رفتن به مطلب

حجاب برداشته می شود!

ooraman

ارسال های توصیه شده

هول نشید لطفا!!!!!....هیچ خبری نیست...حجابم قرار نیست برداشته بشه!!!!!

:ws3:

ولی یه سوال دارم

فک میکنید اگه در شرایط فعلی ایران حجاب برداشته بشه چه اتفاقی میفته؟.....

اگر این اتفاق بیفته شما جز کدوم دسته قرار میگیرید؟...جز کسایی که حجابشونو بر میدارن یا کسایی که حجابشونو نگه میدارن؟....

خودم یادم رفت نظر بدم!:ws3:....اگه این اتفاق بیفته تا یه مدت احتمالا وضع مملکت افتضاح میشه....بعضی نمیدونن چه مدلی کنن خودشونو بیان بیرون و ازین حرفا!درمورده خودمم با اینکه اعتقاد چندانی به حجاب ندارم ولی حجابمو بر نمیدارم....چون به نظرم در حال حاضر مردم اصلا جنبشو ندارن .....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دلم ریخت یهو بابا :w00::ws3:

چه اتفاقی می افته؟؟ اکثرا حجابشونو بر میدارن!! و از اونجایی که سالهای زیادی تحت اجبار!! با حجاب بیرون میرفتن، فکر می کنم یهو از اونور بوم بیفتن :ws3:

منم فکر میکنم روسری رو برمیدارم تو خیابون ولی لباس سنگین و معمولی.(پوشش موها از نظر من ارتباطی با نوع لباس پوشیدن نداره.من پوشش مو رو زیاد دوست ندارم اما در مورد لباس قضیه فرق میکنه)

لینک به دیدگاه
هول نشید لطفا!!!!!....هیچ خبری نیست...حجابم قرار نیست برداشته بشه!!!!!

:ws3:

ولی یه سوال دارم

فک میکنید اگه در شرایط فعلی ایران حجاب برداشته بشه چه اتفاقی میفته؟.....

اگر این اتفاق بیفته شما جز کدوم دسته قرار میگیرید؟...جز کسایی که حجابشونو بر میدارن یا کسایی که حجابشونو نگه میدارن؟....

يه لحظه ذوق زده شدم:ws3:

دسته ي اول

دلم ریخت یهو بابا :w00::ws3:

چه اتفاقی می افته؟؟ اکثرا حجابشونو بر میدارن!! و از اونجایی که سالهای زیادی تحت اجبار!! با حجاب بیرون میرفتن، فکر می کنم یهو از اونور بوم بیفتن :ws3:

منم فکر میکنم روسری رو برمیدارم تو خیابون ولی لباس سنگین و معمولی.(پوشش موها از نظر من ارتباطی با نوع لباس پوشیدن نداره.من پوشش مو رو زیاد دوست ندارم اما در مورد لباس قضیه فرق میکنه)

درسته:ws3:

آره منم پوشش مو رو دوست ندارم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نمی خوام فلسفیش کنم اما مطمعنا حجاب اصلی حجابیه که با تلقین مداوم یه مشت افکار پوسیده بر روی فکر و ذهنمون کشیدن اگه اون برداشته شه دنیا را بهتر میبییم وگرنه لخت شدن و کور ماندن زیبایی نداره.

لینک به دیدگاه

بنده حرفهای تک تک را تأئید میکنم ..........حجاب یا همین پوشش مو را برمیدارم ولی قرار نیست حجاب نباشه همه مثل انسانهای اوله بگردند که:ws3: هر کسی مثل شخصیت واقعیش لباس میپوشه البته قلبش باید جنس مذکرها رو ببرند یه جای دیگه براشون فرهنگ سازی کنند.........:ws3:

لینک به دیدگاه

من همیشه به این موضوع فکر میکنم

راستش اگه یه روز حجاب برداشته شه من روم نمیشه بدون حجاب برم بیرون

آخه فکر کن همیشه ما حتی پیش صمیمی ترین دوستامون تظاهر

میکردیم به اینکه خیلی مسلمونیمو حجابو این چیزا هم خیلی واسمون مهمه

تقصیر خودمونم نبود شرایط جامعه ایجاب میکرد

حالا بخوایم یهو حجابمونوبرداریم من که روم نمیشه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
من همیشه به این موضوع فکر میکنم

راستش اگه یه روز حجاب برداشته شه من روم نمیشه بدون حجاب برم بیرون

آخه فکر کن همیشه ما حتی پیش صمیمی ترین دوستامون تظاهر

میکردیم به اینکه خیلی مسلمونیمو حجابو این چیزا هم خیلی واسمون مهمه

تقصیر خودمونم نبود شرایط جامعه ایجاب میکرد

حالا بخوایم یهو حجابمونوبرداریم من که روم نمیشه:icon_redface:

:there:

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم جالب بشه .

