رفتن به مطلب

آیا دنیا در سال 2012" به پایان می رسد؟!

ارسال های توصیه شده

ظهور رو که هیچکس نمیتونه پیش بینی کنه. شاید همین الان که من دارم این پیامو مینویسم، اون لحظه با شکوه فرا برسه. (از بحثمون خارج نشیم با این پیام من، بحثمون مقدمات ظهور و این چیزا نیست)

ولی من با یه شخص غیر معتبری صحبت میکردم (البته نه اینقدر هم نا معتبر) میگفت که تا اون زمان جنگی شدید رخ میده که بیشتر از هر جنگی کشته میده و تمدن انسان ها به دست خودشون به سمت نابودی میره.

بم گفت اینجوری تصور کن که: تو فیلم Apocalypto، اون قبیله ای که نابود شد و فقط جگوار و خونوادش زنده موندن. اون موقع اینجور میشه. و از هر قوم یا ملت یا هر چیزی عده ای قلیل باقی میمونه.

ولی اینا همش چرنه. عده ای قلیل یعنی چی!!!!

من بعضی وقتا این داستان از اساس میره برام زیر سوال!!! آخه علم انسانی خیلی محدوده!! هنوز هیچی از کائنات نموده. حتی از زمین خودمون که جزئی بسیار کوچیک هست، خیلی دانشش کمه.

ولی تا زمان ظهور موعود انسان در پی همه چی رفته و به بن بست رسیده تو همه چی. ولی الان که اینطور نیست. یعنی تا 2 سال دیگه (البته 21 دسامبر اگه حدودی بخوایم حساب کنیم، به 3 سال نزدیک تره) تو همه چی بن بست میرسیم؟ ولی برای خودم گاهی این توجیح پیش میاد که سرعت رشد منحنی علم به قدری زیاد شده که 3سال دیگه هیچی رو نمیشه پیش بینی کرد دنیا چه شکلیه.

الان پیش خودتون میگین این عجب خیاطیه!! خودش میبره، خودش هم میدوزه. کاملا درسته!! شخصیتم اینجوری شده، و اشتباهه چون گاهی... بیخیال ربطی به موضوع نداره!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه میخواین راحت به اهدافتون برسین این موضوعو از سرتون بیرون کنین،

حالا یا تموم میشه یه نمیشه!

خوبیش اینه که میدونیم تا دوسال دیگه اتفاقی نمیفته..

لینک به دیدگاه
خوبیش اینه که میدونیم تا دوسال دیگه اتفاقی نمیفته..

:ws21:

آره ، درسته

همین دوسال رو زندگی کنیم خوب حالا بعدش یه چیزی میشه دیگه

بالاخره چی ؟ همه رفتنی هستیم حالا یا اینجوری یا یه جور دیگه :ws6:

لینک به دیدگاه
:ws21:

آره ، درسته

همین دوسال رو زندگی کنیم خوب حالا بعدش یه چیزی میشه دیگه

بالاخره چی ؟ همه رفتنی هستیم حالا یا اینجوری یا یه جور دیگه :ws6:

یک مسئله دیگه ای هم هست. اگر این پیش بینی درست باشه باز نمیتونیم کاری بکنیم.

همه میمیریم:tael_305:...

راستی اگر این تایپیک بالا نمی اومدمن این مسئله رو فراموش کرده بودم رو شما چطول!

لینک به دیدگاه
یک مسئله دیگه ای هم هست. اگر این پیش بینی درست باشه باز نمیتونیم کاری بکنیم.

همه میمیریم:tael_305:...

راستی اگر این تایپیک بالا نمی اومدمن این مسئله رو فراموش کرده بودم رو شما چطول!

منظورتو از اینی که بنفش کردم نفهمیدم ؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

دوستان خیالتون راحت تا قیامت زمینی اتفاق نیفته زمین و آسمون و دنیا و همه چی سر جاشه. در مورد قیامت زمینی هم فقط در قرآن نشانه هاش ذکر شده ولی زمانی مشخص نشده، وقتی قرآن که بزرگترین مرجع انسانهاست در این مورد هیچ زمانی نداده، به پیش گویی هیچ ادی نمیشه اطمینان کرد. تا قیامت زمینی هم خیلی مونده، همونطور که گفتم نشانه هاش داره به وفور دیده میشه ولی یک ساله که همه اش با هم اتفاق نمی افته، نگران نباشید زندگی کنید. برای همین می گن پیش بینی اینده مال شبکه ی منفیه دیگه، اگه همه بدونن همچین چیزی میشه، همین الان دست از همه چی می کشن و می شینن سر قبر خودشون.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

از بین رفتن زمین و آماده شدن جهان برای محشر و قیامت در قرآن کریم آمده و قبل از آن نیز امام زمان (عج) ظهور خواهند نمود. ولی هرگز زمانی خاص برای آن تعیین نشده.

تعیین زمان خاص و تبلیغاتی از این دست در فیلم های صهیونیستی مثل 2010 یکسری مزخرف و بیان اینکه ای مسلمان بشین تا آرماگدون شیطان پرستان صهیونیست به حقیقت برسه تا امام زمان شما شیعیان هم بیاد.

این مطلب مطلقاً یک تفکر شیطانی و صهیونیستی است.

هرگز

هرگز نخواهیم نشست.

منتظر ظهور این نیست که بشینیم و دست روی دست بزاریم تا آقا امام زمان (عج) تشریف بیاوردند.

امام زمان (عج) جایی هستند و ایشون منتظر ما هستند. چه طور ؟

ما باید برویم تا بشویم. یعنی اینکه یک بچه تازه متولد شده می شود: کودک و بعد می شود: نوجوان و می شود: جوان و ... همچنین یک بوته کوچک می شود: درخت کوچک و بعد می شود: درخت بزرگ.

آیا می توان جلوی اینها را گرفت که نشوند؟

ما هم باید برویم تا بشویم.

حالا چی بشویم.

با تقوا و لایق برای ظهور امام زمان (عج).

نه دم در رو آب بپاشیم که آقا شما بیایید!

پس ما میرویم تا بشویم.

و این ایران و این ملت بزرگوار ایران و این مردم و جوانان غیور ایرانی لایق هستند و باید بیشتر سعی کنیم تا بشویم.

پس می رویم تا بشویم.

برگرفته از سخنان دکتر حسن عباسی در مورد ظهور

لینک به دیدگاه

من منظور شما ر ومتوجه نشدم...

در این تاریخ پیش بینی نشده که امام زمان (عج) ظهور میکنه. گفته شده دوره پنجم تموم میشه و حرفی و پیش بینی در مورد بعدش نکره.

لینک به دیدگاه

نه شما منظور بنده رو اشتباه متوجه شدین. :icon_pf (34):

امام زمان (عج) ظهور خواهند کرد ولی هر کس زمان مشخصی رو بگه دروغگوست. مثلاً بگه یک روز ، ماه یا سال خاص حتماً میایند. زمان را بر طبق احادیث فقط خداوند می داند و بس و همچنین است در مورد زمان وقوع محشر کبری و صحرای قیامت. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تضادش در اینه که زمان تعیین کردند. :ws46:

2012 :w00:

زمان تعیین کردن برای ظهور امام زمان (عج) و همچنین محشر قیامت دروغه. :ws46:

به خصوص از جانب قوم مورد غضب و خشم خداوند در غالب یک فیلم مزخرف و دروغ به نام 2012. :w00:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...