رفتن به مطلب

پاسخ به سوالات درباره کتیا

غفرانی

ارسال های توصیه شده

سلام

1-من تو یه اسکچ دوتا حجم درس کردم

حالا میخوام یکیشو پاک کنم ولی جفتش پاک میشه. حالا چی کار کنم؟

2-بعضی مواقع هم چیزایی که درس کردم قرمز میشه.چرا؟

3-اصلا چطوری میشه یه اکچ جدید درس کرد؟

1-تو محیط اسکیج که نمی تونی حجم درست کنی چون محیط 2 بعدی هستش احتمالا منظورت اینه 2 تا ترسیم رسم کردی که یکیشو می خوای پاک کنی !!

خوب اگر تو همون محیط اسکیج هستی با استفاده تولبار opertion و دستور trim اون ترسیم را پاک کن .در این زمینه او تاپیک اموزش کتیا صحبت کردم . اما اگر تو محیط پارت هستی و می خوای ترسیم را پاک کنی چون اون 2 تا ترسیم متعلق به یک اسکیج هستند هر دو با هم پاک میشن برای همین باید دو بار بر روی اون ترسیم کلیک کنی تا وارد محیط اسکیج بشی و سپس مراحل بالا را تکرار کنی .

در مورد سوال دوم خوب چون ترسیمت دارای خطا هستش قرمز میشه .باید بگردی دنباله خطاهاش .مثلا ممکنه مربوط به اندازه های باشه که وارد کردی .برای اسکیج جدید ابتدا یک صفحه مشخص میکنی و دستور اسکیج را می زنی .در این باره هم در اموزش کتیا توضیح دادم .کلا هر وقت خواستی اسکیچ جدید داشته باشی اول صفحه را مشخص کن و بعد اسکیچ را بزن .

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی من یه یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم .وقتی که تغییراتی در ترسیم می دی مدل نیاز پیدا میکنه به آپ دیت شدن اما چون تازه با کتیا کار کردی شاید متوجه نشده باشی .برای پاک کردن کا ترسیم از همون محیط پارت هم می تونی این کارو با راست کلیک و گزینه دیلیت انجام بدی یا با استفاده از درخت طراحی البته این طور کل ترسیم پاک میشه .

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دانلود فایل آموزشی کتیا

دوستای عزیزم اگر دنبال فایل های آموزشی کتیا هستید به این جا سری بزنید هر روز آپ می شه

اگر کسی می خواد همکاری کنه استقبال می شه

شاد باشییییییییییید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...