رفتن به مطلب

علت اينكه اكثرا دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

arash86.

ارسال های توصیه شده

سلام يه سوال :

علت اينكه دختراي امروزي حجاب مو رو دوس ندارن چيه؟

چرا دوس دارن بدون حجاب مو تو خيابونا راه برن ؟

كلا حجاب مو بنظرشون اجباري هست از طرف آخوندا

fahsha5.jpg

mark.asp?path=1_114al&width=770

خواهشا جوابهاي اساسي و منطقي بديد

ممنونم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 375
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از نظر من هر چي طرف رو محدو كني بدتر ميشه زمان ما توي دبيرستان برداشتن ابرو و ارايش ممنوع بود تا دخترا ميرفتند دانشگاه آرايش غليظ ميكردند اما ترم آخراي ديگه اينقدر براشون عادي شده بود خودشون آرايش نميكردند فلسفه اجبار و زور حالا اگر حجاب ازاد بشه ميبينيم كه بعد از مدتي همه عادي رفتار ميكنند

لینک به دیدگاه
از نظر من هر چي طرف رو محدو كني بدتر ميشه زمان ما توي دبيرستان برداشتن ابرو و ارايش ممنوع بود تا دخترا ميرفتند دانشگاه آرايش غليظ ميكردند اما ترم آخراي ديگه اينقدر براشون عادي شده بود خودشون آرايش نميكردند فلسفه اجبار و زور حالا اگر حجاب ازاد بشه ميبينيم كه بعد از مدتي همه عادي رفتار ميكنند

خب به نظر شما محدوديت كه ميشه مردم جري تر ميشن و دوس دارن اون كاري كه ميگن نكنيد بكنن؟

لینک به دیدگاه
این سوال کمی تا قسمتی تکراری نیست ؟

سلام به قول شما اگه كمي تا قسمتيش تكراريه شما لطف كنيد اون كمي تا قسمتي كه تكراري نيست جواب بدبن ممنون ميشم ..............................

:w73::w73::ws17::ws17::ws2::ws2:

:w554:

:w72:

لینک به دیدگاه

منم همینو میخواستم بگم داداش وافن پرید تو نوبتم:ws3:

لینک به دیدگاه

شما هم همينطور

سلام به قول شما اگه كمي تا قسمتيش تكراريه شما لطف كنيد اون كمي تا قسمتي كه تكراري نيست جواب بدبن ممنون ميشم ..............................

w73.gifw73.gif:ws17::ws17::ws2::ws2:

w554.gif

w72.gif

لینک به دیدگاه

:w73::w73::ws17::ws17::ws2::ws2:

:w554:

:w72:

خوب پیشنهاد بنده در کمال احترام این هست که آقایون اگر در تعجب از این خواسته ی خانوم ها در این مورد هستند میتونند مدت یک هفته یک عدد پتو دور سرشون بپیچند و برند توی خیابان تا بببیند چه حالی داره... فکر کنم اون زمان متوجه میشند چرا بیشتر دختران دوست ندارند حجاب داشته باشند...

دلیل دوم این هست که هر انسانی حق داره پوشش خودش رو خودش انتخاب کنه...

خوب به نظرشون اجباری هست از طرف آخوندها چون واقعا اجباری هست از طرف آخوندها... یکی از شعار های انقلاب اجتماعی یا روسری یا توسری بود...

ما قبلا اینقدر در مورد این موضوع بحث کردیم که بنده بهش حساسیت پیدا کردم... زمانی که اسمش رو میشنوم کهیر میزنم... :shame:

:ws3:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بوووخشید... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
فک میکنی فقط حجاب مو باشه که دوست ندارن؟

ینی به نظرت اگه آزاد تر بودن فقط روسری نمیپوشیدن؟

fahsha5.jpg

من تايپكهاي زيادي رو ديدم و خوندم اكثرشون گفته بودن فقط با حجاب مو مشكل دارن

اگه آزادي باشه فقط رو سري نميندازن و مانتو كوتاه و اين حجابهاي جسماني معمول رو استفاده ميكنن ......................

