عريان بيرون بره براش مشكلي پيش مياد؟

همه جوانب رو در نظر بگيريد

لینک به دیدگاه

نه به اون شوري شوري نه به اين بي نمكي

انسان تو هر شرايط بايد ميانه رو باشه

همه جوانب رو در نظر بگيريد

هر دوتاشون برای جلب توجه این کارو میکنند......

البته تا نیمه عریان رو چی بدونی؟ اگر حجابه مو هست که جلب توجه نیست نمیتونه موهاشو بپوشونه ولی اگر چیز دیگه ای دیدید که ما ندیدم بذارید ببینیم بعد نظر کلیمو میدم.....

ولی کسانی که از روبنده استفاده میکنند به نظر من برای جلب توجه هست آخه می آیند همچنین چشمهاشونو آرایش میکنند که لخت باشند کمتر جلب توجه میکنند تا با این کار:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خانم را اگه تو گونی کنند و پرتش کنند عقب وانت و اگر اصلا نذارن از خونه بیاد بیرون که هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد. :w16:

تحقیر با چنین پوشش های متحجرانه ای،از هزاران مشکل بدتره !!!!!!

من هنوز نفهمیدم،چرا نداشتن حجاب مو،به نیمه عریانی معنی میشه!!!! :ws52:

پس حتما آستین کوتاه میشه عریان عریان !!!!!!

کمتر از اون هم دیگه حتما نامرئی میشه،چون از مرحله عریانی گذشته!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
هر دوتاشون برای جلب توجه این کارو میکنند......

البته تا نیمه عریان رو چی بدونی؟ اگر حجابه مو هست که جلب توجه نیست نمیتونه موهاشو بپوشونه ولی اگر چیز دیگه ای دیدید که ما ندیدم بذارید ببینیم بعد نظر کلیمو میدم.....

ولی کسانی که از روبنده استفاده میکنند به نظر من برای جلب توجه هست آخه می آیند همچنین چشمهاشونو آرایش میکنند که لخت باشند کمتر جلب توجه میکنند تا با این کار:icon_pf (34):

شما متوجه عرض بنده نشديد

من گفتم كه ميانه رو بودن خوبه من اهل افراط و تفريط نيستم و دوس ندارم

لینک به دیدگاه
شما متوجه عرض بنده نشديد

من گفتم كه ميانه رو بودن خوبه من اهل افراط و تفريط نيستم و دوس ندارم

آقا جان بمن و شما ربطی نداره فلان زن یا دختر میخواهد موهاشو بذاره بیرون یا نه....شما دوست ندارید نگاه نکنید عادی رد بشید........ ما که از فکر و ذهن طرف خبر نداریم که بخواین نظر بدیم چی بپوشه یا نپوشه........ اصلا طرف اقلیت دینی توی دینشونم نیست حجاب به این شدت چرا باید بهشون بد نگاه کنیم که وای موهاش معلومه......

شاید چیزی رو که ما بهش افراط میگیم در نپوشیدن برای اون شخص امری عادی باشه.ما که خدا نیستیم نظر بدیم

هر انسانی خودش عقل داره میبینه تشخیص میده چی به صلاحشه پس ما حق نداریم از نظر خودمون توبیخ کنیم انسانها رو.......

من هرجایی نسبت به محیط رفتار میکنم این تشخیص منه یکی دیگه باید به اون حد برسه که بدونه کجا چطوری بپوشهه نه من نه شما نه حتی زورم نمیتونه اینو توی مغزشون بکنه اینو مطمئن باشید

لینک به دیدگاه
آقا جان بمن و شما ربطی نداره فلان زن یا دختر میخواهد موهاشو بذاره بیرون یا نه....شما دوست ندارید نگاه نکنید عادی رد بشید........ ما که از فکر و ذهن طرف خبر نداریم که بخواین نظر بدیم چی بپوشه یا نپوشه........ اصلا طرف اقلیت دینی توی دینشونم نیست حجاب به این شدت چرا باید بهشون بد نگاه کنیم که وای موهاش معلومه......

