رفتن به مطلب

نكات مهم شب كنكور

ارسال های توصیه شده

1- امشب بموقع بخوابید.

2- فردا سعی کنید صبحانه مقوی (خرما + عسل + گردو) میل کنید. حتما برای سر جلسه آزمون شکلات همراه خود ببرید.

3- با توکل به خدا شروع کنید.

4- ممکن است سوالات چند درس در آزمون فردا سخت باشد پس از همین حالا خودتان را برای تمام سناریوها آماده کنید! ممکن است اصلا نتوانید به چند سوال متوالی پاسخ دهید، خونسردی خود را حفظ کنید.

5- مطمئنا حدود نیمی از سوالات آزمون فردا مشابه سوالات آزمونهای گذشته است. این قانون کنکور است. پس باهوش عمل کنید و سعی کنید ابتدا سوالات ساده و متوسطی را که مشابه آنها را در آزمونهای گذشته و یا آزمونهای آزمایشی دیده اید جواب دهید. سوالات سخت و وقت گیر را به بعد موکول کنید.

6- حواستان به زمان آزمون باشد، وقت خود را تنظیم کنید. محاسبات خود را با دقت انجام دهید.

7- ممکن است در آزمون فردا سوال اشتباه هم باشد ، پس در دام این سوالات نیفتید.

8- اگر ساندیس یا آبمیوه میل میکنید حواستان به پاسخنامه باشد!

9- مراقب باشید جواب سوالات را در پاسخنامه اشتباه وارد نکنید!

10- ممکن است در درسی تعداد زیادی سوال را نزده باشید، مواظب باشید وسوسه نشوید و از شانسی زدن سوالات اکیدا خودداری کنید! یادتان باشد کسب نمره منفی در یک درس تاثیر مخربی بر نمره ترازتان دارد.

11- در سوالات محاسباتی سعی کنید علاوه بر سوال گزینه ها را هم ببینید، در بعضی از موارد این کار به شما در حل مساله کمک زیادی می کند.

12- با توجه به شخصی سازی سوالات آزمون ارشد از پاسخنامه داوطلبان مجاورتان استفاده نکنید!

13- تمام سوالات را با دقت بخوانید، به واحد ها و پارامترها دقت کنید. گاها ممکن است داوطلب از سادگی آزمون را خراب کند!

نکته آخر: در آزمون فردا باهوش عمل کنید، باز هم تاکید میکنم سعی کنید با تنظیم وقت تمام سوالات آزمون را یکبار بخوانید و ابتدا سوالات ساده و متوسط را پاسخ دهید و سپس در پایان به سراغ سوالات سخت بروید.

برای تمامی شما عزیزان آرزوی موفقیت میکنم.

لینک به دیدگاه

128.gif128.gif

4- ممکن است سوالات چند درس در آزمون فردا سخت باشد پس از همین حالا خودتان را برای تمام سناریوها آماده کنید! ممکن است اصلا نتوانید به چند سوال متوالی پاسخ دهید، خونسردی خود را حفظ کنید.

مخصوصا زبان تخصصی... banel_smiley_90.gif

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

:4564: :4564: :4564: :4564: :4564: :4564:

گريه نكن داد بزن بگو كنكووووووووووووور دارم ميام قورتت بدم:ws3:

لینک به دیدگاه
منکه امسال ازمایشی شرکت کردم . :banel_smiley_4:

سال بعد اگه خدا بخواد :ws3: اگه ترم 7 قبول بشم پررو میشم بعد دچار خودبزرگبینی کاذب می شم. :w127:

آره منم امسال شركت نكردم:ws3:

حالا چرا خودبزرگ بينيه كاذب؟

لینک به دیدگاه
آره منم امسال شركت نكردم:ws3:

حالا چرا خودبزرگ بينيه كاذب؟

خب واسه اینکه من قصد ارشد خوندن نداشتم چون قبول شدنش تو رشته ی ما واسه من حد اقل بسیار سخته بعد حالا واسه خنده برم کنکور بدمو قبول هم بشم فکر میکنم خیلی میفهمم و یهو دیدی دست به کارای عجیب زدم و یه انرژی جدید کشف کردم ! :ws52:

البته الان دیگه واسه خنده نمیرم سر جلسه ، میخوام یه برداشت خیلی دقیق از سوالات در حالتی که جو ازمون دارم داشته باشم بعد بشینم یه برنامه خوب بریزم تا سال بعد

لینک به دیدگاه
گريه نكن داد بزن بگو كنكووووووووووووور دارم ميام قورتت بدم:ws3:

:w58::w58:

باشه..::::

کنکووووووووووووووووووووووووور دارم میام ...........

دارم میام.......

دارم میام قورتم بدیییییییییییییییییییییی :cryingf:

لینک به دیدگاه
:w58::w58:

باشه..::::

کنکووووووووووووووووووووووووور دارم میام ...........

دارم میام.......

دارم میام قورتم بدیییییییییییییییییییییی :cryingf:

:w58:

نه مثل اينكه همون گريه تو بكني بيشتر جواب ميده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...