حالا برام سوال شده كه حجاب مو چرا مورد نفرت قرار گرفته؟

لینک به دیدگاه
خوب پیشنهاد بنده در کمال احترام این هست که آقایون اگر در تعجب از این خواسته ی خانوم ها در این مورد هستند میتونند مدت یک هفته یک عدد پتو دور سرشون بپیچند و برند توی خیابان تا بببیند چه حالی داره... فکر کنم اون زمان متوجه میشند چرا بیشتر دختران دوست ندارند حجاب داشته باشند...

خوب به نظرشون اجباری هست از طرف آخوندها چون واقعا اجباری هست از طرف آخوندها... یکی از شعار های انقلاب اجتماعی یا روسری یا توسری بود...

ما قبلا اینقدر در مورد این موضوع بحث کردیم که بنده بهش حساسیت پیدا کردم... زمانی که اسمش رو میشنوم کهیر میزنم... :shame:

بنظر منم اينا كه روسري كوچولو يا شال ميندازن بيشتر از اون زماني كه موهاشون حجابي نداره جلب توجه ميكنن

اصلا فلسفه حجاب چيه؟

لینک به دیدگاه

منم همین که داداش وافن گفت:ws3:

و یه چیز دیگه

هر انسانی ازجمله خانوما بهتره عقل سرشون کنن که بهترین مصونیته والا بدون اون چه زیر حجاب چه بیرون حجاب زودی بلندت می کنن و هاپولیت می کنن

به قول خواجه انصاری خدایا به ان که عقل دادی چه ندادی و به ان که عقل ندادی چه دادی

اگه کسی عقل داشته باشه لازم به اجبار و کتک نیس چه زن چه مرد خودش می دونه لخت گشتن و رونمایی از جلوه ها ی جنسیتی هنر نیس

لینک به دیدگاه
من تايپكهاي زيادي رو ديدم و خوندم اكثرشون گفته بودن فقط با حجاب مو مشكل دارن

اگه آزادي باشه فقط رو سري نميندازن و مانتو كوتاه و اين حجابهاي جسماني معمول رو استفاده ميكنن ......................

حالا برام سوال شده كه حجاب مو چرا مورد نفرت قرار گرفته؟

به نظرم چیز بی معنییه

کی با دیدن موی یه زن تغییر میکنه؟ خود عربا هم حجاب ندارن (بعضیاشون فقط...)

خدا رحم کرده گیر طالبان نیافتادیم :icon_pf (34):

به نظر من هر جور محدود کردن آدما ظلمه بهشون.

اینکه فلان آخوند انقد نفسش ضعیف باشه (شاید مریض کلمه مناسب تری باشه) که دیدن موی یه خانوم باعث بشه خدا رو با تمام اون تفاسیری که براش میگه رها کنه دنبال مو! بیافته مشکل خودشه... نباید باعث بشه نصف جمعیت یه کشورو تو پارچه بپیچه...

لینک به دیدگاه
منم همین که داداش وافن گفت:ws3:

و یه چیز دیگه

هر انسانی ازجمله خانوما بهتره عقل سرشون کنن که بهترین مصونیته والا بدون اون چه زیر حجاب چه بیرون حجاب زودی بلندت می کنن و هاپولیت می کنن

به قول خواجه انصاری خدایا به ان که عقل دادی چه ندادی و به ان که عقل ندادی چه دادی

اگه کسی عقل داشته باشه لازم به اجبار و کتک نیس چه زن چه مرد خودش می دونه لخت گشتن و رونمایی از جلوه ها ی جنسیتی هنر نیس

بسیار بسیار حجاب پسندیده ای هست این... بنده هم میخواهم اینگونه با حجاب شوم... :w16:

لینک به دیدگاه

بنظر منم اينا كه روسري كوچولو يا شال ميندازن بيشتر از اون زماني كه موهاشون حجابي نداره جلب توجه ميكنن

