رفتن به مطلب

امیرفضلی اخبار روزهای گذشته را تکذیب کرد

ارسال های توصیه شده

به گزارش کافه سینما در روزهای گذشته خبر حضور ارژنگ امیرفضلی در قسمت سوم اخراجی‌ها در رسانه‌های مختلف اعلام شد
.

در واکنش به این خبر، «ارژنگ امیر فضلی» در گفت وگوی کوتاه با کافه سینما به تکذیب کامل این خبر پرداخت و با صراحت عنوان داشت: «بنده در اخراجی های 3 حتی 1 ثانیه در 1 سکانس هم نیستم! و این موضوع را پیش از شروع فیلمبرداری به عوامل محترم این فیلم گفته بودم و خودشان بر این موضع بنده اگاه هستند. عوامل اخراجی های 3 بارها دنبال من امدند تا برای اخراجی های 3 قرار داد ببندم اما از همان ابتدا عنوان کردم نه! من به هیچ وجه در اخراجی های 3 بازی نخواهم کرد! و دیگر این ماجرا تمام شده است

امین حیایی ، یوسف صیادی ، بهنوش بختیاری، و مطابق معمول شریفی نیا با بازی دراین فیلم به ریختن خون جوانان ما

بی اعتنایی کردند و ماهیت خودشان را نشان دادند،که البته در دل مردم محبوبیتشان را به بهای ناچیزی فروختند

مسخره کردن جنبش سبز در فیلم اخراجی های 3/

به حرمت خون شهدای سبز فیلم دهنمکی را تحریم کنیم

12316122895439983697.jpg

خندیدن به لودگی و بی هنری ها به کدام قیمت؟ واقعا چرا باید مردم آگاهانه یا ناآگاهانه پول خود را به جیب مزدوری بریزند که تا دیروز چماق برسر دانشجویان میکوبید و امروز هنر را به لودگی کشانده و جنبشی را مسخره میکند که هنوز خانواده های شهدایش نتوانستند برای فرزندانشان یک مراسم ساده بگیرند…این همه شهید دادیم به بازداشت شدگان جنبشمان در زندان تجاوز شد آیا صدای مریم صبری را از یاد برده ایم که میگفت هنگام تجاوز به من میگفتند داریم رای تو را پس میدهیم…هنوز شرف اهل قلم یک روز به مرخصی نیامده حالا باید برویم و فیلمی را ببینیم که جنبشمان را مسخره میکند؟ بسیاری از کسانی که فیلم های دهنمکی* را پرفروش کردند از سر ناآگاهی این کار را کردند باید اطلاع رسانی را از همین الان در فضای مجازی آغاز کنیم اگر نتوانیم یک فیلمی که به هویتمان توهین میکند را تحریم کنیم چطور انتظار داریم که روزی حتی به این فکر کنیم که اعتصاباتی صنفی یا ملی راه بیاندازیم…

*کسیکه در دهه 70 ودر حوادث سال 78 فرماندهی چماق زنان بر دانشجویان را داشت، و معروف است که نقش مستقیم درحادثه پرت کردن دانشجویان از طبقه 4 داشت و رفته رفته با افزایش سن امور سرکوب و شکنجه آزاداندیشان را به دوستان جوانتر سپرد و ظاهری فرهنگی و روشنفکرنما را به خود گرفت.(فرمانده انصار حزب الاه) او ضدیت آشکار و

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...