شاید چیزی رو که ما بهش افراط میگیم در نپوشیدن برای اون شخص امری عادی باشه.ما که خدا نیستیم نظر بدیم

هر انسانی خودش عقل داره میبینه تشخیص میده چی به صلاحشه پس ما حق نداریم از نظر خودمون توبیخ کنیم انسانها رو.......

من هرجایی نسبت به محیط رفتار میکنم این تشخیص منه یکی دیگه باید به اون حد برسه که بدونه کجا چطوری بپوشهه نه من نه شما نه حتی زورم نمیتونه اینو توی مغزشون بکنه اینو مطمئن باشید

شما طوري با من حرف ميزنيد مثل اينكه من مامور امنيت اخلاقي هستم و به زور ميگم كه اينطور باشيد يا اونطور نباشيد؟

نه اين يه بحثه و هر بحثي هم شرايط خاص خودش رو ميطلبه

و براي اينطور بحثا جنبه بالايي ميخواد

الان بفرماييد چرا بعضي از دخترا حجاب مو رو دوس ندارن ؟

لینک به دیدگاه
شما طوري با من حرف ميزنيد مثل اينكه من مامور امنيت اخلاقي هستم و به زور ميگم كه اينطور باشيد يا اونطور نباشيد؟

نه اين يه بحثه و هر بحثي هم شرايط خاص خودش رو ميطلبه

و براي اينطور بحثا جنبه بالايي ميخواد

الان بفرماييد چرا بعضي از دخترا حجاب مو رو دوس ندارن ؟

چون به نظرشون چیز مزخرفیه و فقط برای تحقیر زن بکار میره........

اونم وقتی در همسایگی ما کشورهایی هستند که این حجاب و ندارند و آرامشم بیشتر دارند حق انتخاب دارند ......... براشون مسئله و سئواله این تارهای موی ما چرا نباید هوا بخوره نور ببینه باید همیشه بسته باشه که این بسته بودنش چقدر ضرر به پوست و موهاشون میزنه...

این چیزها رو کسی نمیبینه فقط مو مسئله هست اونم بیشتر جاهایی که برای زن ارزش قائل نیستند

لینک به دیدگاه

خب حالا به اين چندتا عكس با دقت نگاه كنيد ببينيد شما خانوم يا دختري كه حجاب مو رو قبول نداريد :

اينا رو قبول داريد؟

اينا ديگه از حجاب مو گذشته

2qthcuq.jpg

لینک به دیدگاه

خب حالا به اين چندتا عكس با دقت نگاه كنيد ببينيد شما خانوم يا دختري كه حجاب مو رو قبول نداريد :

اينا رو قبول داريد؟

اينا ديگه از حجاب مو گذشته

2qthcuq.jpg

بازم به من ربطی نداره گفتم که باید از نظر عقلی به این قضیه برسند که چکاری خوبه یا بد..........

نگاهشون نکنید لازم هم نیست به کارشون فکر کنید چون نمی تونید درستش کنید اینها همه نتیجه ی گیر دادنهای الکیه ...... جای اینکه بهتر بشه جری تر میشن و بدتر میکنند.....منکه از نیتشون و فکرشون خبر ندارم پس نمیتونم نظر بدم شاید اگر واقعا حرفشونو بشنوید بهشون کمتر خرده بگیرید...

لینک به دیدگاه

من گير ندادم كه فقط يه سوال بود ................

شما هم كه نظري نداشتيد

بنظر من انسان با ارزشتر از اين حرفاست كلا گفتم چه مرد چه زن

لینک به دیدگاه
من گير ندادم كه فقط يه سوال بود ................

شما هم كه نظري نداشتيد

بنظر من انسان با ارزشتر از اين حرفاست كلا گفتم چه مرد چه زن

من كه قبلا نظرمو تو اين تاپيك اعلام كردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...