اصلا فلسفه حجاب چيه؟

اینو یه بار تو باشگاه مهندسان گفتم

دوباره میگم

بابای من همیشه باچادر مخالفه

حتی یه بار منو که برا گرفتن یه کتاب از دختر همسایه باچادر رفته بودم رو کلی و بشدت دعوا کرد و قذغن کرد که دیگه چادر سرم نکنم

اون موقع نفهمیدم ولی بعدا که یه مقدار بزرگتر شدم بهم گفت

این باز و بسته کردن چادر بیشتر ملتو (بخصوص اقایونو ) چیز می کنه

همه چشا میره ببینه اون تو چه خبره حتی شده یه لحظه

قضیه این شال های نصفه هم همینه

اگه نباشه خب موبیرونه چیزی قایم نیس که زل بزنی و کشفش کنی یا به قول بعضی اقایون عظمای علما تخیل چیز دار درموردش داشته باشی

ولی وختی نصفش بیرون و نصفش داخل باشه از لحاظ رواشناسی اره مورد داره

لینک به دیدگاه

اینو یه بار تو باشگاه مهندسان گفتم

دوباره میگم

بابای من همیشه باچادر مخالفه

حتی یه بار منو که برا گرفتن یه کتاب از دختر همسایه باچادر رفته بودم رو کلی و بشدت دعوا کرد و قذغن کرد که دیگه چادر سرم نکنم

اون موقع نفهمیدم ولی بعدا که یه مقدار بزرگتر شدم بهم گفت

این باز و بسته کردن چادر بیشتر ملتو (بخصوص اقایونو ) چیز می کنه

همه چشا میره ببینه اون تو چه خبره حتی شده یه لحظه

قضیه این شال های نصفه هم همینه

اگه نباشه خب موبیرونه چیزی قایم نیس که زل بزنی و کشفش کنی یا به قول بعضی اقایون عظمای علما تخیل چیز دار درموردش داشته باشی

ولی وختی نصفش بیرون و نصفش داخل باشه از لحاظ رواشناسی اره مورد داره

خب منظور منم همينه :

اين موردهارو چطور بايد حل كرددددددددددد

تا هم دخترا راحت باشن

هم پسرا

هم جامعه منحرف نشه

لینک به دیدگاه

خب منظور منم همينه :

اين موردهارو چطور بايد حل كرددددددددددد

تا هم دخترا راحت باشن

هم پسرا

هم جامعه منحرف نشه

قانون اشتباه باعث پیچیده شدن کارا میشه

تنها راهش اینه که دست آدمای بیمار و کوته بین از قانون گذاری کوتاه بشه

لینک به دیدگاه
فک میکنی فقط حجاب مو باشه که دوست ندارن؟

ینی به نظرت اگه آزاد تر بودن فقط روسری نمیپوشیدن؟

fahsha5.jpg

نه.

میدونی چرا.

چون این حجاب سر باعث شده که این اشخاص زشت بشند.

به خاطر همین بیرون اوردن یک تیکه مو این ها را به زیبایی اصلیشون نمیرسونه.به خاطر همین جاهای دیگه جبران میکنند.

لینک به دیدگاه

اصلا فلسفه حجاب چيه؟

اولا حجاب اسلامی با پوشش فرق میکنه.

حجاب اسلامی اصلا فلسفه ای نداره،بلکه یک سنته،که در هر جامعه ای شدت تحجرش فرق میکنه.

در رتبه اول افغانستان و پاکستانه با چادر و روبنده.

در رتبه دوم بعضی عرب ها هستند که فقط چشمشون معلومه.

در رتبه سوم ایران اسلامی با چادر سیاه

در رتبه چهارم مالزی و اندونزی با روسری محکم بسته شده

در رتبه پنجم ترکیه بدون روسری و......

دیدن مو به هیچ وجه تحریک ایجاد نمیکنه

اگر میکرد،مردان آماده تحریک مسلمان با دیدن سریال های خارجی که در صدا و سیمای پر افتخار ملی پخش میشود،هیجانی میشدند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...