واسه اینکه هر کسی همونجوری که هست رفتار میکنه

بعد اون موقع هم عقاید کسی که روسری داره قابل احترامه هم اونی که نداره.

وای یه عالمه بحث تو گلوم گیر کرده اما جاش نیست :ws51:

لینک به دیدگاه

هیچی نمیشه... یک عده ای حجابشون رو برمیدارند و یک عده ای بر نمیدارند... مثل زمان شاه بیچاره...

بعد اون عده ای که حجاب دارند با یک سری مشکلات رو به رو میشند و اون عده ای که بر میدارند هم با یک سری مشکلات... اون عده که حجاب دارند مینالند که جامعه به کسانی که حجاب دارند توهین میکنه و اونها رو نادیده میگیره و دولت سعی در دین زدایی داره و دیدگاه های ضد دینی هست و به دین و اعتقادات اونها احترام گذاشته نمیشه... اون عده ای که حجاب ندارند میگند جامعه به بی حجاب ها با دید بدی نگاه میشه و مردان سوء استفاده میکنند و چرا وقتی ما به فلان صورت لباس میپوشیم به ما به فلان دید نگاه میشه...

خلاصه این داستان ادامه دارد... چون مشکل ما حجاب نیست... مشکل ما خیلی اساسی تر از این حرفهاست...

لینک به دیدگاه

زمان رضا شاه یادش بخیر... سرباز ها دنبال زنان با حجاب میکردند و به زور چادر رو از سرشون در میاوردند و بعد آتش میزدند... مردم از دست شاه خسته شدند و به خمینی روی آوردند... شاه هم رفت... خمینی آمد... یا روسری یا تو سری شد... سربازان دنبال زنان بد حجاب میکردند و اونها رو کتک میزدند به زندان میبردند و به زور اونها رو با حجاب میکردند و راه بهشت رو به اونها نشون میدادند...

خمینی رفت... خامنه ای آمد... خامنه ای هم میرود... ولی ما هنوز نمیدونیم مشکل اصلی خود ما هستیم که نمیتونیم فکر کنیم...

لینک به دیدگاه
هیچی نمیشه... یک عده ای حجابشون رو برمیدارند و یک عده ای بر نمیدارند... مثل زمان شاه بیچاره...

بعد اون عده ای که حجاب دارند با یک سری مشکلات رو به رو میشند و اون عده ای که بر میدارند هم با یک سری مشکلات... اون عده که حجاب دارند مینالند که جامعه به کسانی که حجاب دارند توهین میکنه و اونها رو نادیده میگیره و دولت سعی در دین زدایی داره و دیدگاه های ضد دینی هست و به دین و اعتقادات اونها احترام گذاشته نمیشه... اون عده ای که حجاب ندارند میگند جامعه به بی حجاب ها با دید بدی نگاه میشه و مردان سوء استفاده میکنند و چرا وقتی ما به فلان صورت لباس میپوشیم به ما به فلان دید نگاه میشه...

خلاصه این داستان ادامه دارد... چون مشکل ما حجاب نیست... مشکل ما خیلی اساسی تر از این حرفهاست...

دقیقا موافقم . همیشه مشکلات اینچنینی هست

اما من میگم اگه این کار بدون زور اعمال بشه و دلبخواهی باشه نتایج بسیار بهتری خواهد داشت و البته به اعتقاد هیچطرفی از جانب دولت توهین نشه.

لینک به دیدگاه

اما من میگم اگه این کار بدون زور اعمال بشه و دلبخواهی باشه نتایج بسیار بهتری خواهد داشت و البته به اعتقاد هیچطرفی از جانب دولت توهین نشه.

یعنی می شه یه روزی تو همچین کشوری زندگی کنیم؟؟ :ws44::ws37:

لینک به دیدگاه

من هم همین رو میگم... من خودم طرفدار دموکراسی هستم...

ولی به قول شما و همونطوری که خودم هم گفتم همیشه این مشکلات هست... همیشه عده ای ناراضی هستند... اصلا امکان نداره دولت یا جامعه ای به شکلی باشه که همه رو راضی نگه داره...

لینک به دیدگاه
من هم همین رو میگم... من خودم طرفدار دموکراسی هستم...

ولی به قول شما و همونطوری که خودم هم گفتم همیشه این مشکلات هست... همیشه عده ای ناراضی هستند... اصلا امکان نداره دولت یا جامعه ای به شکلی باشه که همه رو راضی نگه داره...

چرا بهشت برین یکمی صبر کنید میروید ان شاالله لذتشم میبرید .....جوی شیر و عسل.......وای من که بخورم میمیرم تقدیم به شما:ws3:

لینک به دیدگاه
خیر نمیشه... تو ایران نمیشه...

بفرمایید فرانسه... یا سوئد...

این حق ماهاس که تو کشور خودمون ، وطن خودمون شرایط دلخواهمونو داشته باشیم...فرانسه و سوئد مال مردم خودشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...